... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Par trešdaļu audzis DEAC datu centru pakalpojumu pieprasījums Krievijas reģionos

Par trešdaļu audzis DEAC datu centru pakalpojumu pieprasījums Krievijas reģionos
19.09.2013 | Novērtējums

Pieprasījuma pieaugums Krievijas reģionos DEAC

Uzņēmumi no Krievijas izrāda aizvien lielāku interesi par Digitālās Ekonomikas Attīstības Centra (DEAC) sniegtajiem datu centru un IT ārpakalpojumiem. Par to liecina DEAC sniegto pakalpojumu apjoma pieaugums 2013. gadā gan Maskavā, gan Krievijas reģionālajos tirgos. 


 
Vērtējot DEAC darbību Krievijas IT ārpakalpojumu un datu centru tirgū, līdz 2013. gada septembrim uzņēmuma sniegto pakalpojumu apjoms ir par 35% lielāks nekā 2012. gadā kopumā. Pieaugums vērojams gan Maskavā, gan Krievijas reģionālajos tirgos. Maskavā tas pieaudzis par 44%, bet reģionos par 17%. Sniegto pakalpojumu pieaugumu lielā mērā izdevies īstenot pateicoties Krievijas reģionālo uzņēmumu pieaugošajai interesei par DEAC pakalpojumiem. Piemēram, Sanktpēterburgā un visā Krievijas Ziemeļrietumu federālajā apgabalā DEAC sniegto pakalpojumu apjoms līdz 2013. gada septembrim, salīdzinot ar 2012. gadu kopumā, pieaudzis turpat četras reizes.
 
DEAC Krievijas tirgū darbojas kopš 2009. gada, un, kā norāda uzņēmuma Krievijas pārstāvniecības direktors Oļegs Naskidajevs, Krievijas lielo un vidējo uzņēmumu interese par Eiropas datu centriem šo gadu laikā ir stabili augusi. 
 
„Šādai tendencei, manuprāt, ir divi skaidrojumi; datu izvietošana Eiropas datu centros  vistiešākajā veidā ir saistīta ar uzņēmumu biznesa aizsardzību un ekonomisko efektu, ko sniedz IT ārpakalpojumu sniedzēju nodrošinātie pakalpojumi,” skaidro O. Naskidajevs, „DEAC Krievijā sniedz visdažādākos IT ārpakalpojumus, tomēr koncentrēšanās uz mākoņskaitļošanas (cloud computing) pakalpojumiem, no biznesa viedokļa ļāvusi nodrošināt vairākas priekšrocības – noteikt minimālās kapitālinvestīcijas (CAPEX) un optimizēt operacionālās izmaksas (OPEX) pakalpojumu izmantošanā, piedāvāt elastīgu IT resursu plānošanu, kā arī saīsināt pakalpojumu ieviešanas periodu.”  
 
DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis norāda, ka Krievijas uzņēmumu vidū ļoti augsti tiek novērtēts tas, ka DEAC ir Eiropas datu centru operators ar augstiem kvalitātes un datu aizsardzības kritērijiem. „Krievijas uzņēmumiem nav mazsvarīgs fakts, ka DEAC datu centru darbību nosaka  Eiropas Savienības (ES) regulējums, kas atšķiras no Krievijas likumdošanas datu centru pakalpojumu jomā,” DEAC pakalpojumu popularitātes pieaugumu skaidro A. Gailītis. 
 
„Bizness, kas atrodas visdažādākajos Krievijas reģionos, proti, Ziemeļrietumu, Centrālajā, Dienvidu federālajos apgabalos, Sibīrijā un Tālajos austrumos, efektīvi izmanto datu centrus Latvijā. Piemēram, uzņēmums Usurijskā, ko no Rīgas šķir 9909 kilometri un astoņu stundu laika starpība, gandrīz divus gadus savas datu bāzes izvieto Latvijā un efektīvi ar tām strādā, neraugoties uz ievērojamo attālumu un laika joslu atšķirību,” par sadarbību ar Krievijas reģionāliem uzņēmumiem stāsta O. Naskidajevs, „mūsu pieredze ļauj izdarīt secinājumu, ka Krievijas reģionālos uzņēmumus neattur attālums, tie novērtē DEAC pakalpojumu kvalitāti un datu glabāšanas drošību. Interese par DEAC pakalpojumiem ļauj izdarīt secinājumus, ka arī turpmāk pieaugs to uzņēmumu skaits, kas vēlēsies sadarboties ar DEAC datu glabāšanas un IT ārpakalpojumu sniegšanas jomā." 

Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo