... Risinājumi ... Datu drošības risinājumi ...

DDoS aizsardzība pret kiberuzbrukumiem

... DDoS aizsardzība pret kiberuzbrukumiem
DDoS aizsardzība pret kiberuzbrukumiem

Aizsargājiet savus personīgos datus no nevēlamiem uzbrukumiem un novērsiet Jūsu biznesa procesu dīkstāvi, izmantojot DDoS aizsardzību! Pakalpojums ir īpaši izstrādāts, lai aizsargātu infrastruktūru un klienta online procesus pret dažāda veida DDoS kiberuzbrukumiem, kas strauji palielinājušies pēdējo gadu laikā un kļuvuši par nopietnu draudu jebkura izmēra organizācijas drošībai.

DDoS uzbrukums

(Distributed Denial of Service – dalītais uzbrukums tīklā) izmanto vairākus datorus, lai vienlaikus sūtītu pieprasījumus vienam vai vairākiem resursiem un pārslogotu mājas lapu vai aplikāciju ar liela apjoma trafiku, tādejādi traucējot iekārtu un sistēmu darbību vai pat pilnībā paralizējot biznesa procesus.

DEAC biznesa IT risinājumi DEAC biznesa IT risinājumi DEAC biznesa IT risinājumi

DDoS uzbrukuma
identificēšana

 

DDoS pakalpojums automātiski identificē uzbrukumus un bloķē visus zināmos uzbrukuma modeļus, nodrošinot biznesa nepārtrauktību līdz pat 99.995%

Aizsardzība pret visiem DDoS uzbrukumiemDaži pakalpojumi aizkavē tikai noteikta veida uzbrukumus, kamēr DEAC risinājums aizsargā pret dažādiem uzbrukuma veidiem tīkla un iekārtu infrastruktūrai

Nepārtraukts atbalsts klienta darbamMēs nodrošinām Jūsu tīkla nepārtrauktu darbību un zibenīgu reakcijas laiku situācijās, kad notiek uzbrukums

Anti-DDoS pakalpojums tiek nodrošināts centralizēti DEAC tīklā, un aizsargā pret vairākiem uzbrukumu veidiem no vienota pakalpojuma koordinācijas punkta, kas ir aprīkots ar visām nepieciešamajām iekārtām. Kad tiek pamanīta netipiska vai aizdomīga datu plūsma, DDoS aizsardzības sistēma automātiski aktivizējas. DDoS aizsardzība neitralizē apjoma uzbrukumus dažu milisekunžu laikā no to rašanās brīža - zibenīgi atklājot, filtrējot un bloķējot DDoS uzbrukumus, vienlaicīgi kvalitatīvajam trafikam paliekot neskartam. Uzbrukuma trafiks tiek atvairīts vēl pirms tā nonākšanas uzņēmuma interneta tīklā, pasargājot to no dīkstāvēm, tīkla un iekārtu darbības traucējumiem. Pakalpojums automātiski paziņo par notiekošo uzbrukumu bez jebkādiem paziņojumu skaita ierobežojumiem.

DDoS shēma DEAC

Atkarībā no Jūsu drošības vajadzībām, DEAC piedāvā divu veidu pakalpojumus. Katram no pakalpojumiem ir pielāgojamas opcijas, tehnisko informāciju skatieties zemāk.

Apjoma DDoS aizsardzība DEAC

Apjoma DDoS aizsardzība

– izveidota, lai atvairītu uzbrukumus, kas rada liela apjoma datu plūsmu klienta sistēmu un iekārtu pārslodzei un darbības pārtraukšanai. Izmantojot DEAC apjoma anti-DDoS, Jūsu tīkla infrastruktūra būs drošībā.

Viedā DDoS aizsardzība DEAC

Viedā DDoS aizsardzība

– Jūsu datu kompleksa aizsardzība pret apjoma un sarežģītāka rakstura uzbrukumiem, kas vērsti uz servera resursu izniekošanu un neaizsargātības izmantošanu. Aizsargājiet savas iekārtas no tādiem uzbrukumiem kā TCP SYN Flood, Slow read attack, HTTP GET/POST Flood, Zero-Day vulnerabilities un citiem.

deac ddos attack map realtime online

 

Tehniskā specifikācija
 • Monitorings 24/7 un izziņošanas instrumenti laicīgai uzbrukumu noteikšanai, zibenīgi e-pasta paziņojumi, kad notiek uzbrukums Jūsu tīklā.
 • Anti-DDoS pakalpojums automātiski atklāj un bloķē zināmos uzbrukuma modeļus ieskaitot tīkla uzbrukumus, protokola uzbrukumus un aplikāciju uzbrukumus.
 • Bloķējot DDoS uzbrukumus, DEAC garantē zem 5% kļūdu gadījumu.
 • 1000Gbps pasīvais trafiks - noteiktu IP pakešu apstrāde bez TCP savienojuma izveidošanas.
 • Vairāk nekā 300Gbps aktīvais trafiks – katrs ienākošais TCP savienojums tiek analizēts un apstrādāts.
 • Kad tiek izmantots trafika proxying var parādīties aizture - 0 līdz 100 ms. Taču pastāv arī iespēja, ka HTTP trafika veiktspēja palielināsies gadījumos, kad tas iet caur proxy, jo Jūsu aizsargātajam pakalpojumam tiek izmantoti patstāvīgi HTTP savienojumi.
 • Detalizēta informācija par anti-DDoS aizsardzības veidiem:

   

  APJOMA

  VIEDĀ

  Pakalpojumā ietilpst

  Aizsargā Jūsu tīkla infrastruktūru pret apjoma trafiku uz vienu IPv4 adresi.

  Novērš gan apjoma, gan viedos uzbrukumus ar HTTP filtrāciju (uz vienu pakalpojumu).

  Jūs varat izvēlēties

  - IPv4 adrešu skaitu

  - Tīrās datu plūsmas platumu

  - IPv4 adrešu skaitu

  - Tīrās datu plūsmas platumu

  - Netīrās datu plūsmas platumu

DEAC Biznesa IT risinājumi


Kāds būs labākais risinājums Jums? Sazinieties ar mūsu ekspertu drošības jautājumos!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222
deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt