Virtuālais privātais tīkls (VPN)


Virtuālais privātais tīkls jeb Virtual Private Network (VPN) ir izmaksu ziņā izdevīgs risinājums drošai informācijas plūsmai un datu apmaiņai starp vairākiem punktiem publiskā datu pārraides tīklā pieslēdzoties privātam tīklam. Drošu savienojumu iespējams nodrošināt no jebkuras ģeogrāfiskās atrašanās vietas, neatkarīgi no tā, vai Jums ir vairākās uzņēmuma filiāles visā pasaulē vai arī plānojat darbu no mājām, VPN ir efektīvs risinājums attālināti pieslēdzoties uzņēmuma datortīklam.


Tirgū tiek piedāvāti dažādi VPN risinājumi, bet, izvēloties DEAC, Jūs izvēlaties pieredzējuši partneri, kas sniegs konsultācijas un pielāgos Jūsu IT risinājumus drošam tīkla savienojumam, lai sasniegtu augstāko drošības līmeni. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešams tikai VPN serveris vai kompleksi IT risinājumi, virtuālais privātais tīkls garantēs Jūsu biznesa ilgtspējību. Korporatīvie dati bieži satur sensitīvu informāciju un var tikt ļaunprātīgi izmantoti, radot ievērojamus zaudējumus. Izmantojot drošo DEAC VPN tīkla kanālu, Jūsu dati būs drošībā un varēsiet izbaudīt augstas kvalitātes risinājumus. VPN uzstādīšana Jūsu uzņēmuma vajadzībām neaizņem daudz laiku un sniedz pārliecību, ka Jūsu bizness ir aizsargāts pret dažādiem kiberuzbrukumiem, pikšķerēšanu, ļaunprātīgu Jūsu biznesa datu uzraudzību un zādzībām.


Virtuālais privātais tīkls DEAC

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Nepieciešams uzstādīt VPN?
Sazinieties ar mums!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222

Kāpēc Jums ir
nepieciešams VPN?

VPN risinājuma ieguvumi

VPN tehniskā specifikācija


VPN kanāls sniedz iespēju izmantot visas nepieciešamās lietojumprogrammas ne tikai atrodoties ofisā, bet arī no jebkuras citas vietas pasaulē, neatkarīgi, vai atrodaties komandējumā vai strādājat no mājām. VPN risinājums nodrošina tādu biznesam kritiski svarīgu aplikāciju un programmu nepārtrauktu darbību, kā, piemēram, failu apmaiņas, pārvaldības un grāmatvedības programmatūras, e-pasta, CRM (Customer Relationship Management) un ERP (Enterprise Recource Planning) programmas, kā arī augstas kvalitātes straumēšanas, videokonferenču un citu tiešsaistes aplikāciju darbību, izmantojot privātu tīkla tuneli. Tāpat virtuālais privātais tīkls ļauj efektīvi organizēt attālinātu darbu un komunikāciju starp mātes uzņēmumu un tā filiālēm ar izvietojumu dažādās pasaules valstīs, tādējādi sniedzot jebkuram VPN lietotājam iespēju izveidot savienojumu drošai datu pārraidei no dažādām ierīcēm – viedtālruņa, portatīvā vai planšetdatora. VPN ir Jūsu un Jūsu darbinieku privātā pieeja internetam.


Galvenais privātā virtuālā tīkla ieguvums ir ļaunprātīgu datu zādzību novēršana. Noziedzniekiem nebūs iespējams piekļūt Jūsu drošajam VPN un apdraudēt saturu, ko pārsūtat šajā tīklā. VPN risinājums ir īpaši nozīmīgs uzņēmumiem, kuriem ofisi atrodas vairākās ģeogrāfiski nodalītās lokācijās, kā, piemēram, reģionāli ofisi, galvenā mītne un filiāles. DEAC speciālisti veiks VPN konfigurāciju atbilstoši klienta vajadzībām un nepieciešamības gadījumā pilnībā sinhronizēs risinājumu ar Jūsu drošības pakalpojumiem. Augsta veiktspēja, drošība un funkcionalitāte ir tikai daži no ieguvumiem, ko Jums sniegs DEAC VPN risinājums.

Arvien pieaugošais pieprasījums pēc mākoņu pakalpojumu tehnoloģijām ievērojami palielina nepieciešamību pēc drošu tīkla savienojumu izmantošanas, tajā skaitā virtuālā privātā tīkla. DEAC piedāvā plašu IT risinājumu klāstu un, sadarbojoties ar mums, Jūs palielināsiet darba procesu efektivitāti, kā arī varēsiet uzticēt IT rūpes DEAC speciālistiem. Sazinieties ar mūsu ekspertiem jau tagad!


Virtuālais privātais tīkls jeb VPN ir risinājums, kas ļauj veidot privātu savienojumu, izmantojot publiskā tīkla infrastruktūru un izdalītu savienojuma kanālu, kas balstīts uz “point-to-point” tehnoloģijas. Risinājuma tehnoloģija loģiski atdala klientam izdalītu datu pārraides kanālu no publiskā tīkla, izmantojot šifrēšanas metodes un tunelēšanas protokolus. Turklāt pieslēgties tīklam var tikai autorizēti lietotāji, izslēdzot jebkādas nesankcionētas piekļuves iespējas un nodrošinot ātru datu pārraidi bez pārrāvumiem. Risinājums ļauj efektīvi paplašināt uzņēmuma darbību ģeogrāfiski un izveidot savu korporatīvo tīklu, kas reālajā laikā nodrošina datu plūsmu un lietotņu nepārtrauktu darbību caur vienu interfeisu. Tādējādi uzņēmumam nav vajadzības veikt kapitālieguldījumus (CAPEX), un risinājums ļauj būtiski samazināt operatīvās izmaksas (OPEX), paaugstinot produktivitāti, aizstājot novecojušas tīkla iekārtas un tehnoloģijas, kā arī neiegādājoties papildu VPN aparatūru un programmatūru.
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt