... Risinājumi ... Tīkla pakalpojumi ...

Layer 2 tīkls

... Layer 2 (MPLS) - izdalīts datu pārraides kanāls | DEAC
Layer 2 (MPLS) - izdalīts datu pārraides kanāls | DEAC

DATU PĀRRAIDES KANĀLS LAYER 2


MPLS tehnoloģijas ļaus Jums izmantot drošus un uzticamus datu pārraides kanālus ar plaši izvērstu mezglu izvietojumu Eiropā, vienlaikus nodrošinot zemu aizturi un stabilu datu pārraides plūsmu.
Daudzprotokolu iezīmju komutācijas arhitektūras tehnoloģija (Multi-protocol Label Switching, MPLS) nodrošina datu pārraidi no viena tīkla mezgla uz citu, izmantojot augstas veiktspējas optisko šķiedru savienojumus. Layer 2 risinājums balstīts uz MPLS tehnoloģijas bāzes un sniedz diferencētus IP pakalpojumus ar drošiem “point-to-point” un “point-to-multipoint” savienojumiem MPLS tīklā.

Layer 2 - izdevīgs, augstas veiktspējas un mērogojams tīkla risinājums

  • Vairākas vietnes, lai sazinātos ar galveno biroju vai starp filiālēm

  • Attālināta piekļuve lietojumprogrammām un drošs savienojums ar datiem no CRM sistēmas, finanšu sistēmas vai datubāzes, kas kalpo par ideālu bāzi uzņēmumu korporatīvajam tīklam

  • Layer 2 ir neatņemams elements attālinātai datu avārijas atjaunošanas pakalpojuma replikācijai, nodrošinot informācijas apmaiņu jebkurā vietā un laikā

  • Point-to-point datu pārraides kanāls ar ātrumu no 10 Mb/s līdz pat 10 Gb/s atkarībā no Jūsu biznesa vajadzībām

Layer 2 kanāls DEAC
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Izolēta tīkla arhitektūra

Tehniskā specifikācija

Izolēta tīkla arhitektūra


Layer 2 pieslēgumi ir pilnībā izolēti, izslēdzot jebkādus nesankcionētas piekļuves riskus. Sertificēti un pieredzējuši DEAC tīkla inženieri izstrādās individuālu tīkla arhitektūru, nodrošinot integrāciju un savienojumu ar uzņēmuma iekšējo tīklu, samazinot operatīvās izmaksas un kapitālieguldījumus iekārtu iegādē un tīkla infrastruktūras uzturēšanā.

Layer 2 jeb MPLS tīkla risinājuma ekonomisko izdevīgumu nosaka arī iespēja vajadzības gadījumā optimāli sadalīt nepieciešamos resursus tīkla iekšienē. Izmantojiet iespēju attīstīt un pārvaldīt drošu korporatīvo MPLS tīklu, nosakot katram datu pārraides kanālam ātrumu no 10 Mb/s līdz pat 10 Gb/s atkarībā no Jūsu biznesa vajadzībām! Izveidojiet savu risinājumu ar Ethernet, IPv4 vai IPv6 protokolu vai arī veidojiet pielāgotu tīkla risinājumu ar nepieciešamiem protokoliem un maršrutu, lai savienotu vairākus uzņēmuma birojus visā pasaulē.


Tehniskā specifikācija


Risinājums ir būvēts, izmantojot pasaulē atzītu zīmolu Cisco un Juniper iekārtas, tādējādi nodrošinot garantētus, pieejamus un pielāgojamus tīkla risinājumus ar augstu veiktspēju, mērogojamību, optimālu tīkla resursu izmantošanu vai paplašināšanu nepieciešamības gadījumā, kā arī sertificētu tehnisko atbalstu. Daudzprotokolu komutācija nodrošina datu plūsmu tīklā, izmantojot visefektīvākos un pieejamos datu pārraides kanālus. Tehnoloģija nodrošina pakešu transportu komutācijas tīklā. Turklāt uz MPLS bāzes tiek veidoti arī privātie tīkli, kas sniedz individuālus datu pārraides risinājumus privātajiem tīkliem neatkarīgi vienam no otra, tādējādi pielāgojot risinājumu tieši Jūsu biznesa vajadzībām un specifikai. Risinājuma tehnoloģija ļauj izmantot dažādus tīkla protokolus, piemēram, Ethernet, IPv4 un IPv6, tādējādi veidojot drošus savienojumus no jebkuras lokācijas.

Veidojiet savienojumu no jebkuras vietas pasaulē un iegūstiet maksimālu efektu no centralizētas uzņēmuma pārvaldības!
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo