Mākoņu pakalpojumi

Mākoņu pakalpojumi DEAC
Mākoņu pakalpojumi ļauj izmantot tūlītēji pieejamus un neierobežotus virtuālos resursus bez kapitālieguldījumiem fizisku iekārtu iegādē un uzturēšanā. Lietojiet mākoņu risinājumus un saņemiet neierobežotus resursus, ko piedāvā ekonomiski visizdevīgākais pakalpojums. Atkarībā no Jūsu biznesa vajadzībām, izvēlieties piemērotāko pakalpojumu un rūpes par iekārtu uzturēšanu, modernizāciju, kā arī nemainīgi augstu pieejamību atstājiet profesionāļu ziņā. Ietaupītos līdzekļus investējiet sava biznesa attīstībā!
Mākoņpakalpojumi DEAC

Mākoņpakalpojumi DEAC

Mākoņpakalpojumi DEAC

Administratīva pārvaldība  
Klienta portāls ļauj pārvaldīt, un ērti administrēt nomāto virtuālo jaudu

Augsta pieejamība
Garantēta minimālā iekārtu pieejamība ne zemāka kā 99,95%, taču praksē izbaudiet 99,99%*

Drošākā virtuālā
platforma Ziemeļeiropā 
Jaudīgas HP datu glabāšanas iekārtas un VMware programmatūra vienotā risinājumā 

Privāts mākonis

Privāts mākonis

ir viens no DEAC populārākajiem pakalpojumiem, kas ir optimāls risinājums uzņēmumiem un kura galvenie faktori ir integritāte un datu konfidencialitāte. Ilggadēja pieredze, sertificēti eksperti un mākoņpakalpojumu vadošo ražotāju tehnoloģijas sniedz iespēju konfigurēt mākoni atbilstoši uzņēmuma individuālajām prasībām.

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEAC

Virtuāls serveris DEAC

Virtuālais serveris

ir elastīgi pielāgojams un ērti vadāms resurss, kas ļaus Jūsu datus, mājaslapas vai datubāzes pārvaldīt tiešsaistē. Nomājiet izdalītu virtuālās infrastruktūras jaudu un palieliniet reakcijas ātrumu uz servera izvietotajiem resursiem bez jebkādiem kapitālieguldījumiem infrastruktūras iegādē un tās uzturēšanā!

Uzzināt vairāk >Virtuālā darbvirsma DaaS DEAC

Virtuālā darbvirsma (DaaS)

ir risinājums, kas ļauj ērti pieslēgties lietotāja darbvirsmai no jebkuras ierīces un strādāt ar nepieciešamajām programmām un datiem droši, neglabājot tos pašā ierīcē. Risinājums piemērots jebkuram uzņēmumam neatkarīgi no darbinieku skaita, uzņēmuma lieluma vai ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Pakalpojums veidots tā, lai ierīces bojājumu vai nozaudēšanas gadījumā dati paliktu drošībā un nenonāktu nepiederošu personu rīcībā.

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEAC

Publisks un hibrīda mākonis

Publisks un hibrīda mākonis

Virtuālā platforma būvēta uz jaudīgām HP datu glabāšanas iekārtām, kas apvienotas ar VMware programmatūru, lai nodrošinātu tūlītēji pieejamus un neierobežotus resursus bez kapitālieguldījumiem fizisku iekārtu iegādē un uzturēšanā. Atbilstoši klienta biznesa prasībām pret pieejamību, konfidencialitāti un plānoto nākotnes attīstību, DEAC nodrošina individuālu mākoņu projektu izveidi.

Uzzināt vairāk >Mākoņrisinājumi Jūsu Biznesam

Mākoņrisinājumi Jūsu Biznesam

Uzņēmēja vajadzībām veidots un lietošanai gatavs resursu mākonis, kas nodrošina efektīvu darbu ar uzņēmējdarbībai nepieciešamo programmatūru un ļauj pārvaldīt svarīgākos biznesa procesus drošos datu centros. Vienmēr pieejams e-pasts, grāmatvedības programma, dokumenti, kā arī droša attālināta piekļuve ir Jūsu panākumu atslēga konkurētspējīgajā, dinamiskajā biznesa vidē.

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEAC

Datu rezerves kopēšana DEAC

Datu rezerves kopēšana (BaaS)

ir ērts risinājums attālinātai un drošai dažāda formāta datu glabāšanai mākonī. Datu rezerves kopiju izveidi un datu atjaunošanu ir iespējams veikt jebkurā Jums ērtā un izdevīgā laikā. Ārkārtas gadījumā datu rezerves kopijas palīdzēs operatīvi atjaunot nepieciešamos datus, novērsīs finanšu zaudējumu riskus un saglabās Jūsu biznesa darbspēju un ilglaicīgumu!

Uzzināt vairāk >
Hostings DEAC

Web, DNS, e-pasta un VPS hostings

Hostinga nodrošināšanai DEAC izmanto jaunākās paaudzes iekārtas un tehnoloģijas, kā arī veic dublēšanu aizsardzības nolūkos. Neatkarīgi no nepieciešamā hostinga tipa, saviem klientiem nodrošinām paredzamas izmaksas, ātru vietņu ielādes ātrumu, kā arī atbalsta pieejamību 24/7.

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEAC
Biznesa IT risinājumi, DEAC


Nepieciešama papildu informācija?

JAUTĀJIET DEAC EKSPERTIEM JAU TAGAD!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222Serveru virtualizācija un mākoņpakalpojumu izmantošana ļauj atrisināt vairākas IT infrastruktūras pamata problēmas:

Mākoņpakalpojumi DEAC Mākoņpakalpojumi DEAC Mākoņpakalpojumi DEAC


Neefektīva serveru resursu izmantošana:
saskaņā ar statistikas datiem, procesori tiek
noslogoti par 5-10%, datu glabāšanas sistēmas
tiek aizpildītas līdz 40%


Iekārtu skaita pieaugums, kas saistīts ar nepieciešamību izdalīt atsevišķas serveru
vienības dažādiem savā starpā nesavienojamiem programmu produktiem


Esošās infrastruktūras uzturēšanai
tiek patērēti ievērojami resursi,
kas varētu tikt izmantoti attīstībaivmware vsphere DEACDEAC - viens no pirmajiem datu centru operatoriem Ziemeļeiropā, kas uzsāka sadarbību ar mākoņpakalpojumu infrastruktūras un virtualizācijas līderi VMware, lai saviem klientiem sniegtu pielāgojamus un drošus augstas pieejamības mākoņpakalpojumus, kas balstīti uz HP (Hewlett-Packard) serveru iekārtām, Juniper tīkla ierīcēm - vienotā risinājumā ar VMware programmnodrošinājumu.

DEAC virtuālā platforma ir pielāgojams un drošs IaaS (Infrastructure-as-a-Service) pakalpojums, kas programmatūras līmenī bāzēts uz VMware vSphere, apvienojumā ar vCloud – nozares vadošo serveru virtualizācijas platformu. Ātra pieeja uz VMware vCloud mākoņpakalpojumiem klientiem sniedz elastīgu mākoņu jaudu, ko var izmantot gan izdalīta mākoņa veidā, gan kā virtuālu privātu mākoni. vCloud risinājums īpaši izstrādāts, lai pielāgotos dinamiskām uzņēmējdarbības vajadzībām: nodrošina privātus tīkla savienojumus, datu aizsardzību, katastrofu seku novēršanu, ka arī sniedz izolēta, privāta biznesa klases mākoņa iespējas.

Mākoņpakalpojumu pamatā ir virtuālā servera tehnoloģija, kas jaudīga fiziska servera resursus sadala vairākās pilnībā izolētās virtuālās mašīnās, jeb virtuālos izdalītos serveros, darbinot katru no tiem ar garantētu atmiņas un procesora jaudu, kā arī atkarībā no klienta vēlmēm - Linux, Windows vai jebkuru citu operētājsistēmu vidē.


Virtuālajiem izdalītajiem serveriem, tāpat kā privātajiem mākoņiem, kas būvēti uz IaaS platformas, piemīt vairākas priekšrocības:


Mākoņpakalpojumi DEAC Mākoņpakalpojumi DEAC Mākoņpakalpojumi DEAC


Efektīva resursu sadale, kas izslēdz
noslogota virtuālā servera ietekmi attiecībā pret citu lietotāju virtuālajām jaudām


Iespēja uzstādīt gandrīz
jebkuru operētājsistēmu


Datu glabāšana un apstrāde dublētā
un ar augstu atteikum-noturību aprīkotā tīkla diska glabātuvē


Biznesa nepārtrauktība tiek panākta ar līdz minimumam samazinātu dīkstāves risku, ko nodrošina universāla avārijas pārslēgšanās sistēma, kas identificē aparatūras vai operētājsistēmu kļūmes virtuālajā vidē, tādejādi nodrošinot augstu mākoņpakalpojumu pieejamību.


Mākoņpakalpojumi: tehniskā specifikācija

  Mākoņpakalpojumi un virtuāla datu glabāšana iekārtu (hardware) līmenī tiek nodrošināta atbilstoši RAID (Redundant array of independent discs) tehnoloģijai – dati tiek glabāti vairākos diskos, līdz ar to datu zudums vienā diskā netraucēs citu lietotāju pieejai datiem citā diskā. HP serveru un datu glabāšanas sistēma 3PAR garantē neierobežotu jaudu, kamēr Juniper iekārtas aizsargā klienta datus no ārējiem faktoriem vienotā IaaS pakalpojumā. Risinājuma arhitektūra veidota ciešā sadarbībā ar programmatūras izstrādātāju VMware un aprīkota ar jaunāko programmatūras kompleksu vSphere, nodrošinot klientam ērtu un drošu mākoņpakalpojumu vai privātā mākoņa resursu pārvaldību, palielinot vai samazinot nepieciešamo māķoņpakalpojumu skaitļošanas jaudu ar dažu klikšķu starpniecību.

  vmware vsphere DEACVMware vSphere ir platforma, uz kuras programmnodrošinājuma līmenī būvēts IaaS mākonis, nodrošinot dinamisku slodzes līdzsvarošanu serveriem un uzglabāšanas sistēmām, lai sasniegtu to optimālu veiktspēju, augstu virtuālo serveru pieejamību, kā arī dažādu klientu virtuālo infrastruktūru izolāciju vienam no otra tīkla līmenī. Savukārt, lai nodrošinātu drošību un aizsardzību kā no ārējiem, tā iekšējiem apdraudējumiem, vienotā risinājumā tiek izmantots arī vCloud tīklošanas produkts.

  VMware apvienojumā ar vCloud nodrošina ne tikai mākoņpakalpojumu nepārtrauktību, risinājums ļauj veidot katastrofu noturīgus virtuālos risinājumus (disaster recovery, DraaS) ar minimālu dīkstāvi. Virtuālā platforma uzrauga serveru un virtuālo mašīnu stāvokli un traucējumu gadījumā veic automātisku virtuālo mašīnu restartēšanu un pārslēgšanu uz citiem serveru klasteriem, tādejādi nodrošinot mākoņpakalpojumu nepārtrauktību.

  VCloud ir universāla vSphere platformas un mākoņu infrastruktūras aizsardzības sistēma, kurā ietilpstošais vCloud Director ir spēcīgs instruments atsevišķu virtuālo mašīnu vadīšanai – to izveidošanai, resursu sadalei, VM konsoļu piekļuvei, u.c. savstarpēji saistītu virtuālo mašīnu kompleksam, kas apvienotas viena projekta realizācijai, kā arī virtuālajiem tīkliem un tīkla mijiedarbībai starp virtuālajām mašīnām.

  VMware vCloud Suite privātais izdalītais mākonis piedāvā piekļuvi šādiem risinājumiem: vSphere, vCenter Site Recovery Manager, vCloud Networking and Security, vCloud Automation Center, vCenter Operations Manager Suite un vCloud Director.

  Mākoņpakalpojumu virtuālais tīkls praktiski neatšķiras no fiziskā un var būt kā izolēts, tā arī publisks ar iekšējo maršrutēšanu, kuras pamatā ir IPv4 vai IPv6 protokols. Virtuālie tīkli no fiziskajiem atšķiras ar to, ka tie nav atkarīgi no aparatūras, tos iespējams mainīt un attīstīt bez sistēmas darbības traucējumiem un tiem piemīt ātra jaunu jaudu inicializācija.

  VMware vCloud virtuālās platformas risinājums atbalsta vairāk nekā 5000 dažādas aplikācijas un 90 operētājsistēmas, kas ļauj migrēt visas lietotās programmas bez jebkādām izmaiņām.

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt