DDoS aizsardzība pret kiberuzbrukumiem


Aizsargājiet savus personīgos datus no nevēlamiem uzbrukumiem un novērsiet Jūsu biznesa procesu dīkstāvi, izmantojot DDoS aizsardzību! Pakalpojums ir īpaši izstrādāts, lai aizsargātu infrastruktūru un klienta tiešsaistes procesus pret dažāda veida DDoS kiberuzbrukumiem, kas strauji palielinājušies pēdējo gadu laikā un kļuvuši par nopietnu draudu jebkura izmēra organizācijas drošībai. Vai Jūs esat aprēķinājis vidējās stundas izmaksas biznesa dīkstāves gadījumā?

DDoS uzbrukums (Distributed Denial of Service – dalītais uzbrukums tīklā) izmanto vairākus datorus, lai vienlaikus sūtītu pieprasījumus vienam vai vairākiem resursiem un pārslogotu mājas lapu vai aplikāciju ar liela apjoma trafiku, tādejādi traucējot iekārtu un sistēmu darbību vai pat pilnībā paralizējot biznesa procesus. Turklāt, DoS uzbrukums (Denial of Service attack) ir process, kurā tiek izmantots viens dators un interneta pieslēgums, lai pārslogotu serveri vai citus IT resursus. Šajā gadījumā DDoS uzbrukuma ietekme ir ievērojami lielāka.


Pasargā sava biznesa lietojumprogrammas un serverus no jaunākajiem un lielākajiem uzbrukumiem un to ietekmes, izmantojot DoS un DDoS aizsardzības pakalpojumu!

DDoS aizsardzības shēma DEAC

Jebkurš uzņēmums vēlas izvairīties no nopietniem reputācijas un finanšu zaudējumu riskiem. Visizplatītākais ļaunprātīgo uzbrukumu mērķis ir tīmekļa vietnes - liela apjoma trafika pārslodze tīmekļa serverim, lai lietotājiem pakalpojuma sniegumu padarītu ļoti lēnu vai pat nesasniedzamu. Līdz ar Lietu Interneta (Internet-of-Things, IoT) attīstību, drošības jautājumiem ir vēl lielāka ietekme nekā jebkad agrāk, jo uzbrukumu realizēšanai var viegli izmantot šīs nedrošās ierīces. Izvairieties no kiberuzbrukumu izraisītiem biznesa procesu darbības traucējumiem, izmantojot DoS un DDoS aizsardzību, ko nodrošina drošie DEAC datu centri!

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Kāds būs labākais risinājums Jums?
Sazinieties ar mūsu ekspertu drošības jautājumos!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222

DDoS uzbrukumu karte DEAC

Anti-DDoS pakalpojums tiek nodrošināts centralizēti DEAC tīklā un aizsargā pret vairākiem uzbrukumu veidiem no vienota pakalpojuma koordinācijas punkta, kas ir aprīkots ar visām nepieciešamajām iekārtām. Kad tiek pamanīta netipiska vai aizdomīga datu plūsma, DDoS aizsardzības sistēma automātiski aktivizējas. DDoS aizsardzība neitralizē apjoma uzbrukumus dažu milisekunžu laikā no to rašanās brīža - zibenīgi atklājot, filtrējot un bloķējot DDoS uzbrukumus, vienlaicīgi kvalitatīvajam trafikam paliekot neskartam. Uzbrukuma trafiks tiek atvairīts vēl pirms tā nonākšanas uzņēmuma interneta tīklā, pasargājot to no dīkstāvēm, tīkla un iekārtu darbības traucējumiem. Pakalpojums automātiski paziņo par notiekošo uzbrukumu un veic aizsardzību neierobežotam skaitam uzbrukumu.

DoS un DDoS aizsardzību
veidi

Tehniskā specifikācija


Atkarībā no Jūsu drošības vajadzībām, DEAC piedāvā divu veidu DoS un DDoS aizsardzības pakalpojumus. Izvēlieties DoS un DDoS aizsardzības plānu, kas piemērots Jūsu biznesa vajadzībām vai sazinieties ar DEAC ekspertiem, lai iegūtu ieteikumus aizsardzības plāna izvēlē.


Apjoma DDoS aizsardzība DEAC

Apjoma DDoS aizsardzība – izveidota, lai atvairītu uzbrukumus, kas rada liela apjoma datu plūsmu klienta sistēmu un iekārtu pārslodzei un darbības pārtraukšanai. Izmantojot DEAC apjoma anti-DDoS, Jūsu tīkla infrastruktūra būs drošībā.

Viedā DDoS aizsardzība DEAC Viedā DDoS aizsardzība – Jūsu datu kompleksa aizsardzība pret apjoma un sarežģītāka rakstura uzbrukumiem, kas vērsti uz servera resursu izniekošanu un neaizsargātības izmantošanu. Aizsargājiet savas iekārtas no tādiem uzbrukumiem kā TCP SYN Flood, Slow read attack, HTTP GET/POST Flood, Zero-Day vulnerabilities un citiem.


  • Monitorings 24/7 un izziņošanas instrumenti laicīgai DoS un DDoS uzbrukumu noteikšanai, zibenīgi e-pasta paziņojumi, kad notiek uzbrukums Jūsu tīklā
  • Anti-DDoS pakalpojums automātiski atklāj un bloķē zināmos uzbrukuma modeļus, ieskaitot tīkla uzbrukumus, protokola uzbrukumus un aplikāciju uzbrukumus
  • Bloķējot DDoS uzbrukumus, DEAC garantē zem 5% kļūdu gadījumu
  • 1000 Gb/s pasīvais trafiks - noteiktu IP pakešu apstrāde bez TCP savienojuma izveidošanas
  • Vairāk nekā 300 Gb/s aktīvais trafiks – katrs ienākošais TCP savienojums tiek analizēts un apstrādāts
  • Kad tiek izmantots trafika proxying var parādīties aizture - 0 līdz 100 ms. Taču pastāv arī iespēja, ka HTTP trafika veiktspēja palielināsies gadījumos, kad tas iet caur proxy, jo Jūsu aizsargātajam pakalpojumam tiek izmantoti patstāvīgi HTTP savienojumi

Detalizēta informācija par Anti-DDoS aisardzību veidiem:

 

APJOMA DDoS aizsardzība

VIEDĀ DDoS aizsardzība

DDoS aizsardzības pakalpojumā ietilpst

Aizsargā Jūsu tīkla infrastruktūru pret apjoma trafiku uz vienu IPv4 adresi.

Novērš gan apjoma, gan viedos uzbrukumus ar HTTP filtrāciju (uz vienu pakalpojumu).

Jūs varat izvēlēties

- IPv4 adrešu skaitu

- tīrās datu plūsmas platumu

- IPv4 adrešu skaitu

- tīrās datu plūsmas platumu

- netīrās datu plūsmas platumu
Lai nodrošinātu pilnīgu drošību, izvēlieties apvienotus datu drošības risinājumus! DEAC IT speciālisti palīdzēs novērtēt Jūsu uzņēmuma drošības līmeni un izveidos individuālu avārijas atjaunošanas plānu atbilstoši Jūsu uzņēmējdarbības specifikai. Parasti avārijas atjaunošanas plāns ietver ne tikai DoS un DDoS aizsardzību, bet arī datu rezerves kopēšanas risinājumu, lai izvairītos no datu zudumiem un negaidītiem izdevumiem. Dažādas DEAC datu centru lokācijas ļauj diversificēt riskus un uzturēt dublētu IT infrastruktūru. Izvēlies vispiemērotāko vietu atbilstoši savām vajadzībām - Rīga, Frankfurte, Maskava, Stokholma, Amsterdama, Kijeva vai Londona!
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
Biežāk uzdotie jautājumi

Kādam biznesam visvairāk ir nepieciešams DoS un DDoS aizsardzības pakalpojums?

DoS un DDoS uzbrukumi var tikt īstenoti jebkuram biznesa veidam, tādēļ iesakām veikt piesardzības pasākumus pirms tas notiek. Tādi tiešsaistes biznesa veidi, kā e-komercija, finanses, spēļu bizness un citi līdzīgi, DoS un DDoS aizsardzību uzskata par obligātu papildu pakalpojumu.

Kāda ir atšķirība starp DoS un DDoS uzbrukumiem?

DoS uzbrukums izmanto datoru ar interneta pieslēgumu, lai panāktu servera darbības traucējumus. Šajā gadījumā servera resursi tiek pārslogoti ar TCP/UDP pakešdatiem. Turklāt DDoS uzbrukumos izmanto liela apjoma datoru skaitu un iekārtas, kas tiek inficētas ar ļaunprātīgām programmatūrām, lietotājam pat nezinot, tādejādi radot lielāku kaitējumu. Pieprasiet mūsu IT ekspertiem apvienotu DoS un DDoS aizsardzības risinājumu!

Pret kādiem DDoS uzbrukumu veidiem Jūs aizsargājat?

Mēs piedāvājam divu veidu DDoS aizsardzību – pret apjoma un viediem uzbrukumiem. Viedie uzbrukumi ir sarežģītāki un ir nepieciešama augstāka līmeņa aizsardzības pakāpe. Tie iekļauj tādus uzbrukumus kā, piemēram, Slow read attacks, TCP SYN Flood, Zero-Day vulnerabilities, HTTP GET/POST floods un daudzus citus. DDoS uzbrukumi ļoti strauji attīstās; tādēļ iesakām izvēlēties visjaunāko DoS un DDoS aizsardzības risinājumu.
DEAC IT speciālisti sniegs nepieciešamos ieteikumus par jaunākajām aizsardzības sistēmām - sazinieties ar mums!


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt