...

DEAC datu centri

Jūsu dati stratēģiski nozīmīgā ģeogrāfiskajā lokācijāSertificēti, augsta drošības līmeņa datu centri, lai vienlaikus samazinātu Jūsu biznesa IT riskus un palielinātu efektivitāti. Izvietojiet savus datus vai to dublējumkopijas datu centros, kuriem varat uzticēties. Vienmēr pieejams tehniskais atbalsts un IT infrastruktūras risinājumi Jūsu biznesa attīstībai.


Sazinieties ar mums

Private Data Centers

DEAC Private Data Centers ir izvietoti stratēģiski nozīmīgās ģeogrāfiskās lokācijās Eiropā. Mūsu datu centru infrastruktūra nodrošinās Jūsu IT sistēmas gan ar primāro datu centru Jūsu biznesa procesu darbībai, kā arī ļaus izvēlēties papildu datu centru Jūsu biznesa datu un sistēmu rezerves kopēšanai avārijas nepieciešamības gadījumā, nodrošinot augstu pieejamības līmeni.


Ietilpība:

240 statnes (1400m2)

Drošība:

projektēts atbilstoši standartam EN 50600-3

Jauda:

2.3 MW

Rīga

Ietilpība:

80 statnes (400m2)

Drošība:

projektēts atbilstoši standartam EN 50600-2

Jauda:

0.4 MW

Grīziņkalns

Sasniedzami:

4 centrālie PoP punkti

Drošība:

projektēts atbilstoši Tier IV

Klātienes punkti

Datu centru risinājumi

Mūsu datu centri aprīkoti atbilstoši augstākajiem drošības standartiem, tiem ir efektīvas savienojamības iespējas, kā arī pieejama šifrēšana. Individuāli pielāgoti datu centru risinājumi nodrošinās Jūsu biznesa vajadzībām pielāgotu IT platformu.


Jums nav jāuztraucas par IT aprīkojumu un tā veiktspēju - DEAC datu centri ir aprīkoti ar daudzslāņu drošības sistēmām. Mēs sniedzam iespēju uzņēmumiem izmantot augstas kvalitātes datu centrus un pieredzējušus IT speciālistus, tādejādi atbrīvojot Jūs no ieguldījumiem, kas nepieciešami sava datu centra izveidošanai. Jūs varat koncentrēties uz sava biznesa attīstību, kamēr DEAC speciālisti parūpēsies par Jūsu IT platformu.


Tīkla arhitektūra un pārklājums


DEAC datu caurlaidība pamattīklā sasniedz 100 Gb/s un tiek nodrošināta izmantojot 100% optisko tīklu ar augstas veiktspējas Cisco ASR maršrutēšanas un komutācijas dzinēju palīdzību visos klātesamības punktos. Klientam tiek piegādāts efektīvs un rentabls datu pārraides savienojums ar zemu aizturi. DEAC datu centri ir operatoru neatkarīgi, tādēļ varam piedāvāt klientiem dažādus ātrgaitas, drošus tīkla pakalpojumus ar plašu pārklājumu, veicinot un attīstot klienta biznesa procesus un uzņēmuma IT infrastruktūras veiktspēju visaugstākajā līmenī.

Mūsu sertifikāti

Sazinieties ar mūsu speciālistiem

deac-partners-logo