... Atbalsts ...

SLA datu centrs

... Service Level Agreement (SLA)
Service Level Agreement (SLA)

Rūpējoties par saviem klientiem, DEAC Private Data Centers izveidotie SLA jeb garantēti pakalpojuma pieejamības līmeņi nosaka, kā nomērīt sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā arī kompensācijas apmērus, ja netiek panākts servisa līmenis, par kuru esam vienojušies. Mūsu ilggadējā pieredze ar klientiem no vairāk nekā 40 valstīm ir veicinājusi SLA līmeņu izstrādi, kas ievērojami palīdz sasniegt uzņēmuma ilgtermiņa stratēģiskos mērķus.expand_more

REAKCIJAS LAIKA SLA

   

Mēs garantējam, ka uzsāksim problēmu risināšanu līgumā atrunātajos termiņos.
Aizmirstiet par tehniskām problēmām - uzticiet tās DEAC!

Reakcijas laika pakalpojumu līmeņa līgums (SLA) nodrošina, ka mēs nekavējoties pievēršamies klienta problēmsituācijai un uzsākam tās risināšanu noteiktajā laikā.
Jūs varat izvēlēties nepieciešamo reakcijas laika termiņu sākot no nākamās darba dienas līdz pat 30 minūtēm DEAC darba laikā vai 24 stundas diennaktī.


DEAC pieejamība darba laikā ir no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 9:00 - 18:00 EET (UTC / GMT +2).


Izvēlieties reakcijas laiku:  • 24st. best-effort darba laikā

  • 4 st. darba laikā

  • 1 st. darba laikā

  • 30 min darba laikā

  • 4 st. jebkurā laikā (24x7)

  • 1 st. jebkurā laikā (24x7)

  • 30 min jebkurā laikā (24x7)Service Level Agreement (SLA) jeb vienošanās par pakalpojuma reakcijas līmeni starp datu centru pakalpojumu sniedzēju DEAC un klientu definē individuāli pielāgotas saistības un garantijas servisa reakcijas līmeņa nodrošināšanai, kas ir svarīga pakalpojumu līguma sastāvdaļa. Izvēlieties uzticamus pakalpojumus ar augstu pieejamību un garantētu reakcijas laiku, kura ietvaros DEAC tehniskais personāls uzsāk klienta pieprasījuma apstrādi un problēmu novēršanu.
Mūsdienu biznesa prasības strauji mainās un attīstās; uzņēmuma vadītāju galvenais uzdevums ir ātri risināt problēmu situācijas, lai varētu pilnībā pievērsties uzņēmējdarbības pamatdarbībai, nodrošinot tās rentabilitāti un efektivitāti. Sasniedziet Jūsu izvirzītos mērķus un uzlabojiet biznesa procesu produktivitāti, izmantojot uzticamu IT ārpakalpojumu partneri, kas ļaus Jums veikt IT risku pārdali.
Papildu noteiktajiem SLA pakalpojumu līmeņiem mēs rūpējamies par klientu vajadzībām atbilstoši uzņēmējdarbības prasībām, tādēļ piedāvājam dažādus SLA līmeņus. Ja Jums nepieciešama palīdzība optimālākā un efektīvākā SLA līmeņa izvēlē, sazinieties ar mūsu ekspertiem un iegūstiet papildu vērtību no stabiliem IT risinājumiem!

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo