... Risinājumi ...

Serveru noma


SERVERU NOMA


Izvēlieties augstas veiktspējas darbam gatavus vai pielāgotus serverus atbilstoši Jūsu biznesa vajadzībām un palieliniet datu pieejamības un drošības līmeni!
Nomājiet serverus vai iegādājaties tos un izvietojiet mūsu sertificētajos datu centros! Izmantojot serveru klasteru risinājumu, iegūstiet lielāku apstrādes jaudu palielinātas veiktspējas un pieejamības nodrošināšanai. Pievienojiet dažādas papildus opcijas drošības līmeņa palielināšanai un uzticiet tīkla un serveru administrēšanu mūsu ekspertiem, lai atvieglotu iestatīšanu, palielinātu drošību un darbības efektivitāti.


expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!Augstas kvalitātes standarti maksimālai iekārtu veiktspējai

DEAC izmantotie Cisco tīkla risinājumi un datu centru infrastruktūra atbilst dažādu fizisku iekārtu, drošības līmeņa un biznesa klases infrastruktūras prasībām, t.sk. PCI un ISO sertifikāciju regulējumiem. Uzziniet vairāk par mūsu sertifikātiem un partneriem!


Papildu ieguvumi

Izdalīto serveru un
klasteru pielietošana

Papildu ieguvumi

Izmantojiet IT iekārtu nomu dažādām vajadzībām, piemēram, mājas lapas izvietošanai, datu bāzei, lietojumiem, datu glabāšanai vai rezerves datu kopēšanai. Turklāt, ja nepieciešams risinājums liela trafika slodzei un kritisku datu apstrādei - izvēlieties serveru klasterus!

Izdalīto serveru nomas papildu ieguvumi:

  • nedalīta un bezlimita Interneta pieeja (1Gbit/s)
  • uzlabota veikstpēja
  • pilna kontrole
  • vairākas tīmekļa vietnes un lietojumi vienā serverī
  • pielāgotu un specializētu programmu instalēšana
  • bezmaksas IPv4/IPv6 adrese
  • neierobežots trafiks
  • atbalsts 24/7
  • attālināta pieeja konsolei
  • elastīgas serveru konfigurācijas ar HDD un SSD cieto disku iespējām


Izdalīto serveru un klasteru pielietošana

DEAC izdalītie serveri ļauj izvēlēties jebkuru operētājsistēmu un programmnodrošinājumu, turklāt DEAC eksperti parūpēsies par ātru servera ierīkošanu. Mūsu noliktavā ir liels skaits dažādu serveru, kas ļauj nodrošināt dažādas to komponenšu kombinācijas.

Izvēlieties HP, DELL un citu piegādātāju IT iekārtas no DEAC piedāvājuma un papildiniet tās ar citām opcijām, piemēram, rezerves kopēšanu, aizsardzību pret DDoS uzbrukumiem. Pilnībā pielāgota IT infrastruktūra sekmēs augstu drošības līmeni, ielādes ātrumu Jūsu izvietotajām lietojumprogrammām un tīmekļa vietnēm.


Izdalītie serveri: tehniskā specifikācija

Saņemot pilnu pārvaldības kontroli un administrēšanas tiesības, klientam ir iespēja pielāgot servera resursus noteiktām vajadzībām. Turklāt serveris ir pieslēgts izdalītam interneta savienojumam ar 100% pieejamību, iekārtu un diska apjomu, kā arī pilnībā izdalītu resursu veiktspēju.

DEAC rezervētā tīkla infrastruktūra ir balstīta uz Cisco tīkla aparatūras un Juniper tīkla iekārtām, kas nodrošina liela ātruma un augstas ietilpības savienojumu ar galvenajiem interneta pieslēguma mezgliem. Mēs garantējam, ka mūsu tīkls tiek noslogots ne vairāk par 70%, nodrošinot augstu veiktspēju un zemu aizturi.

Visi DEAC izdalītie serveri ir aprīkoti ar rezervētām sistēmas komponentēm, nodrošinot iekārtu pilnvērtīgu darbību pat tad, ja primārie servera resursi nedarbojas. Pasaules līmeņa datu centros izvietotie HP un DELL izdalītie serveri garantē visaugstāko veiktspēju klienta vajadzību apmierināšanai. Automatizētas datu rezerves kopēšanas un atjaunošanas iespējas aizsargā klienta datus no nozaudēšanas, kalpojot par biznesa nepārtrauktības un ilgtspējas garantu.


deac-partners-logo