...

IT konsultācijas


IT biznesa risinājumi DEAC
expand_more
   

DEAC ilggadējā darbība datu centru jomā ir ļāvusi mums uzkrāt padziļinātas zināšanas dažādu pielāgotu IT risinājumu plānošanā un ieviešanā. DEAC eksperti sniegs profesionālas konsultācijas IT risinājumu ieviešanā Jūsu uzņēmumā, juridiskās konsultācijas datu centru pakalpojumu izmantošanā, kā arī datu centru izbūves plānošanā un dažādu saistītu sistēmu ieviešanā.Audits DEAC

Audits

Izmantojiet maksimālu IT iekārtu veiktspēju, nepārmaksājot par jaudu, ko Jūs neizmantojat, un padariet biznesa procesus efektīvākus! DEAC eksperti veiks Jūsu IT sistēmas auditu, izstrādās piemērota risinājuma ieviešanas un integrēšanas plānu.

Uzzināt vairāk >

Ekspertu konsultācijas ISO prasību ieviešanā

Ekspertu konsultācijas ISO prasību ieviešanā

Ekspertu konsultācijas un procesu plānošana ISO 22301, ISO/IEC 27001, ISO 90001, ISO 14001, ISO 45001, PCI DSS standartu prasību ieviešanā Jūsu uzņēmumā, kā arī konsultācijas GDPR atbilstoša biznesa procedūru ieviešanā.

Uzzināt vairāk >

Drošības risinājumu plāna izstrāde DEAC


Drošības risinājumu plāna izstrāde

Biznesā, kur procesu nepārtrauktība ir atkarīga no IT sistēmu darbības, būtiski ir izvērtēt visus IT riskus. DEAC eksperti sniegs konsultācijas drošības risinājumu un rīcības plāna ieviešanā Jūsu uzņēmuma darbības nepārtrauktībai.

Uzzināt vairāk >

Datu centra projektēšana DEAC


Privātā mākoņa izstrāde

Privātā mākoņa resursu plānošana ir sarežģīts un laikietilpīgs process, ko DEAC speciālisti veiks Jūsu vietā, pielāgojot risinājumu nepieciešamajām biznesa vajadzībām.

Kvalitātes sistēmu ieviešana datu centrā DEAC


Kvalitātes sistēmu ieviešana datu centrā

Kvalitātes sistēmu ieviešana datu centrā ir būtisks solis augstu un atzītu standartu iegūšanai datu centrā. DEAC kvalitātes speciālists veiks Jūsu datu centra auditu un izveidos projekta plānu kvalitātes sistēmas ieviešanai.

CRM, Microsoft Dynamics ekpertu konsultācijas DEAC


Datu centra projektēšana

Mēs sniedzam padziļinātas speciālistu zināšanas tāda datu centra izveides plānošanā un projektēšanā, kas ir atbilstošs starptautiski atzītu standartu prasībām un kura darbība ir energoresursu efektīva. Iegūstiet datu centra projekta plānu no speciālistiem, kas uzkrājuši zināšanas daudzu gadu garumā.

Juridiskās konsultācijas DEAC


Juridiskās konsultācijas

DEAC ir pieredzējis un ilggadējs datu centru operators Eiropā, tādēļ var sniegt juridiskās konsultācijas dažādu valstu datu centru pakalpojumu izmantošanas juridiskajos aspektos gan datu centra mītnes valstī, gan datu glabāšanai ārpus tās.

Virtuālais birojs un juridiskā adrese DEAC


CRM, Microsoft Dynamics ekpertu konsultācijas

Profesionālas tehniskās konsultācijas biznesa CRM un Microsoft Dynamics programmatūru izmantošanai un pielāgošanai konkrētā uzņēmuma vajadzībām.
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!
deac-partners-logo