... Risinājumi ... Tīkla pakalpojumi ...

Tīklu un serveru administrēšana


TĪKLU UN SERVERU ADMINISTRĒŠANA UN MONITORINGS


Detalizēta kļūdu, notikumu, jaudas, konfigurācijas, kā arī servera un tīkla elementu drošības pārraudzība neatkarīgi no tā, vai izmantojat iekārtas, kas izvietotas datu centrā, vai mākoņpakalpojumus.
Tīkla un serveru administrēšanu un uzraudzību veic sertificēti DEAC IT eksperti, un mēs Jūs brīdināsim par jebkādām izmaiņām vai problēmām pirms tās kļūst kritiskas un ietekmē pieejamību. Iekārtu un tīkla vides pārvaldība un uzraudzība ir vērsta uz augstas pieejamības, nepārtrauktu biznesa procesu un drošības nodrošināšanu.

Pakalpojuma ieguvumi:

  • Ātrāka problēmu atrisināšana, saņemot brīdinājumus uz e-pastu vai mobilo telefonu

  • IT sistēmu nepārtrauktības nodrošināšana un uzraudzība

  • IT ekspertu atbalsts jebkurā diennakts laikā 24/7

  • Samazināti riski optimālai uzņēmuma līdzekļu pārvaldībai

  • Uzņēmuma resursu un laika optimizēšana

  • Regulāra testēšana: servera un iekārtu veiktspējai, diska vietai, atmiņas izmantošanai un programmatūras atjaunošanai
Tīkla un serveru administrēšana un monitorings DEAC


DEAC monitoringa un administrēšanas risinājumi ietver dažādus pārraudzības veidus, lietojumprogrammu pārraudzību un brīdinājumus, lai uzraudzītu servera vai tīkla statusu un problēmas. 24/7 tīkla un serveru ikdienas uzturēšana un monitorings tiek nodrošināts ar sistēmas ziņojumu un sertificētu tīkla inženieru ierosinātajām darbībām.
Tīkla un serveru administrēšana un monitorings DEAC

Vienota monitoringa konsole

DEAC tīklu un iekārtu monitorings nodrošinās Jūs ar efektīvu un daudzveidīgu lietojumprogrammu vienotā vadības konsolē Jūsu lietojumu un IT iekārtu monitoringa nodrošināšanai.

Tīkla un serveru administrēšana un monitorings DEAC

Monitorings jebkuram lietojumam

Monitorings specifiskiem un pielāgotiem lietojumiem, ieskaitot lietojumprogrammu serverus, operētājsistēmas, autentifikācijas serverus, datu bāzes serverus un visu uzņēmuma tīklu.

Tīkla un serveru administrēšana un monitorings DEAC

Infrastruktūras analītika Jūsu vajadzībām

DEAC uzraudzība palīdz nodrošināt operatīvu analītiku, lai iegūtu pilnīgu ieskatu visā Jūsu infrastruktūrā un visās svarīgākajās infrastruktūras komponentēs.

Tīkla un serveru administrēšana un monitorings DEAC

Pilnīga pārredzamība

Uzraudzība nodrošina pilnīgu pārredzamību Jūsu servera un tīkla elementu bojājumos, notikumos, jaudā, konfigurācijās un drošībā neatkarīgi no tā, vai tā ir tradicionāla iekārta vai mākoņa infrastruktūra.

Tīkla un serveru administrēšana un monitorings DEAC

Droša biznesa vide

Ātra problēmu atklāšana, ienākošie brīdinājumi un reģistra datņu (log file) pārskats 24/7, tūlītēja reakcija problēmu situācijās un detalizēta informācija par IT sistēmas parametru ietilpību nodrošinās Jums drošu uzņēmējdarbības vidi un attīstību.

Tīkla un serveru administrēšana un monitorings DEAC

Palielināta IT sistēmas veiktspēja

Tīkla pakalpojumu, slēdžu, maršrutētāju, joslas platuma un trafika plūsmas administrēšana uzlabos veiktspēju un novērsīs iespējamās problēmas.

Izmantojiet mūsu IT speciālistu palīdzību, lai administrētu un pārvaldītu visas Jūsu darbstacijas!


SCCM konsole ļaus mums pārvaldīt, aizsargāt, uzturēt Jūsu lietojumprogrammas atjauninātas, monitorēt, samazināt enerģijas patēriņu, noteikt individuālas politikas un nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Stingra politika ļaus Jums vienlaikus pārvaldīt savu IT darbinieku un DEAC ekspertu administrēšanas lomas.

Tīkla un serveru administrēšana un monitorings DEAC

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo