... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Maģistrāļu operators RETN un Eiropas datu centru operators DEAC izveido kopīgu starptautisku savienojumu

Maģistrāļu operators RETN un Eiropas datu centru operators DEAC izveido kopīgu starptautisku savienojumu
11.10.2012 | Novērtējums

RETN un DEAC starptautiskais savienojums

Eiropas datu centru operators DEAC un maģistrāļu operators RETN izveidojuši izdalītu starptautisku savienojumu starp DEAC pilsētas optisko gredzenu un RETN Eiropas tīklu. Jaunais savienojums DEAC klientiem ļauj samazināt Layer 2 (turpmāk tekstā - L2) Virtual Private Network (turpmāk tekstā – VPN) pakalpojumu nodrošināšanas termiņus līdz vairāk kā 100 mezgliem, aptverot RETN datu trafika koncentrācijas punktus  Baltijas valstīs, Eiropā, Āzijā, Krievijā un Ukrainā. Savienojums organizēts Rīgā, uz LVRTC komunikāciju platformas mezgla. Joslas platums šobrīd sastāda 10 Gigabit /s.


„Maģistrālā tīkla perspektīva tiek noteikta saskaņā ar dažādām īpašībām, tai skaitā, ar pievienoto tīklu kvalitāti un to daudzumu. Tāpēc RETN un Eiropas datu centru operatora DEAC tīkla savienojums ir perspektīvs abām pusēm.  Savukārt, DEAC klientiem nu ir pieejamas priekšrocības, ko pārvalda RETN: ātra reakcija uz klientu mainīgajām vajadzībām, vienlaikus saglabājot saprātīgu un caurspīdīgu cenu pakalpojumiem operatora klātesamības valstīs. Tas tiek panākts, izmantojot tehnoloģisko tīkla infrastruktūras viendabīgumu ar vienādu tirdzniecības politiku visos RETN grupā ietilpstošajos uzņēmumos,” atzīst  RETN.net komerciālais direktors Vladimirs Tarans.

Līdz ar dinamisku uz datu centru operatora DEAC infrastruktūras bāzes balstītu lielu un sarežģītu projektu pieaugumu, pasūtītājiem ir ārkārtīgi svarīgi izmantot ātrus un drošus komunikāciju kanālus, kas saistīti starp punktiem Krievijā un DEAC klātesamības punktiem citās Eiropas pilsētās. L2 VPN tehnoloģijas izdalīto kanālu pieejamība, ļauj DEAC nodrošināt klientiem nepārtrauktu piekļuvi informācijai ar garantētu ātrumu un iespējami zemāko piekļuves aizturi, kas ir svarīgi, darbā ar „thin client”, jeb „plānā klienta” modeli, izmantojot privāto mākoņu platformu.

„Kopīga 10G savienojuma realizācija DEAC ļauj ieviest ekspluatācijā klientu komunikāciju kanālus īsākajos iespējamajos termiņos. Viennozīmīgi, ar mērķi uzlabot mūsu tīkla infrastruktūras savienojamību,  mēs turpināsim attīstīt līdzīgus sadarbības modeļus arī ar citiem maģistrāļu operatoriem,” skaidro DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo