... Risinājumi ... Datu drošības risinājumi ...

Datu rezerves kopēšana (BaaS)

... Datu rezerves kopēšana - BaaS | DEAC
Datu rezerves kopēšana - BaaS | DEAC

DATU REZERVES KOPĒŠANA


Aizsargājiet savu biznesu no datu zudumiem, kuri var tikt izraisīti neautorizētas piekļuves, kiberuzbrukumu, cilvēku vai sistēmu kļūdu gadījumā! Ātra datu un sistēmu atjaunošana samazinās Jūsu biznesa dīkstāves riskus un izmaksas. Uzziniet vairāk par labāko dublēšanas plānošanas praksi!
Izmantojiet biznesam specializētu ātru, vienkāršu, uzticamu un elastīgu datu rezerves kopēšanas risinājumu drošai datu glabāšanai DEAC mākonī, kas ir izvietots sertificētos datu centros Eiropā. Datu rezerves kopēšana (BaaS) sniegs iespēju veikt datu kopēšanu un atjaunošanu pat no specifiskām programmatūrām. Jūsu dati tiks ātri atjaunoti no veiktajām rezerves kopijām, kuras Jūs varat pielāgot atbilstoši Jūsu biznesa vajadzībām, nodrošinot nepārtrauktu pieejamību.

Veeam datu rezerves kopēšana un avārijas atjaunošana


Viena no visplašāk izmantotajām platformām ātrai un vienkāršai datu rezerves kopēšanai un avārijas atjaunošanai vienā risinājumā. Veeam integrācijā ar DEAC uzticamo datu centru infrastruktūru nodrošinās jaudīgus risinājumus Jūsu biznesa drošībai un nepārtrauktībai.

 • Uz mākoņpakalpojumiem balstīta datu rezerves kopēšana un avārijas atjaunošana vienā risinājumā
 • Ātra un droša Veeam® Cloud Connect™ platforma gala lietotājiem
 • Maksājiet tikai par resursiem, ko Jūs izmantojat
 • Vienkārša menedžmenta platforma ātrai rezerves kopiju veikšanai un atjaunošanai no mākoņa
 • Pilnībā pārvaldāma rezerves infrastruktūra
 • Efektīvs VMware vSphere skaitļošanas un uzglabāšanas resursu risinājums Jūsu biznesa datu replikācijām
 • Iespēja strādāt “off-site” no papildu rezerves datu lokācijas vietas avārijas iestāšanās gadījumā primārajā datu centrāVeeam datu rezerves kopēšanas un avārijas atjaunošanas shēmas. Uzklikšķiniet, lai palielinātu!


Veeam datu rezerves kopēšanas shēma DEAC

Veeam datu avārijas atjaunošanas shēma DEAC

Pasūtiet datu rezerves kopēšanu savam biznesam jau tagad!
Vienkārša rezerves kopēšana datiem un sistēmām DEAC

Vienkārša rezerves kopēšana datiem un sistēmām

Veiciet rezerves kopēšanu dažādiem datu tipiem, kā, piemēram, Word vai Excel failiem, fotogrāfijām un video, e-pastiem, dažāda satura un lieluma datu bāzēm, grāmatvedības programmām, CRM, ERP un BI sistēmām. Veiciet rezerves kopēšanu ne tikai datiem un datora darba vidēm, bet arī serveriem!

Droša platforma biznesa datiem DEAC

Droša platforma Jūsu datiem

Visi Jūsu dati tiks glabāti drošos DEAC datu centros, kas atbilst starptautiski atzītiem standartiem.

Pielāgots rezerves kopēšanas plāns DEAC

Pielāgots rezerves kopēšanas plāns

Mēs sniegsim ne tikai Jums nepieciešamo risinājumu, bet arī konsultēsim nepieciešamā risinājuma pielāgošanā un lietošanā specifiski Jūsu biznesa vajadzībām.

Biznesa datu rezerves kopēšana DEAC

Atbalsts dažādām vidēm

DEAC datu rezerves kopēšanas risinājumi tiek nodrošināti ar Veeam tehnoloģijām, un tie atbalsta dažādas vides – mēs aizsargāsim Jūsu datus, kas izvietoti uz virtuālas, fiziskas, mākoņa vai programmatūras bāzētas platformas.

Efektīva rezerves kopēšana DEAC

Efektīva rezerves kopēšanas pārvaldība

Abiem BaaS risinājumiem ir vienkārša rezerves kopiju administrēšana un plašas pielāgošanas iespējas, kas kopumā ievērojami paaugstina datu rezerves kopēšanas efektivitāti.

Biznesa datu rezerves kopēšana DEAC

Automatizēta rezerves kopiju veikšana

Veiciet datu rezerves kopēšanu visām Jūsu biznesa darba stacijām un iestatiet kopiju veikšanas laiku, biežumu un nepieciešamo rezerves kopiju glabāšanas apjomu.


BaaS biznesa risinājumi

Risku samazināšana

Droša datu glabāšana un atjaunošana

BaaS biznesa risinājumi


Veeam BaaS risinājumi ir izstrādāti biznesa vajadzībām un tos var ērti izmantot visām Jūsu uzņēmuma darba stacijām ar viena administratora pieslēgšanos. Pēc datu rezerves kopēšanas risinājuma iegādes, mēs Jums nosūtīsim īsu lietojumprogrammas lietošanas instrukciju un pamācību, kā to pielāgot Jūsu biznesa vajadzībām. Ja Jūs nevēlaties veikt administrēšanu pats, DEAC speciālisti to veiks Jūsu vietā. Strādājot kopā, mēs izveidosim labāko risinājumu datu rezerves kopēšanas plānam, intensitātei un mērķa datiem.

Risku samazināšana


Veicot regulāru sistēmas un datu rezerves kopēšanu, Jūs ne tikai pasargājat savu biznesu no datu zudumiem, kas radušies kiberuzbrukumu un tehnisku problēmu dēļ, bet arī no darbinieku pieļautajām kļūdām. Cilvēka faktors ir viens no vismazāk novērtētajiem riska faktoriem datu zudumu izraisīšanā. Jūsu datu kopijas glabāsies drošā DEAC mākonī, no kura datu atjaunošanu būs iespējams veikt pat tad, ja noteiktos datus būs izdzēsis kāds lietotājs. Turklāt, Jūs varēsiet izvēlēties kuras dienas datu kopijas vēlaties atjaunot.


Droša datu glabāšana un atjaunošana


Jūs varat veikt datu rezerves kopēšanu un atjaunošanu jebkurā brīdī, un, šī procesa laikā, lai nodrošinātu visaugstāko drošības līmeni pret nevēlamiem riskiem, varat veikt failu pilnīgu vai daļēju kriptēšanu. Mēs nenosakām nekādus limitus datu rezerves kopēšanas apjomam, un Jūs varat maksāt tikai par to datu glabāšanas apjomu, kuru izmantojat. Ir svarīgi atcerēties, ka ārkārtas gadījumā datu rezerves kopijas palīdzēs operatīvi atjaunot nepieciešamos datus, novērsīs finanšu zaudējumu riskus un saglabās Jūsu biznesa darbspēju un ilglaicīgumu.


Datu rezerves kopēšana: tehniskā specifikācija

Datu rezerves kopēšanas pakalpojums BaaS ieviests uz DEAC datu centru infrastruktūras Rīgā, Frankfurtē, Stokholmā, Amsterdamā un Kijevā, savukārt datu kopēšanas un atjaunošanas procesa vadība balstīta uz Veeam programmnodrošinājuma. Visos datu centros ir pieejams viens no ātrākajiem interneta savienojumiem, kas ļauj centralizēti noteikt vienu vai vairākas datu rezerves kopiju glabāšanas vietas.

Risinājums atbalsta lielas caurlaidības datu plūsmas pārsūtīšanu LAN (Local Area Network), WAN (Wide Area Network), gan arī SAN (Storage Area Network) tīklā. Turklāt ir neierobežots aizsargājamo serveru, darbstaciju klientu skaits. Datu rezerves kopēšanas risinājums, kas balstīts uz tehnoloģijas, sniegs Jums iespēju maksāt tikai par tiem resursiem, kurus Jūs izmantosiet, bet Veeam risinājuma izmantošanas gadījumā mēs kopīgi noteiksim Jums nepieciešamo datu glabāšanas apjomu, ļaujot Jums plānot nemainīgas ikmēneša izmaksas. Pieejams plašs arhitektūras un operētājsistēmu atbalsts: Linux, AIX, Solaris, MacOS, Windows, HP-UX. Tāpat ir izstrādāti īpaši datu aizsardzības risinājumi:

 • Virtualizācija: VMware®, Microsoft® Hyper-V®
 • E-pasts: Microsoft® Exchange
 • Datu bāzes: Oracle®, Microsoft® SQL

Kā strādā BaaS?

 1. Lai sāktu izmantot pakalpojumu, ir nepieciešams interneta pieslēgums, pēc kā varat izvēlēties datus no Jūsu datora vai servera, kuriem plānojat veidot datu rezerves kopijas.
 2. Ja izvēlējāties lietot Veeam datu rezerves kopēšanas un avārijas atjaunošanas risinājumu, izmantojiet šo Veeam lietojumprogrammu. Mēs Jūs nodrošināsim ar lietojumprogrammas pieejas tiesībām pēc pakalpojuma iegādes. Abas lietojumprogrammas ļauj organizēt datu kopēšanu manuālā vai automātiskā režīmā, izvēlieties datu glabāšanas vietu, intensitāti, apjomu un laiku.
 3. Jūsu datu kopijas tiks glabātas DEAC mākonī, vienā vai vairākos datu centros - Rīgā, Stokholmā, Kijevā, Frankfurtē vai Amsterdamā.
 4. Veiciet datu kopiju atjaunošanu uz datora vai servera pēc nepieciešamības.

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo