Izdalīts datu pārraides kanāls Layer 2


Daudzprotokolu iezīmju komutācijas arhitektūras tehnoloģija jeb Multi-protocol Label Switching (MPLS) nodrošina datu pārraidi no viena tīkla mezgla uz citu, izmantojot augstas veiktspējas optisko šķiedru savienojumus. Pārbaudītas MPLS tehnoloģijas ļauj DEAC klientiem izmantot drošus un uzticamus datu pārraides kanālus ar plaši izvērstu mezglu izvietojumu Eiropā un Krievijā, vienlaikus nodrošinot zemu aizturi un stabilu datu pārraides plūsmu.


Layer 2 risinājums balstīts uz MPLS tehnoloģijas bāzes un sniedz diferencētus IP pakalpojumus ar drošiem “point-to-point” un “point-to-multipoint” savienojumiem MPLS tīklā. Šāda tehnoloģija ideāli piemērota pakalpojumu replikācijai vienā lokālā LAN tīklā. Turklāt Layer 2 ir neatņemams elements attālinātai datu avārijas atjaunošanas pakalpojuma replikācijai, nodrošinot informācijas apmaiņu jebkurā vietā un laikā.

Risinājums ļauj vienkāršā veidā apvienot ģeogrāfiski atdalītus birojus, piemēram, galveno biroju un tā filiāli, veidojot savienojumu ar uzņēmuma korporatīvo tīklu vai starp vairākām tā filiālēm dažādās ģeolokācijās. Tādējādi risinājums nodrošina attālinātu piekļuvi IT lietojumprogrammām, piemēram, CRM (Customer Relationship Management), grāmatvedības un vadības sistēmām vai uzņēmuma datu bāzēm.

Layer 2 DEAC
Biznesa IT risinājumi, DEAC


Jautājumu gadījumā un individuālas tīkla konfigurācijas saņemšanai sazinieties ar mums!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222

Izolēta tīkla arhitektūra

Tehniskā specifikācija


Layer 2 pieslēgumi ir pilnībā izolēti, izslēdzot jebkādus nesankcionētas piekļuves riskus. Sertificēti un pieredzējuši DEAC tīkla inženieri klientiem izstrādā individuālu tīkla arhitektūru, nodrošinot integrāciju un savienojumu ar uzņēmuma iekšējo tīklu, samazinot operatīvās izmaksas un kapitālieguldījumus iekārtu iegādē un tīkla infrastruktūras uzturēšanā.

Layer 2 jeb MPLS tīkla risinājuma ekonomisko izdevīgumu nosaka arī iespēja vajadzības gadījumā optimāli sadalīt nepieciešamos resursus tīkla iekšienē. Izmantojiet iespēju attīstīt un pārvaldīt drošu korporatīvo MPLS tīklu nosakot katram datu pārraides kanālam ātrumu sākot no 10 Mb/s līdz pat 10 Gb/s atkarībā no Jūsu biznesa vajadzībām! Izveidojiet savu risinājumu ar Ethernet, IPv4 vai IPv6 protokolu vai arī veidojiet pielāgotu tīkla risinājumu ar nepieciešamiem protokoliem un maršrutu, lai savienotu vairākus uzņēmuma birojus visā pasaulē.


Risinājums ir būvēts, izmantojot pasaulē atzītu zīmolu Cisco un Juniper iekārtas, tādējādi nodrošinot garantētus, pieejamus un pielāgojamus tīkla risinājumus ar augstu veiktspēju, mērogojamību, optimālu tīkla resursu izmantošanu vai paplašināšanu nepieciešamības gadījumā, kā arī sertificētu tehnisko atbalstu. Daudzprotokolu komutācija nodrošina datu plūsmu tīklā, izmantojot visefektīvākos un pieejamos datu pārraides kanālus. Tāpat, tehnoloģija nodrošina pakešu transportu komutācijas tīklā. Turklāt uz MPLS bāzes tiek veidoti arī privātie tīkli, kas sniedz individuālus datu pārraides risinājumus privātajiem tīkliem neatkarīgi vienam no otra, tādējādi pielāgojot risinājumu tieši Jūsu biznesa vajadzībām un specifikai. Risinājuma tehnoloģija ļauj izmantot dažādus tīkla protokolus, piemēram, Ethernet, IPv4 un IPv6, tādējādi veidojot drošus savienojumus no jebkuras lokācijas

Veidojiet savienojumu no jebkuras vietas pasaulē un iegūstiet maksimālu efektu no centralizētas uzņēmuma pārvaldības!
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt