Avārijas atjaunošanas plāns (AAP)


Nodrošinies izmantojot datu avārijas atjaunošanas plānu (Disaster Recovery as a Service, DRaaS) un novērs biznesa dīkstāves riskus! Avārijas atjaunošanas plāns ir nepieciešams ik vienam uzņēmumam, lai nodrošinātu nepārtrauktu biznesa procesu darbību un novērstu jebkādas šo procesu dīkstāves. AAP ir nepieciešams gadījumā, ja uzņēmuma informācija noteiktu iemeslu dēļ nav pieejama. DEAC piemēros un veiks noteiktas procedūras Jūsu datu pieejamības atjaunošanai. Avārijas atjaunošanas plāns katram uzņēmumam var atšķirties, tomēr tā galvenais kritērijs ir laiks, kura ietvaros IT sistēma tiek atjaunota un sagatavota darbam.

DEAC IT ekspertiem ir ilga un plaša pieredze individuālu avārijas atjaunošanas plānu izveidē un ieviešanā. Veidojot to, mūsu IT eksperti kopā ar klientu identificē svarīgos jautājumus un vienojas par avārijas atjaunošanas plāna ietvaros paredzētajām darbībām, lai dīkstāvju gadījumā uzņēmums neciestu zaudējumus datu nepieejamības dēļ.

Izmantojiet avārijas atjaunošanas testu un uzziniet, cik ilgs laiks tai būtu nepieciešams

  Datu atjaunošana DEAC  DEAC eksperti regulāri veiks pārbaudes avārijas atjaunošanai pēc Jūsu pieprasījuma

  Datu atjaunošana DEAC   Jūsu biznesa dati un sistēmas mainās – esiet pārliecināti par precīzu laiku, kas nepieciešams to atjaunošanai

  Datu atjaunošana DEAC   Nekādu raižu par neparedzētu dīkstāvi avārijas iestāšanās gadījumā

  Datu atjaunošana DEAC   Precīzs laika menedžments risku samazināšanai

Datu atjaunošana DEAC


Uzņēmuma reputācijai un finansēm spēj būtiski kaitēt iekārtu un cilvēku kļūmes, datu zudumi un zādzības, radot iekārtu darbības traucējumus vai uzlaužot tās ar ļaunprātīgajām programmatūrām, kā rezultātā Jūsu uzņēmums var ievērojami ciest no radītajām dīkstāvēm, zaudējot ienākumus pat miljonu apmērā. Neparedzētu, negatīvu notikumu iestāšanās gadījumā, katra sekunde ir ļoti svarīga, tādēļ varat būt pārliecināti, ka visa Jūsu sistēma, tīkls un IT iekārtas būs vienmēr pieejamas, kad tās ir nepieciešamas.


Data Centers DEACDEAC nodrošina ne tikai individuāli pielāgotu datu avārijas atjaunošanas risinājumu, bet arī Veeam datu rezerves kopēšanas un avārijas atjaunošanas platformu ātrai un vienkāršai datu drošības nodrošināšanai Jūsu biznesā. Veeam datu avārijas atjaunošana, kas balstīta uz mākoņpakalpojumiem, nodrošinās Jūsu biznesa procesu nepārtrauktību un samazinās datu pazušanas riskus. Uzziniet vairāk par Veeam datu rezerves kopēšanas un avārijas atjaunošanas platformu šeit!

Rezerves ofiss ārkārtas situācijā

Ārkārtējos apstākļos rezerves ofiss ar nepieciešamo infrastruktūru spēj nodrošināt Jūsu biznesa nepārtrauktību. Piegādātāju neitrālais DEAC datu centrs Rīgā nodrošina pilnībā dublētu infrastruktūru ar dažādiem barošanas avotiem, padarot to par ideālu vietu privātam vai dalītam rezerves ofisam ārkārtas situācijās. Privāts un dalīts rezerves ofiss ārkārtas situācijās nodrošina augstākā līmeņa drošību, ļaujot personālam strādāt komfortablā vidē neatkarīgi no tā, vai viņi to izmanto katru dienu vai tikai kā ofisu ārkārtas gadījumā.

DEAC rezerves ofisa pakalpojumā ietilpst:

  Rezerves ofiss ārkārtas situācijā DEAC   darbam gatavas darba stacijas, kas ir pilnībā aprīkotas ar ofisa iekārtām, iekļaujot kopēšanas iekārtas, faksu, skeneri un lāzera krāsaino printeri

  Rezerves ofiss ārkārtas situācijā DEAC    ātrgaitas internets ar garantētu nepārtrauktu savienojamību

  Rezerves ofiss ārkārtas situācijā DEAC    fiziska apsardze, video novērošana un elektroniska drošības sistēma

  Rezerves ofiss ārkārtas situācijā DEAC    24/7 pieeja

  Rezerves ofiss ārkārtas situācijā DEAC    autostāvvieta iekšējā teritorijā

  Rezerves ofiss ārkārtas situācijā DEAC    lokācija tuvu publiskā transporta pieturām

Rezerves ofiss ārkārtas situācijā DEAC
Biznesa IT risinājumi, DEAC


Paredziet nevēlamus riskus un nodrošinieties pret tiem!
Sazinieties ar mūsu ekspertu drošības jautājumos!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222AAP ietver ne tikai datu rezerves kopēšanu, bet arī kompleksu procedūru kopumu, kas nepieciešams, lai Jūsu dati un informācija vienmēr būtu pieejama. Nepieejamības riski noved pie dažādu uzņēmējdarbības procesu kavētas darbības, tādēļ mēs piedāvājam samazināt datu atjaunošanas laiku līdz minimumam, lai Jūs, neparedzētu situāciju iestāšanās gadījumā, spētu ātri atsākt normālu procesu darbību, tādejādi nekaitējot savam biznesam. Jūsu uzņēmums būs drošībā pat avārijas situācijas iestāšanās gadījumā!
DEAC apvieno savu klientu biznesa nepārtrauktības nodrošināšanas sistēmas vienā avārijas sistēmas un datu atjaunošanas risinājumā ar iespējamu ģeogrāfisku diversifikāciju mākoņu un fizisku iekārtu datu centros, kas ir izvietoti dažādās lokācijās un dažādām pieslēguma līnijām. Jūsu tīkls un serveri būs vienmēr pieejami, kad vien Jums nepieciešams. DEAC avārijas atjaunošanas risinājums var pasargāt ikvienu fizisku vai virtuālu sistēmu jebkādā IT vidē un lokācijā.DEAC nodrošinās Jūsu biznesu ar DRaaS plānu un stratēģijām, kas atbilst Jūsu individuālajām prasībām. Mēs rūpīgi analizējam klientu biznesa procesus un mērķus, lai nodrošinātu to biznesa elastīgumu. Galvenais risinājuma mērķis ir minimizēt Jūsu riskus un aizsargāt Jūsu aktīvus, izmantojot DEAC datu rezerves kopēšanas un datu atjaunošanas pakalpojumus. Savstarpējās sadarbības rezultātā, avārijas sistēmu un datu atjaunošanas plāns iekļaus stratēģiju, kas nodrošinās rezerves datus visai uzņēmuma kritiskajai informācijai, lai tā būtu drošībā negaidītu notikumu iestāšanās gadījumā.UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt