... Risinājumi ... Tīkla pakalpojumi ...

IP telefonija (VoIP)


IP TELEFONIJA (VoIP)


IP telefonija ir strauji augoša tehnoloģiska alternatīva tradicionālajiem telefonu servisu pakalpojumiem. IP telefonija sniegs Jums iespēju piesaistīt standarta telefona pakalpojumu internetam.
Interneta telefonija (Voice over Internet Protocol, VoIP) nav atkarīga no zvana distances un Jūsu lokācijas, turklāt šie faktori neietekmē savienojumu un var ievērojami samazināt Jūsu telekomunikāciju izmaksas un reizē palielināt produktivitāti. Uzstādot VoIP, Jūs varēsiet veikt lokālos un internacionālos zvanus par īpaši zemām cenām bez ierobežojumiem.
Jūsu uzņēmumam vairs nebūs nepieciešami atsevišķi kabeļi kā tradicionālām telefonu sistēmām. Jūs varat piekļūt VoIP telefona servisam un veikt telefona zvanus no jebkuras vietas pasaulē, viss, kas Jums ir nepieciešams, ir interneta pieslēgums. Turklāt DEAC piemeklēs un izstrādās labāko risinājumu arī tad, ja Jums nepieciešami ne tikai balss zvani, bet arī citi papildu pakalpojumi, kā, piemēram, balss centrāles lietojumi vai tiešsaistes video konferenču zvani.IP Telefonija DEAC

Izmantojiet VoIP pakalpojumu, samaziniet operatīvās izmaksas un reizē padariet Jūsu biznesa telefona sarunas drošas!

IP Telefonija DEAC

Jūsu personalizēta ID kontaktu liste

Starp VoIP sistēmu un lietojumu papildu iespējām ir parocīga kontaktu ID liste, zvanu pāradresēšana, konferenču zvani, atbalsts vairākiem VoIP kontiem un citas iespējas.

IP Telefonija DEAC

Droši un uzticami savienojumi

DEAC ir ISO/IEC 27001:2013 sertificēts, un tas apliecina mūsu informācijas drošības pārvaldības augstos standartus un nosaka augstāko vērtīgas informācijas aizsargāšanas prasību nodrošinājumu.

IP Telefonija DEAC

VoIP visām Jūsu ierīcēm

Mūsdienās viedtālruņi ir kļuvuši par populārāko ierīci, kura tiek pieslēgta VoIP sistēmai, tādejādi nodrošinot nepieciešamo sistēmas darbību.

IP Telefonija DEAC

Palieliniet drošības līmeni, izmantojot VPN

Tehnoloģija kombinē un glabā datus konkrētā DEAC VPN (Virtual Private Network) tīklā, kas Jums nodrošinās uzticamu un drošu savienojumu.

IP telefonija ir IT iekārtu un programmatūras risinājums, kas sniedz iespēju izmantot interneta vidi balss pārraidei interneta protokola (IP) tīklā. VoIP konvertē skaņu digitālās balss komunikācijā un pārraida to caur interneta platjoslām (Internet broadband).


IP telefonija: tehniskā specifikācija

    DEAC sadarbībā ar telekomunikāciju pakalpojuma sniedzējiem nodrošina IP telefonijas risinājumu, izmantojot SIP (Session Initiation Protocol) pieslēgumu, kas aizvieto nepieciešamību pēc tradicionālā analoga T1 bāzētas PSTN (Public Switched Telephone Network) un ar to saistītās izmaksas, komplicētību. SIP pieslēgumu izmanto VoIP risinājumam, lai nodrošinātu PBX (Private Branch Exchange) pieslēgumu internetam. Tas ir tiešs savienojums starp Jūsu uzņēmumu un DEAC, kas Jums ļaus pilnībā aizvietot IP-PSTN tradicionālo telekomunikāciju kanālu, izmantojot VoIP interneta telefoniju. Turklāt DEAC nodrošina vienu no jaunākajām PBX telefonijas tehnoloģijām – IP PBX, kas izmanto interneta protokolu, lai pārraidītu zvanus.


expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
IP telefonija: biežāk uzdotie jautājumi

Kā tiek veikti zvani caur internetu?

Pateicoties speciālām VoIP iekārtām un nepieciešamajam programmnodrošinājumam tiek veikti pieslēgumi pie stacionāriem un mobilajiem tālruņiem vai telefonu stacijas Jūsu ofisā. Pēc tam VoIP pieslēdzas IP tīklam un sūta balss trafiku tīklā. Tātad faktiski VoIP iekārtas un programmas nodrošina balss trafika nosūtīšanu starp tradicionālo telefoniju un datu tīklu.
Nepieciešama padziļināta konsultācija? Jautā mūsu ekspertiem!

Kāpēc nepieciešama virtuāla telefonu stacija?

Virtuālā telefonu stacija jeb Hosted PBX aizvieto tradicionālo telefonu staciju Jūsu ofisā vai pat zvanu centru. Vairs nav nepieciešamības pastāvīgi apkalpot Jūsu telefonu staciju, samaziniet izmaksas un palieliniet Jūsu zvanu drošumu! DEAC kā IT platformas provaideris IP telefonijai parūpēsies par darbības nepārtrauktību un pakalpojuma drošību.

Vai interneta telefonija ir izdevīgāka?

Jā, jo tā ļauj ievērojami samazināt zvanu izmaksas, īpaši starptautiskajiem zvaniem. Tāpat pakalpojuma integrācija ar internetu palielina darba produktivitāti, un drošais DEAC VPN tīkls nodrošina biznesa zvanu drošumu.

VoIP telefonija un IP telefonija – kur atšķirība?

VoIP tehnoloģija iekļauj ne tikai balss pārraidi IP tīklā, bet arī sniedz plašākas iespējas, piemēram, video novērošanas sistēmām un translācijām.

Vai lietotājs var lietot IP telefonijas pakalpojumu no vairākām ierīcēm vienlaikus?

Jā, mēs nodrošinām PBX risinājumu, kas sniedz iespēju vienam savienojumam pieslēgties ar vairākām ierīcēm vienlaicīgi. Izmantojot šo IP telefonijas pakalpojumu, Jūs varēsiet atbildēt uz telefona zvanu no vairākām ierīcēm vienlaicīgi.deac-partners-logo