... Par DEAC ... Klientu atsauksmes ...

ELKO Ukraine

ELKO Ukraine

ELKO ir DEAC stratēģiskais partneris Ukrainā. Vairāk nekā divus gadus ciešajā sadarbībā DEAC speciālisti vairākkārt ir apliecinājuši savu profesionalitāti, īstenojot sarežģītus klientu tehniskos pieprasījumus. DEAC ātrie sakaru kanāli un ģeogrāfiski plašais datu centru izvietojums ļauj atrisināt daudzus mūsu partneru uzdevumus un vēlmes. Uzticamība, nepārtraukta attīstība un atvērtība dialogam ir tās īpašības, kuras DEAC raksturo visvairāk.

Jurijs Motričs
ELKO UKRAINE Biznesa attīstības direktors

ELKO Ukraine DEAC

ELKO logo

  Kopā ar DEAC: no 2015. gada

Biznesa IT risinājumi DEAC

  NozareIT risinājumi

Biznesa IT risinājumi DEAC

  Atrašanās vieta: Kijeva, Ukraina  

Biznesa IT risinājumi DEAC

  Par uzņēmumuELKO Group ir viens no lielākajiem IT produktu un risinājumu izplatītājiem šajā reģionā.Partneru programma DEAC Sadarbība ar DEAC ļāvusi ELKO paplašināt piedāvāto pakalpojumu klāstu, kas rezultējies papildu peļņas gūšanā. ELKO ir DEAC stratēģiskais partneris Ukrainā un sadarbība ar DEAC veicina uzņēmuma attīstību datu centru pakalpojumu jomā.

 
Partneru programma DEAC  Uzziniet vairāk par partneru programmu!

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt