... Risinājumi ... Mākoņu pakalpojumi ...

Virtuālie serveri


VIRTUĀLIE SERVERI (VPS)


Izvēlieties virtuālo serveru jaudu atbilstoši Jūsu biznesa vajadzībām un ātri pielāgojiet tos, padarot risinājumu atbilstošu esošajiem projektiem un dinamiskajam izaugsmes procesam!
Virtuāls serveris (Virtual Private Server, VPS) ir drošs risinājums uzņēmuma datu pārvaldīšanai DEAC mākonī. Nomājot virtuālo serveri, nav jāveic kapitālieguldījumi infrastruktūras iegādē un tās uzturēšanā.

Virtuāls serveris Jūsu biznesam. Konfigurējiet jau tagad!Cenā iekļauts


Virtuālo serveru noma DEAC
1Gbit/s neierobežots trafiks
Virtuālo serveru noma DEAC
Bezmaksas IP adrese
Virtuālo serveru noma DEAC
Neierobežots 1 Gbit/s ports
Virtuālo serveru noma DEAC
Klientu atbalsts 24/7
Virtuālo serveru noma DEAC
100% oriģinālās komponentes


Virtuālie serveri gatavi lietošanai Jūsu biznesa vajadzībām

Mēs izmantojam uzticamas tehnoloģijas un nodrošinām augstu drošības līmeni visiem mūsu klientiem. Virtuālie serveri sniedz iespēju pilnībā pārvaldīt nepieciešamos resursus, pievienot vairākas IP adreses, administrēt pieejas datus, kā arī veikt statistikas analīzi. DEAC serveru virtualizācija ļauj klientiem neiedziļināties iekārtu specifiskos, tehnoloģiskos aspektos, bet nomāt virtuālos serverus, kas piemēroti katra klienta individuālajām vajadzībām. Turklāt virtuālo serveru noma ļauj dalīt tīkla infrastruktūras izmaksas uz vairākiem lietotājiem, kas padara to izmantošanu efektīvāku.expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


Virtuālo serveru noma DEAC

Ātra pakalpojuma ieviešana

Īss tehniskā personāla reakcijas laiks nodrošina zibenīgu biznesa vajadzību izpildi.

Virtuālo serveru noma DEAC

Garantēti resursi un ērta administrēšana

Katram lietotājam tiek izdalīta individuāla jauda un klientu portāls sniedz iespēju ērti pārvaldīt nomāto resursu.

Virtuālo serveru noma DEAC

Nemainīgi augsta drošības līmeņa uzturēšana

Daudzpakāpju fiziska un programmatūras aizsardzība nodrošina pasaules standartiem atbilstošu datu apstrādes drošības līmeni, ko apliecina uzņēmuma sertifikācijas un atzinības.

Virtuālo serveru noma DEAC

Izvērsta infrastruktūra un dublētas telekomunikāciju līnijas

Savienoti infrastruktūras mezgli un datu centri Rīgā, Frankfurtē, Stokholmā, Amsterdamā un Kijevā, kas ļauj piekļūt tīmekļa resursiem, izvēloties optimālu maršrutu.

Virtuālo serveru noma DEAC

Jaunākās tehnoloģijas un virtuālā arhitektūra

Jaunākie VMware risinājumi un HP, DELL serveri, kas nodrošina efektīvu virtuālo serveru tehnoloģiju izmantošanu.

Virtuālo serveru noma DEAC

Sertificēti datu centru eksperti

Sistēmu un iekārtu uzraudzība 24/7, kā arī dublēta datu centra tīklu un 100 Mb/s datu pārraide katrai virtuālai mašīnai.


UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:

Kāpēc izvēlēties
virtuālos serverus?

Virtuālo serveru
priekšrocības

Kas ir virtuālie
privātie serveri?

Kāpēc izvēlēties virtuālos serverus?


Virtuālā servera noma ir ekonomiski izdevīgāks risinājums nekā izdalīto serveru noma. Turklāt arī elastīgāks un ļauj pielāgot resursu jaudu uzņēmuma vajadzībām. Tā ir Jūsu jau pierastā darba virsma ar programmatūrām tikai ar datu glabāšanās vietu drošos datu centros un attālinātu piekļuves iespēju. DEAC serveru virtualizācija garantē drošu platformu ikviena klienta datiem un sertificētie eksperti nodrošina ātru nepieciešamo konfigurāciju ieviešanu.


Virtuālo serveru priekšrocības

  • Viegli mērogojami resursi
  • Efektīvāka sistēmu darbība
  • Bez uzturēšanas pienākumiem
  • Ātra ielāde lieliskai veiktspējai
  • Videi draudzīga tehnoloģija

Lai nodrošinātu augstas kvalitātes virtuālo serveru hostingu, DEAC izmanto vadošo ražotāju programmatūras. Izmantotie resursi ir jaudīgi un droši, turklāt klienta datu atrašanās vieta ir zināma - starptautiskiem standartiem atbilstoši datu centri Amsterdamā, Frankfurtē, Kijevā, Stokholmā un Rīgā.


Kas ir virtuālie privātie serveri?


Virtuāli privātie serveri (Virtual Private Servers, VPS) tiek veidoti uz virtuālo mašīnu (Virtual Machines, VM) radītas platformas, kas izmanto iekārtu fiziskos resursus, piemēram, diska vietu, CPU, RAM, lai izveidotu šīs iekārtas atspoguļojumu. Šo procesu sauc arī par serveru virtualizāciju un, pateicoties tai, ir iespējams aktivizēt vairākas virtuālās mašīnas uz vienas fiziskas iekārtas resursiem. Katrs izveidotais virtuālais serveris strādā kā atsevišķa fiziskā iekārta un spēj darboties ar savu operētājsistēmu (OS). Reizē ar virtuālo serveru nomu izmantojiet virtuālo privāto tīklu (VPN - Virtual Private Network), lai iegūtu privātu pieeju saviem datiem un paaugstinātu datu drošības līmeni.

Virtuālie serveri: tehniskā specifikācija

    DEAC virtuālo serveru tehnoloģija sadala jaudīga fiziska servera resursus vairākās pilnībā izolētās virtuālās mašīnās, darbinot katru no tām ar garantētu atmiņas un procesora jaudu, kā arī, atkarībā no klienta vēlmēm, Linux vai Windows operētājsistēmu.

    Virtuālā servera drošība un datu glabāšana tiek nodrošināta atbilstoši RAID (Redundant array of independent discs) tehnoloģijai – dati tiek uzglabāti vairākos diskos, līdz ar to datu zudums vienā diskā netraucēs lietotāja pieeju datiem citā diskā. HP un DELL serveru un datu glabāšanas sistēma garantē neierobežotu jaudu, kamēr Juniper iekārtas aizsargā klienta datus no ārējiem faktoriem. Risinājuma arhitektūra veidota ciešā sadarbībā ar programmatūras izstrādātāju VMware un aprīkota ar jaunāko programmatūras kompleksu vSphere, nodrošinot klientam ērtu un drošu sava mākoņa resursu pārvaldību, palielinot vai samazinot vajadzīgo jaudu ar dažu klikšķu starpniecību.
deac-partners-logo