... Risinājumi ... Mākoņu pakalpojumi ...

Virtuālie serveri

... Virtuālie serveri (VPS)
Virtuālie serveri (VPS)

Virtuālais serveris jeb Virtual Private Server (

VPS

) ir drošs risinājums, kas uzņēmuma datus ļauj pārvaldīt tiešsaistē jeb mākonī. Nomājot izdalītu virtuālās infrastruktūras jaudu, nav jāveic kapitālieguldījumi infrastruktūras iegādē un tās uzturēšanā, savukārt iespēja operatīvi mainīt nepieciešamos resursus padara šo pakalpojumu pievilcīgu projektiem dinamiskā attīstības stadijā. 

Administratīva pārvaldība DEAC Virtuālā platforma DEAC Augsta pieejamība DEAC

Administratīva
pārvaldība

 

Klienta portāls ļauj pārvaldīt un ērti administrēt nomāto virtuālo jaudu 

Starp drošākajām virtuālajām
platformām Ziemeļeiropā

 

Jaudīgas HP datu glabāšanas iekārtas un VMware programmatūra vienotā risinājumā 

Augsta
pieejamība 

Garantēta minimālā iekārtu pieejamība ne zemāka kā 99,95%, taču praksē izbaudiet 99,99%*Virtuālie serveri DEAC

Konfigurējiet sev nepieciešamo virtuālo serveri

Izmantojiet ērtu virtuālo serveru cenu kalkulatoru, lai konfigurētu sev nepieciešamo virtuālo serveri. Izvēlieties piemērotāko servera procesoru, atmiņu (RAM), cietā diska jaudu, operētājsistēmu un citas papildu opcijas. Turklāt piedāvājam Jums dažādas norēķinu metodes - izvēlieties Jums piemērotāko!

DEAC Virtuālo serveru noma


Pieprasiet 30 dienu bezmaksas testa periodu jau tūlīt!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222

Pakalpojuma ieviešana DEAC Ātra pakalpojuma ieviešana – īss tehniskā personāla reakcijas laiks nodrošina zibenīgu biznesa vajadzību izpildi.
Garantēti resursi un ērta administrēšana DEAC Garantēti resursi un ērta administrēšana – katram lietotājam tiek izdalīta individuāla jauda un klientu portāls sniedz iespēju ērti pārvaldīt nomāto resursu.
Augsti drošības standarti DEAC Augsti drošības standarti – daudzpakāpju fiziska un programmatūras aizsardzība nodrošina pasaules standartiem atbilstošu datu apstrādes drošības līmeni, ko apliecina uzņēmuma sertifikācijas un atzinības.
izvērsta infrastruktūra DEAC Izvērsta infrastruktūra un dublētas telekomunikāciju līnijas – savienoti infrastruktūras mezgli un datu centri Rīgā, Londonā, Frankfurtē, Amsterdamā un Maskavā, kas ļauj piekļūt tīmekļa resursiem, izvēloties optimālu maršrutu.
Sertificēti datu centru eksperti Sertificēti datu centru eksperti – sistēmu un iekārtu uzraudzība 24/7, kā arī dublēta datu centra tīklu un 100 Mbit datu pārraide katrai virtuālai mašīnai.  

Tehniskā specifikācija

DEAC virtuālo serveru tehnoloģija jaudīga fiziska servera resursus sadala vairākās pilnībā izolētās virtuālās mašīnās, darbinot katru no tām ar garantētu atmiņas un procesora jaudu, kā arī, atkarībā no klienta vēlmēm, Linux vai Windows operētājsistēmu.

Virtuālā servera drošība un datu glabāšana tiek nodrošināta atbilstoši RAID (Redundant array of independent discs) tehnoloģijai – dati tiek uzglabāti vairākos diskos, līdz ar to datu zudums vienā diskā netraucēs lietotāja pieeju datiem citā diskā. HP serveru un datu glabāšanas sistēma 3PAR garantē neierobežotu jaudu, kamēr Juniper iekārtas aizsargā klienta datus no ārējiem faktoriem. Risinājuma arhitektūra veidota ciešā sadarbībā ar programmatūras izstrādātāju VMware un aprīkota ar jaunāko programmatūras kompleksu vSphere, nodrošinot klientam ērtu un drošu sava mākoņa resursu pārvaldību, palielinot vai samazinot vajadzīgo jaudu ar dažu klikšķu starpniecību.

 

deac-partners-logo