... Risinājumi ... Mākoņu pakalpojumi ...

Privāts, Publisks, Hibrīda mākonis

... Privāts, Publisks, Hibrīda mākonis
Privāts, Publisks, Hibrīda mākonis

DEAC mākoņu platforma atzīta par vienu no Ziemeļeiropas jaudīgākajām un modernākajām virtuālajām platformām un šodien tai nav līdzvērtīgu analogu Baltijas korporatīvo datu centru tirgū.

Virtuālā platforma

nodrošina tūlītēji pieejamus un neierobežotus resursus bez kapitālieguldījumiem fizisku iekārtu iegādē un uzturēšanā. 

DEAC Pašapkalpošanās portāls DEAC Pay-as-you-Go modelis DEAC nodrošina augstu pieejamību, veiktspēju

Self-provisioning (Pašapkalpošanās portāls)Zibenīgi palieliniet resursus bez kapitālieguldījumiem hardware un software

Pay-as-you-Go
modelisMaksājiet tikai par tiem resursiem, kas tiek izmantoti

Augsta pieejamība un veiktspējaIzvērsta infrastruktūra un dublētas telekomunikāciju līnijas maksimālai veiktspējai


Risinājuma arhitektūra būvēta uz HP biznesa klases sērijas datu glabāšanas iekārtām, kas apvienotas ar VMware programmatūru un klientiem ļauj nodrošināt ērtu un drošu privātu mākoņu pārvaldību. Atbilstoši klienta biznesa prasībām pret pieejamību, konfidencialitāti un plānoto nākotnes attīstību, DEAC nodrošina individuālu publisku, privātu vai hibrīda mākoņu projektu izveidi.


DEAC privāta, publiska un hibrīda mākoņa shēma


Publiskais mākonis

Tā jauda sniedz tā lietotājiem neierobežotus resursus un ietaupījumu, kas tiek panākts dalot infrastruktūras, elektrības un pārējās pakalpojuma uzturēšanas jeb  operatīvās izmaksas (OPEX) starp visiem publiskā mākoņa lietotājiem. Risinājums tiek nodrošināts uz virtuālās platformas vairākiem uzņēmumiem, ieturot stingras drošības prasības. Uzsākt publiskā mākoņa izmantošanu var jebkurš uzņēmums, dažu minūšu laikā saņemot visus tam nepieciešamos resursus – vajadzīgo glabāšanas apjomu, programmatūru un licences.

Privātais mākonis

ir piemērotākais risinājums uzņēmumiem, kam datu privātums un konfidencialitāte ir svarīgākais faktors. Privātā virtuālā platforma tiek veidota individuāli un nodrošināta tikai vienam lietotājam vai organizācijai uz izdalītas infrastruktūras bāzes, kuras pārvaldība var būt kā paša klienta, tā arī datu centra ekspertu ziņā. Turklāt DEAC risinājums tiek nodrošināts atbilstoši augstāko norēķinu karšu datu drošības standartam PCI DSS (The Payment Card Industry Data Security Standard). Privātais mākonis ir viens no pieprasītākajiem DEAC pakalpojumiem. Ilggadējā pieredze, sertificētie eksperti un nozares vadošo ražotāju jaudīgās tehnoloģijas sniedz iespēju pielāgot privāto mākoni jebkura uzņēmuma individuālajām prasībām. Lai uzzinātu vairāk, iegādātos jau gatavus risinājumus vai lai pieprasītu sev nepieciešamo, meklējiet informāciju šeit!

Hibrīda mākonis

ļauj uzņēmumam izmantot mākoņa jaudu pilnvērtīgi, sasniedzot izmaksu ietaupījumu, ko nodrošina publiskais mākonis, un nepakļaujot riskam kritisku datu pieejamību, norobežojot to no trešajām personām. Šāds mākonis ir kombinācija no diviem vai vairākiem privātiem un publiskiem mākoņiem, kas savstarpēji saistīti un ļauj koplietot to jaudu un datus. Risinājums nodrošina nevainojamu platformu integrāciju, ļaujot pielāgot nepieciešamo jaudu publiski koplietojamiem resursiem, kā arī panākt maksimālu drošību sensitīviem datiem.


Tehniskie parametri

Datu glabāšanas iekārta bāzēta uz jaunāko paaudžu tehnoloģiju komponentēm - ceturtās paaudzes specializētiem procesoriem un ātrdarbīgiem SAS (Serial-attached SCSI), SATA (Serial ATA) un SSD (Solid-State Drive) diskiem, veicot starp tiem automātisku balansēšanu, kas iekārtu padara ievērojami energoefektīvāku un ātrdarbīgāku.

Virtualizācijas platformas pirmās kārtas darbību nodrošina 20 augstas veiktspējas HP Performance sērijas serveri, kuru skaitu tuvākajā laikā ir plānots palielināt līdz vairākiem simtiem. Savukārt ātrākai virtuālo mašīnu darbībai platforma savienota ar serveriem, izmantojot neatkarīgu datu apmaiņas tīklu SAN (Storage Area Network), kas nodrošina datu apmaiņas ātrumu līdz pat 16 Gbit/s.

Risinājuma arhitektūra veidota ciešā sadarbībā ar programmatūras izstrādātājuVMware un aprīkota ar jaunāko programmatūras kompleksu vSphere 5.5, nodrošinot klientam ērtu un drošu sava mākoņa resursu pārvaldīšanu.

LAN (Local Area Network) infrastruktūru nodrošina Juniper QFX iekārtu klasteris ar rezervētiem 40Gbit/s starpsavienojumiem, savukārt stabilu interneta pieslēgumu garantē vairāki 10Gbit/s kanāli, kas savienoti ar pasaules lielākajiem trafika apmaiņas punktiem Vācijā, Anglijā, Nīderlandē un citās valstīs.

Nopietnu uzmanību DEAC pievērsis datu glabāšanas iekārtu aizsardzībai pret DoS (Denial of Service) uzbrukumiem, kas kļūst aizvien biežāki un parasti vērsti pret tīmekļa vietnēm, tādejādi nodrošinoties pret iespējamajiem riskiem, kurus šāda veida uzbrukumi var radīt klientu iekārtām un datu centra sistēmām.

Lai samazinātu nesankcionētas datu plūsmas riskus un neautorizētu pieeju datu centrā izvietotajām iekārtām un resursiem, ir ierīkota klasteru ugunssienas sistēma Juniper SRX. Risinājums izvietots divos fiziski neatkarīgos datu centros, tādejādi nodrošinot augstāko drošības un pieejamības līmeni.

DEAC privāts, publisks un hibrīda mākonis


Jautājumu gadījumā un individuālas konfigurācijas saņemšanai sazinieties ar mums.

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222
deac-partners-logo