Programmatūras noma (SaaS)

Programmatūras noma DEAC
Izmantojiet Jūsu uzņēmumam nepieciešamo programmatūru jeb Software as a Service (SaaS) un aizmirstiet par tās veiktspējas pārtraukumiem vai traucējumiem! DEAC IT resursi integrācijā ar Jūsu uzņēmējdarbībai nepieciešamajām programmatūrām sniegs Jums drošu un jaudīgu vidi dažādu uzņēmuma procesu nepārtrauktības nodrošināšanai. Pēc individuāla pieprasījuma mēs nodrošināsim arī citas, individuāli pielāgojamas Jums nepieciešamās programmatūras un parūpēsimies, lai to darbība un veiktspēja būtu efektīva.
Programmatūras noma DEAC

Programmatūras noma DEAC

Programmatūras noma DEAC

Licencēta programmatūra no oficiālajiem pārstāvjiem  
Pilna programmatūras funkciju pieejamība un droša lietošana

Maksājiet par to, ko izmantojiet
Efektīva programmatūras izmantošana tieši tik ilgi, cik tas ir nepieciešams

Augsta datu pieejamība visu diennakti jeb 24/7
Iekārtu pieejamība ne zemāka kā 99,95%, taču praksē izbaudiet 99,99%*

SAP DEAC

SAP (Systems Applications and Products)

SAP ir plaši izmantota programmatūra, kas veidota, lai sinhronizētu klientu attiecības ar saistītajām biznesa operācijām un procesiem. Tā ne tikai droši uzglabā konfidenciālu uzņēmuma informāciju, bet arī pieprasa kvalitatīvus un jaudīgus resursus tās efektīvai un nepārtrauktai darbībai. Izmantojiet DEAC resursus, lai iegūtu augstāko drošības līmeni ar daudzpakāpju fizisko un programmatūras aizsardzību, esiet pārliecināts, ka darbs ar SAP būs nepārtraukts un efektīvs! DEAC plašā un ilggadējā pieredze nodrošinās Jūsu SAP datu drošu migrāciju un IT ekspertu atbalstu atbilstošu resursu izvēlē.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk! >

SAP DEAC

BIM AutoCAD and Building Design Suite Premium DEAC

BIM AutoCAD un Building Design Suite Premium

Izmantojiet nozares praksē atzītas arhitektūras programmatūras, lai projektētu nepieciešamās arhitektūras būves un dizainu. Lietojiet tās ar DEAC resursiem un Jūs iegūsiet ērtu un drošu darbvirsmu, kuru varēsiet lietot no jebkuras ierīces un jebkuras vietas. Jūsu dati tiks glabāti un apstrādāti drošā DEAC mākonī, kas Jums sniegs tehniski nepieciešamo jaudu, lai spētu pilnībā izbaudīt visas šo programmatūru tehniskās un dizaina iespējas!

Uzzināt vairāk >1C Finanšu vadība DEAC

1C Finanšu vadība

Grāmatvedības un uzņēmuma pārvaldes uzskaites sistēmu izvietošana mākonī nodrošinās pilnīgu Jūsu uzņēmuma darba automatizāciju un vadību vienkāršā un efektīvā risinājumā. DEAC nodrošinās nepārtrauktu 1C finanšu un uzskaites sistēmu pieejamību Jūsu finanšu datiem, kas palīdzēs sasniegt augstāku produktivitāti un izslēgt dīkstāves riskus

Uzzināt vairāk >

1C Finanšu vadība DEAC

SQL Server DEAC

SQL Serveris

Iegūstiet jaudīgu programmatūru Jūsu biznesa datu transakcijām un analītikai kopā ar resursiem, kas spēj to nodrošināt! Padziļināta datu tiešsaistes analītika un pielāgota datu bāzes platforma, kas nodrošināta ar atbilstošiem resursiem, ir tas, kas nepieciešams Jūsu biznesa attīstībai un lai darbs ar šo programmatūru un Jūsu datiem būtu ātrs, ērts un drošs.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk! >Microsoft Exchange e-pasts DEAC

Microsoft Exchange e-pasts

DEAC risinājums nodrošinās tā ērtu lietošanu no jebkuras vietas, vienlaikus garantējot Jūsu datu drošību, konfidencialitāti un savietojamību ar dažādām iekārtām. E-pasta lietotājiem ir pieejama plaša pakalpojuma funkcionalitāte, papildus saņemot kontaktu pārvaldību, kalendāru, piezīmes, publiskās mapes un daudzas citas iespējas.

Uzzināt vairāk >

Microsoft Exchange e-pasts DEAC

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Neatradāt meklēto programmatūru vai radās kādi jautājumi?

Sazinieties ar mums!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222


DEAC SaaS risinājums ietver plašu programmatūras un tehnoloģiju klāstu – e-pastu, Customer Relationship Management (CRM) programmas, grāmatvedības un finanšu vadības sistēmas, kā arī daudzas citas. Programmatūras lietojumprogrammas nodrošina ne tikai piekļuvi nepieciešamajai programmatūrai mākonī, bet tas arī ir risinājums, kas sevī ietver infrastruktūru, datu centra atbalsta pasākumus ar augstu pievienoto vērtību un darbības nepārtrauktības plānu. Viss, kas Jums jādara lietojot SaaS pakalpojumus ir jānosaka nepieciešamā funkcionalitāte un nepieciešamais lietotāju skaits, kas apmierinātu jūsu biznesa vajadzības. Jums nav jāinvestē aparatūrā vai jāveic citi kapitālieguldījumi. Aug Jūsu bizness un tikpat elastīgi paplašinās SaaS risinājums.

Lielākie ieguvumi, ko nodrošina SaaS pakalpojums ir vienmēr pieejams jaunākais programmnodrošinājums, kas pieejams no jebkuras vietas izmantojot interneta pieslēgumu. DEAC rūpējas par risinājuma infrastruktūras uzturēšanu, regulāriem programmatūras atjauninājumiem, lai Jūs varētu koncentrēties uz Jūsu uzņēmuma pamatdarbību, izmantojot augstas kvalitātes un pievienotās vērtības pakalpojumu.

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt