Mākoņpakalpojumi DEAC

Mākoņu pakalpojumi ļauj izmantot tūlītēji pieejamus un neierobežotus resursus bez kapitālieguldījumiem fizisku iekārtu iegādē un uzturēšanā. Lietojiet mākoņu risinājumus un saņemiet neierobežotus resursus, ko piedāvā ekonomiski visizdevīgākais pakalpojums. Atkarībā no Jūsu biznesa vajadzībām, izvēlieties piemērotāko pakalpojumu un rūpes par iekārtu uzturēšanu, modernizāciju, kā arī nemainīgi augstu pieejamību atstājiet profesionāļu ziņā. Ietaupītos līdzekļus investējiet sava biznesa attīstībā!


Mākoņpakalpojumi DEAC Mākoņpakalpojumi DEAC Mākoņpakalpojumi DEAC
Administratīva
pārvaldība
 

Klienta portāls ļauj pārvaldīt, un ērti administrēt nomāto virtuālo jaudu 
Augsta
pieejamība


Garantēta minimālā iekārtu pieejamība ne zemāka kā 99,95%, taču praksē izbaudiet 99,99%*

Droša virtuālā
platforma Ziemeļeiropā 

Jaudīgas HP datu glabāšanas iekārtas un VMware programmatūra vienotā risinājumā 


Virtuālais serveris DEAC

Virtuālais serveris

ir elastīgi pielāgojams un ērti vadāms resurss, kas ļaus Jūsu datus, mājaslapas vai datubāzes pārvaldīt tiešsaistē. Nomājiet izdalītu virtuālās infrastruktūras jaudu un palieliniet reakcijas ātrumu uz servera izvietotajiem resursiem bez jebkādiem kapitālieguldījumiem infrastruktūras iegādē un tās uzturēšanā!

Uzzināt vairāk >


Datu rezerves kopēšana (BaaS)

ir ērts risinājums attālinātai un drošai dažāda formāta datu glabāšanai mākonī. Datu rezerves kopiju izveidi un datu atjaunošanu ir iespējams veikt jebkurā Jums ērtā un izdevīgā laikā. Ārkārtas gadījumā datu rezerves kopijas palīdzēs operatīvi atjaunot nepieciešamos datus, novērsīs finanšu zaudējumu riskus un saglabās Jūsu biznesa darbspēju un ilglaicīgumu!

Uzzināt vairāk >

Datu rezerves kopēšana (BaaS) DEAC


Virtuālā darbvirsma (DaaS) DEAC

Virtuālā darbvirsma (DaaS)

ir risinājums, kas ļauj ērti pieslēgties lietotāja darbvirsmai no jebkuras ierīces un strādāt ar nepieciešamajām programmām un datiem droši, neglabājot tos pašā ierīcē. Risinājums piemērots jebkuram uzņēmumam neatkarīgi no darbinieku skaita, uzņēmuma lieluma vai ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Pakalpojums veidots tā, lai ierīces bojājumu vai nozaudēšanas gadījumā dati paliktu drošībā un nenonāktu nepiederošu personu rīcībā.

Uzzināt vairāk >


Mākoņrisinājumi Jūsu Biznesam

ir uzņēmēja vajadzībām veidots un lietošanai gatavs resursu mākonis, kas nodrošina efektīvu darbu ar uzņēmējdarbībai nepieciešamo programmatūru un ļauj pārvaldīt svarīgākos biznesa procesus drošos datu centros. Vienmēr pieejams e-pasts, grāmatvedības programma, dokumenti, kā arī droša attālināta piekļuve ir Jūsu panākumu atslēga konkurētspējīgajā, dinamiskajā biznesa vidē!

Uzzināt vairāk >

Mākoņrisinājumi Jūsu Biznesam DEAC


Publiskais, privātais un hibrīda mākonis DEAC

Publiskā, privātā un hibrīda mākoņa

virtuālā platforma būvēta uz jaudīgām HP datu glabāšanas iekārtām, kas apvienotas ar VMware programmatūru, lai nodrošinātu tūlītēji pieejamus un neierobežotus resursus bez kapitālieguldījumiem fizisku iekārtu iegādē un uzturēšanā. Atbilstoši klienta biznesa prasībām pret pieejamību, konfidencialitāti un plānoto nākotnes attīstību, DEAC nodrošina individuālu publisko, privāto vai hibrīdmākoņu projektu izveidi.

Uzzināt vairāk >


Tehniskā specifikācija

DEAC virtuālā servera tehnoloģija jaudīga fiziska servera resursus sadala vairākās pilnībā izolētās virtuālās mašīnās, darbinot katru no tām ar garantētu atmiņas un procesora jaudu, kā arī atkarībā no klienta vēlmēm Linux vai Windows operētājsistēmu.

Virtuālā servera drošība un datu glabāšana tiek nodrošināta atbilstoši RAID (Redundant array of independent discs) tehnoloģijai – dati tiek uzglabāti vairākos diskos, līdz ar to datu zudums vienā diskā netraucēs lietotāja pieejai datiem citā diskā. HP serveru un datu glabāšanas sistēma 3PAR garantē neierobežotu jaudu, kamēr Juniper iekārtas aizsargā klienta datus no ārējiem faktoriem. Risinājuma arhitektūra veidota ciešā sadarbībā ar programmatūras izstrādātāju VMware un aprīkota ar jaunāko programmatūras kompleksu vSphere, nodrošinot klientam ērtu un drošu sava mākoņa resursu pārvaldību, palielinot vai samazinot vajadzīgo jaudu ar dažu klikšķu starpniecību.

  Standarta Biznesa klases
Konfigurācija  Elastīga Elastīga 
Garantēta pieejamība datiem, % mēnesī 99,9% 99,99%
Kā pasūtīt?   Izvēlieties konfigurāciju šeit  Jautājiet mūsu ekspertiem šeit  

 

deac-partners-logo