... Risinājumi ... Datu drošības risinājumi ...

Datu rezerves kopēšana (BaaS)

... Datu rezerves kopēšana (BaaS)
Datu rezerves kopēšana (BaaS)

Datu rezerves kopēšana jeb Backup as a Service (

BaaS

) ir ērts risinājums attālinātai un drošai dažāda formāta datu glabāšanai DEAC mākonī, kas uzbūvēts jaudīgos datu centros Rīgā, Londonā, Frankfurtē un Amsterdamā.

Izmaksu optimizēšana DEAC Samaksa tikai par patērēto DEAC Augsti drošības standarti DEAC

Izmaksu
optimizēšana

BaaS kā risinājums sniedz drošu aizsardzību pret datu zudumiem bez papildu izdevumiem

Maksājiet tikai par to, ko izmantojiet

Aprēķins par pakalpojumu tiek veikts precīzi tikai tam datu rezerves kopiju apjomam, ko klients izmanto

Augsti
drošības standarti

Daudzpakāpju fiziskā un programmatūras aizsardzība nodrošina augstu datu drošības līmeni


Cenu kalkulators

Izmantojot ērtu un ātru datu rezerves kopēšanas tiešsaistes kalkulatoru, izvēlieties vispiemērotāko datu apjomu, ģeogrāfisko atrašanās vietu rezerves kopiju glabāšanai, pielāgojiet kopēšanas režīmu, kriptēšanas un apmaksas veidu. Tādā veidā Jūs ātri iegūsiet vietu attālinātai datu rezerves kopiju glabāšanai ar pilnu procesa kontroli un pārvaldību.

Datu rezerves kopēšana (BaaS) DEAC


Veiciet rezerves kopēšanu, kamēr nav par vēlu!
Sazinieties ar mūsu ekspertu drošības jautājumos!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222


Visizplatītākie datu veidi, kuriem izvēlas veikt rezerves kopiju, ir Word vai Excel faili, fotogrāfijas un video, e-pasts, dažāda satura un lieluma datu bāzes, grāmatvedības programmas, CRM, ERP un BI sistēmas, elektronisko dokumentu pārvaldības sistēmas u.c.

Datu rezerves kopiju izveidi un datu atjaunošanu ir iespējams veikt jebkurā Jums ērtā un izdevīgā laikā. Turklāt, veicot datu kopēšanu no viena mākoņa uz citu, dati var tikt kriptēti, nodrošinot pastiprinātu drošību. Ieteicamais apjoms rezerves datu kopēšanai, ir sākot no 100 GB (gigabaitiem) un var tikt ātri palielināts pēc nepieciešamības.

Ir svarīgi atcerēties, ka ārkārtas gadījumā datu rezerves kopijas palīdzēs operatīvi atjaunot nepieciešamos datus, novērsīs finanšu zaudējumu riskus un saglabās Jūsu biznesa darbspēju un ilglaicīgumu.  


Kā strādā BaaS?  

 1. Lai sāktu izmantot pakalpojumu, ir nepieciešams interneta pieslēgums, pēc kā varat izvēlēties datus no Jūsu datora vai servera, kuriem plānojat veidot datu rezerves kopijas.
 2. IBM Spectrum Protect lietojumprogrammā organizējiet datu kopēšanu manuāli vai automātiskā režīmā,  izvēlieties datu glabāšanas vietu, intensitāti, apjomu un laiku.
 3. Jūsu datu kopijas tiks glabātas DEAC mākonī, vienā vai vairākos datu centros - Rīgā, Londonā, Frankfurtē vai Amsterdamā.
 4. Veiciet datu kopiju atgriešanu uz datora vai servera pēc nepieciešamības. 

Shēma datu rezerves kopēšana BaaS DEAC

Tehniskā specifikācija

  Datu rezerves kopēšanas pakalpojums BaaS ieviests uz DEAC datu centru infrastruktūras Rīgā, Londonā, Frankfurtē un Amsterdamā; datu kopēšanas un atjaunošanas procesa vadība balstīta uz IBM Spectrum Protect programmnodrošinājuma. Visos datu centros ir pieejams viens no ātrākajiem interneta savienojumiem, kas ļauj centralizēti noteikt vienu vai vairākas datu rezerves kopiju glabāšanas vietas. Risinājums atbalsta lielas caurlaidības datu plūsmas pārsūtīšanu LAN (Local Area Network), WAN (Wide Area Network), gan arī SAN (Storage Area Network) tīklā. Turklāt ir neierobežots aizsargājamo serveru, darbstaciju klientu skaits – Jūs maksājat tikai par to datu apjomu, kuram tiek veiktas rezerves kopijas.

  Pieejams plašs arhitektūras un operētājsistēmu atbalsts: Linux, AIX, Solaris, MacOS, Windows, HP-UX. Tāpat ir izstrādāti īpaši datu aizsardzības risinājumi:

  • Virtual Machines: VMware®, Microsoft® Hyper-V®
  • Email: Microsoft® Exchange, Lotus® Domino®
  • ERP: SAP®, SAP HANA
  • Databases: Oracle®, Microsoft® SQL, DB2®, Informix®
deac-partners-logo