DEAC datu centri
Biznesa IT risinājumi DEAC

Biznesa IT risinājumi DEAC DEAC

Biznesa IT risinājumi DEAC DEAC

Biznesa IT risinājumi DEAC DEAC

Biznesa IT risinājumi DEAC DEAC

Uzticami datu centri risku diversifikācijai

Globāls tīkla pārklājums un operatoru neatkarīgs optiskais tīkls

Augsti drošības standarti un starptautiski atzīti standarti

Augsta pieejamība un ātri savienojumi starp DEAC datu centriem

Jaunāko tehnoloģiju virtuālās platformas vairākās lokācijās

Biznesa IT risinājumi DEAC
Datu centru pakalpojumi DEACPRIVATE DATA CENTERS

Datu centru pakalpojumi DEACDEAC Private Data Centers ir izvietoti stratēģiski nozīmīgās ģeogrāfiskās lokācijās Eiropā. Mūsu datu centru infrastruktūra nodrošinās Jūsu IT sistēmas gan ar primāro datu centru Jūsu biznesa procesu darbībai, kā arī ļaus izvēlēties papildu datu centru Jūsu biznesa datu un sistēmu rezerves kopēšanai avārijas nepieciešamības gadījumā, nodrošinot augstu pieejamības līmeni. Mūsu datu centri aprīkoti atbilstoši augstākajiem drošības standartiem, tiem ir efektīvas savienojamības iespējas, kā arī pieejama šifrēšana. Individuāli pielāgoti datu centru risinājumi nodrošinās Jūsu biznesa vajadzībām pielāgotu IT platformu.

Datu centri DEAC
Datu centri DEAC
Datu centri DEAC
Datu centri DEAC
Datu centri DEAC
Datu centri DEAC
Datu centri DEAC Datu centri DEAC
Datu centri DEACInternacionāli atzīti standarti, Tier līmeņi un EN50600 klases, tehnoloģiju partneri un paaugstināta servisa līmeņa pieejamība (SLA) ir parametri, kurus klienti visbiežāk izvērtē un pieprasa, izvēloties datu centru IT procesu nodrošināšanai. Šie visi parametri sniedz klientam papildu garantiju par datu centru operatora un infrastruktūras atbilstību prasībām. Lasiet vairāk par DEAC datu centriem un to lokācijām, kā arī iegūstiet papildu informāciju par Tier un EN 50600 klasifikāciju zemāk!

Datu centru pakalpojumi DEACTĪKLA ARHITEKTŪRA UN PĀRKLĀJUMS

Datu centru pakalpojumi DEACDEAC datu caurlaidība pamattīklā sasniedz 40 Gb/s un tiek nodrošināta izmantojot 100% optisko tīklu ar augstas veiktspējas Cisco ASR maršrutēšanas un komutācijas dzinēju palīdzību visos klātesamības punktos. Klientam tiek piegādāts efektīvs un rentabls datu pārraides savienojums ar zemu aizturi. DEAC datu centri ir operatoru neatkarīgi, tādēļ varam piedāvāt klientiem dažādus ātrgaitas, drošus tīkla pakalpojumus ar plašu pārklājumu, veicinot un attīstot klienta biznesa procesus un uzņēmuma IT infrastruktūras veiktspēju visaugstākajā līmenī.

Mēs esam papildinājuši dublēto tīkla arhitektūru ar jaunizveidotu tiešo kanālu Rīga–Maskava. Ātrums sasniedz līdz pat 10Gb/s ar ātrdarbīgu 13 ms savienojumu (vidējā aizture, milisekundes), kas ir visātrākais tirgū pieejamais tiešais savienojums starp Rīgu un Maskavu.Tīkla pārklājums, DEAC

Datu centru pakalpojumi DEAC
Datu centru pakalpojumi DEAC
Datu centru pakalpojumi DEACTIER UN EN 50600 LĪMEŅU KLASIFIKĀCIJA

Datu centri DEACDatu centri atšķiras viens no otra ar ēku fiziskās drošības risinājumiem, ēku un vietu raksturojumu, vides kontroli, izmantotajām tehnoloģijām, atrašanās vietas īpatnībām un citiem parametriem. Datu centru Tier līmeņi un EN 50600 klases ir internacionāli atzīti standarti, kas palīdz novērtēt datu centru spēju saglabāt funkcionalitāti dažādu avārijas situāciju laikā un noteikt datu centru infrastruktūras vispārējo drošības līmeni, kas turklāt kopā ļauj novērtēt datu centra potenciālo veiktspēju un pieejamību.
Tier 1 ir pamata līmeņa sistēma bez duplikāciju iespējām, savukārt Tier 4 līmenis ietver pilnīgu dublēšanas iespēju visām datu centra komponentēm un sistēmām, kas nozīmē, ka neplānotas kļūmes neietekmē šāda datu centra darbību. Dažas citas atšķirības starp datu centru Tier līmeņiem Jūs varat aplūkot tabulā zemāk. DEAC datu centri ir atbilstoši Tier III, IV līmeņiem, kā arī EN 50600-3 standartam.Tier I Tier II Tier III Tier IV
Infrastruktūra Basic capacity Redundant capacity Concurrent Maintenance Fault Tolerance
Aktīvās iekārtas N N+1 N+1 2N+1
Sadales iespējas 1 1 2 2
Dīkstāves gadā, h 28,8 22 1,6 0,4
Pieejamība, % 99,671 99,749 99,982 99,995
Darbības pārtraukšanas iespējamība tuvākajos 5 gados, % 37,17 31,17 25,91 2,14

Norādīti tikai daži no Tier klasifikācijas elementiem


EN 50600-x (Information technology - Data Center Facilities and Infrastructures) līmeņi ir Eiropas standartu sērijas, kas atbalsta neatkarīgus un visaptverošus definējumus un prasības datu centru projektēšanai, plānošanai, integrēšanai, uzstādīšanai, ekspluatācijai un infrastruktūras uzturēšanai. Šo standartu izstrādā neatkarīga un bezpeļņas Eiropas standartu organizācija, un tā ir komerciāli neitrāla.

Datu centri DEAC

EN 50600 standarti demonstrē jaunāko un modernāko tehnoloģiju izmantošanu, lai sasniegtu maksimālu datu centru infrastruktūras pieejamību. EN 50600 klases iekļauj ēku konstrukcijas, jaudas sadales, vides kontroles, telekomunikāciju kabeļu, drošības sistēmu, vadības un operāciju sekcijas.

Datu centri DEAC
Datu centri DEAC
deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt