... Risinājumi ... Iekārtu izvietošana ... Iekārtu izvietošanas kalkulatori ...

Iekārtu izvietošanas kalkulators

1
Konfigurācija
2
Kontakti

Izvietojiet savu IT infrastruktūru pēc augstākajiem drošības standartiem projektētos datu centros.

Norādiet iekārtas izmēru (1U, 2U, 3U vai cits). Ja vēlaties izvietot vairākus serverus vai tīkla iekārtas, lūdzam izpildīt kalkulatora soļus katrai iekārtas vienībai atsevišķi. Iekārtai jābūt montējamai statnī. Ja iekārta nav paredzēta montēt statnī, lūdzam sazināties ar mums - piemeklēsim Jums piemērotāko risinājumu.

Iekārtas vienības izmērs
Augstums (Units)
1
1
10

Norādiet, cik barošanas bloku ir Jūsu iekārtai. Divu bloku gadījumā katrs bloks tiek pieslēgts pie pilnībā dublētas UPS sistēmas. *Otrs barošanas bloks ir pieejams par papildu samaksu.

Iekārtas tips

Norādiet, kāda ir viena barošanas bloka maksimālā jauda (vatos).

Jauda
2 x barošanas bloki (PSU) iekļauti

Izvēlieties sev piemērotāko komutatora portu interneta pieslēgumam un/vai portu kombināciju iekārtu komutācijai.

Komutatora porti

Sistēmas un datu rezerves kopēšana. Nodrošina pret datu zudumu un sniedz iespēju kļūdas gadījumā datus atjaunot no rezerves kopijām. Datu kopēšanas un atjaunošanas procesa vadība balstīta uz IBM Tivoli Storage Manager programmnodrošinājuma.

Default help text

backup_volume
Default subtitle
1
10000

Papildu ārējā IPv4 adrese

IP adrese
1
0 IP
8 IP

24/7 tehniskā personāla uzraudzībā tiek pārraudzīta virtuālā vai fiziskā servera pieejamība, izsūtīti brīdinājumi par CPU, RAM, HDD iespējamo pārslodzi, tīkla pieejamību vai pārslodzi. Galvenā priekšrocība - laicīgi saņemts brīdinājums, kas ļauj nekavējoties uzsākt problēmu novēršanas pasākumus.

Monitoringa vienību skaits
1
1 IP monitoring
8 IP monitoring

Tiek nodrošināts, izmantojot jaudīgu iekārtu, dalot resursus ar citiem klientiem. Katram klientam noteikta izdalīta Firewall politika, piemēram, portu vai IP adrešu filtrācija, kā arī citas standarta Firewall funkcijas.

Ugunsmūris

Iepriekš noteikts reakcijas laiks, kurā DEAC eksperti uzsāk pieprasījuma apstrādi un problēmas risināšanu. Jums vienmēr būs priekšroka attiecībā pret tekošiem pieprasījumiem, neatkarīgi no tehniskā personāla noslodzes.

SLA
deac-partners-logo