... Risinājumi ... Tīkla pakalpojumi ...

IP telefonija (VoIP)

... IP telefonija (VoIP)
IP telefonija (VoIP)

IP telefonija (Voice over Internet Protocol jeb

VoIP

) ir strauji augoša tehnoloģiska alternatīva tradicionālajiem telefonu servisu pakalpojumiem. IP telefonija sniegs Jums iespēju piesaistīt standarta telefonu Internetam, lai izmantotu VoIP, turklāt, uzstādot to, Jūs varēsiet veikt lokālos un internacionālos zvanus par īpaši zemām cenām bez ierobežojumiem. Tehnoloģija kombinē un glabā datus konkrētā DEAC

VPN

(Virtual Private Network) tīklā, kas Jums nodrošinās uzticamu un drošu savienojumu.

IP telefonija DEAC IP telefonija DEAC VoIP DEAC

Drošas biznesa sarunas

 

Izmantojiet DEAC privāto tīkla savienojumu saviem biznesa zvaniem

Palielināta produktivitāteIegūstiet papildu telefona pakalpojumus bez samaksas

Fleksibilitāte un mobilitāteRunājiet pa telefonu un reizē piekļūstiet arī citām aplikācijām un Internetam vienlaicīgi


Interneta telefonija

nav atkarīga no zvana distances un Jūsu lokācijas, turklāt šie faktori neietekmē savienojumu un izmaksas. VoIP var ievērojami samazināt Jūsu telekomunikāciju izmaksas un reizē palielināt produktivitāti.IP telefonija DEAC

VoIP ir IT iekārtu un programmatūras risinājums, kas sniedz iespēju izmantot Interneta vidi priekš balss pārraides Interneta protokola (IP) tīklā. Jūsu uzņēmumam vairs nebūs nepieciešami atsevišķi kabeļi priekš tradicionālās telefonu sistēmas. VoIP konvertē skaņu digitālās balss komunikācijā un pārraida to caur Interneta platjoslām (Internet broadband). Jūs varat piekļūt VoIP telefona servisam un veikt telefona zvanus no jebkuras vietas pasaulē, viss, kas Jums ir nepieciešams, ir Interneta pieslēgums. Turklāt DEAC piemeklēs un izstrādās labāko risinājumu arī tad, ja Jums nepieciešami ne tikai balss zvani, bet arī citi papildu pakalpojumi, kā, piemēram, balss centrāles aplikācijas, tiešsaistes video konferenču zvani.


Nekādu uztraukumu par drošu un uzticamu zvanu savienojumu – DEAC ir ISO/IEC 27001:2013 sertificēts un tas apliecina DEAC informācijas drošības pārvaldības augstos standartus un nosaka augstāko vērtīgas informācijas aizsargāšanas prasību nodrošinājumu.


Izmantojiet VoIP pakalpojumu, samaziniet operatīvās izmaksas un reizē padariet Jūsu biznesa telefonsarunas drošas!


Biznesa IT risinājumi, DEAC


Vaicājiet pēc Jums nepieciešamā VoIP risinājuma jau tagad!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222

Tehniskie parametri

DEAC sadarbībā ar telekomunikāciju pakalpojuma sniedzējiem nodrošina VoIP risinājumu izmantojot SIP (Session Initiation Protocol) line, kas aizvieto nepieciešamību pēc tradicionālā analoga T1 bāzētas PSTN (Public Switched Telephone Network) un ar to saistītās izmaksas, komplicētību. SIP line izmanto priekš VoIP, lai nodrošinātu PBX (Private Branch Exchange) pieslēgumu Internetam. Tas ir tiešs savienojums starp Jūsu uzņēmumu un DEAC, kas Jums ļaus pilnībā aizvietot IP-PSTN tradicionālo telekomunikāciju kanālu, izmantojot VoIP Interneta telefoniju. Turklāt DEAC nodrošina vienu no jaunākajām PBX telefonijas tehnoloģijām – IP PBX, kas izmanto Interneta protokolu, lai pārraidītu zvanus.

deac-partners-logo