... Risinājumi ...

Mākoņu pakalpojumi


MĀKOŅU PAKALPOJUMI


Izmantojiet mākoņu pakalpojumus, kas pielāgoti Jūsu biznesa vajadzībām, un iegūstiet tūlītēji pieejamus un neierobežotus resursus bez kapitālieguldījumiem fizisku iekārtu iegādē un uzturēšanā!
Atkarībā no Jūsu biznesa vajadzībām, DEAC eksperti izveidos mākoņpkalpojumus, kas piemēroti Jūsu biznesa procesu nodrošināšanai un datu glabāšanai. Uzticiet visas rūpes par iekārtu uzturēšanu, modernizāciju, kā arī nemainīgi augstu pieejamību profesionāļu ziņā. Ietaupītos līdzekļus investējiet sava biznesa attīstībā!
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!Paplašiniet savu infrastruktūru kopā ar VMware mākoņu ekspertiem

Jau vairāk kā 10 gadus esam VMware partneris, to apstiprina arī 2 iegūtie VMware sertifikāti - Cloud Verified un Zero Carbon Committed. Šie sertifikāti apliecina, ka piedāvājam mūsdienīgu VMware mākoņu infrastruktūru un esam datu centrs, kas izmanto 100% atjaunojamo enerģiju.


VMware Zero Carbon Committed logo DEAC VMware Cloud Verified partner logo DEAC


VMware vSphere mākoņpakalpojumu platforma

DEAC ir viens no pirmajiem datu centru operatoriem Ziemeļeiropā, kas uzsāka sadarbību ar mākoņpakalpojumu infrastruktūras un virtualizācijas līderi VMware, lai saviem klientiem sniegtu pielāgojamus un drošus augstas pieejamības mākoņpakalpojumus, kas balstīti uz HPE, DELL serveru iekārtām, Juniper tīkla ierīcēm - vienotā risinājumā ar VMware hipervaizoru. Mākoņu pakalpojumus izmanto vairāk kā 80 procenti biznesu pasaulē. vCloud, kas bāzēts uz VMware vSpere, ir globāls līderis mākoņrisinājumu nodrošināšanā, un tas sniedz augstu pieejamības un drošības līmeni kritiskām IT vajadzībām.


Virtuālo serveru
priekšrocības

Serveru virtualizācija

Virtuālo serveru priekšrocības

Virtuālajiem serveriem, tāpat kā privātajiem mākoņiem, kas būvēti uz IaaS platformas, piemīt vairākas priekšrocības:

  • Efektīva resursu sadale, kas izslēdz noslogota virtuālā servera ietekmi attiecībā pret citu lietotāju virtuālajām jaudām
  • Iespēja uzstādīt gandrīz jebkuru operētājsistēmu
  • Datu glabāšana un apstrāde dublētā un ar augstu atteikum-noturību aprīkotā tīkla diska glabātuvē


Serveru virtualizācija

Serveru virtualizācija un mākoņpakalpojumu izmantošana ļauj atrisināt vairākas IT infrastruktūras pamata problēmas:

  • Neefektīva serveru resursu izmantošana: saskaņā ar statistikas datiem, procesori tiek noslogoti par 5-10%, datu glabāšanas sistēmas tiek aizpildītas līdz 40%
  • Iekārtu skaita pieaugums, kas saistīts ar nepieciešamību izdalīt atsevišķas serveru vienības dažādiem savā starpā nesavienojamiem programmu produktiem
  • Esošās infrastruktūras uzturēšanai tiek patērēti ievērojami resursi, kas varētu tikt izmantoti attīstībai


Mākoņa avārijas atjaunošanas plāns (DRaaS)

vmware vsphere DEACUz mākoņa bāzēts avārijas atjaunošanas plāns nodrošina vieglu risinājumu, lai to uzsāktu bez ieguldījumiem iekārtās. Avārijas atjaunošanas plāns nodrošina daudz ieguvumus pret tradicionālu atjaunošanas plānu, kā, piemēram, vienkāršu ieviešanu, pilnīgu automatizāciju, izmaksu ietaupījumu un nekādu investīciju iekārtu iegādē, lai ļautu Jums fokusēties uz sava biznesa nepārtrauktību.Mākoņpakalpojumi: tehniskā specifikācija

Mākoņpakalpojumi un virtuāla datu glabāšana iekārtu (hardware) līmenī tiek nodrošināta atbilstoši RAID (Redundant array of independent discs) tehnoloģijai – dati tiek glabāti vairākos diskos, līdz ar to datu zudums vienā diskā netraucēs citu lietotāju pieejai datiem citā diskā. HP, DELL serveru un datu glabāšanas sistēma 3PAR garantē neierobežotu jaudu, kamēr Juniper iekārtas aizsargā klienta datus no ārējiem faktoriem vienotā IaaS pakalpojumā. Risinājuma arhitektūra veidota ciešā sadarbībā ar programmatūras izstrādātāju VMware un aprīkota ar jaunāko programmatūras kompleksu vSphere, nodrošinot klientam ērtu un drošu mākoņpakalpojumu vai privātā mākoņa resursu pārvaldību, palielinot vai samazinot nepieciešamo māķoņpakalpojumu skaitļošanas jaudu ar dažu klikšķu starpniecību.

vmware vsphere DEACVMware vSphere ir platforma, uz kuras programmnodrošinājuma līmenī būvēts IaaS mākonis, nodrošinot dinamisku slodzes līdzsvarošanu serveriem un uzglabāšanas sistēmām, lai sasniegtu to optimālu veiktspēju, augstu virtuālo serveru pieejamību, kā arī dažādu klientu virtuālo infrastruktūru izolāciju vienam no otra tīkla līmenī. Savukārt, lai nodrošinātu drošību un aizsardzību kā no ārējiem, tā iekšējiem apdraudējumiem, vienotā risinājumā tiek izmantots arī vCloud tīklošanas produkts.

VMware apvienojumā ar vCloud nodrošina ne tikai mākoņpakalpojumu nepārtrauktību, risinājums ļauj veidot katastrofu noturīgus virtuālos risinājumus (disaster recovery, DraaS) ar minimālu dīkstāvi. Virtuālā platforma uzrauga serveru un virtuālo mašīnu stāvokli un traucējumu gadījumā veic automātisku virtuālo mašīnu restartēšanu un pārslēgšanu uz citiem serveru klasteriem, tādejādi nodrošinot mākoņpakalpojumu nepārtrauktību.

VCloud ir universāla vSphere platformas un mākoņu infrastruktūras aizsardzības sistēma, kurā ietilpstošais vCloud Director ir spēcīgs instruments atsevišķu virtuālo mašīnu vadīšanai – to izveidošanai, resursu sadalei, VM konsoļu piekļuvei, u.c. savstarpēji saistītu virtuālo mašīnu kompleksam, kas apvienotas viena projekta realizācijai, kā arī virtuālajiem tīkliem un tīkla mijiedarbībai starp virtuālajām mašīnām.

VMware vCloud Suite privātais izdalītais mākonis piedāvā piekļuvi šādiem risinājumiem: vSphere, vCenter Site Recovery Manager, vCloud Networking and Security, vCloud Automation Center, vCenter Operations Manager Suite un vCloud Director.

Mākoņpakalpojumu virtuālais tīkls praktiski neatšķiras no fiziskā un var būt kā izolēts, tā arī publisks ar iekšējo maršrutēšanu, kuras pamatā ir IPv4 vai IPv6 protokols. Virtuālie tīkli no fiziskajiem atšķiras ar to, ka tie nav atkarīgi no aparatūras, tos iespējams mainīt un attīstīt bez sistēmas darbības traucējumiem un tiem piemīt ātra jaunu jaudu inicializācija.


deac-partners-logo