... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Sekmīgi noritējusi DEAC rīkotā informācijas tehnoloģiju konference

Sekmīgi noritējusi DEAC rīkotā informācijas tehnoloģiju konference
24.04.2009

Sekmīgi noritējusi  DEAC 15. aprīlī rīkotā tehnoloģiju konference „Jaunākās metodes un risinājumi datu centru un serveru telpu darbības efektivizācijai”.


Konferences ietvaros tika diskutēts par jaunākajām tendencēm serveru risinājumu un datu centru aprīkojuma jomā un to ietekmi uz IT izdevumu apjoma  samazinājumu uzņēmumos un valsts iestādēs.


Konferencē ar savām prezentācijām piedalījās „DEAC” tehniskā departamenta vadītājs Edgars Lukss, kas sīkāk izklāstīja par DEAC praktisko pieredzi strādājot ar DELL un APC risinājumiem. Kompānijas "DELL" Datu glabāšanas risinājumu grupas vadītājs Eiropā Džonatans Pasks (Jonathan Pask) runāja par DELL  jaunās paaudzes serveru priekšrocībām un jauno datu glabāšanas risinājumu ietekmi uz IT izdevumi samazinājumu. Par „APC” modulāro risinājumu izmantošanu serveru telpu darbības efektivitātes palielināšanai runāja kompānijas „APC” pārdošanas un mārketinga vadītājs Kristofers Nīlens (Kristoffer Nyhlen). Savukārt par jaunā Intel Xeon procesora arhitektūru pastāstīja „Intel Corporation” tirgus attīstības vadītājs Baltijas valstīs Ramūnas Domarks (Ramunas Domarkas).


Pēc konferences veiktajā aptaujā, pasākuma apmeklētāji atzina, ka guvuši  vērtīgu informāciju par jauno tehnoloģiju sasniegumiem un to ietekmi uz IT infrastruktūras izdevumu samazināšanu. Apmeklētāji apgalvoja, ka arī turpmāk labprāt apmeklētu līdzīgus DEAC rīkotos pasākumus.


Ņemot vērā apmeklētāju interesi, DEAC turpmāk plāno biežāk rīkot dažādus, klientiem saistošus pasākumus – praktiskos seminārus un konferences par jaunākajiem informācijas tehnoloģiju sasniegumiem datu centru jomā pasaulē.


Konferences apmeklētāju vidū bija tādu uzņēmumu un valsts iestāžu, kā „Starptautiskā lidosta „Rīga””, „Accenture”, „LR aizsardzības ministrija”, „Rīgas Piensaimnieks”, „Karšu izdevniecības Jāņa sēta”,  u.c. organizāciju pārstāvji. 


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo