... Risinājumi ... Datu drošības risinājumi ...

Avārijas atjaunošanas plāns


AVĀRIJAS ATJAUNOŠANAS PLĀNS


Esiet sagatavots un izvairieties no biznesa pārtraukumiem, izmantojot IT avārijas atjaunošanas plānu! Samaziniet riskus, izmantojot pielāgotu rezerves kopēšanas risinājumu un secīgu atjaunošanas plānu, un nodrošiniet nepārtrauktus biznesa procesus.
Avārijas atjaunošanas plāns (Disaster Recovery as a Service, DRaaS) nodrošinās nepārtrauktu Jūsu biznesa darbību un samazinās potenciālās dīkstāves. Mēs pielāgosim avārijas atjaunošanas plānu atbilstoši Jūsu biznesa vajadzībām, un mūsu IT speciālisti rūpīgi analizēs visus esošos riskus, identificēs svarīgos jautājumus, lai vienotos par noteiktām darbībām ar mērķi samazināt jebkādus būtiskus zaudējumus, kas var rasties Jūsu IT sistēmas un datu nepieejamības gadījumā.
Atjaunošanas tests efektīvai laika plānošanai

  • DEAC eksperti regulāri veiks pārbaudes avārijas atjaunošanai pēc Jūsu pieprasījuma

  • Jūsu biznesa dati un sistēmas mainās – esiet pārliecināti par precīzu laiku, kas nepieciešams to atjaunošanai

  • Nekādu raižu par neparedzētu dīkstāvi avārijas iestāšanās gadījumā

  • Precīzs laika menedžments risku samazināšanai

Datu rezerves kopēšana un atjaunošana DEACVeeam partneris DEACDEAC nodrošina ne tikai individuāli pielāgotu datu avārijas atjaunošanas risinājumu, bet arī Veeam datu rezerves kopēšanas un avārijas atjaunošanas platformu ātrai un vienkāršai datu drošības nodrošināšanai Jūsu biznesā. Veeam datu avārijas atjaunošana, kas balstīta uz mākoņpakalpojumiem, nodrošinās Jūsu biznesa procesu nepārtrauktību un samazinās datu pazušanas riskus.


Uzziniet vairāk par labāko dublēšanas plānošanas praksi!

Datu rezerves kopēšana un atjaunošana DEAC

Samaziniet negatīvu situāciju ietekmi

Iekārtu un cilvēku kļūmes, datu zudumi un zādzības, iekārtu darbības traucējumi vai ļaunprātīgas programmatūras var izraisīt ievērojamus uzņēmuma reputācijas un finanšu zaudējumus. Esiet sagatavots un samaziniet to negatīvo ietekmi!

Datu rezerves kopēšana un atjaunošana DEAC

IT ekspertu veidoti kompleksi risinājumi

Mums ir nepieciešamā pieredze, uzticama infrastruktūra un pakalpojumi, lai sagatavotu un ieviestu risinājumus, kas aizsargās Jūsu biznesa kritiskos datus. Paredziet, samaziniet un novērsiet nevēlamas situācijas ar IT speciālistu palīdzību!

Datu rezerves kopēšana un atjaunošana DEAC

Avārijas atjaunošanas plāns - rezerves kopēšana un atjaunošana

Pielāgots un visaptverošs plāns noteiks procedūras, kas jāievēro, lai nodrošinātu, ka Jūsu IT sistēma ir pieejama pat biznesa traucējumu gadījumā. Rezultātā samazināsies biznesa aizkavēšanās risks un biznesa ievainojamība, kā arī saīsināsies laiks, kas nepieciešams Jūsu IT sistēmas atjaunošanai.

Datu rezerves kopēšana un atjaunošana DEAC

Droši mākoņu un fiziskie datu centri

Jūsu tīkls, serveri, lietojumi un dati būs vienmēr pieejami, kad vien nepieciešams. DEAC avārijas atjaunošanas risinājums var pasargāt ikvienu fizisku vai virtuālu sistēmu jebkādā IT vidē un lokācijā.expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
Rezerves ofiss ārkārtas situācijā

Ārkārtējos apstākļos rezerves ofiss ar nepieciešamo infrastruktūru spēj nodrošināt Jūsu biznesa nepārtrauktību. Piegādātāju neitrālais DEAC datu centrs Rīgā nodrošina pilnībā dublētu infrastruktūru ar dažādiem barošanas avotiem, padarot to par ideālu vietu privātam vai dalītam rezerves ofisam ārkārtas situācijās.

DEAC rezerves ofisa pakalpojumā ietilpst:

  • darbam gatavas darba stacijas, kas ir pilnībā aprīkotas ar ofisa iekārtām, iekļaujot kopēšanas iekārtas, faksu, skeneri un lāzera krāsaino printeri

  • ātrgaitas internets ar garantētu nepārtrauktu savienojamību

  • fiziska apsardze, video novērošana un elektroniska drošības sistēma

  • 24/7 pieeja

  • autostāvvieta iekšējā teritorijā

  • lokācija tuvu publiskā transporta pieturām

Rezerves ofiss DEAC

deac-partners-logo