... Risinājumi ...

Datu drošības risinājumi


DATU DROŠĪBAS RISINĀJUMI


Izmantojiet pielāgojamus datu aizsardzības risinājumus, kas samazinās Jūsu biznesa IT riskus un palielinās nepārtrauktības un stabilitātes līmeni.
Datu pazušana, izdzēšana, kā arī ļaunprātīga vai nesankcionēta datu pārņemšana un kiberuzbrukumi ir mūsdienu realitāte, kas pieprasa pastiprinātu datu aizsardzību Jūsu biznesa procesu drošībai. Pasargājiet savus lietotājus un korporatīvo informāciju, izvēloties pielāgotu biznesa aizsardzības komplektu Jūsu datoru, viedtālruņu, datu, e-pastu un visu uzņēmuma iekārtu, platformu un lietotņu sistēmu aizsardzībai.
Individuāli pielāgots datu aizsardzības plāns DEAC

Individuāli pielāgots datu aizsardzības plāns

Strādājot kopā ar mūsu ekspertiem, izplānosim un pielāgosim Jūsu uzņēmējdarbībai atbilstošu datu drošības plānu, kas laicīgi identificēs un minimizēs nevēlamus riskus un iespējamās dīkstāves.

Datu aizsardzības risinājumi DEAC

Augsti drošības standarti

DEAC ir ieguvis starptautiski atzītus sertifikātus, kas apstiprina augsto informācijas drošības un nepārtrauktības līmeni. Uzticiet savu IT sertificētam datu centram!

Datu aizsardzības risinājumi DEAC

Atbalsts 24/7

Mūsu eksperti ir vienmēr pieejami, lai pēc Jūsu pieprasījuma sniegtu palīdzību. Papildus atbalsta garantijai, izvēlieties pievienot SLA līmeni!

Rezerves datu centrs DEAC

Rezerves datu centrs

Izvēlieties savu primāro un rezerves datu centru nepārtrauktu biznesa procesu nodrošināšanai.

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


deac-partners-logo
Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt