Serveru noma

Serveru noma DEAC
DEAC datu centri nodrošina augstākos standartus serveru pieejamībai un drošībai, kā arī sniedz iespēju izvēlēties ne tikai darbam gatavus serverus, bet arī tos individuāli pielāgot Jūsu biznesa vajadzībām. Serveru un iekārtu noma nodrošinās paredzamas ikmēneša izmaksas un Jums nebūs nepieciešami lieli, vienreizēji ieguldījumi infrastruktūras iegādei, kā arī samazināsies nevēlami iekārtu uzturēšanas un datu drošības riski.
Serveru noma DEAC

Serveru noma DEAC

Serveru noma DEAC

Tīklu un iekārtu garantija  
Serveriem tiek nodrošināta garantēta datu pieejamība 99,95%, kā arī 100% iekārtu garantija

Uzticams tehniskais nodrošinājums
Kvalitatīva pasaules līmeņa ražotāju aparatūra un serveru izvietošana drošos datu centros, kas savienoti ar 10 Gbit tīklu visā Eiropā

Bezmaksas ierīkošana un plašas izvēles iespējas 
Darbam gatavi serveri nomai vai noma ar izpirkuma iespēju, serveru klasteri ar ātru paplašināšanas iespēju

Izdalītie serveri DEAC

Izdalītie serveri

Maksimāla veiktspēja, elastība un kontrole pār nomāto iekārtu ir tas, kas Jums nepieciešams, lai iegūtu visaugstāko kvalitāti Jūsu uzņēmumam nepieciešamo programmatūru lietošanai, datu apstrādei un glabāšanai. DEAC izdalīto serveru noma nodrošinās datu pieejamības prasības, kas sniegs drošu pamatu Jūsu uzņēmuma darba procesu nepārtrauktībai un attīstībai.

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEAC

Serveru klasteri DEAC

Serveru klasteri

Iegūstiet augstu drošības, datu pieejamības un skaitļošanas kvalitātes līmeni Jūsu datiem! DEAC izveidos Jūsu uzņēmējdarbībai piemērotu, jaudīgu serveru un datu glabāšanas sistēmu kopumu, kas vērsts uz biznesa nepārtrauktību un stabilitāti. Izvēlieties serveru klasteru risinājumu un iegūstiet prognozējamas ikmēneša izmaksas, kā arī nevainojamu pakalpojuma nodrošinājumu!

Uzzināt vairāk >Serveru noma DEAC

Serveru noliktavas tīrīšana

izvēlieties piemērotāko no DEAC noliktavā esošajiem darbam gatavajiem serveriem par īpaši izdevīgām cenām! DEAC piedāvā augstākos kvalitātes standartus un drošības procedūras efektīvai iekārtu darbībai, turklāt piedāvājam arī iespēju nomāt serverus ar izpirkuma iespēju. DELL, HP un IBM serveri jau ir gatavi darbam bez ierīkošanas maksas!

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEAC
Izdalīto serveru (dedicated server) noma ļauj klientam saņemt individuālām vajadzībām pielāgotu un nokonfigurētu jaunākās paaudzes serveri, izvietotu kādā no DEAC datu centriem, kas aprīkoti atbilstoši pasaules labākajiem drošības standartiem. DEAC nodrošina plašu klāstu ar tūlītēji pieejamiem vadošo ražotāju serveriem, taču specifiskām vajadzībām DEAC nodrošina iespēju pasūtīt biznesa prasībām piemērotāko iekārtu. Klients īrē serveri maksājot par to fiksētu abonēšanas maksu katru mēnesi, neveicot investīcijas iekārtu iegādē. Izmantojot serveru nomas pakalpojumu, jums nav jārūpējas par iekārtu darbaspējām, tehnisko atbalstu vai programmatūras atjauninājumiem - serveru nevainojamu darbību nodrošinās sertificēti DEAC eksperti.

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Vai Jums radās kādi jautājumi?
DEAC IT eksperti Jums palīdzēs!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222Jūs varat ērti administrēt datu centrā izvietotu nomāto izdalīto serveri izmantojot vadības paneli, kas sniedz plašas iespējas un būs ērts servera administrācijas rīks pat tiem, kam nav pieredzes servera administrēšanā, arī tiem serveriem, kas darbojas ar Linux operētājsistēmu.


Izdalīto serveru un
klasteru pielietošana

Papildu ieguvumi


DEAC izdalītie serveri ļauj izvēlēties jebkuru operētājsistēmu un programmnodrošinājumu, turklāt servera ierīkošana ikvienai ierīcei tiek nodrošināta bez maksas. Izdalītā servera noma ļauj darbināt neierobežotu skaitu ar mājaslapām, aplikācijām, domēniem un apakšdomēniem, datu bāzēm un pat korporatīvos e-pastus. Augsta veiktspēja un individuāla servera konfigurācija ļauj izvēlētajiem serveriem ideāli piemēroties interneta veikalu un citu dinamisku interneta vietņu darbībai, kā arī sniedz nepieciešamo veiktspēju augsti apmeklētiem web-portāliem. Lieliem, starptautiska mēroga projektiem izdalītie serveri tiek apvienoti serveru klasteros un izvietoti vienā vai pat vairākos datu centros, tādejādi nodrošinot maksimālu pieejamību un veiktspēju starpvalstu līmenī. Risinājums sekmē vietņu ātru ielādi, lielisku lietotāju pieredzi, kā arī ļauj pieņemt tiešsaistes maksājumus un veikt ātrgaitas darbu ar jebkādiem datiem.


Izdalītā servera nomas maksā ir iekļauts tā pilns aparatūras nodrošinājums, izdalītā servera izvietošana specializētā un drošā datu centrā ar dublētu elektrību un dzesēšanas sistēmām, servera slēgums ar ātrgaitas datu apmaiņas tīklu, IPv4/IPv6 adrese, neierobežots trafiks, attālinātā konsoles pieeja (IP KVM) ar root piekļuves tiesībām, kā arī diennakts tehniskais atbalsts un neierobežotu DNS zonu glabāšanu. Pateicoties gan HDD, gan SSD izdalīto serveru cieto disku iespējām, klientiem pieejamas elastīgās serveru konfigurācijas.Izdalītā servera administrēšanas pakalpojums ievērojami atvieglos tā iestatīšanu, palielinās drošību un ļaus izvairīties no papildu operācijām, kas nepieciešamas efektīvai izdalītā servera darbības nodrošināšanai.


Izdalītie serveri: tehniskā specifikācija

    Izdalītā servera tehnoloģija piešķir tā lietotājam plašas papildu iespējas un perifēriju ierīču kombinācijas, kā arī ļauj uzstādīt nepieciešamo programmatūru un operētājsistēmu atkarībā no iekārtai izvirzītiem uzdevumiem. Saņemot pilnu pārvaldības kontroli un administrēšanas tiesības, klientam ir iespēja pielāgot servera resursus noteiktām vajadzībām. Turklāt serveris ir pieslēgts izdalītam interneta savienojumam ar 100% pieejamību, iekārtu un diska apjomu, kā arī pilnībā izdalītu resursu veiktspēju.

    DEAC rezervētā tīkla infrastruktūra ir balstīta uz Cisco tīkla aparatūras un Juniper tīkla iekārtām, kas nodrošina liela ātruma un augstas ietilpības savienojumu ar galvenajiem interneta savienojuma mezgliem. Mēs garantējam, ka mūsu tīkls tiek noslogots ne vairāk par 70%, garantējot augstu veiktspēju un zemu aizturi.

    Visi DEAC izdalītie serveri ir aprīkoti ar rezervētām sistēmas komponentēm, nodrošinot iekārtu pilnvērtīgu darbību pat tad, ja primārie servera resursi nedarbojas. Pasaules līmeņa datu centros izvietotie izdalītie serveri ir saistīti ar pārbaudītām un atzītām pasaules klases iekārtām kā Cisco, HP, Dell un VMware, garantējot visaugstāko veiktspēju klienta vajadzību apmierināšanai. Automatizētas datu rezerves kopēšanas un atjaunošanas iespējas aizsargā klienta datus no nozaudēšanas, kalpojot par biznesa nepārtrauktības un ilgtspējas garantu.

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt