... Risinājumi ... Tīkla pakalpojumi ...

IP Tranzīts

... IP Transit
IP Transit

IP TRANZĪTS


Izmantojiet uzticamu, augstas ietilpības ātrgaitas piekļuvi globālajam interneta tīklam, kas bāzēts uz plašu DEAC IP tīklu pīringa spektru interneta trafika apmaiņas punktos ar lielākajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem visā Eiropā.
Risinājums ir ideāli piemērots kritiskām tiešsaistes lietotnēm, kuru nepārtrauktai darbībai ir nepieciešama maksimāli zema datu pārraides aizture, tādējādi piegādājot kvalitatīvus pakalpojumus gala lietotājiem. Turklāt, platjoslas piekļuve ar ātrāko interneta savienojumu Eiropā nodrošina garantētu risinājuma pieejamību jebkurā laikā.
Tīkla risinājums ar pievienoto vērtību uzņēmuma augstai veiktspējai - izvēlieties IP tranzīta pakalpojumu, ko nodrošina DEAC datu centri!

IP Tranzīts DEAC
IP Tranzīts DEAC

Klātesamība Eiropā

DEAC klātesamība Eiropā ļauj veidot vairākus pīringa punktus. Savukārt MPLS tehnoloģija, kas būvēta uz optiskās šķiedras maģistrāles bāzes, garantē augstāko kvalitāti un savienojuma ātrumu.

IP Tranzīts DEAC

DEAC IT ekspertu palīdzība ātrai un drošai datu apmaiņa

Mūsu eksperti sakonfigurēs IP tranzīta pakalpojumu atbilstoši Jūsu individuālām biznesa vajadzībām un nodrošinās nepieciešamo maršrutu ātrai un drošai datu pārsūtīšanai.

IP Tranzīts DEAC

IP tranzīts no Jūsu lokācijām

IP tranzīta pakalpojumus var sniegt Jūsu atrašanās vietās, pievienojot papildu komponenti tā nodrošināšanai līdz pat Jūsu lokācijai.

Juniper Networks DEAC

Juniper Networks Jūsu augstajām joslas platuma vajadzībām

Uzticams DEAC IP tranzīta pakalpojums, kas balstīts uz Juniper Networks maršrutētājiem ar Fast Ethernet, Gigabit Ethernet un 10 Gigabit Ethernet. Uzticamība, ātrums un elastība, lai savienotu būtiskas lietojumprogrammas ar augstām joslas platuma prasībām.
IP Tranzīts: tehniskā specifikācija

    DEAC optiskās šķiedras tīkla infrastruktūra ir izvietota stratēģiski nozīmīgos ģeogrāfiskos punktos Eiropā, t.sk. Rīgā, Frankfurtē, Amsterdamā, Stokholmā un Kijevā. Tīkla infrastruktūra būvēta uz Juniper Networks – pasaulē vadošā IP maršrutētāju ražotāja un inovatīvo tehnoloģiju attīstītāja aprīkojuma. Maršrutēšanas protokoli IPv6 un IPv4 pieejami bez papildu maksas. IP tranzīta pakalpojums ir pieejams caur Fast Ethernet, Gigabit Ethernet un 10 Gigabit Ethernet portiem, kā arī caur dažādas caurlaidības SDH portiem. Tas nozīmē, ka risinājums tiek nodrošināts balstoties uz rūpīgu partneru izvēli, sniedzot augstu kvalitāti klientiem un gala lietotājiem.

    IP tranzīta pakalpojumi papildus ir pieejami caur portiem uz diviem dažādiem maršrutētājiem. BGP protokols nodrošina tuvākā tīkla porta izmantošanu. Turklāt, ja viens no portiem ir izgājis no ierindas, datu plūsma tiek automātiski pārvirzīta caur citu portu. Izvēlēties vispiemērotāko maršrutu savām biznesa vajadzībām un saņemiet piekļuvi globālajam tīklam ar zemāko iespējamo aizturi!
    Pieejamas sekojošas saskarnes: E1, DS3, STM-1, STM4c, STM16c, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet.


    IP Tranzīts DEAC
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:

deac-partners-logo