... DEAC datu centri ...

Telekomunikāciju pieslēgumi

... Telekomunikāciju pieslēgumi
Telekomunikāciju pieslēgumi

Telekomunikāciju pieslēgumi, DEAC


Tīkls ir svarīga komponente Jūsu organizācijas darbības un attālinātas piekļuves nodrošināšanā DEAC augstas kvalitātes pakalpojumiem un datu centriem. DEAC uztur uzticamu un redundantu tīkla arhitektūru, izmantojot 100 Gbit/s pamattīklu ar 100% optisko tīklu. Cisco ASR augstas veiktspējas maršrutētāji un slēdži nodrošina:

  • Augstu drošības līmeni, izmantojot kriptēšanu, tīkla slāņos balstītus drošības uzstādījumus un segmentāciju;
  • Augsta līmeņa automatizāciju;
  • Vienmēr pieejamu arhitektūru.


IPv4 un IPv6 protokoli tiek pārraidīti, izmantojot mūsu Cisco pamattīkla infrastruktūru. DEAC nodrošina augstas kapacitātes POP vietnes stratēģiski nozīmīgās lokācijās Eiropā. Mūsu klientiem nodrošinām iespēju izmantot primāro un sekundāro datu centru, lai palielinātu biznesa drošības līmeni. Datu rezerves kopijas ģeogrāfiski atšķirīgās lokācijās reizē ar uzticamiem un ātriem tīkla savienojumiem ļauj mūsu klientiem ieviest labākās prakses avārijas atjaunošanas plānu.


DEAC datu centri Eiropā nodrošina piekļuvi dažādiem ātrdarbīgiem, drošiem un augstas pieejamības tīkla pakalpojumiem, lai paplašinātu Jūsu biznesa un IT infrastruktūru.


DEAC tīkla starpsavienojumi veidoti izmantojot vadošos telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējus un interneta pakalpojumu operatorus. Pielāgoti pārrobežu savienojumu mezgli nodrošina plašu tīkla pieejamību un jaunas iespējas mūsu klientiem.


DEAC tīkla iespējas ļauj nodrošināt klientiem savienojumu, izmantojot MPLS (Multiprotocol Label Switching) tehnoloģiju, kas novirza datus no viena mezgla uz nākamo, pamatojoties uz īsākā ceļa marķējumiem, tādējādi izvairoties no sarežģītas meklēšanas maršrutēšanas tabulā un paātrinot trafika plūsmu. Jūs varēsiet sasniegt vadošos biznesa tirgus 10 milisekunžu laikā vai 3 milisekunžu laikā starp tuvākajiem datu centriem. Nodrošināta ātrgaitas datu plūsma Jūsu biznesa lietojumprogrammām.


Mēs nodrošinām zemu tīkla latentumu ar augstu caurlaidību, kas panākta ar lielu joslas platuma ietilpību līdz 100 Gbit/s. Tā pieejama visām mūsu ģeogrāfiski nodalītajām infrastruktūrām. Drošs tiešais savienojums un datu šifrēšana nodrošina augsta līmeņa biznesa datu aizsardzību.


Komunikāciju tīkla partneri, DEAC


DEAC sertificētie eksperti uztur un pārvalda tīkla savienojumus, lai kontrolētu datu trafika plūsmu un samazinātu negatīvu ietekmi DDoS uzbrukuma gadījumā. Mēs nodrošinām tīkla uzraudzību 24 stundas diennaktī, lai atklātu visas tīkla kļūdas, kas varētu izraisīt trafika palēnināšanos vai sakaru atteikumus. Lai paaugstinātu tīkla drošības līmeni, DEAC izmanto uzticamas Juniper ugunsmūra sistēmas. Juniper ugunsmūris nodrošina:

  • Bez kompromisa elastību, efektivitāti un veiktspēju;
  • Uzlabotus pakalpojumus, kas vērsti uz caurskatāmību un drošību;
  • Augstas veiktspējas drošību ar modernu, integrētu potenciālo draudu noteikšanu, lai atklātu un bloķētu dažāda tipa ļaunprātīgas darbības.Biznesa IT risinājumi DEAC Tīkls Eiropā Garantētais ātrums un noslodze līdz 30% nodrošina ātrāko iespējamo pieslēgumu starp DEAC datu centriem
Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

Biznesa IT risinājumi DEAC Jaudīgi drošības risinājumi

Jaudīgi rūteri ar plašu drošības klāstu, datu šifrēšanu un individuālu uzraudzību.

deac-partners-logo