... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC dalījās savā pieredzē konferencē Datu centri 2010

DEAC dalījās savā pieredzē konferencē Datu centri 2010
20.09.2010 | Novērtējums

Starptautiskajā konferencē „Datu centri 2010”, kas katru gadu norisinās Maskavā, uzņēmums DEAC dalījās savā pieredzē, kā sasniegt maksimālu drošības līmeni Eiropas datu centros. Šogad pasākums pulcināja vairāk kā 300 dalībniekus, kuru vidū bija arī atzīti starptautiski un Krievijas eksperti, vadošie pasaules iekārtu un programmatūru ražotāji, konsultāciju uzņēmumi, sistēmu integratori, kā arī datu centru īpašnieki un investori.


Pasākums bija veltīts vairāku būtisku jautājumu apspriešanai: datu centru funkcionālā stabilitāte, energoefektīvu tehnoloģiju pielietošana, infrastruktūras un personāla izdevumu optimizācija.

Prezentācijas ietvaros DEAC – vienīgais Eiropas datu centru operators, kas piedalījās konferencē – uzsvēra ģeogrāfiskā faktora nozīmīgumu, kas var garantēt lielu daļu administratīvo un tehnisko risku diversifikāciju.

„Saviem klientiem mēs iesakām savu IT infrastruktūru veidot tā, lai pamata un rezerves datu glabāšana tiktu veikta kā minimums 2 dažādos ģeogrāfiskos punktos. Vienam no tiem jāatrodas Eiropas Savienībā,” apgalvo Oļegs Naskidajevs, DEAC mārketinga un attīstības departamenta vadītājs.

Apaļā galda diskusijā DEAC pārstāvis norādīja, ka optimizācijas galvenais uzdevums ir efektivitāte un maksimālas datu drošības garantēšana, piebilstot, ka pēc paveiktajiem darbiem uzņēmums ne vien var nodrošināt biznesa procesu nepārtrauktību, bet arī ievērojami samazināt savus IT izdevumus. Tā dažiem DEAC klientiem 3-5 gadu laikā izdevies samazināt IT izdevumus līdz pat 40%.

Ar līdzīgiem secinājumiem padalījās arī Džerijs Galahers, Total Site Solutions izpilddirektors un prezidents: „Protams, ne jau visi var atļauties jaunu, mūsdienīgu un energoefektīvu datu centru. Bet ir jau pārbaudītas esošo datu centru modernizācijas metodes, kas ļauj efektīvāk izmantot esošās platības un samazināt inženierinfrastruktūras energopatēriņu: veco UPS nomaiņa pret jauniem ar lielāku lietderības koeficientu, gaisa kustības vadības sistēmas optimizācija, auksto un karsto koridoru izolācija, gaisa noplūdes likvidācija, dzesēšanas sistēmu pārnese tuvāk noslodzei, free-cooling metodes un u.c. atkarībā no situācijas katrā datu centrā. Šādi modernizācijas projekti atmaksājas 2-5 gadu laikā”.

Ar detalizētāku informāciju par konferences secinājumiem varat iepazīties šeit: - http://www.iksmedia.ru/news/news_otrasli/3447060.html

Konferences dalībnieku prezentācijas skatieties šeit:  - http://www.iksmedia.ru/dpc_2010/dpc_plan%20.html


IT risinājumi DEAC


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo