Augstas pieejamības datu pārraides tīkls

Tīkla pakalpojumi DEAC
DEAC datu pārraides tīkls būvēts uz pilnībā rezervētas operatoru neatkarīgas un izvērstas optiskās šķiedras tīkla infrastruktūras. Plašais ģeogrāfiskais pārklājums, daudzveidīgais komunikāciju tīkls, efektīvākās savienojuma iespējas kopā ar drošu kriptēšanu un stratēģiski nozīmīga datu centra atrašanās vieta sniedz plašu izvēli un biznesa izaugsmi. Dažādas datu centru lokācijas nepārprotami pastiprina klientu globālā pārklājuma iespējas, vienlaicīgi ļaujot reaģēt uz reģionālām īpatnībām un garantējot biznesa nepārtrauktību gan Eiropā, gan Krievijā.

Tīkla pakalpojumi DEAC

Tīkla pakalpojumi DEAC

Tīkla pakalpojumi DEAC

IPv4 / IPv6 adreses 
DEAC nodrošina piekļuvi gan IPv4, gan IPv6 caur vienotu portu, lai izveidotu savienojumu ar attālām lietojumprogrammām, serveriem un galamērķiem

Ātrākā datu pārraide
Datu pārraides ātrums no 10 Mbit/s līdz 10 Gbit/s – viens no labākajiem ātruma rādītājiem ar interneta savienojumu un optiskās šķiedras slēgumu

Attālinātais pīrings
Starpsavienojums un attālinātais pīrings maksimāli plašākam savienojumu skaitam novirza datu plūsmu uz kanālu ar zemākām izmaksām un augstāku caurlaidību

Virtuālais privātais tīkls DEAC

Virtuālais privātais tīkls

Virtuālais privātais tīkls jeb Virtual Private Network (VPN) ir izmaksu ziņā izdevīgs risinājums drošai informācijas plūsmai un datu apmaiņai starp vairākiem punktiem publiskā datu pārraides tīklā, pieslēdzoties privātam tīklam.

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEAC

Layer 2 DEAC

Layer 2

Layer 2 jeb daudzprotokolu iezīmju komutācijas arhitektūra (Multi-protocol Label Switching, MPLS) nodrošina datu pārraidi no viena tīkla mezgla uz citu, izmantojot augstas veiktspējas optisko šķiedru tīklu. DEAC nodrošina jaunākās tehnoloģijas, zemu aizturi un stabilu datu pārraides plūsmu.

Uzzināt vairāk >IP tranzīta pakalpojums DEAC

IP tranzīta pakalpojums

IP tranzīts jeb augstas kvalitātes, pārvaldības un ātrgaitas piekļuve globālajam interneta tīklam, ļauj klientam saņemt piekļuvi augstas veiktspējas vispasaules interneta resursiem, izmantojot moderno optiskās datu pārraides tīklu. Lai nodrošinātu vislabākos IP maršrutus, DEAC piedāvā plašu pīringa spektru interneta trafika apmaiņas punktos ar lielākajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem visā Eiropā.

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEAC

Satura piegādes tīkls CDN DEAC

Satura piegādes tīkls CDN

Satura piegādes tīkls ir veidots liela formāta failu, video, kā arī dažāda multimediju satura straumēšanai pasaules mērogā. CDN tīkla savienojumi izvietoti stratēģiski svarīgās ģeo-lokācijās, uzlabojot klientu tīmekļa vietņu un aplikāciju veiktspēju, tādejādi vietnes saturs galalietotājiem tiek piegādāts daudz ātrāk.

Uzzināt vairāk >Multimediju straumēšana DEAC

Multimediju straumēšana

Pakalpojums samazinās datu ielādi un aizturi Jūsu audio un video plūsmai uz mājas lapu un aplikācijām. Jaudīgi un droši DEAC datu centri un izvērsta tīkla infrastruktūra nodrošina lietotājus ar nepārtrauktu informācijas plūsmu, datu pārraidi un nosūtīto signālu kvalitāti.

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEAC

Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC

Tīklu un serveru administrēšana un monitorings

Uzticiet tīklu un serveru administrēšanu operētājsistēmu līmenī DEAC sertificētajiem IT ekspertiem un optimizējiet savu laiku un resursus, lai pilnībā pievērstos sev svarīgiem un nozīmīgiem uzņēmējdarbības mērķiem un procesiem.

Uzzināt vairāk >
IP telefonija DEAC

IP telefonija (VoIP)

Drošas biznesa sarunas un zemas izmaksas neatkarīgi no zvanu distances un Jūsu atrašanās vietas. Interneta telefonija sniedz iespēju atbrīvoties no tradicionālās kabeļu sistēmas, realizējot jaunāko tehnoloģiju balss pārraidi IP tīklā.

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEACBiznesa IT risinājumi, DEAC


Sazinieties ar DEAC ekspertiem un mēs palīdzēsim pielāgot tīkla pakalpojumus Jūsu biznesam!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222
Tīkla pārklājumsDEAC tīkla pārklājums nodrošina pakalpojumu pieejamību pat tādos gadījumos, kad primārais datu centra mezgls ir izgājis no ierindas. DEAC datu caurlaidība pamattīklā sasniedz 40 Gbit/s un tiek nodrošināta izmantojot 100% optisko tīklu ar augstas veiktspējas Cisco ASR maršrutēšanas un komutācijas dzinēju palīdzību visos klātesamības punktos. Tādējādi klientam tiek piegādāts efektīvs un rentabls datu pārraides savienojums ar zemu aizturi, laužot jebkādas ekonomiskās un darbības ilgtspējas barjeras. Turklāt fakts, ka DEAC datu centri ir operatoru neatkarīgi, ļauj piedāvāt klientiem dažādus ātrgaitas, drošus tīkla pakalpojumus ar plašu pārklājumu, veicinot un attīstot klienta biznesa procesus un uzņēmuma IT infrastruktūras veiktspēju visaugstākajā līmenī.Tīkla pārklājums DEACTīkla starpsavienojumi

Tehniskā specifikācija


DEAC starpsavienojumi veidoti izmantojot vadošos pakalpojumu sniedzējus, starp tiem vairāki desmiti telekomunikāciju pārvadātāji un interneta pakalpojumu operatori, kas ļauj pielāgot pārrobežu savienojumu mezglus un savienot operatoru neatkarīgus DEAC datu centrus vienotā un efektīvā tīklā. Lai nodrošinātu augstu datu caurlaidību un zemu aizturi, katrā datu centrā ir izvietotas iekārtas, kas aprīkotas ar masveida joslas platuma jaudu līdz 40 Gbit/s. Augstākā datu un līdz ar to arī Jūsu biznesa aizsardzības pakāpe tiek garantēta ar drošu savienojumu un datu kriptēšanu visos kanālos.


Tīkla risinājumi DEAC

DEAC tīkla inženieri 24/7 režīmā uztur optimālu un klientu vajadzībām piemērotu tīkla noslodzi. Turklāt, klientam ir iespēja izveidot pielāgotu ātrgaitas datu pārraides tīklu, kā arī backup risinājumu galvenā tīkla savienojuma mezglā, izmantojot dinamisko virtuālā privātā tīkla (Virtual private network, VPN) tuneli. Tāpat elastīgie paaugstinātā servisa līmeņi (Service Level Agreement, SLA) aptver visu DEAC tīkla pakalpojumu kompleksu.


Sertificēti eksperti nodrošina regulāru datu plūsmas monitoringu, pārraugot tā slodzi un Juniper ugunsmūra sistēmas darbību, kā arī veicot aizsardzību pret DDoS draudiem un regulējot augstas veiktspējas Cisco ASR maršrutēšanu. Cisco infrastruktūra atbalsta IPv4 un IPv6 protokolus, savukārt DEAC tīkla iespējas ļauj nodrošināt klientiem savienojumu, izmantojot MPLS tehnoloģiju. Sniedzam Jums iespēju sasniegt vadošos biznesa tirgus 10 milisekunžu laikā, savukārt, rūpējoties par klientu pieaugošo pieprasījumu pēc ātrgaitas datu plūsmas, datu pārraides ātrums starp tuvākajiem datu centru mezgliem tiek nodrošināts tikai 3 milisekundēs.

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt