Datu drošības risinājumi

DEAC piedāvā kompleksas datu drošības risinājumu iespējas, kas vērstas uz Jūsu biznesa nepārtrauktības nodrošināšanu. Datu pazušana, izdzēšana, kā arī ļaunprātīga vai nesankcionēta datu pārņemšana un kiberuzbrukumi ir mūsdienu realitāte, kas pieprasa pastiprinātu datu aizsardzību, lai Jūsu biznesa darbība un attīstība būtu drošībā!

Datu drošības risinājumi DEACBiznesa IT risinājumi DEAC


Biznesa IT risinājumi DEAC


Biznesa IT risinājumi, DEAC


Lai izstrādātu individuālu datu drošības plānu Jūsu uzņēmuma IT sistēmu aizsardzībai, sazinieties ar mums!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222


DEAC IT eksperti sagatavos un pielāgos individuālu, Jūsu uzņēmējdarbībai atbilstošu datu drošības plānu, kas laicīgi identificēs, minimizēs vai pilnībā izslēgs nevēlamus riskus, turklāt maksājot tikai par risinājumu, kas ir atbilstošs Jūsu biznesā izmantotajiem datiem. DEAC mērķis ir nodrošināt klientu vērtīgo datu drošību, pielietojot tādus laika pārbaudītus instrumentus kā aizsardzība pret kiberuzbrukumiem - DDoS, datu rezerves kopēšana (BaaS) un avārijas atjaunošanas plāns, lai nodrošinātu klientu biznesa drošību un nepārtrauktu darbību 24/7/365. Klientu datu aizsardzība ir DEAC svarīgākā prioritāte.


DEAC drošības politika

Nepārtrauktības nodrošināšana


Lai nodrošinātu pilnvērtīgu drošības politiku, DEAC pakalpojumi nodrošināti balstoties uz ISO 27001:2013 procedūru bāzes. Tāpat, uzturam sarežģītu aparatūras arhitektūru, kas atbilst stingrai PCI DSS atbilstības politikai, kas ir obligāta, ja jūsu uzņēmums pieņem, uzglabā, apstrādā vai pārraida maksājumu karšu datus. DEAC ekspertīze Microsoft tehnoloģiju jomā ir ļāvusi DEAC ierindot ekskluzīvā Microsoft Gold Partner kategorijā, tādejādi klientiem nodrošinot efektīvus un novatoriskus risinājumus stabilai un mērogojamai Microsoft risinājumu platformas pielāgošanai un izmantošanai visdažādākajām biznesa vajadzībām. Uzziniet vairāk par DEAC sertifikātiem un partneriem!


Uzņēmējdarbības nepārtrauktības nodrošināšanas pamatā ir pārdomāts avārijas atjaunošanas plāns (AAP), kas nosaka plānu, procedūras un vadlīnijas uzņēmuma darbībai katastrofu un ārkārtas situāciju gadījumā. Avārijas atjaunošanas plāns nosaka procedūru, kas ļauj pēc iespējas īsākā laika posmā atjaunot biznesa darbību, datus, sistēmas un kritiskas iekšējās funkcijas un nosaka DEAC, kā pakalpojumu sniedzēja, darbību neparedzētu notikumu gadījumā. Vai Jūsu uzņēmums ir apsvēris vai plānojis nepieciešamās darbības neparedzētiem notikumiem, datu aizsardzībai? Vai uzņēmuma vērtīgākie dati tiek dublēti? Ir svarīgi izprast katra procesa nozīmību un izmaksas, kas var rasties dīkstāves gadījumā, kā arī pieņemamus atjaunošanas termiņus.

Sazinieties ar DEAC ekspertiem un noskaidrojiet, vai datu drošība ir Jūsu šodien lietotā risinājuma pamatā, kādas darbības veicamas, lai izstrādātu un ieviestu pārvaldības plānu efektīvai datu zādzības risku mazināšanai, biznesa avārijas atjaunošanai un pilnīgai uzņēmuma aktīvu drošībai!


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt