... Risinājumi ... Iekārtu izvietošana ... Iekārtu izvietošanas kalkulatori ...

Statņu nomas kalkulators

1
Konfigurācija
2
Kontakti

42U serveru statne, 600 mm x 1070 mm

Jūs varat izvēlēties pilnu vai dalītu statnes vietu. Katra statnes vieta ir pilnībā nodalīta sistēma.

Statnes ietilpība

Katrs barošanas bloks (PDU) ir pieslēgts pie neatkarīgas UPS sistēmas un neatkarīga elektropievada, veidojot redundantu barošanas sistēmu. Nepārtrauktai iekārtu darbības nodrošināsanai iesakām izvēlēties divus PDU, kas pilnībā dublēs iekārtu barošanas sistēmu.

PDU
skaits

Norādiet, kāda ir viena barošanas bloka maksimālā jauda vatos (vatos).

PDU
jauda

Klientam tiek piešķirtas administratora tiesības uz PDU (barošanas bloku). Administratora piekļuve ļauj uzraudzīt elektroenerģijas padevi, atslēgt/pieslēgt elektroenerģiju un izmantot citas funkcijas atkarībā no PDU modeļa.

Papildu ārējā IPv4 adrese

IP adrese
1
0 IP
8 IP

24/7 tehniskā personāla uzraudzībā tiek pārraudzīta virtuālā vai fiziskā servera pieejamība, izsūtīti brīdinājumi par CPU, RAM, HDD iespējamo pārslodzi, tīkla pieejamību vai pārslodzi. Galvenā priekšrocība - laicīgi saņemts brīdinājums, kas ļauj nekavējoties uzsākt problēmu novēršanas pasākumus.

Monitoringa vienību skaits
1
1 IP monitoring
8 IP monitoring

Tiek nodrošināts, izmantojot jaudīgu iekārtu, dalot resursus ar citiem klientiem. Katram klientam noteikta izdalīta Firewall politika, piemēram, portu vai IP adrešu filtrācija, kā arī citas standarta Firewall funkcijas.

Ugunsmūris

HID ir attālināti kontrolēta, bezkontakta viedkaršu piekļuves sistēma statnei. Jūs varat administrēt piekļuves tiesības un HID karšu lietotāju skaitu attālināti.

Izvēlieties tik kartes, cik personām vēlaties piešķirt pieeju statnei.

HID karšu skaits
3
3 HID
15 HID

GSM ON/OFF pakalpojums nodrošina iespēju attālināti pārtraukt vai atjaunot elektropadevi Jūsu iekārtai, nosūtot SMS uz speciāli Jums izdalīto tālruņa numuru. Pakalpojums piemērots gadījumos, kad nepieciešama tūlītēja iekārtas izslēgšana, lai novērstu neautorizētu piekļuvi.

Datu centrā un tā teritorijā tiek veikta 24/7 videonovērošana.

Temperatūras, mitruma un vibracijas sensori. Pakalpojums nodrošina iespēju attālināti uzraudzīt izvietoto iekārtu. Sensori un kontrolpanelis atrodas statnī, kurā ir izvietotas iekārtas. Klientam ir nodrošināta pilna pieeja kontrolpanelim.

Iepriekš noteikts reakcijas laiks, kurā DEAC eksperti uzsāk pieprasījuma apstrādi un problēmas risināšanu. Jums vienmēr būs priekšroka attiecībā pret tekošiem pieprasījumiem, neatkarīgi no tehniskā personāla noslodzes.

SLA
deac-partners-logo