... Risinājumi ... Tīkla pakalpojumi ...

Multimediju straumēšana

... Multimediju straumēšana
Multimediju straumēšana

Iegūstiet nepārtrauktu multimediju satura pārraidi internetā noteiktā laikā, kvalitātē un daudzumā no pirmavota līdz gala lietotājiem. DEAC multimediju straumēšanas pakalpojums samazinās datu ielādi un aizturi Jūsu audio un video plūsmai uz mājas lapu un aplikācijām. Jaudīgi un droši DEAC datu centri un izvērsta tīkla infrastruktūra nodrošina lietotājus ar nepārtrauktu informācijas plūsmu un nosūtīto signālu kvalitāti.


Augstākā straumēšanas kvalitāte DEAC Ieraksts vai straumēšana tiešsaistē DEAC Nepārtraukta satura pārraide DEAC

Augstākā straumēšanas kvalitāte

Straumēšanas formāts un kvalitāte tiek nodrošināta atbilstoši klienta vajadzībām un nepieciešamajam projektam

Ieraksts vai straumēšana tiešsaistē

Neierobežots dalībnieku skaits, multimedijas pārvaldība un atkārtošanas iespēja ierakstiem tiešraidē

Nepārtraukta satura pārraide

Nodrošināta nepārtraukta satura pārraide, samazinot ielādes ātrumu, aizturi, un nekādu traucējumu Jūsu tīkla darbībai


Straumēšana tiek izmantota iepriekš ierakstītam multimediju saturam, piemēram, video un mūzikai, kā arī filmu tiešsaistes straumēšanas lapām. Tāpat to arī izmanto sesijām tiešraidē - interneta sanāksmēm un TV satura straumēšanai. Īpaši populāras ir kļuvušas neklātienes konferences, kas notiek tiešsaistē. Šajā gadījumā tiek izmantota tiešraides video straumēšana, kurā konferences dalībnieki var izveidot tiešsaistes savienojumu un to lietot pēc nepieciešamības.


Strauji pilnveidojoties nepārtrauktai un straujai datu plūsmai internetā un palielinoties dažādu ierīču izmantošanai, kas šo saturu atspoguļo, ļoti būtiski ir pieaugusi arī nepieciešamība pēc augstas kvalitātes mediju straumēšanas, kas ietver gan savienojuma ātrumu, gan atskaņošanas platformu pieejamību dažādām iekārtām. Apjomīgu mediju failu ātra ielāde Jūsu mājas lapu apmeklētājiem vairs nav nepieciešama – to ir iespējams apskatīt jau pirms ielādēšanas ierīcē! Liela formāta mediju straumēšana video un filmām ir iespējama izmantojot satura piegādes tīklu (CDN), kas ir augstas veiktspējas dažādu formātu apjomīgu multimediju izplatīšanas kanāls. Jaudīga DEAC datu centru un telekomunikāciju infrastruktūra nodrošina gala lietotājiem vienmērīgu informācijas plūsmu un pārraidāmā signāla kvalitāti. Pakalpojums atbalsta dažādus formātus: Adobe Flash® RTMP, Adobe Flash HTTP Dynamic Streaming (HDS), Apple® HTTP Live Streaming (HLS), MPEG-DASH, Microsoft® Smooth Streaming.

Mēs piedāvājam pakalpojumu, kas jau ir gatavs lietošanai un tas no Jums neprasa lielus ieguldījumus – maksājiet tikai par tiem resursiem, kurus Jūs patērējat! DEAC sertificētie eksperti sniegs Jums palīdzību un atbalstu nepieciešamā multimediju straumēšanas pakalpojuma izvēlē un tā efektīvai nodrošināšanai, kas garantēs augstu Jūsu klientu apmierinātības līmeņa sasniegšanu!

Biznesa IT risinājumi DEAC
Radās kādi jautājumi vai ir nepieciešama palīdzība pakalpojuma izvēlē?

Sazinieties ar mums un mēs Jums palīdzēsim!
Tālrunis:
+371 6707 2222
E-pasts:
deac-partners-logo