... Atbalsts ...

E-pasts

... E-pasts
E-pasts

Šajā sadaļā mēs apkopojām atbildes uz biežāk uzdotiem jautājumiem par DEAC e-pasta servisa lietošanu. Ja Jūs neatradāt interesējošo jautājumu, aicinām Jūs sazināties ar mūsu tehniskā atbalsta dienestu.


DEAC e-pasts Pārslēgties uz savu DEAC e-pastu var šeit: http://mail.deac.lv 

Kā rīkoties, ja ir aizmirsta parole?

Ja aizmirsāt DEAC paroli, sekojiet norādēm reģistrācijas logā. Ja e-pasts dotajā mirklī Jums nav pieejams, sūtiet savu problēmas pieteikumu, sūtot e-pastu vai zvanot uz atbalsta dienestu pa tālruni +371 67072111.
 

Kā var nomainīt paroli?

Paroli var nomainīt apmeklējot šo lapu. Vai arī personai, kura ar DEAC noslēgtajā līgumā minēta kā kontaktpersona,ir jāsūta e-pasts uz DEAC tehnisko atbalstu, ja e-pasts dotajā mirklī nav pieejams – tad sazinieties ar mums.
 

Cik lielas e-pasta vēstules es varu sūtīt?

Ja Jūs kā izejošo pasta serveri izmantojat smtp.deac.lv, tad ne vairāk kā 30 Mb.
 

Vai var lietot e-pastu, izmantojot pasta programmu?

Jā, var lietot. Ienākošais (POP3, IMAPS) ir mailhub.deac.lv un izejošais (SMTP) ir smtp.deac.lv.
 

Kā izveidot papildu e-pasta adresi?

Ja Jūsu uzņēmums ir DEAC klients, tad, atkarībā no pieslēguma veida un abonēšanas maksas, uzņēmums var savām vajadzībām izveidot vairākas e-pasta adreses. Lai veiktu izmaiņas, sūtiet savu pieteikumu ar nepieciešamo papildus e-pastu sarakstu uz DEAC tehnisko atbalstu, norādot Jūsu DEAC kontaktpersonu vai sazinieties ar mums.
 

Vai var apskatīt savu e-pastu, izmantojot WWW interfeisu?

To var izdarīt, izmantojot DEAC WEBMAIL.
 

Kas jādara, ja e-pasta nosūtīšanas procesā tiek saņemts paziņojums par kļūdu?

Ja nevar nosūtīt kādai konkrētai adresei un saņemtais kļūdas paziņojums liecina par problēmām e-pastu sistēmā, vispirms jāpārliecinās, vai nav pieļauta kļūda rakstot adresi. Ja nav, tad saņemtais kļūdas paziņojums ir jāpārsūta (forwardDEAC tehniskajam atbalstamnorādot  no kādas vides e-pasts tieks sūtīts (webmail, e-pasta programma), no kāda e-pasta, kādam e-pastam un cikos sūtīts. Varat arī zvanīt mums pa tālr.: +371 67072111.
 

Kāpēc vēstuļu pienākšanas laiks ir norādīts nepareizi?

Iespējams, ka Jūsu datoram ir uzstādīta cita laika zona jeb datoram uzlikts nepareizs laiks.
 

Vai var izveidot auto atbildētāju?

Jā, var. Jūsu līgumā norādītajai kontaktpersonai jāsūta e-pasts DEAC tehniskajam atbalstam, ja e-pasts dotajā mirklī nav pieejams, zvaniet mums pa tālr.: +371 67072111.
 

Vai var pāradresēt e-pastu uz citu adresi?

Jā, var. Jūsu līgumā norādītajai kontaktpersonai jāsūta e-pasts DEAC tehniskajam atbalstam, ja e-pasts dotajā mirklī nav pieejams zvaniet mums pa tālr.: +371 67072111.
 

Ko darīt, ja nepārtraukti saņemu surogātpastu, mēstules, spamu?

DEAC piedāvā klientiem pieslēgt filtru, kas identificēs un automātiski bloķēs vai marķēs mēstules, savukārt klients varēs marķētās vēstules pārvietot uz atsevišķu mapi, vai e-pasta programmā izveidot ruli, kas to dara automātiski. To var darīt uzreiz pie līguma slēgšanas, vai arī pievienot šo pakalpojumu vēlāk.
 

Adresē https://mail.deac.lv saņemts kļūdas paziņojums "neizdevās pieslēgties". Kur varētu notikt kļūda?

Ir nepareizi ievadīti e-pasta adrese un/vai parole. Pārliecinieties, ka taustiņš "Caps Lock" nav ieslēgts un parole tiek ievadīta pareizi, kā arī pārliecinieties, vai tiek ievadīta pilna e-pasta adrese (piemēram:[email protected]). Ja tas nepalīdz, tad sazinieties ar DEAC tehnisko atbalstu, ja e-pasts dotajā mirklī nav pieejams, zvaniet mums pa tālr.: +371 67072111.

 


Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Elastīgi pakalpojumi

Superātra ieviešana un individuāli risinājumi specifiskām un sarežģītām prasībām.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

Biznesa IT risinājumi DEAC Ātrs klientu atbalsts

Ātrs DEAC atbalsts Jums ērtākajā laikā un veidā 24/7.

deac-partners-logo