... Jaunumi ... Blogs

Blogs

DEAC

20.12.2019

Lielie dati biznesā DEAC

Kāpēc uzņēmumiem ir nepieciešami lielie dati (big data), kas tajos ir tik interesants un lietderīgs? Atbilde ir samērā vienkārša – milzīgie datu masīvi, kurus no dažādiem avotiem ievāc mašīnas, sensori un citas iekārtas, ļauj citā gaismā aplūkot reālos notikumus, uzvedību, izmaiņas un atklāt cilvēka prātam neaptveramas likumsakarības.

Andris Gailītis, DEAC valdes priekšsēdētājs

17.09.2019

Andris Gailītis, DEAC valdes priekšsēdētājs

Iemesli serveru migrēšanai var būt visdažādākie – no elektrības padeves traucējumiem līdz elementārai biroja maiņai. Ja migrācija Jums izraisa galvassāpes, tad ir vērts noskaidrot to iemeslu. Kas Jūs biedē visvairāk – datu zudums, projekta izmaksas vai biznesa dīkstāves?

Andris Gailītis, DEAC valdes priekšsēdētājs

13.09.2019

Mākoņu pakalpojumu sniedzēji DEAC

Dati un sistēmas, kas uztur un atbalsta daudzus uzņēmumus visā pasaulē ir dažu gigantisku uzņēmumu rokās. TOP 3 globālo mākoņu pakalpojumu sniedzēju ietekme uz pasaules ekonomiku ir ievērojama. Politiskie riski ir augsti un, izvēloties šādus globālos mākoņus, tiek papildus stimulēta viņu vara, kas ne tikai iznīcina lokālos datu centrus, bet arī lokālo ekonomisko izaugsmi un pašu lietotāju uzņēmumu stabilitāti.

DEAC

29.03.2019

Uzticams datu centrs DEAC

Mūsdienās, kad ir tik viegli piekļūt jaudīgām IT iekārtām, programmatūrām un IT pakalpojumu sniedzēju IT risinājumiem, kas pielāgoti Jūsu vajadzībām, apvienojot virtuālās, tradicionālās un programmatūras definētās vides, uzticamības nozīme kļūst arvien svarīgāka. Vai Jūs varat uzticēties savai IT sistēmai? Vai varat uzticēties savam IT pakalpojumu sniedzējam? Kurš absorbēs radušās izmaksas negatīvu risku iestāšanās gadījumā?

DEAC

26.07.2018

ISO 22301:2012 datu centrs DEAC

Saskaņā ar Gartner veikto pētījumu, zaudējumi no biznesa dīkstāves vidēji sastāda 5 600 dolārus minūtē. Neskatoties uz to, ka zaudējumu apjoms ir atšķirīgs dažādiem uzņēmumiem un ir atkarīgs no uzņēmuma lieluma, šāds skaitlis rada bailes ikviena uzņēmuma darbībā. Turklāt tās vēl pastiprina fakts, ka līdz pat 45% uzņēmumu pēc dažādiem IT incidentiem tiek slēgti un vēl 25% tiek slēgti tuvāko 2 gadu laikā.

DEAC

23.05.2018

Rating

Datu migrācija DEAC

Tas nav noslēpums, ka IT sistēma ir svarīga komponente biznesa procesu darbības nodrošināšanā mūsdienās. Mainot tās platformu, var tikt ievērojami traucēta biznesa darbība un nepārtrauktība. Atklāti runājot, darbība visticamāk tiks traucēta, ja, migrējot datus, nepievērsīsiet uzmanību visiem aspektiem, izaicinājumiem un iespējamām problēmām. Tomēr vēl joprojām liela daļa no veiktajām datu migrācijām ir nesekmīgas, jo bieži tās tiek uzskatītas kā papildu izmaksas. Nepietiekamais finansējums noved pie pārlieku vienkāršotas migrācijas sistēmas, kas nespēj pilnībā apmierināt biznesa vajadzības.

DEAC

16.04.2018

Rating

Datu zudumu riski DEAC

Katru dienu cilvēce saražo 2,5 eksabaitus informācijas, tikmēr biznesa datu apjoms dubultojas ik 14 mēnešus. Uzņēmumi arvien vairāk ir atkarīgi no informācijas sistēmām, kas tos padara neaizsargātus pret datu noplūdi, ko veicina kiberuzbrukumi un datorvīrusi, tāpat datu nozaudēšanas iemesls bieži ir dažādi iekšējie riski: cilvēkfaktors vai dažādas informācijas nesēju kļūmes. Datu noplūde notiek ātrāk nekā  kafijas tases pagatavošana: 93% kiberuzbrukumu, kas vainagojušies ar veiksmi - notiek mazāk nekā vienas minūtes laikā.

DEAC

23.01.2018

5 Ways how DEAC Data Centers Help Financial Sector Businesses

Šodien finanšu nozare ir aktīvi pievērsusies klientu apkalpošanai un lietotāju pieredzes analizēšanai. Aizvien būtiskāka ir klientu iesaiste un to pieredze uzņēmumu mājaslapās un aplikācijās. Šo rīku nepārtraukta darbība šodien ir svarīgāka kā jebkad agrāk. Sīva konkurence un plašas izvēles iespējas ļauj lietotājiem izvēlēties to pakalpojumu sniedzēju, kurš ir spējīgs nodrošināt vairs ne tikai nevainojamu reputāciju, bet gan teicamu lietotāju pieredzi.

DEAC

12.12.2017

Ātrākais datu pārraides kanāls Rīga-Maskava DEAC

DEAC ir papildinājis dublēto tīkla arhitektūru ar jaunizveidotu Rīga-Maskava tiešo kanālu. Jaunais kanāls sniedz dažādas iespējas nodrošināt kritiski svarīgus biznesa procesus, attālinātās piekļuves lietojumprogrammas, dažādu lokāciju datu dublēšanu un risku diversifikāciju (katastrofu seku novēršanas plāns, rezerves kopēšana utml.). Ātrums vairs nav problēma dažādu sarežģītu un resursu ietilpīgu IT risinājumu realizēšanai, jo tas sasniedz līdz pat 10 Gbit/s ar ātrdarbīgu 13 ms savienojumu (vidējā aizture, milisekundes). Salīdzinot ar citām pieejamām tīkla kanālu iespējām, šis ir pašlaik visātrākais iespējamais tiešais savienojums starp Rīgu un Maskavu. Neskatoties uz lielāku ātrumu un blīvāku joslas platumu (bandwidth), kanāla izmaksas mūsu klientiem ir ļoti konkurētspējīgas. Daļa no mūsu klientiem jau izbauda ātrāku tiešo savienojumu.

DEAC

05.12.2017

E-komercija DEAC

Vissliktākais, kas var notikt brīvdienu, izpārdošanu, melno piektdienu (Black Friday), jaunu produktu izlaišanas laikā, ir zaudējumi mājas lapas dīkstāves dēļ, ko izraisa pēkšņs un liels trafika pieaugums jūsu mājas lapā. Lai maksimizētu ienākošā trafika efektivitāti bez mājas lapas darbības traucējumiem, ir nepieciešama IT infrastruktūras optimizēšana lielas slodzes noturībai, ko var panākt ar elastīgiem hostinga pakalpojumiem.

  1 2 3

Biznesa IT risinājumi DEAC
Ātrs klientu atbalsts

Ātrs DEAC atbalsts Jums ērtākajā laikā un veidā 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Augsta pieejamība datiem

Procesu nepārtrauktība līdz pat 99,995% ar atrunātām pakalpojumu sniegšanas garantijām.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Uzticami datu centri

Pasaules līmeņa drošības standarti un nevainojama pakalpojumu kvalitāte. 

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt