... Risinājumi ... Datu drošības risinājumi ...

DDoS aizsardzība pret kiberuzbrukumiem


DDOS AIZSARDZĪBA PRET KIBERUZBRUKUMIEM


Aizsargājiet savus personīgos datus no nevēlamiem uzbrukumiem un novērsiet Jūsu biznesa procesu dīkstāvi, izmantojot DDoS aizsardzību!
24/7 pakalpojums ir īpaši izstrādāts, lai aizsargātu infrastruktūru un klienta tiešsaistes procesus pret dažāda veida DDoS kiberuzbrukumiem, kas strauji palielinājušies pēdējo gadu laikā un kļuvuši par nopietnu draudu jebkura izmēra biznesa drošībai. Vai Jūs esat aprēķinājis vidējās stundas izmaksas biznesa dīkstāves gadījumā?
Pasargājiet sava biznesa lietojumprogrammas un serverus no jaunākajiem un lielākajiem uzbrukumiem un to ietekmes, izmantojot DoS un DDoS aizsardzību!DDos aizsardzība pret kiberuzbrukumiem DEAC

Visizplatītākais ļaunprātīgo uzbrukumu mērķis ir tīmekļa vietnes - liela apjoma trafika pārslodze tīmekļa serverim, lai lietotājiem pakalpojuma sniegumu padarītu ļoti lēnu vai pat nesasniedzamu. Līdz ar lietu interneta (Internet-of-Things, IoT) attīstību, drošības jautājumiem ir vēl lielāka ietekme nekā jebkad agrāk, jo uzbrukumu realizēšanai var viegli izmantot šīs nedrošās ierīces.
Aizsardzība pret DDoS DEAC

Izvairieties no reputācijas un finanšu zaudējumiem

Izvairieties no kiberuzbrukumu izraisītiem biznesa procesu darbības traucējumiem, izmantojot DoS un DDoS aizsardzību, ko nodrošina drošie DEAC datu centri!

Aizsardzība pret DDoS DEAC

Aizsardzība pret dažādiem uzbrukumu veidiem

Anti-DDoS pakalpojums tiek nodrošināts centralizēti DEAC tīklā un aizsargā pret vairākiem uzbrukumu veidiem no vienota pakalpojuma koordinācijas punkta, kas ir aprīkots ar visām nepieciešamajām iekārtām.

Aizsardzība pret DDoS DEAC

Netraucēta lietotāju darbība

DDoS aizsardzība neitralizē apjoma uzbrukumus dažu milisekunžu laikā no to rašanās brīža - zibenīgi atklājot, filtrējot un bloķējot DDoS uzbrukumus, vienlaicīgi kvalitatīvajam trafikam paliekot neskartam.

Aizsardzība pret DDoS DEAC

Aizsardzība, kas vērsta uz nepārtrauktu Jūsu biznesa procesu saglabāšanu

Uzbrukuma trafiks tiek atvairīts vēl pirms tā nonākšanas uzņēmuma interneta tīklā, pasargājot to no dīkstāvēm, tīkla un iekārtu darbības traucējumiem.

Aizsardzība pret DDoS DEAC

Kompleksi datu drošības risinājumi pilnīgai drošībai

Mēs palīdzēsim novērtēt Jūsu uzņēmuma drošības līmeni un izveidosim pielāgotu avārijas atjaunošanas plānu, kas ietvers ne tikai DoS un DDoS aizsardzību, bet arī datu rezerves kopēšanu, lai izvairītos no nozīmīgu datu zudumiem.

Aizsardzība pret DDoS DEAC

Risku diversifikācija

Uzturiet rezerves IT infrastruktūru, izvēloties vispiemērotāko DEAC datu centru lokāciju atbilstoši savām vajadzībām, un esiet vienmēr gatavi atjaunot sistēmu uzbrukuma, datu zudumu vai citu avāriju iestāšanās gadījumā.DDoS uzbrukumu karte DEACexpand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

DoS un DDoS
uzbrukumi

DoS un DDoS
aizsardzību veidi

Tehniskā specifikācija

DoS un DDoS uzbrukumi


DDoS uzbrukums (Distributed Denial of Service – izplatīts pakalpojuma atteikuma uzbrukums) izmanto vairākus datorus, lai vienlaikus sūtītu pieprasījumus vienam vai vairākiem resursiem un pārslogotu mājas lapu vai lietojumu ar liela apjoma trafiku, tādejādi traucējot iekārtu un sistēmu darbībai vai pat pilnībā paralizējot biznesa procesus. DoS uzbrukums (Denial of Service attack) ir process, kurā tiek izmantots viens dators un interneta pieslēgums, lai pārslogotu serveri vai citus IT resursus.


DoS un DDoS aizsardzību
veidi


Atkarībā no Jūsu drošības vajadzībām, DEAC piedāvā divu veidu DoS un DDoS aizsardzības pakalpojumus. Izvēlieties DoS un DDoS aizsardzības plānu, kas piemērots Jūsu biznesa vajadzībām vai sazinieties ar DEAC ekspertiem, lai iegūtu ieteikumus aizsardzības plāna izvēlē.

Apjoma DDoS aizsardzība DEAC

Apjoma DDoS aizsardzība – izveidota, lai atvairītu uzbrukumus, kas rada liela apjoma datu plūsmu klienta sistēmu un iekārtu pārslodzei un darbības pārtraukšanai. Izmantojot DEAC apjoma anti-DDoS, Jūsu tīkla infrastruktūra būs drošībā.

Viedā DDoS aizsardzība DEAC

Viedā DDoS aizsardzība – Jūsu datu kompleksa aizsardzība pret apjoma un sarežģītāka rakstura uzbrukumiem, kas vērsti uz servera resursu izniekošanu un neaizsargātības izmantošanu. Aizsargājiet savas iekārtas no tādiem uzbrukumiem kā TCP SYN Flood, Slow read attack, HTTP GET/POST Flood, Zero-Day vulnerabilities un citiem.


Tehniskā specifikācija


  • Monitorings 24/7 un izziņošanas instrumenti laicīgai DoS un DDoS uzbrukumu noteikšanai, zibenīgi e-pasta paziņojumi, kad notiek uzbrukums Jūsu tīklam
  • Anti-DDoS pakalpojums automātiski atklāj un bloķē zināmos uzbrukuma modeļus, ieskaitot tīkla uzbrukumus, protokola uzbrukumus un aplikāciju uzbrukumus
  • Bloķējot DDoS uzbrukumus, DEAC garantē zem 5% kļūdu gadījumu
  • 1000 Gb/s pasīvais trafiks - noteiktu IP pakešu apstrāde bez TCP savienojuma izveidošanas
  • Vairāk nekā 300 Gb/s aktīvais trafiks – katrs ienākošais TCP savienojums tiek analizēts un apstrādāts
  • Proxying trafika izmantošanas laikā var parādīties aizture - 0 līdz 100 ms. Taču pastāv arī iespēja, ka HTTP trafika veiktspēja palielināsies gadījumos, kad tas iet caur proxy, jo Jūsu aizsargātajam pakalpojumam tiek izmantoti patstāvīgi HTTP savienojumi

 

APJOMA DDoS aizsardzība

VIEDĀ DDoS aizsardzība

DDoS aizsardzības pakalpojumā ietilpst

Aizsargā Jūsu tīkla infrastruktūru pret apjoma trafiku uz vienu IPv4 adresi.

Novērš gan apjoma, gan viedos uzbrukumus ar HTTP filtrāciju (uz vienu pakalpojumu).

Jūs varat izvēlēties

- IPv4 adrešu skaitu

- tīrās datu plūsmas platumu

- IPv4 adrešu skaitu

- tīrās datu plūsmas joslas platumu

- netīrās datu plūsmas joslas platumu
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
Biežāk uzdotie jautājumi

Kādam biznesam visvairāk ir nepieciešams DoS un DDoS aizsardzības pakalpojums?

DoS un DDoS uzbrukumi var tikt īstenoti jebkuram biznesa veidam, tādēļ iesakām veikt piesardzības pasākumus pirms tas notiek. Tādi tiešsaistes biznesa veidi, kā e-komercija, finanses, spēļu bizness un citi līdzīgi, DoS un DDoS aizsardzību uzskata par obligātu papildu pakalpojumu.

Kāda ir atšķirība starp DoS un DDoS uzbrukumiem?

DoS uzbrukums izmanto datoru ar interneta pieslēgumu, lai panāktu servera darbības traucējumus. Šajā gadījumā servera resursi tiek pārslogoti ar TCP/UDP pakešdatiem. Savukārt DDoS uzbrukumos izmanto liela apjoma datoru skaitu un iekārtas, kas tiek inficētas ar ļaunprātīgām programmatūrām, lietotājam pat nezinot, tādejādi radot lielāku kaitējumu. Pieprasiet mūsu IT ekspertiem apvienotu DoS un DDoS aizsardzības risinājumu!

Pret kādiem DDoS uzbrukumu veidiem Jūs aizsargājat?

Mēs piedāvājam divu veidu DDoS aizsardzību – pret apjoma un viediem uzbrukumiem. Viedie uzbrukumi ir sarežģītāki un ir nepieciešama augstāka līmeņa aizsardzības pakāpe. Tie iekļauj tādus uzbrukumus kā, piemēram, Slow read attacks, TCP SYN Flood, Zero-Day vulnerabilities, HTTP GET/POST floods un daudzus citus. DDoS uzbrukumi ļoti strauji attīstās; tādēļ iesakām izvēlēties visjaunāko DoS un DDoS aizsardzības risinājumu.
DEAC IT speciālisti sniegs nepieciešamos ieteikumus par jaunākajām aizsardzības sistēmām - sazinieties ar mums!deac-partners-logo