... Risinājumi ... Mākoņu pakalpojumi ...

Privāts, Publisks, Hibrīda mākonis


PUBLISKS MĀKONIS


Nav nepieciešams pieturēties tikai pie viena mākoņpakalpojumu veida. Izvēlieties ērtu un drošu DEAC mākoņu platformu VMware hipervaizoru, kas ir izdevīga Jūsu biznesa vajadzībām!
Vairāk kā desmit gadus esam VMware partneris

  • VMware sertificēti eksperti palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko risinājumu.

  • Labākais partneris, lai pielāgotos mainīgajām skaitļošanas prasībām.

  • VMware mākonis tagad pieejams Latvijā, Lietuvā un Vācijā (Frankfurtē).

VMware mākonis DEACmyDEAC cloud logo DEACmyDEAC Digital Cloud Space ir jaudīga alternatīva mākoņtehnoloģiju platforma, kas klientiem piedāvā iespēju ar dažiem klikšķiem izveidot un pārvaldīt virtuālās mašīnas un pasūtīt citus pakalpojumus.

Platforma ir izstrādāta tā, lai tā būtu pieejama un vienkārši lietojama, nodrošinot lietotājiem ātru un vienkāršu piekļuvi visiem konta datiem, tostarp līgumiem, pakalpojumiem un rēķiniem.


Platformas virtualizācija nodrošina lietotājam tūlītēji pieejamus un neierobežotus resursus bez kapitālieguldījumiem fizisku iekārtu iegādē un uzturēšanā. Izvēlieties nepieciešamo mākoņpakalpojumu veidu - publisku, privātu vai hibrīda vai vaicājiet padomu mūsu ekspertiem. Mēs izveidosim mākoņa platformu, balstoties uz Jūsu izmantoto datu un lietojumu tipiem, biznesa pieejamības, konfidencialitātes un plānotām nākotnes izaugsmes prasībām.

Publisks un hibrīda mākonis DEAC
Jebkurš mākoņpakalpojumu veids var tikt izmantots, lai lietotu Jūsu biznesa lietojumus, datubāzes, analizētu lielos datus (big data) vai pat strādātu attālināti ar dizainera lietotnēm. Uzziniet par Jūsu ieguvumiem, izmantojot privāto mākoni!
Konfigurējiet vcloud savam biznesam jau tagad!Izmaksu efektīva virtuālā platforma DEAC

Izmaksu efektīva virtuālā platforma

Atšķirībā no fiziskas infrastruktūras un izdalītiem serveriem, mākoņskaitļošana kā risinājums neierobežo biznesu darbā ar informāciju un datiem, kļūstot par elastīgu instrumentu datu izvietošanas, glabāšanas un apstrādes vajadzībām.

Pārvaldības un kontroles programmnodrošinājums DEAC

Pārvaldības un kontroles programmnodrošinājums

Iekšējas kontroles sistēma ļaus operatīvi pielāgot un sadalīt nepieciešamos resursus mākonī pie jaudas noslodzes izmaiņām vai pēc Jūsu vajadzībām.

Efektīva informācijas izvietošana, glabāšana un apstrāde DEAC

Efektīva informācijas izvietošana, glabāšana un apstrāde

Katrs virtuālais resurss darbojas neatkarīgi no fiziskās iekārtas un ļauj tās administratoram pārraudzīt centrālā procesora, operatīvās atmiņas, diska vietas un citus parametrus atbilstoši katra klienta vajadzībām.

Ātrums un pielāgojamība DEAC

Ātrums un pielāgojamība

Strauji pieaugot serveru slodzei vai palielinoties datu plūsmai, mākoņa datu glabātuves apjoms var tikt palielināts dažu minūšu laikā, kas piešķir tam ekonomisku un praktisku vērtību uzņēmuma elastības un pamatdarbības nepārtrauktības nodrošināšanai.

Jaudīgas un drošas tehnoloģijas DEAC

Jaudīgas un drošas tehnoloģijas

DEAC virtuālā platforma tiek bāzēta uz HP, DELL biznesa klases iekārtām kombinācijā ar VMware hipervaizoru drošas virtualizācijas nodrošināšanai.

Palielināta efektivitāt DEAC

Palielināta efektivitāte

Nemaksājiet par resursiem, kurus Jūs neizmantojat. Mūsu eksperti pielāgos mākoņu platformu Jūsu specifiskajām biznesa vajadzībām.UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:

Publiskais mākonis (public cloud)


Publisks mākonis sniedz tā lietotājiem neierobežotus resursus un ietaupījumu, kas tiek panākts dalot infrastruktūras, elektrības un pārējās pakalpojuma uzturēšanas jeb operatīvās izmaksas (OPEX) starp visiem publiskā mākoņa lietotājiem.

Kā veidojas
publisks mākonis?

Publiska mākoņa
priekšrocības

Kā veidojas publisks mākonis?


Risinājums tiek nodrošināts uz virtuālās platformas vienlaicīgi vairākiem lietotājiem, ieturot stingras drošības un konfidencialitātes prasības. Uzsākt publiskā mākoņa izmantošanu var jebkurš uzņēmums, dažu minūšu laikā saņemot visus tam nepieciešamos resursus – vajadzīgo glabāšanas apjomu, programmatūru un licences.


Publiska mākoņa priekšrocības
  • Ļauj optimizēt IT izdevumus un samazināt kapitālieguldīgumus
  • Atvieglo dažādu lietotņu un programmu izstrādi un ieviešanu
  • Elastīga resursu un jaudas izmantošana

Publiskais mākonis ir ērts instruments maziem un vidējiem uzņēmumiem. To izmanto dažādu interneta projektu un lietotņu izvietošanai, paplašinot elektronisko dokumentu apriti vai realizējot citus projektus augošajām biznesa vajadzībām. Publisks mākonis ir ātri pielāgojams ikvienai uzņēmējdarbības nepieciešamībai.

Hibrīda mākonis (hybrid cloud)


Hibrīda mākonis no privātā atšķiras ar elastīgāku vidi, kuru veido adaptīva un viegli modificējama infrastruktūra. Dalīts informācijas glabāšanas un apstrādes risinājums ļauj uzņēmumam izmantot mākoņa jaudu pilnvērtīgi, sasniedzot izmaksu ietaupījumu uz infrastruktūras modernizācijas rēķina.

Kā veidojas
hibrīda mākonis?

Hibrīda mākoņa
priekšrocības

Kā veidojas hibrīda mākonis?


Šāds mākonis ir kombinācija no diviem vai vairākiem privātiem un publiskiem mākoņiem, kas savstarpēji saistīti un ļauj koplietot to jaudu un datus, pārnest slodzi no lokālas infrastruktūras uz mākoni, kā arī migrēt virtuālās mašīnas uz IaaS platformu un atpakaļ, nepakļaujot riskam kritisku datu pieejamību un norobežojot to no trešajām personām. Risinājums nodrošina nevainojamu platformu integrāciju, ļaujot pielāgot nepieciešamo jaudu publiski koplietojamiem resursiem, kā arī panākt maksimālu drošību sensitīviem datiem.


Hibrīda mākoņa priekšrocības
  • Augstāka veiktspēja maksimālas noslodzes brīžos
  • Ātra un ērta resursu migrēšana un kopēšana starp virtuālām mašīnām
  • Pastiprināta informācijas drošība

Hibrīda mākoņa platforma sniedz nevainojamu integrāciju dažādām sistēmām un lietojumprogrammām, ļaujot adaptēt nepieciešamo publisko resursu jaudu koplietošanai vienotā IT infrastruktūrā.


Mākoņskaitļošana var kļūt par dzinējspēku veiksmīgai biznesa attīstībai, tostarp palīdzēt ātrāk adaptēt jaunākās tehnoloģijas, pakalpojumus, efektīvāk pārvaldīt uzņēmuma dokumentāciju, veikt precīzus pētījumus un sastādīt tālejošas prognozes. Publiskā vai hibrīda mākoņa jauda tiek pakārtota konkrētām uzņēmuma vajadzībām, ieskaitot pašapkalpošanās opciju, ātru pielāgotspēju, elastību un samaksu tikai par nepieciešamiem resursiem.


Mākoņskaitļošana: tehniskie parametri

Datu glabāšanas iekārta bāzēta uz jaunāko paaudžu tehnoloģiju komponentēm - ceturtās paaudzes specializētiem procesoriem un ātrdarbīgiem SAS (Serial-attached SCSI), SATA (Serial ATA) un SSD (Solid-State Drive) diskiem, veicot starp tiem automātisku balansēšanu, kas iekārtu padara ievērojami energoefektīvāku un ātrdarbīgāku.

Virtualizācija un tās platformas pirmās kārtas darbība tiek nodrošināta ar augstas veiktspējas DELL un HP serveriem, kuru skaits tiek nemitīgi palielināts, balstoties uz pieaugošo pieprasījumu. Savukārt ātrākai virtuālo mašīnu darbībai platforma savienota ar serveriem, izmantojot neatkarīgu datu apmaiņas tīklu SAN (Storage Area Network), kas nodrošina datu apmaiņas ātrumu līdz pat 16 Gbit/s.

Risinājuma programmnodrošinājuma arhitektūra veidota ciešā sadarbībā ar izstrādātāju VMware un aprīkota ar jaunāko programmatūras kompleksu vSphere, nodrošinot klientam ērtu un drošu sava mākoņa resursu pārvaldīšanu. Uz vSphere programmatūras kompleksa bāzētais privātais un hibrīda mākonis piedāvā lietotājam optimālu skaitļošanas jaudas sadalīšanu starp pieejamajiem virtuālajiem serveriem caur vienotu piekļuvi.

LAN (Local Area Network) infrastruktūru nodrošina Juniper QFX iekārtu klasteris ar rezervētiem 40Gbit/s starpsavienojumiem, savukārt stabilu interneta pieslēgumu garantē vairāki 10Gbit/s kanāli, kas savienoti ar pasaules lielākajiem trafika apmaiņas punktiem Vācijā, Anglijā, Nīderlandē, kā arī Skandināvijā un citās valstīs.

vCloud platforma papildina virtuālo platformu un ļauj implementēt pilnvērtīgus un katastrofu noturīgus risinājumus pret DoS (Denial of Service) un DDoS (Distributed Denial of Service) uzbrukumiem. Kiberuzbrukumi kļūst aizvien biežāki un parasti vērsti pret tīmekļa vietnēm, tādejādi pasargājot klienta tīmekļa vietni neskartu un nodrošinoties pret iespējamajiem riskiem, kurus šāda veida uzbrukumi var radīt klientu iekārtām un datu centra sistēmām.

vCloud Suite mākoņskaitļošanas pārvaldes platforma ļauj veidot un uzturēt uz vSphere programmatūras kompleksa bāzēto privāto vai hibrīda mākoni ar uzlabotu aplikāciju pieejamību un veiktspēju.

Hibrīda mākoņu risinājuma efektīvai darbībai tiek darbināta vCloud Connector programmatūra, kas tiek izmantota kā savienojums starp lokālo infrastruktūru (vSphere) un DEAC virtuālo platformu vCloud Director, veidojot dažādus savienojuma veidus starp mākoņu un lokālo infrastruktūru.

Lai samazinātu nesankcionētas datu plūsmas riskus un neautorizētu pieeju datu centrā izvietotajām iekārtām un resursiem, virtualizācija ir automātiski aprīkota ar klasteru ugunssienas sistēmu jeb ugunsmūri Juniper SRX. Risinājums izvietots divos fiziski neatkarīgos datu centros un nodrošina pirmā līmeņa aizsardzības pakāpi pret dažāda veida vīrusiem, kiberuzbrukumiem un nesankcionētu piekļuvi.
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


deac-partners-logo