Tīklu un serveru administrēšana un monitorings


Uzticiet tīklu un serveru administrēšanu DEAC sertificētiem IT ekspertiem un optimizējiet savu laiku un resursus, lai varētu pilnībā pievērsties uzņēmējdarbības pamatmērķiem un procesiem. Efektīvākai procesu darbībai izvēlieties tīklu un serveru uzraudzību, kas jebkurā diennakts laikā jeb 24/7 ļauj efektīvi uzraudzīt iekārtu darbību, to procentuālo noslodzi, gaidāmo pārslodzi vai noteiktu iekārtu resursu nepieejamību vēl pirms notiek dīkstāve vai tiek traucēti svarīgi biznesa procesi.

Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC

Tīklu un serveru administrēšana un monitorings  DEAC

Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC

Krīzes situāciju pārvaldība
Laikus paredzot krīzes situāciju, uzraudzības sistēmas aģents izsūta brīdinājumu klientam un tehniskajam dienestam

Pārskatāma IT sistēmu statistika
Uzraudzības sistēmas uzrāda pārskatāmu IT sistēmu darbības statistiku, kuru klients var izmantot detalizētai analītikai

IT sistēmu regulāra atjaunināšana
DEAC nodrošinās tīkla uzraudzību un iekārtu regulārus atjauninājumus, tādejādi nodrošinot biznesa procesu nepārtrauktību


DEAC tīklu un iekārtu monitoringa pakalpojums nodrošinās Jūs ar efektīviem un daudzveidīgiem aplikāciju un IT iekārtu uzraudzības rīkiem, kas pieejami izmantojot ērtu, vienotas vadības konsoli. Risinājums ļaus pārvaldīt un analizēt dažāda formāta informāciju par aplikācijām, to darbību un slodzi, kā arī iegūt pārskatāmu analītiku par tīkla slodzes stāvokli. DEAC monitorings jeb uzraudzības analītika palīdz nodrošināt operatīvu un pilnīgu izpratni par Jūsu infrastruktūras stāvokli un visām tās svarīgākajām komponentēm. Risinājums sniedz detalizētu kļūdu, notikumu, jaudas, konfigurāciju, kā arī servera un tīkla elementu pārraudzību neatkarīgi no tā, vai tas ir tradicionāls aprīkojums vai izvērsta virtuālā mākoņu infrastruktūra.Tīklu un serveru administrēšanas un monitoringa priekšrocības:Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC   Uzņēmuma resursu un laika optimizēšana

Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC   IT sistēmu nepārtrauktības nodrošināšana un uzraudzība

Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC   IT ekspertu atbalsts jebkurā diennakts laikā 24/7

Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC   Samazināti riski optimālai uzņēmuma līdzekļu pārvaldībai
Tīklu un serveru administrēšana un monitorings DEAC

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Sazinieties ar mums un mēs Jums palīdzēsim!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222


Samaziniet riskus, iegūstiet optimālu uzņēmuma līdzekļu pārvaldību un garantētus regulārus sistēmu atjauninājumus, kas nepieciešami nepārtrauktai un ātrai IT sistēmu darbībai. Uzticiet sava uzņēmuma korporatīvā tīkla, iekārtu, programmatūru, operētājsistēmu un aplikāciju administrēšanu un monitoringu DEAC IT ekspertiem un Jums nebūs jāuztraucas par IT sistēmu nodrošinājuma nevainojamu darbību. Turklāt DEAC sniedz garantiju, ka atbalsts Jūsu IT sistēmām būs pieejams jebkurā diennakts laikā! Laicīga problēmu diagnosticēšana, momentāna personāla apziņošana problēmsituācijās un detalizēta informācija par IT sistēmu parametru noslodzi nodrošinās drošu un paredzamu biznesa vidi Jūsu uzņēmējdarbības mērķu sasniegšanai.UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:

Tīkla risinājumi DEAC

Datu drošības risinājumi DEAC

Serveru noma DEAC

Ātra datu pārraide un kriptēšana izvērstā tīkla infrastruktūrā

Datu aizsardzība Jūsu biznesa drošībai un nepārtrauktībai

Izdalīto serveru noma - bezmaksas uzstādīšana un iekārtu garantija

Uzzināt vairāk >

Uzzināt vairāk >

Uzzināt vairāk >

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt