... DEAC datu centri ...

Datu centrs Amsterdamā

Datu centrs Amsterdamā
DEAC Datu centrs Amsterdamā

 

Viens no ātrākajiem pieslēgumiem Eiropā.

Procesus pilnībā kontrolē pieredzējuši IT speciālisti, pielāgojot risinājumus atbilstoši katra klienta vēlmēm.

Savienots ar lielākajiem pasaules interneta trafika punktiem, datu centrs nodrošina ērtu piekļuvi datiem no jebkuras pasaules malas Jums ērtā laikā.

Drošības standarti

Datu centri ir būvēti pēc industrijas stingrākajām prasībām – atbilstoši Tier IV standartiem. Datorizētās datu centra sistēmas (Building Management Systems jeb BMS) ļauj uzraudzīt un veikt attālinātu elektrisko, mehānisko, uguns dzesēšanas un kļūdu paziņošanas sistēmu kontroli. 


Nepārtraukta elektroenerģijas padeve

Nepārtrauktās barošanas sistēmas jeb UPS un gaidīšanas režīmā strādājošie dīzeļģeneratori nodrošina maksimālu aizsardzību un zemu elektroenerģijas pārtraukumu iespējamību.    


Monitorings un kontroles iekārtas

Datu centrā ir ierīkota stingra un visaptveroša procesu uzturēšanas un kontroles sistēma, kas uzrauga katru kritiski svarīgo elementu.


Klimata kontrole

Visas iekārtas ir aprīkotas ar N+1 vai 2N klimata kontroles iekārtām, kas nepārtraukti uztur datiem piemērotāko temperatūru. 


Ugunsdrošības sistēma

Datu centrs ir aizsargāts ar sarežģītu dūmu un karstuma detektoru sistēmu (VESDA), kā arī sistēmu, kas uguns slāpēšanai izmanto gāzi. Abi īpaši jutīgi divpakāpju dūmu detektori ir savienoti ar BMS un tiek nepārtraukti uzraudzīti no tīkla vadības centra. 

Elektroenerģijas pieslēgumi

Datu centrs ir projektēts atbilstoši Tier IV drošības prasībām, tā elektroenerģijas pieslēgumu jauda sasniedz N+1 MW.


Telekomunikāciju pieslēgumi

Datu centrs nodrošina tiešo piekļuvi Tier I uz Tier II globālā tīkla partneriem, nodrošinot iespēju pieslēgties vairāk nekā 350 tīkliem pasaules lielākajos trafika apmaiņas punktos. 

Videonovērošana

Datu centrā ir izvietotas 240 CCTV videonovērošanas kameras, nodrošinot pilnvērtīgu notiekošā uzraudzību 24/7 režīmā. 


Fiziskā apsardze

Datu centrā atrodas fiziskās apsardzes centrs, kas strādā 24/7 režīmā, kontrolējot piekļuvi tikai reģistrētām personām, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. 


Elektroniskās drošības sistēmas

Tikai autorizētiem apmeklētājiem ir piešķirta vienota piekļuve datu centra sarkanās zonas apmeklējumam. Norādītās datu centra zonas var apmeklēt tikai personas ar PAC (Programmed Access Card) kartēm. 


Atpakaļ

Biznesa IT risinājumi DEAC
Uzticami datu centri

Pasaules līmeņa drošības standarti un nevainojama pakalpojumu kvalitāte. 

Biznesa IT risinājumi DEAC
Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

Biznesa IT risinājumi DEAC
Augsta pieejamība datiem

Procesu nepārtrauktība līdz pat 99,995% ar atrunātām pakalpojumu sniegšanas garantijām.

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt