... Risinājumi ...

Tīkla pakalpojumi

... Datu pārraides tīkla risinājumi Jūsu biznesa stabilitātei|DEAC
Datu pārraides tīkla risinājumi Jūsu biznesa stabilitātei|DEAC

DATU PĀRRAIDES TĪKLS


Plašs ģeogrāfiskais pārklājums, daudzveidīgs komunikāciju tīkls, efektīvākās savienojuma iespējas kopā ar drošu kriptēšanu ļaus Jums izmantot datu centru stratēģiski nozīmīgās vietās.
DEAC datu pārraides tīkls būvēts uz pilnībā rezervētas operatoru neatkarīgas un izvērstas optiskās šķiedras tīkla infrastruktūras. Dažādas datu centru lokācijas pastiprina klientu globālā pārklājuma iespējas, vienlaicīgi ļaujot reaģēt uz reģionālām īpatnībām un garantējot biznesa nepārtrauktību Eiropā.expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


Tīkla pārklājums

DEAC tīkla pārklājums nodrošina pakalpojumu pieejamību pat tādos gadījumos, kad primārais datu centra mezgls ir izgājis no ierindas. DEAC datu caurlaidība pamattīklā sasniedz 100 Gbit/s un tiek nodrošināta izmantojot 100% optisko tīklu ar augstas veiktspējas Cisco ASR maršrutēšanas un komutatoru palīdzību visos klātesamības punktos. Klientam tiek piegādāts efektīvs un rentabls datu pārraides savienojums ar zemu aizturi. Turklāt fakts, ka DEAC datu centri ir operatoru neatkarīgi, ļaus Jums izmantot dažādus ātrgaitas, drošus tīkla pakalpojumus ar plašu pārklājumu, veicinot un attīstot biznesa procesus un uzņēmuma IT infrastruktūras veiktspēju.


Tīkla starpsavienojumi

Tehniskā specifikācija

Tīkla starpsavienojumi


DEAC starpsavienojumi veidoti izmantojot vadošos pakalpojumu sniedzējus, starp tiem vairāki desmiti telekomunikāciju pārvadātāji un interneta pakalpojumu operatori, kas ļauj pielāgot pārrobežu savienojumu mezglus un savienot operatoru neatkarīgus DEAC datu centrus vienotā un efektīvā tīklā. Lai nodrošinātu augstu datu caurlaidību un zemu aizturi, katrā datu centrā ir izvietotas iekārtas, kas aprīkotas ar masveida joslas platuma jaudu līdz 100 Gb/s. Augstākā datu un Jūsu biznesa aizsardzības pakāpe tiek garantēta ar drošu savienojumu un datu kriptēšanu visos kanālos.


Tīkla risinājumi DEAC

DEAC tīkla inženieri 24/7 režīmā uztur optimālu un klientu vajadzībām piemērotu tīkla noslodzi. Turklāt, klientam ir iespēja izveidot pielāgotu ātrgaitas datu pārraides tīklu, kā arī rezerves risinājumu galvenā tīkla savienojuma mezglā, izmantojot dinamisko virtuālā privātā tīkla (Virtual private network, VPN) tuneli. Tāpat elastīgie paaugstinātā servisa līmeņi (Service Level Agreement, SLA) aptver visu DEAC tīkla pakalpojumu kompleksu.


Tehniskā specifikācija


Sertificēti eksperti nodrošina regulāru datu plūsmas monitoringu, pārraugot tā slodzi un Juniper ugunsmūra sistēmas darbību, kā arī veicot aizsardzību pret DDoS draudiem un regulējot augstas veiktspējas Cisco ASR maršrutēšanu. Cisco infrastruktūra atbalsta IPv4 un IPv6 protokolus, savukārt DEAC tīkla iespējas ļauj nodrošināt klientiem savienojumu, izmantojot MPLS tehnoloģiju. Sniedzam Jums iespēju sasniegt vadošos biznesa tirgus 10 milisekunžu laikā, savukārt, rūpējoties par klientu pieaugošo pieprasījumu pēc ātrgaitas datu plūsmas, datu pārraides ātrums starp tuvākajiem datu centru mezgliem tiek nodrošināts tikai 3 milisekundēs.


deac-partners-logo