Datu rezerves kopēšana (BaaS)


Datu rezerves kopēšana (Backup as a Service, BaaS) ir ātrs, viegls, uzticams un pielāgojams risinājums attālinātai un drošai datu glabāšanai DEAC mākonī, kas ir izvietots lielos datu centros Londonā, Frankfurtē, Maskavā, Stokholmā, Amsterdamā, Kijevā un Rīgā. Šis ir viens no visplašāk izmantotajiem datu aizsardzības risinājumiem uzņēmumiem, un tas sniedz iespēju veikt datu rezerves kopēšanu un datu atjaunošanu pat no specifiskām programmatūrām.


Pasūtiet datu rezerves kopēšanu savam biznesam jau tagad!
Visizplatītākie datu veidi, kuriem izvēlas veikt rezerves kopijas, ir Word vai Excel faili, fotogrāfijas un video, e-pasts, dažāda satura un lieluma datu bāzes, grāmatvedības programmas, CRM, ERP un BI sistēmas, kā arī elektronisko dokumentu pārvaldības sistēmas. Risinājums sniedz iespēju rezerves kopēšanu veikt ne tikai datiem un datora darba vidēm, bet arī serveriem. Turklāt visi Jūsu dati tiks glabāti drošos DEAC datu centros, kas atbilst starptautiski atzītiem standartiem. Sadarbojoties ar DEAC, Jūs izvēlaties pieredzējušu, uzticamu un atsaucīgu servisa sniedzēju, kas nodrošina ne tikai Jums nepieciešamo risinājumu, bet arī konsultē nepieciešamā risinājuma pielāgošanā un lietošanā specifiski Jūsu vajadzībām.

Veeam datu rezerves kopēšana un avārijas atjaunošana


Viena no visplašāk izmantotajām platformām ātrai un vienkāršai datu rezerves kopēšanai un avārijas atjaunošanai vienā risinājumā. Veeam integrācijā ar DEAC uzticamo datu centru infrastruktūru nodrošinās jaudīgus risinājumus Jūsu biznesa drošībai un nepārtrauktībai.

 • Uz mākoņpakalpojumiem balstīta datu rezerves kopēšana un avārijas atjaunošana vienā risinājumā
 • Ātra un droša Veeam® Cloud Connect™ platforma gala lietotājiem
 • Maksājiet tikai par resursiem, ko Jūs izmantojat
 • Vienkārša menedžmenta platforma ātrai rezerves kopiju veikšanai un atjaunošanai no mākoņa
 • Pilnībā pārvaldāma rezerves infrastruktūra
 • Efektīvs VMware vSphere skaitļošanas un uzglabāšanas resursu risinājums Jūsu biznesa datu replikācijām
 • Iespēja strādāt “off-site” no papildu rezerves datu lokācijas vietas avārijas iestāšanās gadījumā primārajā datu centrā


Veeam datu rezerves kopēšana un avārijas atjaunošanas shēmas. Uzklikšķiniet, lai palielinātu!


Veeam datu rezerves kopēšanas shēma DEAC

Veeam datu avārijas atjaunošanas shēma DEAC

IBM Spectrum Protect datu rezerves kopēšanaIBM Spectrum Protect™ ir komplekss datu rezerves kopēšanas risinājums, kas sniedz iespēju uzņēmumiem veikt rezerves kopēšanu ne tikai datiem no fiziskām, virtuālām iekārtām un mākoņu vidēm, bet arī no programmatūrām, lai tos uzglabātu drošajā DEAC mākoņu infrastruktūrā.
 • Dažādu līmeņu pieejas tiesību pārvaldāma administrēšanas platforma un multi-lokāciju replikāciju iespēja
 • Vienkāršota rezerves kopiju veikšana noteiktām darbstacijām un iespēja to veikt tikai Jūsu vēlamajiem datiem
 • Administrēšanas platforma, kurā iespējams noteikt rezerves kopiju biežumu un uzglabāšanas laiku
 • Iespēja veikt datu rezervju kopēšanu no kompleksām un specifiskām programmatūrām
 • Pielāgojamas iespējas un ātra datu atjaunošana no izvēlētajām kopijām
 • Elastīga augstas performances datu rezerves kopēšanas lietojumprogramma
 • Maksājiet tikai par resursiem, ko Jūs izmantojat

IBM Spectrum Protect datu rezerves kopēšanas shēma. Uzklikšķiniet, lai palielinātu!


IBM Spectrum Protect datu rezerves kopēšanas shēma DEAC

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Veiciet rezerves kopēšanu, kamēr nav par vēlu!
Vaicājiet mūsu ekspertiem piemērotāko risinājumu Jūsu biznesa vajadzībām!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222

Datu rezerves kopēšanu ir iespējams veikt plaša apjoma datiem un pat ieviest to visai sistēmai. DEAC datu rezerves kopēšanas risinājumi tiek nodrošināti ar IBM Spectrum Protect un Veeam tehnoloģijām, un tie atbalsta dažādas vides – mēs aizsargāsim Jūsu datus, kas izvietoti uz virtuālas, fiziskas, mākoņa vai programmatūras bāzētas platformas. Abiem BaaS risinājumiem ir vienkārša rezerves kopiju administrēšana un plašas pielāgošanas iespējas, kas kopumā ievērojami paaugstina datu rezerves kopēšanas efektivitāti.

BaaS biznesa risinājumi

Risku minimizēšana

Droša datu glabāšana un atjaunošana


IBM Spectrum Protect un Veeam BaaS risinājumi ir izstrādāti biznesa vajadzībām un tos var ērti izmantot visām Jūsu uzņēmuma darba stacijām ar viena administratora pieslēgšanos. Pēc datu rezerves kopēšanas risinājuma iegādes, mēs Jums nosūtīsim īsu lietojumprogrammas lietošanas instrukciju un pamācību, kā to pielāgot Jūsu biznesa vajadzībām. Ja Jūs nevēlaties veikt administrēšanu pats, DEAC speciālisti to veiks Jūsu vietā. Strādājot kopā, mēs izveidosim labāko risinājumu datu rezerves kopēšanas plānam, intensitātei un mērķa datiem.


Veicot regulāru sistēmas un datu rezerves kopēšanu, Jūs ne tikai pasargājat savu biznesu no datu zudumiem, kas radušies kiberuzbrukumu un tehnisku problēmu dēļ, bet arī no darbinieku pieļautajām kļūdām. Cilvēka faktors ir viens no vismazāk novērtētajiem riska faktoriem datu zudumu izraisīšanā. Jūsu datu kopijas glabāsies drošā DEAC mākonī, no kura datu atjaunošanu būs iespējams veikt pat tad, ja noteiktos datus būs izdzēsis kāds lietotājs. Turklāt, Jūs varēsiet izvēlēties kuras dienas datu kopijas vēlaties atjaunot.


Jūs varat veikt datu rezerves kopēšanu un atjaunošanu jebkurā brīdī, un, šī procesa laikā, lai nodrošinātu visaugstāko drošības līmeni pret nevēlamiem riskiem, Jūs varat veikt failu pilnīgu vai daļēju kriptēšanu. Mēs nenosakām nekādus limitus datu rezerves kopēšanas apjomam un Jūs varat maksāt tikai par to datu glabāšanas apjomu, kuru izmantojat. Ir svarīgi atcerēties, ka ārkārtas gadījumā datu rezerves kopijas palīdzēs operatīvi atjaunot nepieciešamos datus, novērsīs finanšu zaudējumu riskus un saglabās Jūsu biznesa darbspēju un ilglaicīgumu.

UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
Datu rezerves kopēšana: tehniskā specifikācija

Datu rezerves kopēšanas pakalpojums BaaS ieviests uz DEAC datu centru infrastruktūras Rīgā, Londonā, Frankfurtē, Maskavā, Stokholmā, Amsterdamā un Kijevā, savukārt datu kopēšanas un atjaunošanas procesa vadība balstīta uz IBM Spectrum Protect un Veeam programmnodrošinājuma. Visos datu centros ir pieejams viens no ātrākajiem interneta savienojumiem, kas ļauj centralizēti noteikt vienu vai vairākas datu rezerves kopiju glabāšanas vietas.

Risinājums atbalsta lielas caurlaidības datu plūsmas pārsūtīšanu LAN (Local Area Network), WAN (Wide Area Network), gan arī SAN (Storage Area Network) tīklā. Turklāt ir neierobežots aizsargājamo serveru, darbstaciju klientu skaits. Datu rezerves kopēšanas risinājums, kas balstīts uz IBM Spectrum Protect tehnoloģijas, sniegs Jums iespēju maksāt tikai par tiem resursiem, kurus Jūs izmantosiet, bet Veeam risinājuma izmantošanas gadījumā mēs kopīgi noteiksim Jums nepieciešamo datu glabāšanas apjomu, ļaujot Jums plānot nemainīgas ikmēneša izmaksas. Pieejams plašs arhitektūras un operētājsistēmu atbalsts: Linux, AIX, Solaris, MacOS, Windows, HP-UX. Tāpat ir izstrādāti īpaši datu aizsardzības risinājumi:

 • Virtualizācija: VMware®, Microsoft® Hyper-V®
 • E-pasts: Microsoft® Exchange
 • Datu bāzes: Oracle®, Microsoft® SQL

Kā strādā BaaS?

 1. Lai sāktu izmantot pakalpojumu, ir nepieciešams interneta pieslēgums, pēc kā varat izvēlēties datus no Jūsu datora vai servera, kuriem plānojat veidot datu rezerves kopijas.

 2. Ja izvēlējāties lietot Veeam datu rezerves kopēšanas un avārijas atjaunošanas risinājumu, izmantojiet šo Veeam lietojumprogrammu, taču IBM Spectrum Protection datu rezerves kopēšanas risinājuma gadījumā, lietojiet šo IBM Spectrum Protect lietojumprogrammu. Mēs Jūs nodrošināsim ar lietojumprogrammas pieejas tiesībām pēc pakalpojuma iegādes. Abas lietojumprogrammas ļauj organizēt datu kopēšanu manuālā vai automātiskā režīmā, izvēlieties datu glabāšanas vietu, intensitāti, apjomu un laiku.

 3. Jūsu datu kopijas tiks glabātas DEAC mākonī, vienā vai vairākos datu centros - Rīgā, Londonā, Maskavā, Stokholmā, Kijevā, Frankfurtē vai Amsterdamā.

 4. Veiciet datu kopiju atjaunošanu uz datora vai servera pēc nepieciešamības.


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt