... Par DEAC ...

Informācija par ES līdzfinansētiem projektiem

Informācija par ES līdzfinansētiem projektiem

Starptautiskās konkurētspējas veicināšana

SIA “DIGITĀLĀS EKONOMIKAS ATTĪSTĪBAS CENTRS” ir noslēdzis 02.05.2016. līgumu Nr. SKV-L-2016/320 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju” 3.2.1.2. pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

18.02.2015

Projekts "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings"

DEAC sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu "DEAC eksporta veicināšanas aktivitātes" programmas "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" ietvaros, kuras mērķis ir atbalstīt ar ieiešanu ārvalstu tirgos saistītās partneru aktivitātes.

10.11.2014

Latvijas IT klasteris DEAC

DEAC sadarbībā ar Latvijas IT klasteri īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu „Latvijas IT uzņēmumu eksporta veicināšanas aktivitātes”, kura mērķis ir veicināt projektā iesaistīto partneru izstrādāto IT nozares produktu eksportu ārvalstīs.

02.11.2014

Jauna augstas pievienotās vērtības  pakalpojuma sniegšana

2014.gada 03.septembrī SIA “Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs” noslēdza līgumu Nr. L-APV-14-0185 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta Nr. APV/2.1.2.4.0/14/04/064 „Jauna augstas pievienotās vērtības pakalpojuma sniegšana” īstenošanu. (Augstas pievienotās vērtības investīcijas (4. kārta)).

Projekts „DEAC dalība konferencēs 2014. gada 1. pusē”

DEAC īstenoja Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu„ DEAC ārējā mārketinga aktivitātes”, kura mērķis bija veicināt Baltijas vadošā datu centru operatora DEAC pakalpojumus Krievijā, Apvienotajā Karalistē, ASV, Monako un Nīderlandē.

  1 2 2
deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt