... Risinājumi ... Tīkla pakalpojumi ...

IP Tranzīts

... IP tranzīts
IP tranzīts

Elektronisko sakaru operatoriem un satura piegādātājiem, kā arī lieliem korporatīviem uzņēmumiem DEAC nodrošina

IP tranzīta pakalpojumus

jeb augstas kvalitātes, pārvaldības un ātrgaitas piekļuvi globālajam interneta tīklam. Tādējādi izmantojot moderno optiskās datu pārraides tīklu, klientam pieejami augstas veiktspējas vispasaules interneta resursi. Lai nodrošinātu vislabākos IP maršrutus, DEAC piedāvā plašu pīringa spektru interneta trafika apmaiņas punktos ar lielākajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem visā Eiropā.

Risinājums ir ideāli piemērots kritiskām tiešsaistes lietotnēm, kuru nepārtrauktai darbība ir nepieciešams maksimāli zema datu pārraides aizture, tādējādi piegādājot kvalitatīvus pakalpojumus galalietotājiem. Turklāt, platjoslas piekļuve ar ātrāko interneta savienojumu Eiropā* nodrošina garantētu risinājuma pieejamību jebkurā laikā.


DEAC IPv4 / IPv6 tīkla protokoli DEAC tālvadības pīrings DEAC ātrgaitas interneta trafika apmaiņas punkti

IPv4 / IPv6 tīkla protokoli

Tālvadības pīrings ar galvenajiem interneta trafika apmaiņas punktiem

Ātrgaitas interneta trafika apmaiņas punkti


IP tranzīta pakalpojuma shēma DEAC>


DEAC klātesamība Eiropā un Krievijā ļauj veidot vairākus pīringa punktus. Savukārt daudzprotokolu iezīmju komutācijas jeb MPLS tehnoloģija, kas būvēta uz optiskās šķiedras maģistrāles bāzes, garantē augstāko kvalitāti un savienojuma ātrumu. Papildus standarta tīkla protokolam IPv4, DEAC piedāvā arī IPv6. Izmantojot IP tranzīta pakalpojumu no vairākiem avotiem, klienti saņem rezervētas plūsmas maršrutēšanas vidi. Turklāt, DEAC nodrošina IP tranzīta pakalpojumu atbilstoši individuālām klienta vajadzībām.

Tehniskā specifikācija

DEAC optiskās šķiedras tīkla infrastruktūra ir izvietota stratēģiski nozīmīgos ģeogrāfiskos punktos Eiropā un Krievijā, t.sk. Londonā, Frankfurtē, Amsterdamā, Maskavā, Rīgā un Kijevā. Tīkla infrastruktūra būvēta uz Juniper Networks – pasaulē vadošā IP maršrutētāju ražotāja un inovatīvo tehnoloģiju attīstītāja aprīkojuma. Maršrutēšanas protokoli IPv6 un IPv4 pieejami bez papildu maksas. IP tranzīta pakalpojums ir pieejams caur Fast Ethernet, Gigabit Ethernet un 10 Gigabit Ethernet portiem, kā arī caur dažādas caurlaidības SDH portiem. Tas nozīmē, ka risinājums tiek nodrošināts balstoties uz rūpīgu partneru izvēli kas sniedz augstu kvalitāti klientiem un gala lietotājiem.

Papildus, IP tranzīta pakalpojumi ir pieejami caur portiem uz diviem dažādiem maršrutētājiem. BGP protokols nodrošina tuvākā tīkla porta izmantošanu. Turklāt, ja viens no portiem ir izgājis no ierindas, datu plūsma tiek automātiski pārvirzīta caur citu portu. Izvēlēties vispiemērotāko maršrutu savām biznesa vajadzībām un saņemiet piekļuvi globālajam tīklam ar zemāko iespējamo aizturi!


Pieejamas sekojošas saskarnes: E1, DS3, STM-1, STM4c, STM16c, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet.

IP tranzīts DEAC

*Avots AKAMAI

Saistītie pakalpojumi: VPN, Tīkla pakalpojumi, Layer 2

Uzzini vairāk par DEAC tīkla pārklājumu.

IP tranzīts DEAC


Jautājumu gadījumā un individuālas tīkla konfigurācijas saņemšanai sazinieties ar mums!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222
deac-partners-logo