... Risinājumi ... Iekārtu izvietošana ...

Serveru un iekārtu izvietošana

... Serveru un iekārtu izvietošana (colocation)
Serveru un iekārtu izvietošana (colocation)

Serveru un iekārtu izvietošana (colocation) ir pakalpojums, kas klientam ļauj izvietot DEAC datu centros dažādas savas

IT iekārtas

- serverus,

tīkla iekārtas

,

datu glabāšanas sistēmas

, u.tml. DEAC nodrošina iekārtu uzraudzību un administrēšanu atbilstoši klienta vajadzībām, kā arī
darbam pilnībā sagatavotu un biznesa vajadzībām piemērotu infrastruktūru atbilstoši augstākām drošības prasībām. 

Risinājums ir piemērots uzņēmumiem, kuri ar minimālām vienreizējām izmaksām vēlas izvietot un uzturēt savu IT infrastruktūru pēc TIER II-IV drošības standartiem projektētos datu centros, speciāli aprīkotās telpās ar fizisku apsardzi un iekārtu monitoringu 24/7. DEAC serveru un iekārtu izvietošanas risinājums iekļauj pilnu tehnisko atbalstu un nepieciešamo tīkla infrastruktūru. Tāpat iekārtas ir pieslēgtas vairākām neatkarīgām elektrolīnijām, nepārtrauktām barošanas sistēmām un dīzeļģeneratoriem, tādējādi nodrošinot nepārtrauktu elektrības padevi. Rezultātā tiek panākta maksimāla iekārtu veiktspēja, vienlaicīgi ietaupot uz uzturēšanas izmaksām. 


Cenas kalkulators

Izmantojot ērtu un ātru serveru un iekārtu izvietošanas tiešsaistes kalkulatoru, izvēlieties izvietojamās iekārtas vienības izmēru, nepieciešamo jaudu un interneta savienojumu, kā arī ērtāko apmaksas veidu. 

DEAC Serveru un iekārtu izvietošana (colocation)


Jautājumu gadījumā un individuālas konfigurācijas saņemšanai sazinieties ar mums.

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222

Svarīgi 

Datu centrs DEAC Nav jāveido un jāuztur dārgs datu centrs: prognozējamas Ikmēneša (OPEX) izmaksas, nav nepieciešami vienreizēji ieguldījumi (CAPEX).
Augsti drošības standarti DEAC Augsti drošības standarti: klients izvēlās nepieciešamo drošības standartu līmeni. 
DEAC datu centri Rīgā, Londonā, Frankfurtē, Maskavā un Nīderlandē Iekārtas var izvietot vienā vai vairākos datu centros: stratēģiski nozīmīgas ģeogrāfiskās lokācijas Rīgā, Londonā, Frankfurtē, Amsterdamā un Maskavā atbilstoši Jūsu biznesa vajadzībām.


Tehniskā specifikācija
  • DEAC datu centru infrastruktūras darbības nepārtrauktības līmenis sasniedz 2(N+1).
  • Iekārtas tiek izvietotas APC 42U, 600x1070 mm statnēs; IP adrešu skaits tiek izdalīts pēc pieprasījuma. Klienta pieprasījumi vai uzdevumi DEAC klientu atbalsta dienestā tiek risināti 24/7.
  • Nepārtrauktu elektrības padevi iekārtām nodrošina vairākas neatkarīgas elektrolīnijas, APC Symmetra nepārtrauktās barošanas sistēmas jeb UPS un SDMO dīzeļģeneratori. 
  • Vairākas neatkarīgas Emerson Network Power klimata kontroles sistēmas uztur datiem piemērotāko temperatūru (+ 22 °C - +24 °C). 
  • Automātiskās ugunsdrošības sistēmas ar jaunākās paaudzes dūmu un karstuma detektoriem nepieļauj ugunsgrēku, uguns slāpēšanai izmantojot speciālu gāzi, kas nebojā iekārtas.
  • DEAC datu centri nav atkarīgi no komunikāciju operatoriem  un piedāvā iespēju pieslēgt klientu izvietotās iekārtās pie vairākiem komunikāciju operatoriem visā pasaulē. Katras iekārtas minimālais pieslēgumu ātrums ir sākot no 100 Mbit/s, maksimālā ātruma pieslēgšana – bez ierobežojumiem.
deac-partners-logo