Mākoņu pakalpojumi

Mākoņu pakalpojumi ļauj izmantot tūlītēji pieejamus un neierobežotus virtuālos resursus bez kapitālieguldījumiem fizisku iekārtu iegādē un uzturēšanā. Lietojiet mākoņu risinājumus un saņemiet neierobežotus resursus, ko piedāvā ekonomiski visizdevīgākais pakalpojums.

Mākoņu pakalpojumi DEACBiznesa IT risinājumi DEAC


Biznesa IT risinājumi DEAC


Cloud services DEAC


Biznesa IT risinājumi DEACBiznesa IT risinājumi, DEAC


Nepieciešama papildu informācija?

JAUTĀJIET DEAC EKSPERTIEM JAU TAGAD!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222Serveru virtualizācija un mākoņpakalpojumu izmantošana ļauj atrisināt vairākas IT infrastruktūras pamata problēmas:

Mākoņpakalpojumi DEAC Mākoņpakalpojumi DEAC Mākoņpakalpojumi DEAC


Neefektīva serveru resursu izmantošana:
saskaņā ar statistikas datiem, procesori tiek
noslogoti par 5-10%, datu glabāšanas sistēmas
tiek aizpildītas līdz 40%


Iekārtu skaita pieaugums, kas saistīts ar nepieciešamību izdalīt atsevišķas serveru
vienības dažādiem savā starpā nesavienojamiem programmu produktiem


Esošās infrastruktūras uzturēšanai
tiek patērēti ievērojami resursi,
kas varētu tikt izmantoti attīstībaivmware vsphere DEACDEAC - viens no pirmajiem datu centru operatoriem Ziemeļeiropā, kas uzsāka sadarbību ar mākoņpakalpojumu infrastruktūras un virtualizācijas līderi VMware, lai saviem klientiem sniegtu pielāgojamus un drošus augstas pieejamības mākoņpakalpojumus, kas balstīti uz HP (Hewlett-Packard) serveru iekārtām, Juniper tīkla ierīcēm - vienotā risinājumā ar VMware programmnodrošinājumu.


Virtuālajiem izdalītajiem serveriem, tāpat kā privātajiem mākoņiem, kas būvēti uz IaaS platformas, piemīt vairākas priekšrocības:


Mākoņpakalpojumi DEAC Mākoņpakalpojumi DEAC Mākoņpakalpojumi DEAC


Efektīva resursu sadale, kas izslēdz
noslogota virtuālā servera ietekmi attiecībā pret citu lietotāju virtuālajām jaudām


Iespēja uzstādīt gandrīz
jebkuru operētājsistēmu


Datu glabāšana un apstrāde dublētā
un ar augstu atteikum-noturību aprīkotā tīkla diska glabātuvē


Biznesa nepārtrauktība tiek panākta ar līdz minimumam samazinātu dīkstāves risku, ko nodrošina universāla avārijas pārslēgšanās sistēma, kas identificē aparatūras vai operētājsistēmu kļūmes virtuālajā vidē, tādejādi nodrošinot augstu mākoņpakalpojumu pieejamību.


Mākoņpakalpojumi: tehniskā specifikācija

  Mākoņpakalpojumi un virtuāla datu glabāšana iekārtu (hardware) līmenī tiek nodrošināta atbilstoši RAID (Redundant array of independent discs) tehnoloģijai – dati tiek glabāti vairākos diskos, līdz ar to datu zudums vienā diskā netraucēs citu lietotāju pieejai datiem citā diskā. HP serveru un datu glabāšanas sistēma 3PAR garantē neierobežotu jaudu, kamēr Juniper iekārtas aizsargā klienta datus no ārējiem faktoriem vienotā IaaS pakalpojumā. Risinājuma arhitektūra veidota ciešā sadarbībā ar programmatūras izstrādātāju VMware un aprīkota ar jaunāko programmatūras kompleksu vSphere, nodrošinot klientam ērtu un drošu mākoņpakalpojumu vai privātā mākoņa resursu pārvaldību, palielinot vai samazinot nepieciešamo māķoņpakalpojumu skaitļošanas jaudu ar dažu klikšķu starpniecību.

  vmware vsphere DEACVMware vSphere ir platforma, uz kuras programmnodrošinājuma līmenī būvēts IaaS mākonis, nodrošinot dinamisku slodzes līdzsvarošanu serveriem un uzglabāšanas sistēmām, lai sasniegtu to optimālu veiktspēju, augstu virtuālo serveru pieejamību, kā arī dažādu klientu virtuālo infrastruktūru izolāciju vienam no otra tīkla līmenī. Savukārt, lai nodrošinātu drošību un aizsardzību kā no ārējiem, tā iekšējiem apdraudējumiem, vienotā risinājumā tiek izmantots arī vCloud tīklošanas produkts.

  VMware apvienojumā ar vCloud nodrošina ne tikai mākoņpakalpojumu nepārtrauktību, risinājums ļauj veidot katastrofu noturīgus virtuālos risinājumus (disaster recovery, DraaS) ar minimālu dīkstāvi. Virtuālā platforma uzrauga serveru un virtuālo mašīnu stāvokli un traucējumu gadījumā veic automātisku virtuālo mašīnu restartēšanu un pārslēgšanu uz citiem serveru klasteriem, tādejādi nodrošinot mākoņpakalpojumu nepārtrauktību.

  VCloud ir universāla vSphere platformas un mākoņu infrastruktūras aizsardzības sistēma, kurā ietilpstošais vCloud Director ir spēcīgs instruments atsevišķu virtuālo mašīnu vadīšanai – to izveidošanai, resursu sadalei, VM konsoļu piekļuvei, u.c. savstarpēji saistītu virtuālo mašīnu kompleksam, kas apvienotas viena projekta realizācijai, kā arī virtuālajiem tīkliem un tīkla mijiedarbībai starp virtuālajām mašīnām.

  VMware vCloud Suite privātais izdalītais mākonis piedāvā piekļuvi šādiem risinājumiem: vSphere, vCenter Site Recovery Manager, vCloud Networking and Security, vCloud Automation Center, vCenter Operations Manager Suite un vCloud Director.

  Mākoņpakalpojumu virtuālais tīkls praktiski neatšķiras no fiziskā un var būt kā izolēts, tā arī publisks ar iekšējo maršrutēšanu, kuras pamatā ir IPv4 vai IPv6 protokols. Virtuālie tīkli no fiziskajiem atšķiras ar to, ka tie nav atkarīgi no aparatūras, tos iespējams mainīt un attīstīt bez sistēmas darbības traucējumiem un tiem piemīt ātra jaunu jaudu inicializācija.

  VMware vCloud virtuālās platformas risinājums atbalsta vairāk nekā 5000 dažādas aplikācijas un 90 operētājsistēmas, kas ļauj migrēt visas lietotās programmas bez jebkādām izmaiņām.


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt