... Risinājumi ...

Programmatūras (SaaS)


PROGRAMMATŪRAS NOMA (SaaS)


Izmantojiet Jūsu uzņēmumam nepieciešamo programmatūru ar DEAC resursiem jeb Software as a Service (SaaS) un aizmirstiet par tās veiktspējas pārtraukumiem vai traucējumiem!
DEAC IT resursi integrācijā ar Jūsu uzņēmējdarbībai nepieciešamajām programmatūrām sniegs drošu un jaudīgu vidi dažādu uzņēmuma procesu nepārtrauktības nodrošināšanai. Mēs nodrošināsim Jums nepieciešamās programmatūras un parūpēsimies, lai to darbība un veiktspēja būtu efektīva. Izmantojot SaaS, Jums vairs nav jāfinansē iekārtas, uzturēšana, nodrošināšana, licencēšana, atbalsts vai instalēšana. DEAC to visu nodrošina integrētā SaaS pakalpojumā.
SAP noma DEAC

SAP (Systems Applications and Products)

Paaugstiniet drošības līmeni, izmantojot daudzpakāpju fizisko un programmatūras aizsardzību, un strādājiet ar SAP efektīvi un nepārtraukti. Mēs garantējam drošu migrāciju un vienmēr pieejamus atbilstošas jaudas resursus.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk! >SQL Servera noma DEAC

SQL serveris

Jaudīga programmatūra Jūsu biznesa datu transakcijām un analītikai kopā ar resursiem, kas spēj to nodrošināt! Padziļināta datu tiešsaistes analītika un pielāgota datu bāzes platforma Jūsu biznesa attīstībai un ātram, ērtam darbam ar SQL.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk! >expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!Programmatūras noma DEAC

Jebkura programmatūra, kas Jums nepieciešama

DEAC SaaS risinājums ietver plašu programmatūru un tehnoloģiju klāstu – e-pastu, Customer Relationship Management (CRM) programmas, grāmatvedības un finanšu vadības sistēmas, kā arī daudzas citas.

Programmatūras noma DEAC

Jūsu programmatūra integrēta drošā IT infrastruktūrā

SaaS nodrošina ne tikai piekļuvi nepieciešamajai programmatūrai mākonī, bet tas arī ir risinājums, kas sevī ietver infrastruktūru, datu centra atbalsta pasākumus ar augstu pievienoto vērtību un darbības nepārtrauktības plānu.

Programmatūras noma DEAC

Fokusējaties uz savu pamata biznesu

Viss, kas Jums jādara lietojot SaaS pakalpojumus, ir jānosaka nepieciešamā funkcionalitāte un lietotāju skaits, kas apmierinātu Jūsu biznesa vajadzības. Nav jāinvestē aparatūrā vai jāveic citi kapitālieguldījumi.

Programmatūras noma DEAC

Vienmēr atjaunināta infrastruktūra

DEAC nodrošina pilnīgu iekārtu uzturēšanu, kā arī programmatūru atjaunināšanu, lai Jūs varētu fokusēties uz savu pamata biznesu.

FAQ

Kas ir SaaS?

SaaS ir mākoņa arhitektūras veidots risinājums programmatūrām, kas ļauj datiem piekļūt no jebkuras ierīces, izmantojot internetu un tīmekļa pārlūku. Pakalpojumu sniedzējs pārvalda infrastruktūru, kurā tiek uzturēta lietojumprogramma. Klients maksā ikmēneša abonēšanas maksu par pakalpojumu, kas parasti tiek noteikts, ņemot vērā lietotāju skaitu.

Kādi ir galvenie SaaS ieguvumi?

  • Viegli uzstādīt un pārvaldīt
  • Vienmēr atjaunināta infrastruktūra un pieeja no jebkuras vietas
  • Paredzamas operatīvās izmaksas bez kapitālieguldījumiem
  • Pieejams pēc pieprasījuma un elastīgs risinājums
  • Samazināts datu pazušanas risks, izmantojot drošu infrastruktūru
  • Atbilstība normatīvajām prasībāmdeac-partners-logo