Tīklu un serveru administrēšana un monitorings


Uzticiet tīklu un serveru administrēšanu DEAC sertificētiem IT ekspertiem un optimizējiet savu laiku un resursus, lai varētu pilnībā pievērsties uzņēmējdarbības pamatmērķiem un procesiem. Efektīvākai procesu darbībai izvēlieties tīklu un serveru uzraudzību, kas jebkurā diennakts laikā jeb 24/7 ļauj efektīvi uzraudzīt iekārtu darbību, to procentuālo noslodzi, gaidāmo pārslodzi vai noteiktu iekārtu resursu nepieejamību vēl pirms notiek dīkstāve vai tiek traucēti svarīgi biznesa procesi.


DEAC tīklu un iekārtu monitoringa pakalpojums nodrošinās Jūs ar efektīviem un daudzveidīgiem aplikāciju un IT iekārtu uzraudzības rīkiem, kas pieejami izmantojot ērtu, vienotas vadības konsoli. Risinājums ļaus pārvaldīt un analizēt dažāda formāta informāciju par aplikācijām, to darbību un slodzi, kā arī iegūt pārskatāmu analītiku par tīkla slodzes stāvokli. DEAC monitorings jeb uzraudzības analītika palīdz nodrošināt operatīvu un pilnīgu izpratni par Jūsu infrastruktūras stāvokli un visām tās svarīgākajām komponentēm. Risinājums sniedz detalizētu kļūdu, notikumu, jaudas, konfigurāciju, kā arī servera un tīkla elementu pārraudzību neatkarīgi no tā, vai tas ir tradicionāls aprīkojums vai izvērsta virtuālā mākoņu infrastruktūra.Tīklu un serveru administrēšanas un monitoringa priekšrocības:

    Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC   Uzņēmuma resursu un laika optimizēšana

    Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC    IT sistēmu nepārtrauktības nodrošināšana un uzraudzība

    Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC    IT ekspertu atbalsts jebkurā diennakts laikā 24/7

    Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC    Samazināti riski optimālai uzņēmuma līdzekļu pārvaldībai

Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC
Biznesa IT risinājumi, DEAC


Sazinieties ar mums un mēs Jums palīdzēsim!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222


Samaziniet riskus, iegūstiet optimālu uzņēmuma līdzekļu pārvaldību un garantētus regulārus sistēmu atjauninājumus, kas nepieciešami nepārtrauktai un ātrai IT sistēmu darbībai. Uzticiet sava uzņēmuma korporatīvā tīkla, iekārtu, programmatūru, operētājsistēmu un aplikāciju administrēšanu un monitoringu DEAC IT ekspertiem un Jums nebūs jāuztraucas par IT sistēmu nodrošinājuma nevainojamu darbību. Turklāt DEAC sniedz garantiju, ka atbalsts Jūsu IT sistēmām būs pieejams jebkurā diennakts laikā! Laicīga problēmu diagnosticēšana, momentāna personāla apziņošana problēmsituācijās un detalizēta informācija par IT sistēmu parametru noslodzi nodrošinās drošu un paredzamu biznesa vidi Jūsu uzņēmējdarbības mērķu sasniegšanai.UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt