...

Partneri


PARTNERU
PROGRAMMAS

Kļūstiet par DEAC partneru programmas dalībnieku un saņemiet atlīdzību par katru veiksmīgi noslēgto līgumu. Attīstiet savu biznesu un palieliniet ieņēmumus, izmantojot DEAC pakalpojumus.

Partner programs DEAC
Uzsāciet sadarbību
Partner programs DEAC
Piesaistiet klientus
Partner programs DEAC
Noslēdziet līgumu
Partner programs DEAC
Saņemiet atlīdzību
Ar DEAC atbalstu Jums ir iespēja veidot un attīstīt sekmīgas attiecības ar Jūsu klientiem, piedāvājot pilnībā izstrādātus, jaunākos datu centru pakalpojumus un risinājumus. Kļūstiet par savu panākumu saimnieku un jūtieties pārliecinoši un droši, piedāvājot klientiem mākoņu pakalpojumus, serveru nomu un ierīkošanu. Augstākiem rezultātiem izmantojiet plašo DEAC papildpakalpojumu klāstu, vēl vairāk palielinot klientu apjomu un lojalitātes līmeni.

PARTNERU PROGRAMMAS

Datu centru pakalpojumi DEAC

DEAC ir definējis trīs pamata partneru sadalījumu, kas atšķiras viens no otra ar klienta piesaistīšanas veidu un partnera biznesa modeli, taču, neskatoties uz to, partneru programmas nosacījumi ir individuāli pielāgojami. Mēs vēlamies veidot ilgtermiņa attiecības, tāpēc esam gatavi sniegt nepieciešamo atbalstu, lai palīdzētu Jums pārdot mūsu pakalpojumus un gūt ievērojamus rezultātus un peļņu.


 
Biznesa IT risinājumi, DEAC


Noskaidrojiet, kādas ir Jūsu iespējas nopelnīt!

Sazinieties ar mums!

 
Tel.:+371 6707 2161

KĀPĒC KĻŪT PAR DEAC PARTNERI?

Datu centru pakalpojumi DEAC
  • DEAC risinājumi jaunu klientu iegūšanai un apkalpošanai Jūsu biznesam
  • Pievienojoties DEAC partneru programmai, Jūs varēsiet saglabāt savus klientus ilgtermiņā
  • Tehniskais atbalsts 24/7 - DEAC eksperti vienmēr ir sasniedzami, lai Jums palīdzētu
  • Elastīgi un viegli pielāgojami resursi ar augstu pieejamību Jūsu biznesam
  • Plašs IT risinājumu klāsts pielāgots ikviena klienta vajadzībām

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt