Datu drošības risinājumi

Datu drošības risinājumi DEAC

DEAC piedāvā kompleksas datu drošības risinājumu iespējas, kas vērstas uz Jūsu biznesa nepārtrauktības nodrošināšanu. Datu pazušana, izdzēšana, kā arī ļaunprātīga vai nesankcionēta datu pārņemšana un kiberuzbrukumi ir mūsdienu realitāte, kas pieprasa pastiprinātu datu aizsardzību, lai Jūsu biznesa darbība un attīstība būtu drošībā!
Datu drošības risinājumi DEAC

Datu drošības risinājumi DEAC

Datu drošības risinājumi DEAC

Biznesa procesu nepārtrauktība  
Nodrošinām iespēju koncentrēties uz uzņēmuma pamatdarbību un attīstību, neraizējoties par IT sistēmu darbību un procesu nepārtrauktību

Izmaksu optimizācija un samazināšana
Droša aizsardzība pret datu zudumiem un IT risku samazināšana nodrošinās pret neplānotām izmaksām nevēlamu seku novēršanai

Augstākā līmeņa datu drošība 360⁰
Daudzpakāpju datu un programmatūras aizsardzība un piemērota drošības stratēģija nodrošinās nepieciešamo datu drošības līmeni Jūsu uzņēmējdarbībai

Datu rezerves kopēšana DEAC

Biznesa klases rezerves datu kopēšana

BaaS sniegs Jums biznesa nepārtrauktību krīzes situācijā un samazinās datu pazušanas vai izdzēšanas riskus. DEAC biznesa klases risinājums ir veidots uz augstāko drošības un tehnisko standartu virtualizācijas platformas, kas sniegs Jums iespēju attālināti un ērti pārvaldīt un lietot BaaS risinājumu drošai dažāda formāta datu glabāšanai DEAC mākonī. Turklāt datu rezerves kopiju izveidi un datu atjaunošanu ir iespējams veikt jebkurā Jums ērtā un izdevīgā laikā, to automātiski iestatot, kā arī DEAC sniedz Jums iespēju maksāt tikai par tiem resursiem, kurus Jūs izmantojat!

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEAC

Aizsardzība pret kiberuzbrukumiem DEAC

Aizsardzība pret kiberuzbrukumiem

DDoS aizsardzība atvairīs kiberuzbrukumus, bloķējot to piekļuvi Jūsu datiem, bet tajā pašā laikā nepadarot tos nepieejamu Jums, Jūsu darbiniekiem vai klientiem. DEAC ilggadējā starptautiskā pieredze, strādājot ar dažādu nozaru pārstāvjiem un risinot IT sistēmu individuālās nepieciešamības, sniedz Jums iespēju efektīvi pielāgot šo risinājumu Jūsu uzņēmējdarbības vajadzībām un iespējām. Datu aizsardzība pret kiberuzbrukumiem pasargās Jūsu uzņēmumu no zaudējumiem šo ļaunprātīgo darbību rezultātā un nodrošinās nepārtrauktu Jūsu biznesa procesu darbību.

Uzzināt vairāk >Avārijas atjaunošanas plāns DEAC

Avārijas atjaunošanas plāns

DEAC IT eksperti izstrādās Jūsu uzņēmējdarbībai individuāli pielāgotu avārijas atjaunošanas plānu (Disaster Recovery). Ja Jūsu uzņēmuma informācija kādu noteiktu iemeslu dēļ nebūs pieejama, dažādās ārkārtas situācijās avārijas atjaunošanas plāns sniegs Jums iespēju ar pēc iespējas mazāku laika patēriņu atjaunot un sagatavot IT sistēmas darbam un turpināt iesāktos biznesa procesus, kas pasargās Jūs no zaudējumiem, ko rada dīkstāve. Izmantojiet šo risinājumu, lai pārvaldītu nevēlamas IT risku iestāšanās sekas, kas var būtiski traucēt un negatīvi ietekmēt Jūsu biznesa darbību un attīstību!

Uzzināt vairāk >

Biznesa IT risinājumi DEAC
Biznesa IT risinājumi, DEAC


Lai izstrādātu individuālu datu drošības plānu Jūsu uzņēmuma IT sistēmu aizsardzībai, sazinieties ar mums!

E-pasts:
Tel.:
+371 6707 2222
DEAC IT eksperti sagatavos un pielāgos individuālu, Jūsu uzņēmējdarbībai atbilstošu datu drošības plānu, kas laicīgi identificēs, minimizēs vai pilnībā izslēgs nevēlamus riskus, turklāt maksājot tikai par risinājumu, kas ir atbilstošs Jūsu biznesā izmantotajiem datiem. DEAC mērķis ir nodrošināt klientu vērtīgo datu drošību, pielietojot tādus laika pārbaudītus instrumentus kā aizsardzība pret kiberuzbrukumiem - DDoS, datu rezerves kopēšana (BaaS) un avārijas atjaunošanas plāns, lai nodrošinātu klientu biznesa drošību un nepārtrauktu darbību 24/7/365. Klientu datu aizsardzība ir DEAC svarīgākā prioritāte.


DEAC drošības politika

Nepārtrauktības nodrošināšana


Lai nodrošinātu pilnvērtīgu drošības politiku, DEAC pakalpojumi nodrošināti balstoties uz ISO 27001:2013 procedūru bāzes. Tāpat, uzturam sarežģītu aparatūras arhitektūru, kas atbilst stingrai PCI DSS atbilstības politikai, kas ir obligāta, ja jūsu uzņēmums pieņem, uzglabā, apstrādā vai pārraida maksājumu karšu datus. DEAC ekspertīze Microsoft tehnoloģiju jomā ir ļāvusi DEAC ierindot ekskluzīvā Microsoft Gold Partner kategorijā, tādejādi klientiem nodrošinot efektīvus un novatoriskus risinājumus stabilai un mērogojamai Microsoft risinājumu platformas pielāgošanai un izmantošanai visdažādākajām biznesa vajadzībām. Uzziniet vairāk par DEAC sertifikātiem un partneriem!


Uzņēmējdarbības nepārtrauktības nodrošināšanas pamatā ir pārdomāts avārijas atjaunošanas plāns (AAP), kas nosaka plānu, procedūras un vadlīnijas uzņēmuma darbībai katastrofu un ārkārtas situāciju gadījumā. Avārijas atjaunošanas plāns nosaka procedūru, kas ļauj pēc iespējas īsākā laika posmā atjaunot biznesa darbību, datus, sistēmas un kritiskas iekšējās funkcijas un nosaka DEAC, kā pakalpojumu sniedzēja, darbību neparedzētu notikumu gadījumā. Vai Jūsu uzņēmums ir apsvēris vai plānojis nepieciešamās darbības neparedzētiem notikumiem, datu aizsardzībai? Vai uzņēmuma vērtīgākie dati tiek dublēti? Ir svarīgi izprast katra procesa nozīmību un izmaksas, kas var rasties dīkstāves gadījumā, kā arī pieņemamus atjaunošanas termiņus.

Sazinieties ar DEAC ekspertiem un noskaidrojiet, vai datu drošība ir Jūsu šodien lietotā risinājuma pamatā, kādas darbības veicamas, lai izstrādātu un ieviestu pārvaldības plānu efektīvai datu zādzības risku mazināšanai, biznesa avārijas atjaunošanai un pilnīgai uzņēmuma aktīvu drošībai!

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt