Multimediju straumēšana


Iegūstiet nepārtrauktu multimediju satura pārraidi internetā noteiktā laikā, kvalitātē un daudzumā no pirmavota līdz gala lietotājiem. DEAC multimediju straumēšanas pakalpojums samazinās datu lejupielādes laiku un izvērsta tīkla infrastruktūra nodrošina lietotājus ar nepārtrauktu informācijas plūsmu un nosūtīto signālu kvalitāti.


Mediju straumēšanas lietotājiem ir augstas prasības pret straumēšanas pakalpojuma kvalitāti un nepārtrauktību. Lai nodrošinātu satura straumēšanu ar iespējami zemu aizturi, pakalpojuma sniedzējam ir jānodrošina pasaules klases datu centriem atbilstoši kvalitātes nosacījumi: ātrs un izvērsts starptautiska mēroga tīkls, iekārtas, kas nodrošina augstas pieejamības pakalpojumus, kā arī spēja pielāgot dažāda veida satura piegādi, lai nodrošinātu specifiskas biznesa vajadzības kopā ar infrastruktūras izmaksu optimizāciju.

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Radās kādi jautājumi vai ir nepieciešama palīdzība pakalpojuma izvēlē?
Sazinieties ar mums un mēs Jums palīdzēsim!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222

Straumēšanas izmantošana

Pakalpojuma raksturojums


Straumēšanas pakalpojums tiek izmantots iepriekš ierakstītam multimediju saturam, piemēram, video un mūzikai, kā arī filmu tiešsaistes straumēšanai. Tāpat to izmanto sesijām tiešraidē - dažādām interneta sanāksmēm, vebināriem un TV satura straumēšanai. Īpaši populārs straumēšanas pakalpojums ir neklātienes konferenču, kas notiek tiešsaistē translēšanā. Šajā gadījumā tiek izmantota tiešraides video straumēšana, kurā konferences dalībnieki var izveidot tiešsaistes savienojumu un to lietot pēc nepieciešamības.

DEAC straumēšanas pakalpojums nodrošina kā atsevišķu tiešraižu notikumu straumēšanu internetā, tā arī pastāvīgu video, mūzikas vai cita satura apraidi. Iepriekš ierakstītu video un audio saturu iespējams izplatīt no jebkuras vietas. Straumēšanas saturs tiek augšupielādēts un saglabāts vairākos straumēšanas serveros, kuri ir gatavi nodrošināt piekļuvi un kvalitatīvu satura nodrošināšanu lietotājiem visā pasaulē. Tas ir lielisks veids, kā ielādēt un piegādāt saturu, sākot ar pielāgotu satura meklēšanu līdz pat personalizētām bibliotēkām.


Strauji pilnveidojoties nepārtrauktai un straujai datu plūsmai internetā un palielinoties dažādu ierīču izmantošanai, kas šo saturu atspoguļo, ļoti būtiski ir pieaugusi arī nepieciešamība pēc augstas kvalitātes mediju straumēšanas, kas ietver gan savienojuma ātrumu, gan atskaņošanas platformu pieejamību dažādām iekārtām. Apjomīgu mediju failu ātra lejupielāde Jūsu mājas lapu apmeklētājiem vairs nav nepieciešama – to ir iespējams sākt skatīties vēl pirms pilnīgas ielādes ierīcē! Liela formāta mediju straumēšana video un filmām ir iespējama izmantojot satura piegādes tīklu (CDN), kas ir augstas veiktspējas dažādu formātu apjomīgu multimediju izplatīšanas kanāls. Jaudīga DEAC datu centru un telekomunikāciju infrastruktūra nodrošina gala lietotājiem vienmērīgu informācijas plūsmu un pārraidāmā signāla kvalitāti. Pakalpojums atbalsta dažādus formātus: Adobe Flash® RTMP, Adobe Flash HTTP Dynamic Streaming (HDS), Apple® HTTP Live Streaming (HLS), MPEG-DASH, Microsoft® Smooth Streaming.


Mēs piedāvājam pakalpojumu, kas jau ir gatavs lietošanai un tas no Jums neprasa lielus ieguldījumus – maksājiet tikai par tiem resursiem, kurus Jūs patērējat! DEAC sertificētie eksperti sniegs Jums palīdzību un atbalstu nepieciešamā multimediju straumēšanas pakalpojuma izvēlē un tā efektīvai nodrošināšanai, kas garantēs augstu Jūsu klientu apmierinātības līmeņa sasniegšanu!UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt