Programmatūru noma DEAC

Izmantojiet DEAC resursus ar Jūsu uzņēmumam nepieciešamajām programmatūrām jeb Software as a Service (SaaS) un aizmirstiet par to veiktspējas pārtraukumiem un traucējumiem! DEAC IT resursi integrācijā ar Jūsu uzņēmējdarbībai nepieciešamajām programmatūrām sniegs Jums drošu un jaudīgu vidi dažādu uzņēmuma procesu nepārtrauktības nodrošināšanai. Pēc individuāla pieprasījuma mēs piedāvāsim arī citas Jums nepieciešamās programmatūras! Turklāt mūsu eksperti Jums palīdzēs noteikt, kādi IT resursi ir nepieciešami, lai to darbība un veiktspēja būtu maksimāla.


Licenzētas programmatūras DEAC Resursi darbam ar programmatūrām DEAC Augsta datu pieejamība DEAC
Licencētas programmatūras no oficiālajiem pārstāvjiem 

Pilna programmatūru funkciju pieejamība un droša lietošana
Atbilstoši resursi darbam ar programmatūrām

Efektīva un pilnīga programmatūru izmantošana bez jebkādiem traucējumiem

Augsta datu pieejamība visu diennakti jeb 24/7

Iekārtu pieejamība ne zemāka kā 99,95%, taču praksē izbaudiet 99,99%*


SAP Systems Applications and Products, DEAC

SAP (Systems Applications and Products)

- plaši izmantotā programmatūra, kas veidota, lai sinhronizētu klientu attiecības ar saistītajām biznesa operācijām un procesiem. Tā ne tikai uzglabā konfidenciālu uzņēmuma informāciju, bet arī pieprasa kvalitatīvus un jaudīgus resursus tās efektīvai un nepārtrauktai darbībai. Izmantojiet DEAC resursus, lai iegūtu augstāko drošības līmeni ar daudzpakāpju fizisko un programmatūras aizsardzību, un esiet pārliecināts, ka darbs ar SAP būs nepārtraukts un efektīvs! DEAC plašā un ilggadējā pieredze nodrošinās Jūsu SAP datu drošu migrāciju un IT ekspertu atbalstu atbilstošu resursu izvēlē.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


BIM AutoCAD un Building Design Suite Premium 2016

- izmantojiet praksē atzītas arhitektūras programmatūras, lai projektētu nepieciešamās arhitektūras būves un dizainu. Lietojiet tās ar DEAC resursiem un Jūs iegūsiet ērtu un drošu darbvirsmu, kuru varēsiet lietot no jebkuras ierīces un jebkuras vietas. Jūsu dati glabāsies drošā DEAC mākonī, kas Jums sniegs tehniski nepieciešamo jaudu, lai spētu pilnībā izbaudīt visas šo programmatūru tehniskās un dizaina iespējas!

Uzzināt vairāk >

BIM Autocad un Building Design Suit DEAC


1C Finanšu vadība DEAC

1C Finanšu vadība

- grāmatvedības un uzņēmuma pārvaldes uzskaites sistēmu izvietošana mākonī nodrošinās pilnīgu Jūsu uzņēmuma darba automatizāciju un vadību vienkāršā un efektīvā risinājumā. DEAC nodrošinās nepārtrauktu 1C finanšu un uzskaites sistēmu pieejamību Jūsu finanšu datiem, kas Jums sniegs augstāku produktivitāti un mazākas ekspluatācijas izmaksas.

Uzzināt vairāk >


SQL Server

- iegūstiet jaudīgu programmatūru Jūsu biznesa datu transakcijām un analītikai kopā ar resursiem, kas spēj to nodrošināt! Padziļināta datu tiešsaistes analītika un pielāgota datu bāzes platforma, kas nodrošināta ar atbilstošiem resursiem, ir tas, kas nepieciešams Jūsu biznesa attīstībai un lai darbs ar šo programmatūru un Jūsu datiem būtu ātrs, ērts un drošs.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

SQL Server DEAC


Microsoft Exchange e-pasts DEAC

Microsoft Exchange e-pasts

- DEAC risinājums nodrošinās tā ērtu lietošanu no jebkuras vietas, vienlaikus garantējot Jūsu datu drošību, konfidencialitāti un savietojamību ar dažādām iekārtām. E-pasta lietotājiem ir pieejama plaša pakalpojuma funkcionalitāte, papildus saņemot kontaktu pārvaldību, kalendāru, piezīmes, publiskās mapes un daudzas citas iespējas.

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEAC
Neatradāt meklēto programmatūru vai radās kādi jautājumi?

Sazinieties ar mums!
Tālrunis:
+371 6707 2222
E-pasts:
deac-partners-logo