... DEAC datu centri ...

Datu centrs AmsterdamaDatu centrs Amsterdama DEAC

Viens no ātrākajiem pieslēgumiem Eiropā. Savienots ar lielākajiem pasaules interneta trafika punktiem, datu centrs nodrošina ērtu piekļuvi datiem no jebkuras pasaules vietas Jums ērtā laikā. Liels tīkla kanālu piegādātāju blīvums un zema latentuma savienojumi.

Datu centra infrastruktūra garantē drošu un stabilu savienojumu ar nemainīgi lielu ātrumu starpvalstu mērogā.

Visi DEAC datu centri

Datu centrs Rīga DEAC

Ietilpība:

6000 m2

Drošība:

projektēts atbilstoši
Tier IV

Jauda:

N+1 MW
Datu centra Amsterdama priekšrocības  • Datu centrs Amsterdama atrodas Amsterdamas dienvidaustrumos un piedāvā bagātīgas starpsavienojumu un virkni globālā pīringa iespējas

  • Ideāla vieta uzņēmumiem, kas atrodas vairākās lokācijās Eiropā. Spēja sasniegt 80% no Eiropas 50 milisekunžu laikā

  • Ideāls ieejas punkts mākoņpakalpojumu sniedzējiem, kas vēlas izveidot klātbūtni Eiropā, nodrošinot tiešu piekļuvi simtiem operatoru

  • Pīringa iespējas ar GRX Peering Exchange mobilo sakaru tīklu operatoriem

  • Tieša piekļuve vairākiem mobilo pakalpojumu sniedzēju galvenajiem mezgliem, ieskaitot Syniverse, RIM un Opera savienojumam ar simtiem operatoru

  • Datu centrs lepojas ar nozares vadošo, augstu vidējo pieejamību, kas ir >99,99999% visā pasaulē.
Datu centrs Amsterdama DEAC

Drošības standarti

Datu centrs ir būvēts pēc industrijas stingrākajām prasībām – atbilstoši Tier IV standartiem. Datorizētās datu centra sistēmas (Building Management Systems, BMS) ļauj uzraudzīt un veikt attālinātu elektrisko, mehānisko, ugunsgrēka noteikšanas un kļūdu paziņošanas sistēmu kontroli.
Datu centrs Amsterdama DEAC

Sertifikāti

ISO 27001, PCI DSS, OHSAS 18001, ISO 9001:2015, ISO 50001, ISO 14001:2004, SSAE 16/ISAE 3402 SOC-1 Type II, SOC-2 Type II. Atjaunojamā enerģija - 100% uzkrāti GoOs hidrokarbonāti.
Datu centrs Amsterdama DEAC

Jauda un dzesēšana

Datu centrā Amsterdama ir dublēta jauda N+1. Nepārtrauktās barošanas sistēmas jeb UPS un gaidīšanas režīmā strādājošie dīzeļģeneratori nodrošina maksimālu aizsardzību un zemu elektroenerģijas pārtraukumu iespējamību.Datu centrs Amsterdama ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu ārkārtas energoefektivitāti, izmantojot temperatūras regulēšanas metodi ūdens sildītāju termiskās enerģijas uzglabāšanas (Aquifer Thermal Energy Storage, ATES) veidā, kas ietver dzesēšanas torņus un sūkņus, nevis mehānisko dzesēšanu. Visas kritiskās iekārtas ir aprīkotas ar N+2 konfigurāciju, kas nepārtraukti uztur iekārtām piemērotāko temperatūru.Jauda un dzesēšana

3,0 - 15,0 kVA

Pienākošā elektrības jauda

2 x 15 MVA

UPS dublēšana

N+1

Gaidīšanas režīma konfigurācija

8 x 2,410 kVA, 2 x 2,410 kVA

Gaidīšanas režīma dublēšana

N+1

Dzesēšanas konfigurācija

Atdzesēts ūdens + ATES

Dzesēšanas dublēšana

N+2
Datu centrs Amsterdama DEAC

Ugunsdrošības sistēma

Datu centrs ir aizsargāts ar sarežģītu dūmu un karstuma detektoru sistēmu VESDA, HI-FOG, kā arī sistēmu, kas uguns slāpēšanai izmanto ūdens miglu, un aktivizē dubultā brīdinājuma ugunsdrošības sistēmu.
Datu centrs Amsterdama DEAC

Fiziskā drošība

24x7 apsardzes darbinieki, perimetra žogs, man trap ieejas telpa, vienota ieejas vieta.


Elektroniskās drošības sistēmas

Karšu lasītāji, biometrijas lasītāji, videonovērošana un reģistratori, bezkontakta piekļuves kartes, BMS perimetra ielaušanās trauksme.
Telekomunikāciju pieslēgumi

Neatkarīgi no sakaru operatoriem, datu centrs ir saistīts ar vairākiem 10 Gb/s interneta kanāliem, kas apvieno DEAC komunikācijas mezglus, kas atrodas Eiropā, Āzijā, ASV un citur pasaulē. Plašā datu centra infrastruktūra nodrošina klientiem augstu pieejamību, garantētu ātrumu un iespējami mazāko piekļuves aizturi.


deac-partners-logo