IT biznesa risinājumi DEAC
IT biznesa risinājumi DEAC
IT biznesa risinājumi DEAC
IT konsultācijas DEAC
IT konsultācijas DEACDEAC ilggadējā darbība datu centru jomā ir ļāvusi mums uzkrāt padziļinātas zināšanas dažādu pielāgotu IT risinājumu plānošanā un ieviešanā. DEAC eksperti sniegs profesionālas konsultācijas IT risinājumu ieviešanā Jūsu uzņēmumā, juridiskās konsultācijas datu centru pakalpojumu izmantošanā, kā arī datu centru izbūves plānošanā un dažādu saistītu sistēmu ieviešanā.

Audits DEAC

Audits
Izmantojiet maksimālu IT iekārtu veiktspēju, nepārmaksājot par jaudu, ko Jūs neizmantojat, padariet biznesa procesus efektīvus un izmantojiet IT sistēmu kā stabilu pamatu uzņēmējdarbībai. DEAC eksperti veiks Jūsu IT sistēmas auditu, izstrādās piemērota risinājuma ieviešanas un integrēšanas plānu.

Privātā mākoņa projektēšana DEAC

Privātā mākoņa izstrāde
Privātā mākoņa resursu plānošana ir sarežģīts un laikietilpīgs process, ko DEAC speciālisti veiks Jūsu vietā, pielāgojot risinājumu nepieciešamajām biznesa vajadzībām.

Drošības risinājumu projektēšana DEAC

Drošības risinājumu plāna izstrāde
Biznesā, kur darba procesu nepārtrauktība ir atkarīga no IT sistēmu darbības, būtiski ir izvērtēt riskus IT procesu darbības pārtraukumu gadījumā. DEAC eksperti sniegs konsultācijas drošības risinājumu plānošanā un rīcības plāna izstrādē Jūsu uzņēmuma darbības nepārtrauktības nodrošināšanai.

Datu centra projektēšana DEAC

Datu centra projektēšana
Mēs sniedzam padziļinātas speciālistu zināšanas tāda datu centra izveides plānošanā un projektēšanā, kas ir atbilstošs starptautiski atzītu standartu prasībām un kura darbība ir energoresursu efektīva. Iegūstiet datu centra projekta plānu no speciālistiem, kas uzkrājuši zināšanas daudzu gadu garumā.

Kvalitātes sistēmu ieviešana datu centrā DEAC

Kvalitātes sistēmu ieviešana datu centrā
Kvalitātes sistēmu ieviešana datu centrā ir būtisks solis augstu un atzītu standartu iegūšanai datu centrā. DEAC kvalitātes speciālists veiks Jūsu datu centra auditu un izveidos projekta plānu kvalitātes sistēmas ieviešanai.

CRM, Microsoft Dynamics projektēšana DEAC

CRM, Microsoft Dynamics ekpertu konsultācijas
Profesionālas tehniskās konsultācijas biznesa CRM un Microsoft Dynamics programmatūru izmantošanai un pielāgošanai konkrētā uzņēmuma vajadzībām.

Juridiskās konsultācijas DEAC

Juridiskās konsultācijas
DEAC ir pieredzējis un ilggadējs datu centru operators Eiropā, tādēļ var sniegt juridiskās konsultācijas dažādu valstu datu centru pakalpojumu izmantošanas juridiskajos aspektos gan datu centra mītnes valstī, gan datu glabāšanai ārpus tās.

Virtuālais birojs un juridiskā adrese DEAC

Virtuālais birojs un juridiskā adrese
DEAC saviem klientiem piedāvā izmantot virtuālā biroja priekšrocības – juridiskās adreses noma, izdalīts telefona numurs, zvanu apkalpošana, faksa un korespondences saņemšana un pārsūtīšana, kā arī telpu noma.

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Sazinieties ar mūsu ekspertiem, lai noskaidrotu vairāk!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222
Biznesa IT risinājumi DEAC
Biznesa IT risinājumi DEAC
deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt