... Risinājumi ...

Datu bāzes veiktspējas regulēšana un optimizācija


DATU BĀZES VEIKTSPĒJAS OPTIMIZĒŠANA


Vai Jūsu programmu un lietojumu datu bāzes veiktspēja samazinās un kavē IT sistēmu un resursu efektīvu darbu? Mēs zinām ar kādām problēmām Jūs saskaraties - mūsu eksperti palīdzēs noregulēt un optimizēt SQL veiktspēju!
Tā vietā, lai nemitīgi palielinātu serveru skaitu, kas bieži neatrisina problēmu, SQL vaicājumu darbības pārskats atklās patiesās datu bāzes veiktspējas problēmas. Pietiks minēt - analīze palīdzēs izveidot skaidru plānu, kā novērst radušās problēmas! Datu bāzes analīze sniedz pilnvērtīgu redzējumu, vai datu bāzes veiktspēja tiks uzlabota un par cik, piemēram, pārejot uz zibatmiņu vai palielinot servera jaudu.

Jūsu ieguvumi uzlabojot SQL veiktspēju

  • Labāka gala lietotāju pieredze – vairs nekādu sūdzību par sistēmu un aplikāciju palēnināšanos

  • Ietaupiet savu laiku - mums ir nepieciešamās zināšanas un pieredze SQL regulēšanai

  • Pat nelielām izmaiņām var būt liela ietekme, īpaši strādājot ar liela apjoma datiem; DEAC eksperti analizē katru Jūsu datu bāzes aspektu

  • Mēs uzlabosim Jūsu sistēmu veiktspēju kopā ar datu bāzes programmatūras izstrādātājiem

  • Zemākas infrastruktūras izmaksas un ērta datu migrācija

Datu bāzes veiktspējas regulēšana soli pa solim


Datu bāzes veiktspējas optimizēšana DEAC

Pirmais posms - rūpīga analīze

Mūsu eksperti pārbaudīs jebkuru izmaiņu ietekmi, analizējot datu bāzes indeksu un identificējot problēmas ar reakcijas laika analīzes rīkiem. Šāda analīze nav tikai vienkārša SQL vaicājumu izpildes laika identificēšana, tā palīdz ne tikai norādīt, kas palēnina vaicājumu, bet arī korelē gaidīšanas laiku ar vaicājumiem, atbildes laikiem, iekārtu resursiem, datu glabātuves veiktspēju, plāniem un citiem parametriem, lai izprastu, kas notiek Jūsu datu bāzē.

Datu bāzes veiktspējas optimizēšana DEAC

Otrais posms - izpildes plāns

Plāna izstrāde kalpos par ceļa karti DB regulēšanai. Ja analīze atklāj problēmas ar iekārtām, DEAC IT eksperti ieteiks, kā uzlabot resursu darbības efektivitāti. Savukārt, gadījumā, ja būs nepieciešama SQL vaicājuma veiktspējas regulēšana, problēmas tiks risinātas kopā ar sistēmas izstrādātājiem līdz brīdim, kamēr viss darbosies nevainojami.

Datu bāzes veiktspējas optimizēšana DEAC

Trešais posms – datu bāzes optimizācija

Faktiskā SQL vaicājumu optimizācija, kas var būtiski palielināt veiktspēju, SQL klienta koda optimizācija un datu bāzes indeksa pārvaldība kopā ar sistēmas izstrādātājiem.

Datu bāzes veiktspējas optimizēšana DEAC

Ceturtais posms - datu bāzes monitorings

Tā kā mainās noslodze un palielinās datu apjoms, vienmēr ir iespēja uzlabot veiktspēju. Mēs salīdzinām sākotnējos mērījumus, lai apstiprinātu, ka DB regulēšana ir bijusi efektīva, un turpinām veikt monitoringu, lai sekotu līdzi datu bāzes veiktspējas un resursu rādītājiem. Mēs sniedzam arī servera un tīkla monitoringu un administrēšanu.

Jebkura programma un lietojums glabā informāciju datu bāzē - grāmatvedības programma, CRM vai ERP-sistēma, biznesa analītikas programmatūra (Business Intelligence, BI), arī e-komercijas interneta veikals, kases aparāti un POS termināli, FinTech produkti un citi. Nosakot SQL problēmas, mūsu eksperti uzlabos tādu programmu darbību kā 1C, HansaWorld Books, Galaktika ERP, Visma Horizon, Parus, Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (iepriekš - Dynamic AX vai Axapta), SAP Finance un citu. Ļaujiet mūsu profesionālajai komandai palīdzēt ar datu bāzes Microsoft SQL servera regulēšanu, Oracle datu bāzi, MySQL datu bāzi, PostgreSQL, MongoDB, MariaDB, un SAP HANA DB.

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo