... Risinājumi ... Tīkla pakalpojumi ...

Virtuālais privātais tīkls (VPN)


VIRTUĀLAIS PRIVĀTAIS TĪKLS (VPN)


Izmantojiet autentificētu attālināto piekļuvi ar šifrēšanas metodēm, lai Jūsu uzņēmuma datiem piekļūtu tikai autorizēti lietotāji un ierīces!
Paplašiniet savus drošos savienojumus ar jebkuru vietu, tīklu, datu centru vai citu savienojuma punktu. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir vairāki biroji dažādās lokācijās vai vēlaties, lai visas galvenās biroja ērtības pieejamas no Jūsu mājas vai citas atrašanās vietas, virtuālais privātais tīkls (VPN) palīdzēs.Virtuālais privātais tīkls DEAC
Virtuālais privātais tīkls DEAC

Iegūstiet IT ekspertu palīdzību

Uzticieties pieredzējušam partnerim DEAC, un mēs konsultēsim un pielāgosim Jūsu IT risinājumus reizē ar tīklu, lai nodrošinātu augstu drošības līmeni.

Virtuālais privātais tīkls DEAC

Palieliniet savu IT uzticamību, izmantojot kompleksus risinājumus

Neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešams tikai VPN serveris vai kompleksi IT risinājumi, VPN ir drošs rīks, lai nodrošinātu IT uzticamību un uzņēmuma ilgtspēju.

Virtuālais privātais tīkls DEAC

Vienkāršs VPN tunelis pret dažādiem riskiem

Korporatīvie dati vienmēr ir jutīgi un var tikt ļaunprātīgi izmantoti, radot lielus zaudējumus. VPN nodrošinās pārliecību, ka Jūsu bizness ir apdrošināts pret dažādiem ārējiem draudiem, piemēram, kiberuzbrukumiem, pikšķerēšanu vai zādzību.

VPN DEAC

Izmaksu efektīva komunikācija

VPN ir izmaksu ziņā efektīva komunikācija starp ģeogrāfiski nodalītiem vairākiem birojiem, lai strādātu attālināti. Saņemiet privātu interneta piekļuves punktu Jums un Jūsu darbiniekiem.

Kāpēc Jums ir
nepieciešams VPN?

VPN risinājuma
ieguvumi

VPN ir

Kāpēc Jums ir nepieciešams VPN?


VPN kanāls sniedz iespēju izmantot visas nepieciešamās lietojumprogrammas ne tikai atrodoties ofisā, bet arī no jebkuras citas vietas pasaulē, neatkarīgi, vai atrodaties komandējumā vai strādājat no mājām. VPN risinājums nodrošina tādu biznesam kritiski svarīgu lietotņu un programmu nepārtrauktu darbību, kā, piemēram, failu apmaiņas, pārvaldības un grāmatvedības programmatūras, e-pasta, CRM (Customer Relationship Management) un ERP (Enterprise Recource Planning) programmas, kā arī augstas kvalitātes straumēšanas, videokonferenču un citu tiešsaistes lietojumu darbību, izmantojot privātu tīkla tuneli. Risinājums ļauj uzņēmuma darbiniekiem izmantot drošu datu pārraidi, pieslēdzoties VPN, izmantojot viedtālruņus, klēpjdatorus vai planšetdatorus no jebkuras vietas.VPN risinājuma ieguvumi


Galvenais privātā virtuālā tīkla ieguvums ir ļaunprātīgu datu zādzību novēršana. Noziedzniekiem nebūs iespējams piekļūt Jūsu drošajam VPN un apdraudēt saturu, ko pārsūtat šajā tīklā. VPN risinājums ir īpaši nozīmīgs uzņēmumiem, kuriem ofisi atrodas vairākās ģeogrāfiski nodalītās lokācijās, kā, piemēram, reģionāli ofisi, galvenā mītne un filiāles. DEAC speciālisti veiks VPN konfigurāciju atbilstoši klienta vajadzībām un nepieciešamības gadījumā pilnībā sinhronizēs risinājumu ar Jūsu drošības pakalpojumiem. Augsta veiktspēja, drošība un funkcionalitāte ir tikai daži no ieguvumiem, ko Jums sniegs DEAC VPN risinājums.

Arvien pieaugošais pieprasījums pēc mākoņu pakalpojumu tehnoloģijām ievērojami palielina nepieciešamību pēc drošu tīkla savienojumu izmantošanas, tajā skaitā virtuālā privātā tīkla. DEAC piedāvā plašu IT risinājumu klāstu un, sadarbojoties ar mums, Jūs palielināsiet darba procesu efektivitāti, kā arī varēsiet uzticēt IT rūpes DEAC speciālistiem. Sazinieties ar mūsu ekspertiem jau tagad!


VPN ir


Virtuālais privātais tīkls jeb VPN ir risinājums, kas ļauj veidot privātu savienojumu, izmantojot publiskā tīkla infrastruktūru un izdalītu savienojuma kanālu, kas balstīts uz “point-to-point” tehnoloģiju. Risinājuma tehnoloģija loģiski atdala klientam izdalītu datu pārraides kanālu no publiskā tīkla, izmantojot šifrēšanas metodes un tunelēšanas protokolus. Turklāt pieslēgties tīklam var tikai autorizēti lietotāji, izslēdzot jebkādas nesankcionētas piekļuves iespējas un nodrošinot ātru datu pārraidi bez pārrāvumiem. Risinājums ļauj efektīvi paplašināt uzņēmuma darbību ģeogrāfiski un izveidot savu korporatīvo tīklu, kas reālajā laikā nodrošina datu plūsmu un lietotņu nepārtrauktu darbību caur vienu interfeisu. Tādējādi uzņēmumam nav vajadzības veikt kapitālieguldījumus (CAPEX), un risinājums ļauj būtiski samazināt operatīvās izmaksas (OPEX), paaugstinot produktivitāti, aizstājot novecojušas tīkla iekārtas un tehnoloģijas, kā arī neiegādājoties papildu VPN aparatūru un programmatūru.
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo