Augstas pieejamības datu pārraides tīkls

Tīkla pakalpojumi DEAC
DEAC datu pārraides tīkls būvēts uz pilnībā rezervētas operatoru neatkarīgas un izvērstas optiskās šķiedras tīkla infrastruktūras. Plašais ģeogrāfiskais pārklājums, daudzveidīgais komunikāciju tīkls, efektīvākās savienojuma iespējas kopā ar drošu kriptēšanu un stratēģiski nozīmīga datu centra atrašanās vieta sniedz plašu izvēli un biznesa izaugsmi. Dažādas datu centru lokācijas nepārprotami pastiprina klientu globālā pārklājuma iespējas, vienlaicīgi ļaujot reaģēt uz reģionālām īpatnībām un garantējot biznesa nepārtrauktību gan Eiropā, gan Krievijā.

Biznesa IT risinājumi DEAC


Biznesa IT risinājumi DEAC


Biznesa IT risinājumi DEAC


Biznesa IT risinājumi DEAC


Biznesa IT risinājumi, DEAC


Sazinieties ar DEAC ekspertiem un mēs palīdzēsim pielāgot tīkla pakalpojumus Jūsu biznesam!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222
Tīkla pārklājums

DEAC tīkla pārklājums nodrošina pakalpojumu pieejamību pat tādos gadījumos, kad primārais datu centra mezgls ir izgājis no ierindas. DEAC datu caurlaidība pamattīklā sasniedz 40 Gbit/s un tiek nodrošināta izmantojot 100% optisko tīklu ar augstas veiktspējas Cisco ASR maršrutēšanas un komutācijas dzinēju palīdzību visos klātesamības punktos. Tādējādi klientam tiek piegādāts efektīvs un rentabls datu pārraides savienojums ar zemu aizturi, laužot jebkādas ekonomiskās un darbības ilgtspējas barjeras. Turklāt fakts, ka DEAC datu centri ir operatoru neatkarīgi, ļauj piedāvāt klientiem dažādus ātrgaitas, drošus tīkla pakalpojumus ar plašu pārklājumu, veicinot un attīstot klienta biznesa procesus un uzņēmuma IT infrastruktūras veiktspēju visaugstākajā līmenī.

Tīkla pārklājums DEAC


Tīkla starpsavienojumi

Tehniskā specifikācija


DEAC starpsavienojumi veidoti izmantojot vadošos pakalpojumu sniedzējus, starp tiem vairāki desmiti telekomunikāciju pārvadātāji un interneta pakalpojumu operatori, kas ļauj pielāgot pārrobežu savienojumu mezglus un savienot operatoru neatkarīgus DEAC datu centrus vienotā un efektīvā tīklā. Lai nodrošinātu augstu datu caurlaidību un zemu aizturi, katrā datu centrā ir izvietotas iekārtas, kas aprīkotas ar masveida joslas platuma jaudu līdz 40 Gbit/s. Augstākā datu un līdz ar to arī Jūsu biznesa aizsardzības pakāpe tiek garantēta ar drošu savienojumu un datu kriptēšanu visos kanālos.


Tīkla risinājumi DEAC

DEAC tīkla inženieri 24/7 režīmā uztur optimālu un klientu vajadzībām piemērotu tīkla noslodzi. Turklāt, klientam ir iespēja izveidot pielāgotu ātrgaitas datu pārraides tīklu, kā arī backup risinājumu galvenā tīkla savienojuma mezglā, izmantojot dinamisko virtuālā privātā tīkla (Virtual private network, VPN) tuneli. Tāpat elastīgie paaugstinātā servisa līmeņi (Service Level Agreement, SLA) aptver visu DEAC tīkla pakalpojumu kompleksu.


Sertificēti eksperti nodrošina regulāru datu plūsmas monitoringu, pārraugot tā slodzi un Juniper ugunsmūra sistēmas darbību, kā arī veicot aizsardzību pret DDoS draudiem un regulējot augstas veiktspējas Cisco ASR maršrutēšanu. Cisco infrastruktūra atbalsta IPv4 un IPv6 protokolus, savukārt DEAC tīkla iespējas ļauj nodrošināt klientiem savienojumu, izmantojot MPLS tehnoloģiju. Sniedzam Jums iespēju sasniegt vadošos biznesa tirgus 10 milisekunžu laikā, savukārt, rūpējoties par klientu pieaugošo pieprasījumu pēc ātrgaitas datu plūsmas, datu pārraides ātrums starp tuvākajiem datu centru mezgliem tiek nodrošināts tikai 3 milisekundēs.


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt