... Atbalsts ...

SLA datu centrs


Service Level Agreement (SLA)


Rūpējoties par saviem klientiem, DEAC Private Data Centers izveidotie SLA jeb garantēti pakalpojuma pieejamības līmeņi nosaka, kā nomērīt sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā arī kompensācijas apmērus, ja netiek panākts servisa līmenis, par kuru esam vienojušies. Mūsu ilggadējā pieredze ar klientiem no vairāk nekā 40 valstīm ir veicinājusi SLA līmeņu izstrādi, kas ievērojami palīdz sasniegt uzņēmuma ilgtermiņa stratēģiskos mērķus.Reakcijas laika SLA

Pieejamības līmeņa SLA

Papildu finanšu atbildības SLA


Reakcijas laika SLA nodrošina, ka klients saņems palīdzību no DEAC IT ekspertiem noteiktā laika periodā, kas atkarīgs no noslēgtās vienošanās. Jūs varat izvēlēties nepieciešamo reakcijas laika termiņu sākot no nākamās darba dienas līdz pat 30 minūtēm DEAC darba laikā vai 24 stundas diennaktī. DEAC pieejamība darba laikā ir no 9:00 - 18:00 EET (UTC / GMT +2 stundas).
Gadījumā, ja reakcijas laiks ir ilgāks pat par minūti nekā noteikts līgumā, DEAC nodrošinās kompensāciju, iekļaujot to nākamā mēneša pakalpojumu rēķinā. Turklāt pakalpojums ietver arī noteiktu tehnisko konsultāciju laiku ar DEAC IT ekspertiem atbilstoši izvēlētajam SLA līmenim, kas izveidots, lai sniegtu pēc iespējas ātrāku klienta problēmu atrisināšanu vai palīdzību administrēšanā.


Pieejamības līmeņa SLA nodrošina garantētu pakalpojumu procentuālo pieejamību un finansiālu kompensāciju no DEAC gadījumā, ja kopējais pakalpojuma pieejamības procentuālais apmērs konkrētajā mēnesī ir zemāks par saskaņoto. DEAC IT eksperti veic nepārtrauktu pakalpojumu pieejamības monitoringu, nodrošinot nepieciešamo pakalpojumu stabilitāti, kā arī mēs informējam klientus par plānotajiem uzlabošanas darbiem. Mūsu eksperti palīdzēs Jums definēt nepieciešamo servisa pieejamības līmeni un piemērotāko SLA līmeni no bronzas līdz platīnam. Pieejamības līmeņa SLA gadījumā, noteikti līmeņi ir piemēroti tikai konkrētiem pakalpojumiem. Lai iegūtu detalizētāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums!


Papildu finanšu atbildības SLA kombinējams tikai ar pieejamības līmeņa SLA, un tas nodrošina papildu garantijas klientam. Paaugstināta kompensācija tiek piešķirta, ja kumulatīvais pakalpojuma pieejamības laiks nesasniedz procentuālo apmēru, kas aprakstīts līgumā. Izmantojiet uzticamu ārpakalpojumu sniedzēju! Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums!

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


Service Level Agreement (SLA) jeb vienošanās par pakalpojuma pieejamības līmeni starp datu centru pakalpojumu sniedzēju DEAC un klientu definē individuāli pielāgotas saistības un garantijas servisa pieejamības līmeņa nodrošināšanai, kas ir svarīga pakalpojumu līguma sastāvdaļa. Izvēlieties uzticamus pakalpojumus ar augstu pieejamību un garantētu reakcijas laiku, kura ietvaros DEAC tehniskais personāls uzsāk klienta pieprasījuma apstrādi un problēmu novēršanu.


Mūsdienu biznesa prasības strauji mainās un attīstās; uzņēmuma vadītāju galvenais uzdevums ir ātri risināt problēmu situācijas, lai varētu pilnībā pievērsties uzņēmējdarbības pamatdarbībai, nodrošinot tās rentabilitāti un efektivitāti. Sasniedziet Jūsu izvirzītos mērķus un uzlabojiet biznesa procesu produktivitāti, izmantojot uzticamu IT ārpakalpojumu partneri, kas ļaus Jums veikt IT risku pārdali.
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo