... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Tiek publiskoti pirmie DEAC veiksmes stāsti Krievijas tirgū

Tiek publiskoti pirmie DEAC veiksmes stāsti Krievijas tirgū
04.04.2013 | Novērtējums

Eiropas datu centru operators DEAC piedalījās starptautiskā forumā „Around Data Center, Around IP”  (ADCAIP), kas norisinājās 28. martā Maskavā. Pasākumā DEAC pirmo reizi publiski dalījās informācijā par veiksmes stāstiem saistībā ar Krievijas klientiem, atzīmējot galvenos iemeslus, kāpēc Krievijas bizness izmanto DEAC datu centrus, kas ir izvietoti Eiropas teritorijā un publiskoja savstarpējās sadarbības rezultātus.


ADCAIP forums ir viens no svarīgākajiem 2013. gada IT notikumiem Krievijā un tas pulcēja vairāk kā 500 dalībniekus. DEAC uzstājās pasākumā ar divām prezentācijām, kur auditorijai piedāvāja savu redzējumu, kas balstīts uz daudzu gadu darba pieredzi NVS, Eiropas un Amerikas valstīs. Tika izklāstīts par to kā pareizi izstrādāt kompānijas stratēģiju attiecībā uz komerciālo datu centru izmantošanu, kas ir izvietoti Eiropas savienības teritorijā un līdzeni pārgāja uz konkrētiem veiksmes stāstiem, kas tika publiskoti sabiedrībai, pirmo reizi!

Foruma sekcijā «Вокруг ЦОД» DEAC Krievijas pārstāvniecības vadītājs Oļegs Naskidajevs uzstājās ar prezentāciju „Eiropas datu centri DEAC - Krievijas biznesa stratēģijā!” (Европейские дата-центры DEAC в стратегии российского бизнеса!), kur stāstīja par svarīgām priekšrocībām, kuras sniedz, tieši Eiropas datu centu izmantošana. „Lielais un vidējais Krievijas bizness šodien ir piemērotu, integrētu IT risinājumu meklējumos, lai rastu maksimāli efektīvus stratēģiskos risinājumus, kompānijai ilgtermiņa perspektīvā. Datu centru izmantošana, kas atrodas Eiropas teritorijā ir viena no panākumu atslēgām”.

Citā ADCAIP foruma sekcijā ar nosaukumu «Бизнес и ИТ» Krievijas pārstāvniecības komercdirektors Igors Mizgins sniedza prezentāciju ar nosaukumu „Ātri, izdevīgi, efektīvi – Eiropas datu centri DEAC Krievijas biznesa arsenālā” (Быстрее, выгоднее, эффективнее - европейские дата-центры DEAC в арсенале российского бизнеса!), kur izsmeļoši sniedza informāciju par diviem, konkrētiem veiksmes stāstiem.

„Šis pasākums viennozīmīgi paliks atmiņā ar neviltotu auditorijas interesi par prezentācijām! Jautājumi no zāles, izskanēja nepārtrauktā plūsma un es esmu priecīgs, ka mēs beidzot varam dalīties ar kopēji uzkrātu, darba pieredzi par vairāk kā 500 projektiem NVS valstīs”, atzīmēja Igors Mizgins.

DEAC ir realizējis vairāk kā 500 dažādu lielumu projektus NVS valstīs un tuvākajā laikā plāno dubultot šo skaitli. DEAC eksperti aktīvi strādā pie jauniem risinājumiem uz DEAC datu centru infrastruktūras pamata, kas ne tikai atbilst klienta IT vajadzību apmierināšanai, bet arī turpmāk varētu risināt klienta kompānijas stratēģiskos uzdevumus.

  DEAC veiksmes stāsti Krievijā

 DEAC veiksmes stāsti Krievijā

 DEAC veiksmes stāsti Krievijā


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo