Datu rezerves kopēšana (BaaS)


Datu rezerves kopēšana (Backup as a Service, BaaS) ir ātrs, viegls, uzticams un pielāgojams risinājums attālinātai un drošai datu glabāšanai DEAC mākonī, kas ir izvietots lielos datu centros Londonā, Frankfurtē, Maskavā, Stokholmā, Amsterdamā, Kijevā un Rīgā. Šis ir viens no visplašāk izmantotajiem datu aizsardzības risinājumiem uzņēmumiem, un tas sniedz iespēju veikt datu rezerves kopēšanu un datu atjaunošanu pat no specifiskām programmatūrām. Risinājums ievērojami samazina dīkstāves, kas radušās kiberuzbrukumu vai tehnisku problēmu izraisītu datu zudumu dēļ. Jūsu dati tiks ātri atjaunoti no veiktajām rezerves kopijām, kuras Jūs varat pielāgot atbilstoši Jūsu biznesa vajadzībām, nodrošinot tā nepārtrauktu pieejamību.

Datu rezerves kopēšana DEAC

Datu rezerves kopēšana DEAC

Datu rezerves kopēšana DEAC

Izmaksu optimizēšana 
BaaS kā risinājums sniedz drošu aizsardzību pret datu zudumiem bez papildu izdevumiem

Maksājiet tikai par to, ko izmantojiet
Aprēķins par pakalpojumu tiek veikts precīzi tikai tam datu rezerves kopiju apjomam, ko klients izmanto

Augsti drošības standarti
Daudzpakāpju fiziskā un programmatūras aizsardzība nodrošina augstu datu drošības līmeni

Visizplatītākie datu veidi, kuriem izvēlas veikt rezerves kopijas, ir Word vai Excel faili, fotogrāfijas un video, e-pasts, dažāda satura un lieluma datu bāzes, grāmatvedības programmas, CRM, ERP un BI sistēmas, kā arī elektronisko dokumentu pārvaldības sistēmas. Risinājums sniedz iespēju rezerves kopēšanu veikt ne tikai datiem un datora darba vidēm, bet arī serveriem. Turklāt visi Jūsu dati tiks glabāti drošos DEAC datu centros, kas atbilst starptautiski atzītiem standartiem. Sadarbojoties ar DEAC, Jūs izvēlaties pieredzējušu, uzticamu un atsaucīgu servisa sniedzēju, kas nodrošina ne tikai Jums nepieciešamo risinājumu, bet arī konsultē nepieciešamā risinājuma pielāgošanā un lietošanā specifiski Jūsu vajadzībām.
Kā strādā BaaS?


  1. Lai sāktu izmantot pakalpojumu, ir nepieciešams interneta pieslēgums, pēc kā varat izvēlēties datus no Jūsu datora vai servera, kuriem plānojat veidot datu rezerves kopijas.

  2. Veeam datu rezerves kopēšanas risinājuma izvēles gadījumā, mēs Jūs nodrošināsim ar Veeam lietojumprogrammu pēc pakalpojuma iegādes. IBM Spectrum Protection risinājuma gadījumā, lietojiet šo IBM Spectrum Protect lietojumprogrammu. Abas lietojumprogrammas ļauj organizēt datu kopēšanu manuālā vai automātiskā režīmā, izvēlieties datu glabāšanas vietu, intensitāti, apjomu un laiku.

  3. Jūsu datu kopijas tiks glabātas DEAC mākonī, vienā vai vairākos datu centros - Rīgā, Londonā, Maskavā, Stokholmā, Kijevā, Frankfurtē vai Amsterdamā.

  4. Veiciet datu kopiju atjaunošanu uz datora vai servera pēc nepieciešamības.

Datu rezerves kopēšana DEACPasūtiet datu rezerves kopēšanu savam biznesam jau tagad!

Izmantojot ērtu un ātru datu rezerves kopēšanas tiešsaistes kalkulatoru, izvēlieties vispiemērotāko datu apjomu, ģeogrāfisko atrašanās vietu rezerves kopiju glabāšanai, pielāgojiet kopēšanas režīmu un kriptēšanas veidu. Tādā veidā Jūs ātri iegūsiet vietu attālinātai rezerves kopiju datu glabāšanai ar pilnu procesa kontroli un pārvaldību.

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Veiciet rezerves kopēšanu, kamēr nav par vēlu!
Sazinieties ar mūsu ekspertu drošības jautājumos!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222


Datu rezerves kopēšanu ir iespējams veikt plaša apjoma datiem un pat ieviest to visai sistēmai. DEAC datu rezerves kopēšanas risinājumi tiek nodrošināti ar IBM Spectrum Protect un Veeam tehnoloģijām, un tie atbalsta dažādas vides – mēs aizsargāsim Jūsu datus, kas izvietoti uz virtuālas, fiziskas, mākoņa vai programmatūras bāzētas platformas. Abiem BaaS risinājumiem ir vienkārša rezerves kopiju administrēšana un plašas pielāgošanas iespējas, kas kopumā ievērojami paaugstina datu rezerves kopēšanas efektivitāti.

BaaS biznesa risinājumi

Risku minimizēšana

Droša datu glabāšana un atjaunošana


IBM Spectrum Protect un Veeam BaaS risinājumi ir izstrādāti biznesa vajadzībām un tos var ērti izmantot visām Jūsu uzņēmuma darba stacijām ar viena administratora pieslēgšanos. Pēc datu rezerves kopēšanas risinājuma iegādes, mēs Jums nosūtīsim īsu lietojumprogrammas lietošanas instrukciju un pamācību, kā to pielāgot Jūsu biznesa vajadzībām. Ja Jūs nevēlaties veikt administrēšanu pats, DEAC speciālisti to veiks Jūsu vietā. Strādājot kopā, mēs izveidosim labāko risinājumu datu rezerves kopēšanas plānam, intensitātei un mērķa datiem.


Veicot regulāru sistēmas un datu rezerves kopēšanu, Jūs ne tikai pasargājat savu biznesu no datu zudumiem, kas radušies kiberuzbrukumu un tehnisku problēmu dēļ, bet arī no darbinieku pieļautajām kļūdām. Cilvēka faktors ir viens no vismazāk novērtētajiem riska faktoriem datu zudumu izraisīšanā. Jūsu datu kopijas glabāsies drošā DEAC mākonī, no kura datu atjaunošanu būs iespējams veikt pat tad, ja noteiktos datus būs izdzēsis kāds lietotājs. Turklāt, Jūs varēsiet izvēlēties kuras dienas datu kopijas vēlaties atjaunot.


Jūs varat veikt datu rezerves kopēšanu un atjaunošanu jebkurā brīdī, un, šī procesa laikā, lai nodrošinātu visaugstāko drošības līmeni pret nevēlamiem riskiem, Jūs varat veikt failu pilnīgu vai daļēju kriptēšanu. Mēs nenosakām nekādus limitus datu rezerves kopēšanas apjomam un Jūs varat maksāt tikai par to datu glabāšanas apjomu, kuru izmantojat. Ir svarīgi atcerēties, ka ārkārtas gadījumā datu rezerves kopijas palīdzēs operatīvi atjaunot nepieciešamos datus, novērsīs finanšu zaudējumu riskus un saglabās Jūsu biznesa darbspēju un ilglaicīgumu.

UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:

Mākoņpakalpojumi DEAC

Datu drošības risinājumiDEAC

Privāts mākonis DEAC

Mākoņu pakalpojumi ar neierobežotiem resursiem un izdevīgiem risinājumiem

Datu aizsardzība Jūsu biznesa drošībai un nepārtrauktībai

Uzticama platforma, elastība un drošs savienojums privātā mākoņa risinājumā

Uzzināt vairāk >

Uzzināt vairāk >

Uzzināt vairāk >
Datu rezerves kopēšana: tehniskā specifikācija

Datu rezerves kopēšanas pakalpojums BaaS ieviests uz DEAC datu centru infrastruktūras Rīgā, Londonā, Frankfurtē, Maskavā, Stokholmā, Amsterdamā un Kijevā, savukārt datu kopēšanas un atjaunošanas procesa vadība balstīta uz IBM Spectrum Protect un Veeam programmnodrošinājuma. Visos datu centros ir pieejams viens no ātrākajiem interneta savienojumiem, kas ļauj centralizēti noteikt vienu vai vairākas datu rezerves kopiju glabāšanas vietas.

Risinājums atbalsta lielas caurlaidības datu plūsmas pārsūtīšanu LAN (Local Area Network), WAN (Wide Area Network), gan arī SAN (Storage Area Network) tīklā. Turklāt ir neierobežots aizsargājamo serveru, darbstaciju klientu skaits. Datu rezerves kopēšanas risinājums, kas balstīts uz IBM Spectrum Protect tehnoloģijas, sniegs Jums iespēju maksāt tikai par tiem resursiem, kurus Jūs izmantosiet, bet Veeam risinājuma izmantošanas gadījumā mēs kopīgi noteiksim Jums nepieciešamo datu glabāšanas apjomu, ļaujot Jums plānot nemainīgas ikmēneša izmaksas. Pieejams plašs arhitektūras un operētājsistēmu atbalsts: Linux, AIX, Solaris, MacOS, Windows, HP-UX. Tāpat ir izstrādāti īpaši datu aizsardzības risinājumi:

  • Virtualizācija: VMware®, Microsoft® Hyper-V®
  • E-pasts: Microsoft® Exchange
  • Datu bāzes: Oracle®, Microsoft® SQL
deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt