... Risinājumi ... Tīkla pakalpojumi ...

Multimediju straumēšana


MULTIMEDIJU STRAUMĒŠANA


Iegūstiet nepārtrauktu multimediju satura pārraidi internetā noteiktā laikā, kvalitātē un daudzumā no avota līdz gala lietotājiem, kā arī samaziniet Jūsu audio un video plūsmas ielādi un latentumu tīmekļa vietnē un lietojumprogrammās!
Mediju straumēšanas lietotājiem ir augstas prasības pret pakalpojuma kvalitāti un nepārtrauktību. Lai nodrošinātu satura straumēšanu ar zemu aizturi, mēs nodrošinām ātru un izvērstu starptautiska mēroga tīklu, iekārtas, kas nodrošina augstu pieejamību, kā arī pielāgojamus risinājumus Jūsu biznesa vajadzībām. Jaudīgi DEAC datu centri un paplašināta tīkla infrastruktūra nodrošina lietotājiem nepārtrauktu informācijas plūsmu un pārraidītā signāla kvalitāti.
Multimediju straumēšana DEAC

Pielāgojams un vienmēr pieejams saturs Jūsu klientiem

Iepriekš ierakstītu video un audio saturu iespējams izplatīt no jebkuras vietas. Straumēšanas saturs tiek augšupielādēts un saglabāts vairākos straumēšanas serveros, kuri ir gatavi nodrošināt piekļuvi un kvalitatīvu saturu lietotājiem visā pasaulē.

Multimediju straumēšana DEAC

Efektīva mediju straumēšana

DEAC IT eksperti sniegs Jums palīdzību un atbalstu nepieciešamā multimediju straumēšanas pakalpojuma izvēlē un tā efektīvā nodrošināšanā, lai garantētu augstu Jūsu klientu apmierinātības līmeņa sasniegšanu.

Multimediju straumēšana DEAC

Mediju straumēšana bez ieguldījumiem iekārtās

Mēs piedāvājam lietošanai gatavus risinājumus bez ieguldījumiem aparatūrā vai infrastruktūrā, turklāt maksājiet tikai par patērētajiem resursiem.

Video un filmu straumēšana DEAC

Video vai filmu straumēšana izmantojot CDN

Liela formāta mediju straumēšana video un filmām ir iespējama izmantojot satura piegādes tīklu (CDN), kas ir augstas veiktspējas dažādu formātu un apjomīgu multimediju izplatīšanas kanāls.

Straumēšana tiešsaistē DEAC

Straumēšana tiešraidē

Vispopulārākais veids, kā apmeklēt konferenci, ir tiešraides straumēšana: konferences dalībnieki var pieslēgties tai tiešsaistē, lai ērti skatītos.

Multimediju straumēšana DEAC

Ātra piekļuve, pārsūtot visu failu

Apjomīgu multimediju failu ātra lejupielāde lietotājiem vairs nav nepieciešama – to ir iespējams sākt skatīties vēl pirms pilnīgas ielādes ierīcē.expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Straumēšanas izmantošana

Atbalstītie formāti

Straumēšanas izmantošana


Straumēšanas pakalpojums tiek izmantots iepriekš ierakstītam multimediju saturam, piemēram, video un mūzikai, kā arī filmu tiešsaistes straumēšanai. Tāpat to izmanto sesijām tiešraidē - dažādām interneta sanāksmēm, vebināriem un TV satura straumēšanai.

DEAC straumēšanas pakalpojums nodrošina gan atsevišķu notikumu straumēšanu internetā tiešraidē, gan arī pastāvīgu video, mūzikas vai cita satura apraidi. Tas ir lielisks veids, kā ielādēt un piegādāt saturu, sākot ar pielāgotu satura meklēšanu līdz pat personalizētām bibliotēkām.


Atbalstītie formāti


Strauji palielinoties nepārtrauktai datu plūsmai internetā un dažādu ierīču izmantošanai, kas šo saturu atspoguļo, ļoti būtiski ir pieaugusi arī nepieciešamība pēc augstas kvalitātes mediju straumēšanas, kas ietver gan savienojuma ātrumu, gan atskaņošanas platformu pieejamību dažādām iekārtām. Pakalpojums atbalsta dažādus formātus: Adobe Flash® RTMP, Adobe Flash HTTP Dynamic Streaming (HDS), Apple® HTTP Live Streaming (HLS), MPEG-DASH, Microsoft® Smooth Streaming.
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo