IP tranzīts


Elektronisko sakaru operatoriem un satura piegādātājiem, kā arī lieliem korporatīviem uzņēmumiem DEAC nodrošina IP tranzīta pakalpojumus jeb augstas kvalitātes, pārvaldības un ātrgaitas piekļuvi globālajam interneta tīklam. Izmantojot moderno optiskās datu pārraides tīklu, klientam pieejami augstas veiktspējas vispasaules interneta resursi izvēlētajā datu apmaiņas maršrutā.

Risinājums ir ideāli piemērots kritiskām tiešsaistes lietotnēm, kuru nepārtrauktai darbībai ir nepieciešama maksimāli zema datu pārraides aizture, tādējādi piegādājot kvalitatīvus pakalpojumus galalietotājiem. Turklāt, platjoslas piekļuve ar ātrāko interneta savienojumu Eiropā nodrošina garantētu risinājuma pieejamību jebkurā laikā.

DEAC klātesamība Eiropā un Krievijā ļauj veidot vairākus pīringa punktus. Savukārt daudz protokolu iezīmju komutācijas jeb MPLS tehnoloģija, kas būvēta uz optiskās šķiedras maģistrāles bāzes, garantē augstāko kvalitāti un savienojuma ātrumu. Izvēlieties piemērotākos tīkla savienojumus Jūsu datu apmaiņas maršrutam! Mūsu eksperti sakonfigurēs IP tranzīta pakalpojumu atbilstoši tieši Jūsu individuālām biznesa vajadzībām. Papildus standarta tīkla protokolam IPv4, DEAC piedāvā arī IPv6. Izmantojot IP tranzīta pakalpojumu no vairākiem avotiem, klienti saņem rezervētas plūsmas maršrutēšanas vidi. DEAC privātie datu centri Rīgā, Londonā, Maskavā, Amsterdamā, Kijevā, Frankfurtē un Stokholmā piedāvā nepārtrauktus starpsavienojumus un nepieciešamo drošību, pārsūtot datus tīklā.


Tīkla risinājums ar pievienoto vērtību uzņēmuma augstai veiktspējai - izvēlieties IP tranzīta pakalpojumu, ko nodrošina DEAC datu centri!

IP tranzīts DEAC
Biznesa IT risinājumi, DEAC


Nepieciešama papildu informācija par IP tranzīta pakalpojumu?
Vaicājiet mūsu tīkla ekspertiem!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222


Mūsdienās tiešsaistē tiek izmantoti arvien vairāk pakalpojumi un ierīces, lai pieslēgtos tīklam, kā arī pieaug lietotāju un lietojumprogrammu skaits. Tā kā lielākā daļa procesu ir digitāli, pārliecinieties, vai Jūsu attālais darbs joprojām ir efektīvs ar Jums pieejamo joslas platumu (bandwidth). Tagad, kad darbinieki ir kļuvuši mobili un uzņēmumi kļūst globāli, tīkla ātrums ir neatņemama IT procesu sastāvdaļa. Izvēlieties uzticamu DEAC IP tranzīta pakalpojumu, kas balstīts uz Juniper Networks maršrutētājiem ar Fast Ethernet, Gigabit Ethernet un 10 Gigabit Ethernet! DEAC datu centri, sadarbībā ar Juniper Networks, nodrošina ne tikai uzticamību Jūsu biznesam un kompleksus IT risinājumus, bet arī ātrumu un elastīgumu, lai savienotu būtiskas lietojumprogrammas, kas ir ideāli piemērotas augstas joslas platuma vajadzībām.


IP Tranzīts: tehniskā specifikācija

    DEAC optiskās šķiedras tīkla infrastruktūra ir izvietota stratēģiski nozīmīgos ģeogrāfiskos punktos Eiropā un Krievijā, t.sk. Rīgā, Londonā, Frankfurtē, Amsterdamā, Maskavā, Stokholmā un Kijevā. Tīkla infrastruktūra būvēta uz Juniper Networks – pasaulē vadošā IP maršrutētāju ražotāja un inovatīvo tehnoloģiju attīstītāja aprīkojuma. Maršrutēšanas protokoli IPv6 un IPv4 pieejami bez papildu maksas. IP tranzīta pakalpojums ir pieejams caur Fast Ethernet, Gigabit Ethernet un 10 Gigabit Ethernet portiem, kā arī caur dažādas caurlaidības SDH portiem. Tas nozīmē, ka risinājums tiek nodrošināts balstoties uz rūpīgu partneru izvēli, sniedzot augstu kvalitāti klientiem un gala lietotājiem.

    IP tranzīta pakalpojumi papildus ir pieejami caur portiem uz diviem dažādiem maršrutētājiem. BGP protokols nodrošina tuvākā tīkla porta izmantošanu. Turklāt, ja viens no portiem ir izgājis no ierindas, datu plūsma tiek automātiski pārvirzīta caur citu portu. Izvēlēties vispiemērotāko maršrutu savām biznesa vajadzībām un saņemiet piekļuvi globālajam tīklam ar zemāko iespējamo aizturi!
    Pieejamas sekojošas saskarnes: E1, DS3, STM-1, STM4c, STM16c, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet.


    IP tranzīts DEACUZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt