... Atbalsts ...

SLA

... SLA
SLA

Service Level Agreement (SLA) vai paaugstināta servisa līmenis nosaka garantētu reakcijas laiku, kura ietvaros DEAC tehniskais personāls uzsāk klienta pieprasījuma apstrādi un problēmu novēršanu. 


Ikdienā biznesa prasības ir dažādas, un galvenie uzņēmuma vadītāja uzdevumi ir ātri risināt aktuālos jautājumus un maksimāli koncentrēties pamatdarbībai. Piesaistot IT ārpakalpojumus, ir svarīgi apzināt riskus, kurus vadītājs spēj un ir gatavs uzņemties pats, un kurus – deleģēt.

Strādājot ar vairāk nekā 2500 klientiem no 40 valstīm, DEAC ir izstrādājis vairākus pakalpojumu sniegšanas līmeņus, kuri būtiski atvieglo dažādu uzņēmuma ilgtermiņa stratēģisko mērķu sasniegšanu.

Gadījumā, ja ir nepieciešams padoms optimāla un efektīva pakalpojumu sniegšanas līmeņa izvēlē, droši sazinieties ar DEAC ekspertiem, izmantojot Jums ērtāko saziņas veidu.

 

Apkalpošanas līmeņi

Līmenis  Reakcijas ātrums Pieejamība
Standarta līgums Rindas kārtībā

P - P

9.00-18.00

DEAC SLA

12 - 24 h

P - P

9.00-18.00

DEAC SLA

 4 - 8 h

P - Sv

9.00-18.00

DEAC SLA

 1 - 2 h  24 / 7

 

Biznesa IT risinājumi DEAC
Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

Biznesa IT risinājumi DEAC
Augsta pieejamība datiem

Procesu nepārtrauktība līdz pat 99,995% ar atrunātām pakalpojumu sniegšanas garantijām.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Ātrs klientu atbalsts

Ātrs DEAC atbalsts Jums ērtākajā laikā un veidā 24/7.

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt