... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Maskavā notika DEAC seminārs par biznesa aizsardzību

Maskavā notika DEAC seminārs par biznesa aizsardzību
30.04.2014 | Novērtējums

Biznesa aizsardzība Maskavā DEAC

24. aprīlī Latvijas Republikas vēstniecībā Maskavā norisinājās ikgadējais DEAC rīkotais biznesa seminārs  „Jūsu datu un biznesa aizsardzība ES: prakse un risinājumi”, kurā par galveno tēmu kļuva biznesa un datu aizsardzības līdzekļu un metožu aktualitāte Eiropas likumdošanas kontekstā.


Seminārs pieskārās vairākām svarīgāk tēmām, kā biznesa stratēģiskā attīstība ar IT starpniecību, personīgo datu likuma ievērošana, izvietojot datu ES teritorijā, biznesa konkurētspējas celšana un svarīgu biznesa datu aizsardzība. Pasākums pulcēja vairāk kā 50 „C” līmeņa vadītāju un ekspertu  - uzņēmumu īpašniekus, finanšu, IT  un ģenerāldirektorus.

Semināra atklāšanā tā goda viešņa, Latvijas vēstniece Krievijā Astra Kurme, uzsvēra, ka Latvijas un Krievijas uzņēmējiem jāturpina divpusējā sadarbība un kopīgiem spēkiem jāsniedz savs ieguldījums valstu ekonomikas attīstībai.

Pirmajā – analītiskajā – semināra daļā DEAC Maskavas pārstāvniecības direktors Oļegs Naskidajevs vēstīja par Eiropas datu centru priekšrocībām, tostarp norādot uz sniegto pakalpojumu kvalitāti un spēju rast atbilstošus risinājumus biznesa procesu nepārtrauktībai un attīstībai, kuri savukārt ļauj uzņēmumiem efektīvi pārvaldīt resursus un ātri realizēt dažādus projektus.

Biznesa aizsardzība Maskavā DEAC

Tādu uzņēmumu pārstāvji kā „BISA” , „Емельянников, Попова и партнеры”, „KSK Group”, „Первая форма” , kā arī „LIAA” stāstīja par Eiropas un Krievijas Federācijas likumdošanas aspektiem un abu pušu „spēles noteikumiem”, izvietojot datus ES teritorijā. Eksperti dalījās piemēros par mītiem un reālām situācijām,  norādot, ka glabāt savus datus tieši Eiropā izvietotajos datu centros daudzi izvēlas pateicoties tās elastīgākai likumdošanai.

Otro jeb praktisko semināra daļu ievadīja lekcijas un diskusijas par veiksmīgiem sadarbības stāstiem starp Krievijas uzņēmumiem un DEAC. Pirmais uzstājās Aleksejs Aļisovs, IT nodaļas vadītājs uzņēmumā „Kvartstroy”, ar prezentāciju „Korporatīvais mākonis Eiropas datu centrā”, pastāstot dalībniekiem par sadarbību ar DEAC, kura vainagojās ar pozitīvo ekonomisko efektu un ērtu uzņēmuma infrastruktūras mērogojamību. Savukārt Vladimirs Muškins, uzņēmuma „Хогарт”  IT-direktors, dalījās pieredzē par attālināto datu pārvaldību privātajā mākonī divu gadu garumā, uzsverot, ka risku diversifikācija kļuva par svarīgu pagrieziena punktu uzņēmuma attīstībā.

Biznesa aizsardzība Maskavā DEAC

Semināra dienaskārtībā izskanēja veiksmīgi sadarbības piemēri ar klientiem no Maskavas, Sanktpēterburgas un citām Krievijas pilsētām. Pasākums veicināja auglīgas diskusijas starp tā dalībniekiem un ekspertiem, kuri apsprieda un apkopoja IT-industrijas globālos jautājumus. Lielāko interesi dalībnieku vidū raisīja praktiskie Krievijas uzņēmumu sadarbības piemēri par datu izvietošanu Eiropas datu centros.

Pasākums notiks sadarbībā ar LR vēstniecību Maskavā un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, to atbalstīja partneri „KSK Group”, „Первая Форма” , piedaloties vadošiem IT nozares ekspertiem -  Oļegam Sedovam un Mihailam Jemeļjaņikovam. Seminārā valdīja neformāla gaisotne, kas rosināja auglīgas sarunas starp apmeklētājiem un ekspertiem.


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo