Izdalītie serveri DEAC

Nomājiet serverus vai serveru klasterus no ilggadēja datu centru operatora DEAC, lai panāktu maksimālu iekārtu veiktspēju un paaugstinātu drošības līmeni savai biznesa nepārtrauktībai, datu aizsardzībai un procesu attīstībai. DEAC datu centri nodrošina augstākos standartus serveru un iekārtu datu pieejamībai un drošībai, kā arī sniedz iespēju izvēlēties ne tikai darbam gatavus serverus, bet arī tos individuāli pielāgot Jūsu biznesa vajadzībām. Serveru un iekārtu noma nodrošinās paredzamas ikmēneša izmaksas un Jums nebūs nepieciešami lieli, vienreizēji ieguldījumi infrastruktūras iegādei, kā arī samazināsies nevēlami iekārtu uzturēšanas un datu drošības riski.


Tīklu un iekārtu garantijaDEAC Uzticams tehniskais nodrošinājums DEAC Plašas izvēles iespējas DEAC

Tīklu un iekārtu
garantija

Serveriem tiek nodrošināta garantēta datu pieejamība 99,95%, kā arī 100% iekārtu garantija

Uzticams tehniskais nodrošinājums

Kvalitatīva pasaules līmeņa ražotāju aparatūra un serveru izvietošana drošos datu centros, kas savienoti ar 10 Gbit tīklu visā Eiropā

Plašas izvēles iespējas

Darbam gatavi serveri nomai vai noma ar izpirkuma iespēju, individuālas konfigurācijas un serveru klasteri ar ātru paplašināšanas iespēju


DEAC izdalītie serveri

Izdalītie serveri

- maksimāla veiktspēja, elastība un kontrole pār nomāto iekārtu ir tas, kas Jums nepieciešams, lai iegūtu visaugstāko kvalitāti Jūsu uzņēmumam nepieciešamo programmatūru lietošanai, datu apstrādei un glabāšanai. DEAC izdalīto serveru noma nodrošinās datu pieejamības prasības, kas sniegs drošu pamatu Jūsu uzņēmuma darba procesu nepārtrauktībai un attīstībai.

Uzzināt vairāk >


Serveru klasteri

- iegūstiet augstu drošības, datu pieejamības un skaitļošanas kvalitātes līmeni Jūsu datiem! DEAC izveidos Jūsu uzņēmējdarbībai piemērotu, jaudīgu serveru un datu glabāšanas sistēmu, kas vērsta uz biznesa nepārtrauktību un stabilitāti. Izvēlieties DEAC datu centru serveru klasteru risinājumu un iegūstiet prognozējamas ikmēneša izmaksas tikai par tiem resursiem, ko izmantosiet!

Uzzināt vairāk >

DEAC serveru klasteri


DEAC Serveru noliktavas tīrīšana

Serveru noliktavas tīrīšana

- izvēlieties piemērotāko no DEAC noliktavā esošajiem darbam gatavajiem serveriem par īpaši izdevīgām cenām! DEAC piedāvā augstākos kvalitātes standartus un drošības procedūras efektīvai iekārtu darbībai, turklāt piedāvājam arī iespēju nomāt serverus ar izpirkuma iespēju. DELL, HP un IBM serveri jau ir gatavi darbam bez ierīkošanas maksas!

Uzzināt vairāk >


Biznesa IT risinājumi, DEAC


Vai Jums radās kādi jautājumi?
DEAC IT eksperti Jums palīdzēs!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222
Tehniskā specifikācija

    Izdalītā servera tehnoloģija piešķir tā lietotājam plašas papildu iespējas un perifēriju ierīču kombinācijas, kā arī ļauj uzstādīt nepieciešamo programmatūru un operētājsistēmu atkarībā no iekārtai izvirzītiem uzdevumiem. Saņemot pilnu pārvaldības kontroli un administrēšanas tiesības, klientam ir iespēja pielāgot servera resursus noteiktām vajadzībām. Turklāt serveris ir pieslēgts izdalītam interneta savienojumam ar 100% pieejamību, iekārtu un diska apjomu, kā arī pilnībā izdalītu resursu veiktspēju.

    DEAC rezervētā tīkla infrastruktūra ir balstīta uz Cisco tīkla aparatūru, kas nodrošina liela ātruma un augstas ietilpības savienojumu ar galvenajiem interneta savienojuma mezgliem. Mēs garantējam, ka mūsu tīkls tiek noslogots ne vairāk par 70%, garantējot augstu veiktspēju un zemu aizturi.

    Visi DEAC izdalītie serveri ir aprīkoti ar rezervētām sistēmas komponentēm, nodrošinot iekārtas pilnvērtīgu darbību pat tad, ja primārie servera resursi nedarbojas. Pasaules līmeņa datu centros izvietotie izdalītie serveri ir saistīti ar tādām pārbaudītām un atzītām iekārtām kā Cisco, HP, Dell un VMWare, garantējot visaugstāko veiktspēju klienta vajadzību apmierināšanai. Automatizētās datu rezerves kopēšanas un atjaunošanas iespējas aizsargā klienta datus no neplānotas nozaudēšanas, kalpojot par biznesa nepārtrauktības un ilgtspējas garantu. 

deac-partners-logo