Serveru un iekārtu izvietošana DEAC

Uzticieties jomas ekspertiem un izvietojiet savas IT iekārtas DEAC datu centros, lai panāktu to maksimālu veiktspēju, piemērotus apstākļus to uzturēšanai un nepārtrauktu uzraudzību. DEAC

datu centri

nodrošina augstākos drošības standartus, kas piemēroti uzņēmumu IT infrastruktūras uzturēšanai. Speciāli aprīkotās serveru telpās tiek nodrošināts Jūsu iekārtu, kā arī tīkla infrastruktūras monitorings 24/7. DEAC sniegs pilnu tehnisko atbalstu Jūsu iekārtām un nepieciešamo tīkla savienojumu sistēmas nevainojamai darbībai. Tāpat sniedzam iespēju klientiem individuāli izvēlēties savu iekārtu piekļuves politiku, vajadzībām atbilstošu iekārtu administrēšanu un monitoringu.

Augstāko drošības prasību infrastruktūra DEAC Zema tīkla aizture DEAC Maksimāla iekārtu veiktspēja DEAC
Augstāko drošības prasību infrastruktūra DEAC datu centros 

Izvietojiet savas IT iekārtas DEAC datu centru infrastruktūrā, kas atbilst augstākajām drošības prasībām
Zema tīkla aizture un augsta datu pieejamība 24/7

Sistēmu un datu pieejamība līdz pat 99,99%* un Jūsu dati pasaules līmeņa datu centros, kas savienoti ar 10 Gbit tīklu visā Eiropā

Maksimāla iekārtu veiktspēja bez uzturēšanas izmaksām

DEAC datu centri ir aprīkoti ar IT iekārtām nepieciešamu tehnoloģisko vidi, lai panāktu Jūsu iekārtu maksimālu veiktspēju


Serveru un iekārtu izvietošana DEAC

Serveru un iekārtu izvietošana

- nodrošināta iekārtu uzraudzība un administrēšana, augstākie infrastruktūras drošības standarti, kā arī darbam pilnībā sagatavota un piemērota vide ir tas, kas Jums nepieciešams biznesa procesu nepārtrauktībai. Izvietojiet savas iekārtas un serverus DEAC datu centros un iegūstiet garantētu drošību Jūsu datiem.

Uzzināt vairāk >


Statņu noma jeb serveru skapju noma

- pasaules līmenim atbilstoši datu centri, kas aprīkoti ar fizisku apsardzi un nepārtrauktu elektroenerģijas padevi samazinās Jūsu uzņēmuma IT uzturēšanas izmaksas un sniegs pilnīgu procesu nepārtrauktību. Izvietojiet iekārtas ar neierobežotu datu apjomu, palielinot un pielāgojot statņu skaitu savām vajadzībām un izvēlieties dažādus papildus drošības līdzekļus.

Uzzināt vairāk >

Statņu noma DEAC


Biznesa IT risinājumi, DEAC


Vai Jums radās kādi jautājumi?
DEAC IT eksperti Jums palīdzēs!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222

Tehniskā specifikācija
  • DEAC datu centru infrastruktūras darbības nepārtrauktības līmenis sasniedz 2(N+1).
  • APC 42U, 600x1070 mm statnes vai pēc individuālā pasūtījuma; IP adrešu skaits tiek izdalīts pēc pieprasījuma. Klienta pieprasījumi vai uzdevumi DEAC klientu atbalsta dienestā tiek risināti 24/7.
  • Nepārtrauktu elektrības padevi statnim nodrošina vairākas neatkarīgas elektrolīnijas, APC Symmetra nepārtrauktās barošanas sistēmas jeb UPS un SDMO dīzeļģeneratori. 
  • Vairākas neatkarīgas Emerson Network Power klimata kontroles sistēmas uztur datiem piemērotāko temperatūru (+ 22 °C - +24 °C). 
  • Automātiskās ugunsdrošības sistēmas ar jaunākās paaudzes dūmu un karstuma detektoriem nepieļauj ugunsgrēku, serveru telpas aprīkotas ar gāzes dzesēšanas sistēmu.
  • DEAC datu centri nav atkarīgi no komunikāciju operatoriem un piedāvā iespēju pieslēgt klientu statnī izvietotās iekārtās pie vairākiem komunikāciju operatoriem visā pasaulē. Statņa minimālais pieslēgumu ātrums ir sākot no 100 Mbit/s, maksimālā ātruma pieslēgšana – bez ierobežojumiem.
deac-partners-logo