... Risinājumi ... Tīkla pakalpojumi ...

Layer 2

... Izdalīts datu pārraides kanāls Layer 2
Izdalīts datu pārraides kanāls Layer 2

Daudzprotokolu iezīmju komutācijas arhitektūra

(tehnoloģija) jeb

Multi-protocol Label Switching

(MPLS) nodrošina datu pārraidi no viena tīkla mezgla uz citu, izmantojot augstas veiktspējas optisko šķiedru savienojumus. Jaunākās un modernākās tehnoloģijas ļauj DEAC klientiem izmantot drošus un uzticamus datu pārraides kanālus ar mezglu izvietojumu Eiropā un Krievijā, vienlaikus nodrošinot zemu aizturi un stabilu datu pārraides plūsmu.

Layer 2 risinājums balstīts uz MPLS tehnoloģijas bāzes, sniedzot diferencētus IP pakalpojumus ar drošiem “point-to-point” un “point-to-multipoint” savienojumiem MPLS tīklā. Šāda tehnoloģija ideāli piemērota pakalpojumu replikācijai vienā lokālā LAN tīklā. Turklāt Layer 2 ir neatņemams elements attālinātai datu avārijas atjaunošanas pakalpojuma replikācijai, nodrošinot informācijas apmaiņu jebkurā vietā un laikā. Risinājums ļauj vienkāršā veidā apvienot ģeogrāfiski atdalītus birojus, piemēram galveno biroju un tā filiāli, veidojot savienojumu ar uzņēmuma korporatīvo tīklu. Tādējādi risinājums nodrošina attālinātu piekļuvi IT lietojumprogrammām, piemēram, CRM (Customer Relationship Management), grāmatvedības un vadības sistēmām vai uzņēmuma datu bāzēm.

Jautājiet pēc individuāla tīkla risinājuma ar Jums nepieciešamiem protokoliem un maršrutu, lai savienotu jūsu uzņēmumam svarīgus punktus visā pasaulē.


Ātri,vienkārši pievienojami papildu savienojumi DEAC Droši “point-to-point”  un “point-to-multipoint” savienojumi DEAC Diferencēti IP pakalpojumi un dažādi maršrutēšanas protokoli - Ethernet, IPv4 un IPv6, DEAC

Ātri un vienkārši pievienojami papildu savienojumi jebkurā vietā

Droši “point-to-point” un “point-to-multipoint” savienojumi

Diferencēti IP pakalpojumi un dažādi maršrutēšanas protokoli - Ethernet, IPv4 un IPv6


Layer 2 pieslēgumi ir pilnībā izolēti, izslēdzot jebkādus nesankcionētas piekļuves riskus. Sertificēti tīkla inženieri klientiem izstrādā individuālu tīkla arhitektūru, nodrošinot integrāciju un savienojumu ar uzņēmuma iekšējo tīklu, samazinot operatīvās izmaksas un kapitālieguldījumus iekārtu iegādē un tīkla infrastruktūras uzturēšanā.

Risinājuma ekonomisko izdevīgumu nosaka arī iespēja vajadzības gadījumā optimāli sadalīt nepieciešamos resursus tīkla iekšienē. Izmantojiet iespēju attīstīt un pārvaldīt drošu korporatīvo tīklu nosakot katram datu pārraides kanālam ar ātrumu no 10 Mb līdz 10 Gb atkarībā no Jūsu biznesa vajadzībām!

Izveidojiet savu risinājumu ar Ethernet, IPv4 vai IPv6 protokolu vai arī izveidojiet pielāgotu tīkla risinājumu ar nepieciešamiem protokoliem un maršrutu, lai savienotu vairākus uzņēmuma birojus visā pasaulē.


Datu pārrraides tīkla risinājumi biznesa stabilitātei DEAC


Tehniskā specifikācija

Risinājums ir būvēts, izmantojot pasaulē atzītu zīmolu Cisco un Juniper iekārtas, tādējādi nodrošinot garantētus, pieejamus un pielāgojamus tīkla risinājumus ar augstu veiktspēju, mērogojamību, optimālu tīkla resursu izmantošanu vai paplašināšanu nepieciešamības gadījumā, kā arī sertificētu tehnisko atbalstu. Daudzprotokolu komutācija nodrošina datu plūsmu tīklā, izmantojot visefektīvākos un pieejamos datu pārraides kanālus. Tāpat, tehnoloģija nodrošina pakešu transportu komutācijas tīklā. Turklāt uz MPLS bāzes tiek veidoti arī privātie tīkli, kas sniedz individuālus datu pārraides risinājumus privātajiem tīkliem neatkarīgi vienam no otra, tādējādi pielāgojot risinājumu tieši Jūsu biznesa vajadzībām un specifikai. Risinājuma tehnoloģija ļauj izmantot dažādus tīkla protokolus, piemēram, Ethernet, IPv4 un IPv6, tādējādi veidojot savienojumus no jebkuras lokācijas.

Veidojiet savienojumu no jebkuras vietas pasaulē un iegūstiet maksimālo efektu no centralizētas uzņēmuma pārvaldības!

Saistītie pakalpojumi: VPN, Tīkla pakalpojumi, IP tranzīts

Uzzini vairāk par DEAC tīkla pārklājumu.

Datu pārrraides tīkla risinājumi biznesa stabilitātei DEAC


Jautājumu gadījumā un individuālas tīkla konfigurācijas saņemšanai sazinieties ar mums!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222
deac-partners-logo