... Risinājumi ... Iekārtu izvietošana ...

Serveru un iekārtu izvietošana


SERVERU UN IEKĀRTU IZVIETOŠANA


Izvietojiet savus serverus, tīkla iekārtas, datu glabāšanas sistēmas DEAC datu centros un palieliniet IT drošības un efektivitātes līmeni, reizē samazinot IT riskus!
Izvietojiet savas IT iekārtas un pievienojiet administrēšanu un monitoringu, kas piemērots Jūsu biznesa specifikai! Mūsu datu centri ir būvēti saskaņā ar augstākajiem drošības standartiem un iegūtie sertifikāti apstiprina augsto informācijas un datu aizsardzības līmeni, kā arī datu centru efektīvu nepārtrauktības nodrošināšanas politiku un avārijas atjaunošanu.
Serveru un iekārtu izvietošana Jūsu biznesam. Konfigurējiet jau tagad!

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


Serveru izvietošana DEAC

Pieeja uzticamai infrastruktūrai

Iegūstiet atbilstošu vidi, kur Jūsu serveriem tiks nodrošināti galvenie tīkla kanāli, advancēta dzesēšanas sistēma, vairāku līmeņu drošība un videonovērošanas sistēmas, lai Jūsu serveri, glabāšanas un citas iekārtas strādātu efektīvi un uzturētu Jūsu biznesu drošībā.

Serveru izvietošana DEAC

Visi IT resursi, kas Jums nepieciešami

Neraizējaties par IT pieslēgumiem, jaudu vai nepieciešamo izvietošanas vietu. Mēs nodrošināsim IP adresi, dublētu elektrosistēmu, kā arī vietu priekš viena līdz pat daudziem simtiem serveriem.


Datu centru aprīkojums

Tehniskais atbalsts un tīkla infrastruktūra

Datu centru aprīkojums


Izvietotie serveri un iekārtas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo, lai apmierinātu vietas, jaudas un savienojamības prasības Jūsu biznesa izaugsmes gadījumā:

  • vairākas neatkarīgas elektrolīnijas
  • nepārtrauktas barošanas sistēmas (UPS)
  • advancētas dzesēšanas iekārtas
  • stabilas ugunsgrēka noteikšanas sistēmas
  • slāpēšanas sistēmas
  • dīzeļģeneratori nepārtrauktai elektrības padevei

Rezultātā tiek panākta maksimāla iekārtu veiktspēja, vienlaicīgi ietaupot uz uzturēšanas izmaksām. Tas ātri augošiem uzņēmumiem nodrošina efektivitāti, uzticamību un elastību. Serveru izvietošana ievērojami palielina Jūsu infrastruktūras mērogojamību, tīkla drošību un datu pieejamību.


Tehniskais atbalsts un tīkla infrastruktūra


DEAC serveru un iekārtu izvietošanas pakalpojums iekļauj pilnu tehnisko atbalstu un uzticamu tīkla infrastruktūru, kas nodrošina ātru un drošu savienojumu Jūsu biznesam, piekļūstot, pārvaldot un pārvietojot lielu datu apjomus, kā arī vienlaikus nodrošinot pieeju pasaules vispieprasītākajiem datu pārraides punktiem.

DEAC datu centri ir izveidoti saskaņā ar nozares vadošajiem fiziskiem un tīkla drošības aizsardzības, avārijas datu atjaunošanas un plaša spektra vides kontroles sistēmu standartiem. Visi DEAC datu centri uztur tiešus savienojumus ar neatkarīgiem tīkla nodrošinātājiem un, ja kāds no tiem pārtrauc savu darbību, viss trafiks tiks automātiski pārslēgts uz citu kanālu. DEAC plaši izplatīto tīklu nodrošina dublēti, uzticami un augstas kapacitātes Cisco un Juniper maršrutētāji un slēdži.


UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
Biežāk uzdotie jautājumi

Ko nozīmē serveru izvietošana?

Serveru un iekārtu izvietošana ir hostings, kura izmantošanas gadījumā klientam pieder savas iekārtas un tas īrē vietu, jaudu, dzesēšanas sistēmas un savienojamību no datu centra. Datu centrs nodrošina drošību, tehnisko atbalstu un jebko citu, kas nepieciešams klienta biznesa vajadzībām. Klienta iekārtām DEAC piedāvā arī tādus papildu pakalpojumus, kā administrēšana un monitorings.

Vai ir iespējams saņemt specifiskus, pielāgotus iekārtu īres risinājumus?

Mūsu pakalpojumi ir pielāgojami ikvienai biznesa vajadzībai. Turklāt, mūsu kvalificētie IT eksperti strādās kopā ar Jums, lai izveidotu risinājumu, kas apmierinās ikvienu Jūsu specifisku biznesa vajadzību.

Vai Jums ir tūlītēji pieejamas iekārtu izvietošanas vietas?

Jā, mums vienmēr tiek uzturētas brīvas iekārtu izvietošanas vietas, kas var tikt pielāgotas Jūsu vajadzībām.

Vai Jūs variet palīdzēt ar migrācijas procesu?

Jā, mūsu speciālisti un serveru administratori var veikt pilnu Jūsu datu un sistēmu migrāciju uz jaunajiem serveriem.

Kā es varu piekļūt savām iekārtām, kas ir izvietotas DEAC datu centros?

Klientiem, kas izvieto savas iekārtas pie mums, mēs nodrošinām nepārtrauktu piekļuvi serveriem un iekārtām 24/7/365 klientu autorizētam personālam.

Kāda ir DEAC pieredze iekārtu izvietošanas pakalpojuma sniegšanā?

DEAC nodrošina iekārtu izvietošanas pakalpojumu no 1999. gada. Mums pieder un mēs operējam ar sev piederošiem datu centriem, kas mums sniedz pilnu mūsu pakalpojumu kontroli un infrastruktūras uzticamību. Mēs strādājam ar plaša spektra uzņēmumiem, lai nodrošinātu drošus hostinga pakalpojumus, un mūsu pieredzējušie eksperti ir vienmēr gatavi palīdzēt klientu vajadzībām.

Kas notiek dabas katastrofas gadījumā?

Mūsu piegādātāju neitrālie datu centri ir veidoti un izstrādāti, lai izturētu neparedzētu katastrofu scenārijus. Mēs uzturam pilnībā dublētu infrastruktūru, kas iekļauj jaudu, dzesēšanas sistēmas un savienojamību. Katrs datu centrs ir savienots ar optiskiem tīkla kanāliem, lai datu dublēšana starp tiem notiktu ātri un regulāri.

Kāda ir atšķirība starp serveru izvietošanu un izdalītu serveru hostingu?

Izdalītu serveru hostinga gadījumā klients izmanto datu centra iekārtas, taču, izmantojot iekārtu izvietošanu, klientam pieder viņa izmantotās iekārtas un tiek maksāts tikai par datu centra vietu. Daudzi klienti, izvietojot savas personīgās IT iekārtas, iegūst daudz ieguvumus, kas nepieciešami specifiska biznesa vajadzībām.

Kādu iekārtu ietilpības vietu ir iespējams saņemt?

Pilna statne ir 42U ietilpīga. Jūs varat izvēlēties Jums nepieciešamo ietilpības vietu. Sazinieties ar mūsu speciālistiem!

Cik daudz IP adreses Jūs nodrošināt?

Ja vien Jums nav nepieciešams vairāk, Jums tiks piešķirta viena IP adrese uz katru serveri. Iekārtu izvietošanas statnēs ir pieejams šāds IP adrešu daudzums:
¼ statnes – 3 IP adreses
½ statnes – 5 IP adreses
Pilna 42U statne – 8 IP adreses.
Papildu Jūs varat iegūt IPv6 adreses Jums nepieciešamajā daudzumā.

Vai es varu aplūkot Jūsu datu centru pirms iegādājos iekārtu izvietošanas pakalpojumu?

Jā, protams! Mēs esam lepni par saviem datu centriem un klientu ērtībām esam arī izveidojuši virtuālo tūri. Mēs vienmēr iesakām apmeklēt mūsu datu centru pirms pakalpojumu izmantošanas. Lūdzu, sazinieties ar DEAC klientu atbalstu, lai pieteiktos vizītē!

Cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai manas izvietotās iekārtas būtu gatavas darbam?

Parasti mēs nodrošinām gatavu risinājumu nākamās darba dienas laikā. Dažos gadījumos, ja nepieciešama ir jaunas iekārtas iegāde, tas var aizņemt līdz dažām nedēļām. Jūs varat savas iekārtas pārvietot uz DEAC datu centriem Jums nepieciešamajā laikā, samaksa par iekārtu izvietošanu jāuzsāk tikai tad, kad risinājums ir uzsācis darbu.

Vai Jūs pārdodat iekārtas (serverus un tīkla iekārtas)?

Jā, mēs varam nodrošināt visas nepieciešamās IT iekārtas un arī veikt to instalēšanu. Lūdzu, sazinieties ar mums!

Kādas maksājumu metodes Jūs piedāvājat?

Mēs piedāvājam dažādas apmaksas metodes atkarībā no tā, vai Jūs izmantojat ikmēneša nomas maksājuma plānu, vai arī Jūsu iegādātās iekārtas, maksājot tikai par datu centra vietu. DEAC ir elastīgs, lai apmierinātu pieaugošās infrastruktūras vajadzības: piedāvājam gan OpEx nomu, gan nomu ar izpirkuma iespēju.

Vai ir iespējams veikt Jūsu infrastruktūras testu iekārtu izvietošanai?

Jā, mēs varam piedāvāt infrastruktūras testu iekārtu izvietošanai uz dažām dienām un līdz pat nedēļai.

Cik ātrs ir tīkls manam serverim un izvietotajām iekārtām?

Mēs piedāvājam izmantot jebkādu tīkla ātrumu no 100 Mbit/s līdz pat 10 Gbit/s, kā arī nodrošinām nelimitētu caurlaidspēju.

Vai Jūs nodrošināsiet atsevišķu kanālu katram serverim, ja man būs nepieciešamība izvietot vairākus serverus?

Pēc pieprasījuma, mēs nodrošināsim otru portu bez papildu samaksas, kā arī varam to nodrošināt attālinātajai vadības konsolei, ja klientam tāda ir. Praksē mēs nodrošinām vietu, lai iekļautu arī slēdzi, ja tiek izvietoti vairāki serveri. Par papildu samaksu ir pieejami arī papildu slēgumi starp serveriem. (Cross Connect).

Vai ugunsmūris ir viens no iekļautajiem papildu pakalpojumiem?

Nē, dalītais ugunsmūris (shared firewall) netiek iekļauts iekārtu izvietošanas pakalpojumā. Piedāvājam Jums izvēlēties izdalīto ugunsmūri (dedicated firewall) vai arī Jūs varat izvietot iekārtu ugunsmūri kopā ar savām citām iekārtām (tik ilgi, kamēr Jūs nepalielināt Jums piešķirto telpu un enerģijas patēriņu), kā arī varat izmantot programmatūru ugunsmūra pakalpojumus uz saviem serveriem. Šajā gadījumā Jūs iegūsiet pilnīgu kontroli pār ugunsmūra iestatījumiem.

Kādus papildu pakalpojumus Jūs piedāvājat?

Mēs piedāvājam plaša klāsta piekļuves kontroles sistēmas, individuālu videonovērošanu, kā arī vibrācijas, mitruma un temperatūras sensorus. Tāpat pēc pieprasījuma ir pieejams arī GSM on/off.deac-partners-logo