... Par DEAC ...

Informācija par ES līdzfinansētiem projektiem

Informācija par ES līdzfinansētiem projektiem

Projekts „Latvijas IT uzņēmumu attīstība ārvalstu tirgos”

DEAC sadarbībā ar Latvijas IT klasteri īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu „Latvijas IT uzņēmumu eksporta veicināšanas aktivitātes”, kura mērķis ir veicināt projektā iesaistīto partneru izstrādāto IT nozares produktu eksportu.

Projekts "DEAC dalība tirdzniecības misijās"

DEAC īstenoja Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu „DEAC dalība tirdzniecības misijās”, kura mērķis bija veicināt DEAC datu centra pakalpojumu un IT ārpakalpojumu eksportu Ukrainā un Azerbaidžānā.

Projekts "DEAC dalība konferencēs 2013. gada 2.pusē"

DEAC īstenoja Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu „DEAC dalība konferencēs 2013. gada 2. pusē”, kura mērķis bija veicināt Baltijas vadošā datu centru operatora DEAC pakalpojumus NVS valstīs, Vācijā, Apvienotajā Karalistē, Polijā un Maltā.

1 1 2  
deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt