Serveru un iekārtu izvietošana (colocation)

Serveru un iekārtu izvietošana DEAC


Uzticieties jomas ekspertiem un izvietojiet savas IT iekārtas DEAC datu centros, lai panāktu to maksimālu veiktspēju, piemērotus apstākļus to uzturēšanai un nepārtrauktu uzraudzību. DEAC datu centri ir aprīkoti ar daudzpakāpju drošības sistēmām un nodrošināti ar perfektiem apstākļiem, kas piemēroti IT infrastruktūras uzturēšanai. Speciāli aprīkotās serveru telpās tiek nodrošināts Jūsu iekārtu, kā arī tīkla infrastruktūras monitorings 24/7.
Augstāko drošības prasību infrastruktūra DEAC

Zema tīkla aizture un augsta datu pieejamība 24/7 DEAC

Maksimāla iekārtu veiktspēja bez uzturēšanas izmaksām DEAC

Augstāko drošības prasību infrastruktūra DEAC datu centros 
Izvietojiet savas IT iekārtas DEAC datu centru infrastruktūrā, kas atbilst augstākajām drošības prasībām

Zema tīkla aizture un augsta datu pieejamība 24/7
Sistēmu un datu pieejamība līdz pat 99,99%* un Jūsu dati pasaules līmeņa datu centros, kas savienoti ar 10 Gbit tīklu visā Eiropā

Maksimāla iekārtu veiktspēja bez uzturēšanas izmaksām
DEAC datu centri ir aprīkoti ar IT iekārtām nepieciešamu tehnoloģisko vidi, lai panāktu Jūsu iekārtu maksimālu veiktspēju

Serveru un iekārtu izvietošana DEAC

Serveru un iekārtu izvietošana

nodrošināta iekārtu uzraudzība un administrēšana, augstākie infrastruktūras drošības standarti, kā arī darbam pilnībā sagatavota un piemērota vide ir tas, kas Jums nepieciešams biznesa procesu nepārtrauktībai. Izvietojiet savas iekārtas un serverus DEAC datu centros un iegūstiet garantētu drošību Jūsu datiem.

Uzzināt vairāk >

IT risinājumi DEAC

Serveru statņu noma DEAC

Statņu noma jeb serveru skapju noma

pasaules līmenim atbilstoši datu centri, kas aprīkoti ar fizisku apsardzi un nepārtrauktu elektroenerģijas padevi samazinās Jūsu uzņēmuma IT uzturēšanas izmaksas un sniegs pilnīgu procesu nepārtrauktību. Izvietojiet iekārtas ar neierobežotu datu apjomu, palielinot un pielāgojot statņu skaitu savām vajadzībām un izvēlieties dažādus papildus drošības līdzekļus.

Uzzināt vairāk >


Biznesa IT risinājumi, DEAC


Vai Jums radās kādi jautājumi?
DEAC IT eksperti Jums palīdzēs!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222
DEAC sniegs pilnu tehnisko atbalstu Jūsu iekārtām un nepieciešamo tīkla savienojumu sistēmas nevainojamai darbībai. Tāpat sniedzam iespēju klientiem individuāli izvēlēties savu iekārtu piekļuves politiku, vajadzībām atbilstošu iekārtu administrēšanu un monitoringu. Serveru izvietošana datu centrā ir droša vieta Jūsu biznesa datiem un programmatūrām. DEAC datu centri ir aprīkoti visaugstākā drošības līmeņa nodrošināšanai un vislabāko iespējamo apstākļu uzturēšanai. Neatkarīgi no serveru skaita, kas nepieciešami izvietošanai, DEAC serveru statņi ir gatavi lietošanai. Papildus tiem definējiet sev vēlamās piekļuves tiesības un izvēlieties ātrgaitas interneta pieslēgumu.


Kādēļ izmantot serveru
izvietošanas un statņu
nomas pakalpojumu?

Serveru izvietošanas un
statņu nomas ieguvumi


Ir gandrīz neiespējami nodrošināt nepārtrauktu enerģijas padevi un piemērotas vides apstākļus serveriem un citai IT infrastruktūrai Jūsu ofisā. DEAC datu centri nodrošina plašu to izvietojumu informācijas apmaiņai starp Jūsu biznesa filiālēm, nepieciešamo gaisa kondicionēšanas sistēmu, mitruma līmeni, temperatūru un augstu fiziskās un informācijas drošības līmeni ar 24/7 monitoringu.


 • Augsts drošības līmenis – DEAC datu centri atbilst internacionāli atzītiem standartiem, nodrošina 24/7 monitoringu, fizisko drošību, videonovērošanu, biometriskos skenerus, signalizācijas sistēmas, kodētu pieeju, ugunsdrošības sistēmas, reālā laika siltuma sensorus un citus instrumentus augsta drošības līmeņa nodrošināšanai.

 • Stabilitāte un paredzamība – vairāki rezerves ģeneratori un avārijas atjaunošanas plāns nodrošina DEAC pakalpojumu nepārtrauktību. Maksājiet tikai par tiem IT resursiem, ko Jūs izmantojat un iegūstiet paredzamas ikmēneša izmaksas.

 • Savienojamība – DEAC datu centri ar kontrolētu klimatu nodrošina augstu joslas platuma ātrumu un rezervētus tīkla savienojumus. Jums nav nepieciešams maksāt papildus par IT infrastruktūras uzturēšanu, tas viss ir iekļauts DEAC IT risinājumos.

 • Mērogojamība - serveru izvietošanas pakalpojums datu centros sniedz Jums iespēju ātri pielāgot nepieciešamo pakalpojumu atkarībā no Jūsu vajadzībām. DEAC datu centri nodrošina plašu apjomu ar darbam gatavām IT iekārtām jebkurā laikā.

Serveru un iekārtu izvietošana: tehniskā specifikācija
  • DEAC datu centru infrastruktūras darbības nepārtrauktības līmenis sasniedz 2(N+1).
  • APC 42U, 600x1070 mm statnes vai pēc individuālā pasūtījuma; IP adrešu skaits tiek izdalīts pēc pieprasījuma. Klienta pieprasījumi vai uzdevumi DEAC klientu atbalsta dienestā tiek risināti 24/7.
  • Nepārtrauktu elektrības padevi statnim nodrošina vairākas neatkarīgas elektrolīnijas, APC Symmetra nepārtrauktās barošanas sistēmas jeb UPS un SDMO dīzeļģeneratori.  
  • Vairākas neatkarīgas Emerson Network Power klimata kontroles sistēmas uztur datiem piemērotāko temperatūru (+ 22 °C - +24 °C).
  • Automātiskās ugunsdrošības sistēmas ar jaunākās paaudzes dūmu un karstuma detektoriem nepieļauj ugunsgrēku, serveru telpas aprīkotas ar gāzes dzesēšanas sistēmu.  
  • DEAC datu centri nav atkarīgi no komunikāciju operatoriem un piedāvā iespēju pieslēgt klientu statnī izvietotās iekārtās pie vairākiem komunikāciju operatoriem visā pasaulē. Statņa minimālais pieslēgumu ātrums ir sākot no 100 Mbit/s, maksimālā ātruma pieslēgšana – bez ierobežojumiem.
deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt