... Risinājumi ... Datu drošības risinājumi ...

Avārijas atjaunošanas plāns

... Avārijas atjaunošanas plāns (AAP)
Avārijas atjaunošanas plāns (AAP)

Nodrošinies izmantojot datu avārijas atjaunošanas plānu un novērs biznesa dīkstāves riskus! Avārijas atjaunošanas plāns ir nepieciešams ik vienam uzņēmumam, lai nodrošinātu nepārtrauktu biznesa procesu darbību un novērstu jebkādas šo procesu dīkstāves. AAP ir nepieciešams gadījumā, ja uzņēmuma informācija noteiktu iemeslu dēļ nav pieejama. DEAC piemēros un veiks noteiktas procedūras Jūsu datu pieejamības atjaunošanai. Avārijas atjaunošanas plāns katram uzņēmumam var atšķirties, tomēr tā galvenais kritērijs ir laiks, kura ietvaros IT sistēma tiek atjaunota un sagatavota darbam.


DEAC biznesa IT risinājumi DEAC biznesa IT risinājumi DEAC biznesa IT risinājumi

Biznesa nepārtrauktība un pārliecība nākotnē

 

Klientiem tiek nodrošināta izcila biznesa nepārtrauktība līdz pat 99,995%, samazinot līdz minimumam iespējamās dīkstāvēs radīto zaudējumu sekas

Augstākā līmeņa datu drošībaDatu drošība tiks nodrošināta pilnā apjomā: uzņēmuma dati pēc pieejamības atjaunošanas netiks pazaudēti

Droša biznesa nākotne un izdevumu optimizācijaNodrošinieties pret biznesa dīkstāvēm, kas pieprasīs no Jums papildus izmaksas. Koncentrējieties uz biznesa pamata darbību, kamēr DEAC nodrošinās tā nepārtrauktību


Samaziniet izmaksas un izmantojiet DEAC datu centrus, kas atbilst augstākajiem drošības standartiem, lai izveidotu avārijas datu atjaunošanas plānu, kas piemērots tieši Jūsu biznesam!

DEAC IT ekspertiem ir ilga un plaša pieredze individuālu avārijas atjaunošanas plānu izveidē un ieviešanā. Veidojot to, mūsu IT eksperti kopā ar klientu identificē svarīgos jautājumus un vienojas par avārijas atjaunošanas plāna ietvaros paredzētajām darbībām, lai dažādās dīkstāves situācijās uzņēmums nenestu zaudējumus datu nepieejamības dēļ.

AAP ietver ne tikai datu rezerves kopēšanu, bet arī kompleksu procedūru kopumu, kas nepieciešams, lai Jūsu dati un informācija vienmēr būtu pieejama. Nepieejamības riski noved pie dažādu uzņēmējdarbības procesu kavētas darbības, tādēļ mēs piedāvājam Jums samazināt datu atjaunošanas laiku līdz minimumam, lai Jūs, neparedzētu situāciju iestāšanās gadījumā, spētu ātri atsākt normālu procesu darbību, tādejādi nekaitējot savam biznesam. Jūsu uzņēmums būs drošība pat avārijas situācijas iestāšanās gadījumā!


Avārijas atjaunošanas plāns DEAC

Paredziet nevēlamus riskus un nodrošinieties pret tiem!
Sazinieties ar mūsu ekspertu drošības jautājumos!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222
deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt