... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Pro:logs - uzzini, kā strādāt efektīvāk!

Pro:logs - uzzini, kā strādāt efektīvāk!
09.05.2007

Maijā iznāk jaunais IT uzņēmuma DEAC avīze pro:logs,, kas raksta par uzņēmēju pieredzi ceļā uz nepārtrauktu un efektīvu IT tehnoloģiju darbību. Šis izdevums ir ceļvedis attīstītam un drošam biznesam. Šoreiz par to, kā uzņēmums Markuss ietaupa savus finanšu līdzekļus, par TV3 ieguldījumu savas pamatdarbības optimizēšanai un par miljoniem latu Latvijas skolu IT nākotnei.

Pro:logs ir kļuvis par nu jau tradicionālu IT uzņēmuma DEAC izdevumu, kas parāda, cik veiksmīga un ilgstoša var būt divu uzņēmumu sadarbība droša biznesa attīstībai. Tas tradicionāli sniedz analītisku informāciju, kas balstīta reālā uzņēmumu pieredzē.

Pro:logs raksta par IT nozares aktuālākajiem jaunumiem, problēmsituācijām un to risinājumiem, izmantojot IT ārpakalpojumus. Dažādu nozaru uzņēmumu vadītāji stāsta par savu pieredzi, meklējot efektīvākos risinājumus drošai IT infrastruktūras attīstībai.

Pro:logs iznāk reizi ceturksnī un tā mērķis ir vērst Latvijas uzņēmēju uzmanību galvenajiem droša biznesa riska faktoriem, kas saistīti ar nepārdomātu datortehnikas risinājumu sistēmas uzturēšanu. Mūsu mērķis ir informēt par jaunākajiem pakalpojumiem IT nozarē un palīdzēt uzņēmējiem atrisināt problēmas un norādīt uz veidiem, kā veicināt uzņēmējdarbības efektivitāti, balstoties uz reāliem piemēriem no uzņēmēju pieredzes. Viens no veidiem, kā veicināt uzņēmējdarbības efektivitāti, ir uzticēšanās sava aroda profesionāļiem, izmantojot ārpakalpojumus, kas turklāt vēl papildus sniedz arī drošības un kvalitātes garantijas,” stāsta SIA DEAC valdes priekšsēdētājs A.Gailītis.

„Saprotams, ka uzņēmējs vislabprātāk ieklausās cita uzņēmēja pieredzē, tāpēc esam vērsušies pie dažiem no mūsu klientiem ar jautājumiem par ārpakalpojumu izmantošanas efektivitāti,” turpina A.Gailītis.

Šajā izdevumā galerijas Putti direktore Agita Putāne stāsta par iemesliem, kas mudināja atteikties no pieaicinātu pakalpojumu sniedzējiem un uzsākt sadarbību ar profesionāļiem. Uzņēmuma Markuss direktors Dzintars Lācis norāda, kā, uzticot rūpes par IT saimniecību ārpakalpojuma sniedzējam, tiek ietaupīti finanšu līdzekļi, kurus var novirzīt uzņēmuma modernizēšanai. TV3 ģenerāldirektore Baiba Zūzena stāsta, kā, uzticot rūpes par ikdienas tehniskajām ķibelēm neatkarīgiem speciālistiem, darbinieki var pievērsties nopietnu projektu realizācijai.

Savukārt, izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža stāsta par nākotnes ieguldījumiem Latvijas skolu datorizācija, kas ir nozīmīgs solis izglītības sistēmas modernizācijā.

Pro:logs pie lasītājiem nonāk ar Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras starpniecību, kā pielikums Dienas Biznesam, Digital Times un Bizness Baltija. Tas tiek izsūtīts arī DEAC klientiem, kuru skaits sastāda vairāk kā tūkstotis un visām Latvijas skolām.

Papildus informācijai:
Mārtiņš Vilisters, DEAC mārketinga daļas vadītājs,
tālr.: 7842255

2007/2
Avīze Pro:Logs PDF formātā.

Versija LV valodā
IT risinājumi DEAC

Versija RU valodā

IT risinājumi DEAC

AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo