Programmatūras noma (SaaS)

Programmatūras noma DEAC
Izmantojiet Jūsu uzņēmumam nepieciešamo programmatūru jeb Software as a Service (SaaS) un aizmirstiet par tās veiktspējas pārtraukumiem vai traucējumiem! DEAC IT resursi integrācijā ar Jūsu uzņēmējdarbībai nepieciešamajām programmatūrām sniegs Jums drošu un jaudīgu vidi dažādu uzņēmuma procesu nepārtrauktības nodrošināšanai.
SAP DEAC

SAP (Systems Applications and Products)

SAP ir plaši izmantota programmatūra, kas veidota, lai sinhronizētu klientu attiecības ar saistītajām biznesa operācijām un procesiem. Tā ne tikai droši uzglabā konfidenciālu uzņēmuma informāciju, bet arī pieprasa kvalitatīvus un jaudīgus resursus tās efektīvai un nepārtrauktai darbībai. Izmantojiet DEAC resursus, lai iegūtu augstāko drošības līmeni ar daudzpakāpju fizisko un programmatūras aizsardzību, esiet pārliecināts, ka darbs ar SAP būs nepārtraukts un efektīvs! DEAC plašā un ilggadējā pieredze nodrošinās Jūsu SAP datu drošu migrāciju un IT ekspertu atbalstu atbilstošu resursu izvēlē.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk! >
SQL Server DEAC

SQL Serveris

Iegūstiet jaudīgu programmatūru Jūsu biznesa datu transakcijām un analītikai kopā ar resursiem, kas spēj to nodrošināt! Padziļināta datu tiešsaistes analītika un pielāgota datu bāzes platforma, kas nodrošināta ar atbilstošiem resursiem, ir tas, kas nepieciešams Jūsu biznesa attīstībai un lai darbs ar šo programmatūru un Jūsu datiem būtu ātrs, ērts un drošs.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk! >
Biznesa IT risinājumi, DEACNeatradāt meklēto programmatūru vai radās kādi jautājumi?

Sazinieties ar mums!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222


DEAC SaaS risinājums ietver plašu programmatūras un tehnoloģiju klāstu – e-pastu, Customer Relationship Management (CRM) programmas, grāmatvedības un finanšu vadības sistēmas, kā arī daudzas citas. Programmatūras lietojumprogrammas nodrošina ne tikai piekļuvi nepieciešamajai programmatūrai mākonī, bet tas arī ir risinājums, kas sevī ietver infrastruktūru, datu centra atbalsta pasākumus ar augstu pievienoto vērtību un darbības nepārtrauktības plānu. Viss, kas Jums jādara lietojot SaaS pakalpojumus ir jānosaka nepieciešamā funkcionalitāte un nepieciešamais lietotāju skaits, kas apmierinātu jūsu biznesa vajadzības. Jums nav jāinvestē aparatūrā vai jāveic citi kapitālieguldījumi. Aug Jūsu bizness un tikpat elastīgi paplašinās SaaS risinājums.

Lielākie ieguvumi, ko nodrošina SaaS pakalpojums ir vienmēr pieejams jaunākais programmnodrošinājums, kas pieejams no jebkuras vietas izmantojot interneta pieslēgumu. DEAC rūpējas par risinājuma infrastruktūras uzturēšanu, regulāriem programmatūras atjauninājumiem, lai Jūs varētu koncentrēties uz Jūsu uzņēmuma pamatdarbību, izmantojot augstas kvalitātes un pievienotās vērtības pakalpojumu.


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt