... Risinājumi ...

Datu drošības risinājumi

... IT drošības risinājumi | DEAC
IT drošības risinājumi | DEAC

Pasargājiet savus digitālos aktīvusVisaptveroši un uzticami drošības risinājumi, sertificēti eksperti un vienmēr pieejams atbalsts pilnīgai IT drošībai un Jūsu biznesa nepārtrauktībai.


Jūsu bizness var būt apdraudēts!

Mūsdienās IT atbalsta lielāko daļu uzņēmējdarbības. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat tīmekļa e-komercijas platformu, tiešsaistes norēķinu sistēmu, ERP sistēmu krājumu pārvaldībai, CRM pārdošanas operācijām, Oracle datu bāzu pārvaldībai, tiešraides video straumēšanai vai tikai e-pastus un iekšējo tīklu - IT ievainojamības, datu zudumi un sistēmas kļūdas var būtiski ietekmēt Jūsu biznesu. Ja neesat apsvēris visus iespējamos IT riskus, Jūsu bizness var būt apdraudēts! Mēs piedāvājam plašu IT drošības risinājumu klāstu visiem Jūsu IT sistēmas elementiem.Visaptveroša IT drošība ir Jūsu apdrošināšana nepārtrauktiem biznesa procesiem!


Pasargājiet visus IT slāņus - tīklu, galapunktus, serverus, mākoņus, sistēmas, lietojumprogrammas un datus. Mūsu eksperti palīdzēs Jums noteikt visus kritiskos elementus un ieteiks IT drošības risinājumus Jūsu biznesa vajadzībām.

Visu IT slāņu drošība DEAC
Datu drošības plāns DEAC

Pielāgots datu drošības plāns

Strādājot kopā ar mūsu ekspertiem, izplānosim un pielāgosim Jūsu uzņēmējdarbībai atbilstošu datu drošības plānu, kas laicīgi identificēs un minimizēs nevēlamus riskus un iespējamās dīkstāves.

Drošības standarti DEAC

Nemainīgi augsts drošības līmenis

DEAC ir ieguvis starptautiski atzītus sertifikātus, kas apstiprina augsto informācijas drošības un nepārtrauktības līmeni. Uzticiet savu IT sertificētam datu centram!

Tehniskais atbalsts 24/7 DEAC

Atbalsts 24/7

Mūsu eksperti ir vienmēr pieejami, lai pēc Jūsu pieprasījuma sniegtu palīdzību. Papildus atbalsta garantijai, izvēlieties pievienot SLA līmeni!

Rezerves datu centrs Eiropā DEAC

Rezerves datu centrs

Izvēlieties savu primāro un rezerves datu centru nepārtrauktu biznesa procesu nodrošināšanai.


Kāpēc DEAC?

DEAC ir ilgtermiņa pieredze datu centru biznesā kopš 1999. gada. Mūsu datu centri nodrošina augstu drošības līmeni, un eksperti nodrošina nepārtrauktu uzraudzību, lai to uzturētu. Mēs pielāgosim drošības risinājumus, kas ir vissvarīgākie Jūsu biznesa vajadzībām.


Pielāgoti risinājumi

DEAC ir vairāk nekā 20 gadu pieredze pielāgotu risinājumu nodrošināšanā. Mūsu sertificētie eksperti palīdzēs Jums noteikt kritiskās jomas Jūsu IT sistēmā un ieteiks risinājumus, kā stiprināt IT sistēmu un aizsargāt Jūsu datus.

Pielāgoti IT risinājumi DEAC

Drošības standarti

Mūsu kvalitātes politikas pamatā ir augstāko IT nozares standartu ieviešana un uzturēšana. Mūsu datu centri atbilst starptautiskiem standartiem, piemēram:

ISO 22301:2012 - Apstiprina mūsu atbilstību labākās prakses prasībām, lai saglabātu efektīvu datu centra nepārtrauktības un avārijas atjaunošanas plānu, kas ir gatavs ārkārtas situācijās.

ISO 27001:2013 - Apstiprina mūsu atbilstību visaugstākajiem informācijas drošības pārvaldības un vērtīgas informācijas aizsardzības standartiem.

ISO 5001:2011 - Apstiprina mūsu atbilstību labākās prakses enerģijas pārvaldības sistēmai efektīvai enerģijas resursu plānošanai un patēriņam.

PCI DSS - PCI DSS kvalitātes standarts nodrošina maksājumu karšu datu glabāšanu, apstrādi un pārsūtīšanu atbilstoši visaugstākajām drošības prasībām.

Drošības standarti datu centrā DEAC
Modernas IT tehnoloģijas DEAC

Modernas tehnoloģijas

Mūsu datu centri ir aprīkoti ar vismodernākajām tehnoloģijām, un mēs esam sertificēts partneris tādiem pasaules klases IT ražotājiem kā Lenovo, DELL EMC, HP, Citrix, APC, SDMO, Emerson, Juniper, Cisco, Microsoft, VMware, Megafon, Retns, Veeam un citi. Mēs nodrošinām un uzturam augstu uzticamības un drošības līmeni.

Datu centri ir aprīkoti ar:

 • Uzlabotas IT tehnoloģijas un jaunākās iekārtas no pasaules klases ražotājiem
 • Vairākas neatkarīgas elektropārvades līnijas, dīzeļģeneratori, nepārtrauktas barošanas avoti
 • Videonovērošana, statņu piekļuves sensori, gāzes ugunsdzēsības sistēma, bruņota apsardze
 • Daudzlīmeņu verifikācija (biometriskās piekļuves sistēma - pirkstu nospiedumi, identifikācijas HID kartes un PIN koda lasītāji)
 • Divu slāņu grīdas
 • Klimata kontrole - mitruma un temperatūras sensori, dzesēšanas sistēmas

Uzticami datu centri Eiropā

Mūsu uzticamie datu centri atrodas stratēģiski svarīgos ģeogrāfiskos punktos Eiropā. Lai nodrošinātu nepārtrauktu biznesu ar augstu pieejamības līmeni - galveno datu centru varat izmantot galvenajām IT sistēmām, bet rezerves datu centru - datu un sistēmu dublējumam.

Iegūstiet:

 • Ātrgaitas tīkla savienojumus
 • Spēcīgu datu šifrēšanu
 • Informācijas drošību
 • Dublētu infrastruktūru
 • Biznesa nepārtrauktību
 • Daudzvalodu atbalstu

Datu centri Eiropā DEAC

Sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim noteikt optimālāko drošības risinājumu komplektu Jūsu biznesam!

Aizpildiet formu, un mēs ar Jums sazināsimies!
deac-partners-logo