... Risinājumi ...

Iekārtu izvietošana


IEKĀRTU IZVIETOŠANA


Uzticieties jomas ekspertiem un izvietojiet savas IT iekārtas DEAC datu centros, lai panāktu to maksimālu veiktspēju, piemērotus apstākļus to uzturēšanai un nepārtrauktu uzraudzību.
Jūsu IT iekārtas būs drošībā DEAC datu centros, kas ir aprīkoti ar daudzpakāpju drošības sistēmām un nodrošināti ar perfektiem apstākļiem, kas piemēroti IT infrastruktūras uzturēšanai. Speciāli aprīkotās serveru telpās tiek nodrošināts iekārtu, kā arī tīkla infrastruktūras monitorings 24/7.

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!
Augsts drošības līmenis DEAC

Augsts drošības līmenis

DEAC datu centri atbilst starptautiski atzītiem standartiem, nodrošina 24/7 monitoringu, fizisko drošību, videonovērošanu, biometriskos skenerus, signalizācijas sistēmas, kodētu pieeju, ugunsdrošības sistēmas, reālā laika siltuma sensorus un citus instrumentus augsta drošības līmeņa uzturēšanai.

Stabilitāte un paredzamība DEAC

Stabilitāte un paredzamība

Vairāki rezerves ģeneratori un avārijas atjaunošanas plāns nodrošina DEAC pakalpojumu nepārtrauktību. Maksājiet tikai par tiem IT resursiem, kurus Jūs izmantojat, un iegūstiet paredzamas ikmēneša izmaksas.

Savienojamība DEAC

Savienojamība

DEAC datu centri nodrošina plašu joslas platumu un rezervētus tīkla savienojumus. Jums nav nepieciešams maksāt papildus par IT infrastruktūras uzturēšanu, tas viss ir iekļauts.

Mērogojamība DEAC

Mērogojamība

Serveru izvietošanas pakalpojums datu centros sniegs Jums iespēju ātri pielāgot nepieciešamo pakalpojumu atkarībā no Jūsu vajadzībām. DEAC datu centri nodrošina plašu apjomu ar darbam gatavām IT iekārtām jebkurā laikā.


Kādēļ izmantot serveru
izvietošanas un statņu
nomas pakalpojumu?

Iekārtu izvietošana
DEAC datu centros

Kādēļ izmantot serveru izvietošanas un statņu nomas pakalpojumu?


Ir gandrīz neiespējami nodrošināt nepārtrauktu enerģijas padevi un piemērotas vides apstākļus serveriem un citai IT infrastruktūrai Jūsu ofisā. DEAC datu centri nodrošina plašu to izvietojumu informācijas apmaiņai starp Jūsu biznesa filiālēm, nepieciešamo gaisa kondicionēšanas sistēmu, mitruma līmeni, temperatūru un augstu fiziskās un informācijas drošības līmeni ar 24/7 monitoringu.


Iekārtu izvietošana DEAC datu centros


DEAC sniegs pilnu tehnisko atbalstu Jūsu iekārtām un nepieciešamo tīkla savienojumu sistēmas nevainojamai darbībai. Tāpat sniedzam iespēju klientiem individuāli izvēlēties savu iekārtu piekļuves politiku, vajadzībām atbilstošu iekārtu administrēšanu un monitoringu. Serveru izvietošana datu centrā ir droša vieta Jūsu biznesa datiem un programmatūrām. DEAC datu centri ir aprīkoti, lai nodrošinātu visaugstāko drošības līmeni un uzturētu vislabākos iespējamos apstākļus. Neatkarīgi no serveru skaita, kas nepieciešami izvietošanai, DEAC serveru statņi ir gatavi lietošanai. Papildus tiem definējiet sev vēlamās piekļuves tiesības un izvēlieties ātrgaitas interneta pieslēgumu.
Serveru un iekārtu izvietošana: tehniskā specifikācija
  • DEAC datu centru infrastruktūras darbības nepārtrauktības līmenis sasniedz 2(N+1).
  • APC 42U, 600x1070 mm statnes vai pēc individuālā pasūtījuma; IP adrešu skaits tiek izdalīts pēc pieprasījuma. Klienta pieprasījumi vai uzdevumi DEAC klientu atbalsta dienestā tiek risināti 24/7.
  • Nepārtrauktu elektrības padevi statnim nodrošina vairākas neatkarīgas elektrolīnijas, APC Symmetra nepārtrauktās barošanas sistēmas jeb UPS un SDMO dīzeļģeneratori.  
  • Vairākas neatkarīgas Emerson Network Power klimata kontroles sistēmas uztur datiem piemērotāko temperatūru (+ 22 °C - +24 °C).
  • Automātiskās ugunsdrošības sistēmas ar jaunākās paaudzes dūmu un karstuma detektoriem nepieļauj ugunsgrēku, serveru telpas aprīkotas ar gāzes dzesēšanas sistēmu.  
  • DEAC datu centri nav atkarīgi no komunikāciju operatoriem un piedāvā iespēju pieslēgt klientu statnī izvietotās iekārtās pie vairākiem komunikāciju operatoriem visā pasaulē. Statņa minimālais pieslēgumu ātrums ir sākot no 100 Mbit/s, maksimālā ātruma pieslēgšana – bez ierobežojumiem.

deac-partners-logo