Virtuālie serveri (VPS)


Virtuāls serveris jeb Virtual Private Server (VPS) ir drošs risinājums, kas uzņēmuma datus ļauj pārvaldīt tiešsaistē jeb mākonī. Nomājot virtuālo serveri, nav jāveic kapitālieguldījumi infrastruktūras iegādē un tās uzturēšanā, savukārt iespēja operatīvi mainīt nepieciešamos infrastruktūras jaudas resursus padara šo pakalpojumu pievilcīgu projektiem dinamiskā attīstības stadijā.

Virtuāls serveris jeb Virtual Private Server VPS DEAC

*Noslēdzot līgumu uz gadu, rezerves kopēšana 3 mēnešus bez maksas.
Virtuāls serveris Jūsu biznesam. Konfigurējiet jau tagad!

Cenā iekļauts

Izdalīto serveru noma DEAC
100Mbit/s
neierobežots trafiks
Izdalīto serveru noma DEAC
Bezmaksas
IP adrese
Izdalīto serveru noma DEAC
Neierobežots
1 Gbit/s ports
Izdalīto serveru noma DEAC
Klientu
atbalsts 24/7
Izdalīto serveru noma DEAC
100% oriģinālās sastāvdaļas

Virtuālie serveri sniedz iespēju pilnībā pārvaldīt nepieciešamos resursus, pievienot vairākas IP adreses, administrēt pieejas datus, kā arī veikt statistikas analīzi. DEAC serveru virtualizācija ļauj klientiem neiedziļināties iekārtu specifiskos, tehnoloģiskos aspektos, bet nomāt virtuālos serverus, kas piemēroti katra klienta individuālajām vajadzībām. Turklāt virtuālo serveru noma ļauj dalīt tīkla infrastruktūras izmaksas uz vairākiem lietotājiem, kas padara to izmantošanu efektīvāku.


Biznesa IT risinājumi, DEAC


Pieprasiet 30 dienu bezmaksas testa periodu jau tagad!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222
Pakalpojuma ieviešana DEAC
Ātra pakalpojuma ieviešana - īss tehniskā personāla reakcijas laiks nodrošina zibenīgu biznesa vajadzību izpildi.
Garantēti resursi un ērta administrēšana DEAC
Garantēti resursi un ērta administrēšana - katram lietotājam tiek izdalīta individuāla jauda un klientu portāls sniedz iespēju ērti pārvaldīt nomāto resursu.

Augsti drošības standarti DEAC
Augsti drošības standarti - daudzpakāpju fiziska un programmatūras aizsardzība nodrošina pasaules standartiem atbilstošu datu apstrādes drošības līmeni, ko apliecina uzņēmuma sertifikācijas un atzinības.
Virtuālā platforma DEAC
Jaunākās tehnoloģijas un virtuālā arhitektūra - jaunākie VMware risinājumi un HP serveri, kas nodrošina efektīvu virtuālo serveru tehnoloģiju izmantošanu

Izvērsta infrastruktūra DEAC
Izvērsta infrastruktūra un dublētas telekomunikāciju līnijas - savienoti infrastruktūras mezgli un datu centri Rīgā, Londonā, Frankfurtē, Stokholmā, Maskavā, Amsterdamā un Kijevā, kas ļauj piekļūt tīmekļa resursiem, izvēloties optimālu maršrutu.
Sertificēti datu centru eksperti DEAC
Sertificēti datu centru eksperti - sistēmu un iekārtu uzraudzība 24/7, kā arī dublēta datu centra tīklu un 100 Mbit datu pārraide katrai virtuālai mašīnai.UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:

Kāpēc izvēlēties
virtuālos serverus?

Virtuālo serveru
priekšrocības

Kas ir virtuālie
privātie serveri?


Virtuālā servera noma ir ekonomiski izdevīgāks risinājums nekā izdalīto serveru noma. Turklāt arī elastīgāks un ļauj pielāgot resursu jaudu uzņēmuma vajadzībām. Tā ir Jūsu jau pierastā darba virsma ar programmatūrām tikai ar datu glabāšanās vietu drošos datu centros un attālinātu piekļuves iespēju. DEAC serveru virtualizācija garantē drošu platformu ikviena klienta datiem un sertificētie eksperti nodrošina ātru nepieciešamo konfigurāciju ieviešanu.

  • Viegli mērogojami resursi
  • Efektīvāka sistēmu darbība
  • Bez uzturēšanas pienākumiem
  • Ātri ielādes ātrumi lieliskai performancei
  • Videi draudzīga tehnoloģija

DEAC izmanto vadošo ražotāju programmatūras, kas nodrošina augstas kvalitātes virtuālo serveru hostingu. Izmantotie resursi ir jaudīgi un droši, turklāt klienta datu atrašanās vieta ir zināma - starptautiskiem standartiem atbilstoši datu centri Amsterdamā, Frankfurtē, Maskavā, Londonā, Kijevā, Stokholmā un Rīgā.


Virtuāli privātie serveri (VPS – Virtual Private Servers) tiek veidoti uz virtuālo mašīnu (VM – Virtual Machines) radītas platformas, kas izmanto iekārtu fiziskos resursus, piemēram, diska vietu, CPU, RAM, lai izveidotu šīs iekārtas atspoguļojumu. Šo procesu sauc arī par serveru virtualizāciju un pateicoties tai ir iespējams aktivizēt vairākas virtuālās mašīnas uz vienas fiziskas iekārtas resursiem. Katrs izveidotais virtuālais serveris strādā kā atsevišķa fiziskā iekārta un spēj darboties ar savu operētājsistēmu (OS). Reizē ar virtuālo serveru nomu izmanojiet virtuālo privāto tīklu (VPN - Virtual Private Network), lai iegūtu privātu pieeju saviem datiem un paaugstinātu datu drošības līmeni.Virtuālie serveri: tehniskā specifikācija

    DEAC virtuālo serveru tehnoloģija sadala jaudīga fiziska servera resursus vairākās pilnībā izolētās virtuālās mašīnās, darbinot katru no tām ar garantētu atmiņas un procesora jaudu, kā arī, atkarībā no klienta vēlmēm, Linux vai Windows operētājsistēmu.

    Virtuālā servera drošība un datu glabāšana tiek nodrošināta atbilstoši RAID (Redundant array of independent discs) tehnoloģijai – dati tiek uzglabāti vairākos diskos, līdz ar to datu zudums vienā diskā netraucēs lietotāja pieeju datiem citā diskā. HP serveru un datu glabāšanas sistēma garantē neierobežotu jaudu, kamēr Juniper iekārtas aizsargā klienta datus no ārējiem faktoriem. Risinājuma arhitektūra veidota ciešā sadarbībā ar programmatūras izstrādātāju VMware un aprīkota ar jaunāko programmatūras kompleksu vSphere, nodrošinot klientam ērtu un drošu sava mākoņa resursu pārvaldību, palielinot vai samazinot vajadzīgo jaudu ar dažu klikšķu starpniecību.

 


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt