IP telefonija (VoIP)


IP telefonija (Voice over Internet Protocol jeb VoIP) ir strauji augoša tehnoloģiska alternatīva tradicionālajiem telefonu servisu pakalpojumiem. IP telefonija sniegs Jums iespēju piesaistīt standarta telefonu Internetam, lai izmantotu VoIP, turklāt, uzstādot to, Jūs varēsiet veikt lokālos un internacionālos zvanus par īpaši zemām cenām bez ierobežojumiem. Tehnoloģija kombinē un glabā datus konkrētā DEAC VPN (Virtual Private Network) tīklā, kas Jums nodrošinās uzticamu un drošu savienojumu.


Interneta telefonija nav atkarīga no zvana distances un Jūsu lokācijas, turklāt šie faktori neietekmē savienojumu un izmaksas. VoIP var ievērojami samazināt Jūsu telekomunikāciju izmaksas un reizē palielināt produktivitāti. IP telefonija ir IT iekārtu un programmatūras risinājums, kas sniedz iespēju izmantot Interneta vidi priekš balss pārraides Interneta protokola (IP) tīklā. Jūsu uzņēmumam vairs nebūs nepieciešami atsevišķi kabeļi kā tradicionālām telefonu sistēmām. VoIP konvertē skaņu digitālās balss komunikācijā un pārraida to caur Interneta platjoslām (Internet broadband). Jūs varat piekļūt VoIP telefona servisam un veikt telefona zvanus no jebkuras vietas pasaulē, viss, kas Jums ir nepieciešams, ir Interneta pieslēgums. Turklāt DEAC piemeklēs un izstrādās labāko risinājumu arī tad, ja Jums nepieciešami ne tikai balss zvani, bet arī citi papildu pakalpojumi, kā, piemēram, balss centrāles aplikācijas, tiešsaistes video konferenču zvani.IP telefonija DEAC

Mūsdienās viedtālruņi ir kļuvuši par populārāko ierīci, kura tiek pieslēgta VoIP sistēmai, tādejādi nodrošinot nepieciešamo sistēmas darbību. Starp VoIP sistēmu un aplikāciju papildus iespējām ir parocīga kontaktu ID liste, zvanu pāradresēšana, konferenču zvani, atbalsts vairākiem VoIP kontiem un citas iespējas.


Izmantojiet VoIP pakalpojumu, samaziniet operatīvās izmaksas
un reizē padariet Jūsu biznesa telefonsarunas drošas!


Nekādu uztraukumu par drošu un uzticamu zvanu savienojumu – DEAC ir ISO/IEC 27001:2013 sertificēts, un tas apliecina DEAC informācijas drošības pārvaldības augstos standartus un nosaka augstāko vērtīgas informācijas aizsargāšanas prasību nodrošinājumu. Datu centru operators DEAC nodrošina jaudīgu un drošu IT platformu Jūsu IP telefonijas risinājumam. Kompleksi IT risinājumi kā serveru noma, sistēmu administrēšana, rezerves kopēšana un VPN-savienojumi veido nepieciešamo pamatu IP risinājuma pilnvērtīgai darbībai.

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Vaicājiet pēc Jums nepieciešamā IP telefonijas risinājuma jau tagad!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222


IP telefonija: tehniskie parametri


DEAC sadarbībā ar telekomunikāciju pakalpojuma sniedzējiem nodrošina IP telefonijas risinājumu izmantojot SIP (Session Initiation Protocol) line, kas aizvieto nepieciešamību pēc tradicionālā analoga T1 bāzētas PSTN (Public Switched Telephone Network) un ar to saistītās izmaksas, komplicētību. SIP line izmanto VoIP risinājumam, lai nodrošinātu PBX (Private Branch Exchange) pieslēgumu Internetam. Tas ir tiešs savienojums starp Jūsu uzņēmumu un DEAC, kas Jums ļaus pilnībā aizvietot IP-PSTN tradicionālo telekomunikāciju kanālu, izmantojot VoIP Interneta telefoniju. Turklāt DEAC nodrošina vienu no jaunākajām PBX telefonijas tehnoloģijām – IP PBX, kas izmanto Interneta protokolu, lai pārraidītu zvanus.
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
IP telefonija: biežāk uzdotie jautājumi

Kā tiek veikti zvani caur internetu?

Pateicoties speciālām VoIP iekārtām un nepieciešamajam programmnodrošinājumam tiek veikti pieslēgumi pie stacionāriem un mobilajiem tālruņiem vai telefonu stacijas Jūsu ofisā. Pēc tam VoIP pieslēdzas IP tīklam un suta balss trafiku tīklā. Tātad faktiski VoIP iekārtas un programmas nodrošina balss trafika nosūtīšanu starp tradicionālo telefoniju un datu tīklu.
Nepieciešama padziļināta konsultācija? Jautā mūsu ekspertiem!

Kāpēc nepieciešama virtuāla telefonu stacija?

Virtuālā telefonu stacija jeb Hosted PBX aizvieto tradicionālo telefonu staciju Jūsu ofisā vai pat zvanu centru. Vairs nav nepieciešamības pastāvīgi apkalpot Jūsu telefonu staciju, samaziniet izmaksas un palielināt Jūsu zvanu drošumu! DEAC kā IT platformas provaideris IP telefonijai parūpēsies par darbības nepārtrauktību un pakalpojuma drošību.

Vai interneta telefonija ir izdevīgāka?

Jā, jo tā ļauj ievērojami samazināt zvanu izmaksas, īpaši starptautiskajiem zvaniem. Tāpat pakalpojuma integrācija ar internetu palielina darba produktivitāti, un drošais DEAC VPN-tīkls nodrošina biznesa zvanu drošumu.

VoIP telefonija un IP telefonija – kur atšķirība?

VoIP tehnoloģija iekļauj ne tikai balss pārraidi IP tīklā, bet arī sniedz plašākas iespējas, piemēram, video novērošanas sistēmām un translācijām.

Vai lietotājs var lietot IP telefonijas pakalpojumu no vairākām ierīcēm vienlaikus?

Jā, mēs nodrošinām PBX risinājumu, kas sniedz iespēju vienam savienojumam pieslēgties ar vairākām ierīcēm vienlaicīgi. Izmantojot šo IP telefonijas pakalpojumu, Jūs varēsiet atbildēt uz telefona zvanu no vairākām ierīcēm vienlaicīgi.deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt