... Risinājumi ... Serveru noma ...

Izdalītie serveri


IZDALĪTIE SERVERI


Nomājiet izdalītos serverus vai iegādājaties tos un izvietojiet mūsu datu centros Eiropā! Mūsu eksperti palīdzēs Jums uzstādīt serveri un migrēt Jūsu esošo sistēmu un datus.
Izvēlieties budžeta vai biznesa klases izdalītos serverus ar Jums nepieciešamajām komponentēm. DEAC uzticamie datu centri nodrošinās atbilstošu vidi augstas veikstpējas un drošības līmeņa nodrošināšanai 24/7, kā arī iespēju uzstādīt papildus drošības elementus atkarībā no Jūsu biznesa vajadzībām.

Droša datu centra infrastruktūra
ar augstākās klases serveriem  • Sadarbībā ar mūsu ilgtermiņa partneriem Dell un HP nodrošinām pasaules līmeņa biznesa risinājumus jūsu IT vajadzībām.

  • Padziļināta kompetence, pieredze un mērķis nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu.

  • Paplašiniet savu IT infrastruktūru, nomājot izdalītos serverus!

Dell Technologies Gold Partner, DEAC HP Enterprise Business Partner, DEAC

Izvēlieties serveri, lai nodrošinātu Jūsu darba procesu nepārtrauktību un stabilu tā darbību! Ja Jūsu uzņēmumam ir augstas IT resursu un lietojumprogrammu darbības prasības, Jums ir nepieciešams piemērots izdalītais serveris. Izdalītā servera noma ir ideāli piemērots risinājums vietnēm ar lielu datu plūsmu, e-komercijai, kā arī izdalītos serverus var izmantot uzņēmuma e-pastiem vai datu dublēšanai.Izdalītais serveris Jūsu biznesam. Konfigurējiet jau tagad!Cenā iekļauts


Serveru noma DEAC
1Gbit/s neierobežots trafiks
Serveru noma DEAC
Bezmaksas IP adrese
Serveru noma DEAC
Neierobežots 1 Gbit/s ports
Serveru noma DEAC
Klientu atbalsts 24/7
Serveru noma DEAC
100% oriģinālās komponentes
Serveru un tīklu administrēšana un monitorings DEAC

Serveru un tīklu administrēšana un monitorings

Efektīvākai procesu darbībai izvēlieties serveru administrēšanu un monitoringu, kas ļaus Jums samazināt riskus, iegūt optimālu uzņēmuma līdzekļu pārvaldību un garantētus regulārus sistēmu atjauninājumus nepārtrauktai un ātrai IT sistēmu darbībai. Jūsu iekārtas uzraudzīs pieredzējuši IT speciālisti.

Jaunākās paaudzes izdalītie serveri DEAC

Jaunākās paaudzes izdalītie serveri

DEAC ir stratēģisks DELL, HP un citu ražotāju partneris. Mēs nodrošinām jaunākās serveru tehnoloģijas, lai uzturētu augstu veiktspēju un drošības līmeni. Uzziniet vairāk par visiem mūsu partneriem!

Garantēts atbalsta reakcijas laiks DEAC

Garantēts atbalsta reakcijas laiks

Ja Jūsu biznesam ir nepieciešams DEAC tehniskā personāla garantēts reakcijas laiks, izvēlieties piemērotāko SLA līmeni!

Augsts pieejamības līmenis DEAC

Augsts pieejamības līmenis

Nodrošiniet nepārtrauktu piekļuvi Jūsu uzņēmuma datiem, izmantojot serverus datu centros ar augstu piekļuves drošības līmeni.

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


Izdalītais serveris – noma
vai iegāde?

Servera instalēšana un
konfigurēšana

Fizisko serveru noma un
infrastruktūras uzticamība

Izdalītais serveris – noma vai iegāde?


Serveru noma ļauj optimizēt izdevumus, jo nav nepieciešami kapitālieguldījumi (CAPEX) dārgu serveru un tīkla iekārtu iegādei. Fiziskā servera noma ļauj ietaupīt naudas līdzekļus un nodrošināt sniegto pakalpojumu stabilitāti. Turpmāk Jūsu operatīvie ikmēneša izdevumi (OPEX) kļūs paredzami - servera noma bez slēptām un neparedzamām izmaksām.

Vajadzības gadījumā DEAC eksperti nodrošina serveru administrēšanu un uzraudzību, kas ļaus aizmirst par tehniskā personāla problēmām un koncentrēties uz Jūsu uzņēmuma pamatdarbību.


Servera instalēšana un konfigurēšana


Servera instalēšana un konfigurēšana var ilgt no stundas līdz 24 stundām serveriem, kas atrodas DEAC noliktavā. Savukārt, ja serveris nav pieejams, tad servera instalēšana un konfigurēšana var aizņemt vairāk laika. Mūsu klientu atbalsta dienests informēs Jūs par uzstādīšanas specifiku konkrētajā gadījumā.


Fizisko serveru noma un infrastruktūras uzticamība


DEAC kvalitātes politika garantē biznesa procesu nepārtrauktību un augstu pakalpojumu kvalitāti. DEAC datu centrs ir apliecinājis, ka atbilst visaugstākajiem standartiem datu drošības pārvaldībā un svarīgas informācijas aizsardzībā, iegūstot ISO/IEC 27001:2013, ISO 22301:2012 un citus sertifikātus. Tāpat arī karšu dati serverī ir aizsargāti no nesankcionētas piekļuves, jo maksājumu karšu informācijas glabāšana, apstrāde un pārsūtīšana tiek nodrošināta saskaņā ar PCI DSS kvalitātes un drošības standarta prasībām.

Piesakieties DEAC datu centru apskates vizītē vai dodieties virtuālajā tūrē!

UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
Biežāk uzdotie jautājumi

Kur atrodas serveri?

Serveri izvietoti DEAC datu centros, kas sertificēti saskaņā ar maksājumu sistēmu darbības standartu PCI DSS un ISO/IEC 27001:2013, kā arī ISO 22301:2012, apliecinot DEAC informācijas drošības pārvaldības augstos standartus un augstāko vērtīgas informācijas aizsargāšanas prasību nodrošinājumu.

Kas ir serveru klasteris (cluster) un klasterizācija (clustering)?

Serveru klasteris ir vienas vai vairāku sistēmu kopums, kas darbojas kopā un nodrošina vienotu risinājumu. Izmantojot serveru klasterus, gala lietotājs saņem vienotu sistēmas risinājumu ar augstu atteikumnoturību un sistēmas veiktspēju.

Kā instalēt operētājsistēmu izdalītajā serverī?

Serveriem tiek nodrošināta jau instalēta operētājsistēma, kuru iespējams izvēlēties pasūtījuma veikšanas stadijā. Ja vēlaties aprīkot ar programmnodrošinājumu savu serveri pats, varat instalēt un konfigurēt operētājsistēmu un jebkuru citu nepieciešamo programmnodrošinājumu tūlīt pēc pakalpojuma apmaksas un piekļuves datu saņemšanas.

Kā pieslēgties izdalītajam serverim?

Atkarībā no instalētās operētājsistēmas, izvēlētās autentifikācijas un autorizācijas metodes, savienojuma iespējas atšķiras. Pieslēgšanās notiek izmantojot attālinātu konsoles pieeju ar root piekļuves tiesībām. Pēc operētājsistēmas instalēšanas, serveris tiek nodots lietošanā ar visiem nepieciešamajiem datiem administratīvai (root) piekļuvei nomātajam serverim.

Es neesmu administrators, vai es varu izmantot izdalīto serveri?

Darbs ar izdalīto serveri nav grūtāks par parastu virtuālo hostingu. Ikviens, kam ir minimālas tehniskās prasmes, varēs pārvaldīt serveri, izmantojot ērtu vadības paneli. Ja rodas neskaidrības, mūsu sertificētie tehniskā atbalsta speciālisti vienmēr ir gatavi palīdzēt!

Cik ātrā laikā man būs pieejams pasūtītais izdalītais serveris?

Parasti no servera nomas pakalpojuma apmaksas līdz servera instalēšanai un nodošanai klienta lietošanā paiet viena līdz 24 stundas, ja izvēlētās konfigurācijas serveris ir mūsu noliktavā. Gadījumā, ja serveris neatrodas noliktavā, tā instalēšana un konfigurēšana aizņems ilgāku laiku.

Cik daudz vietņu un aplikāciju es varu izvietot savā izdalītajā serverī?

Izdalītajam serverim nav nekādu ierobežojumu attiecībā pret izvietoto vietņu skaitu. Nomājot izdalīto serveri, Jums ir pieejams konkrēts skaitļošanas jaudas apmērs. Izmantojot nomātā servera resursus, atkarībā no tā veiktspējas jaudas, varat izvietot tajā tik daudz vietnes, aplikācijas vai datu bāzes cik vēlaties.

Kā pasūtīt serveri?

Izvēlieties atbilstošāko izdalītā servera konfigurāciju tūlītēji pieejamu serveru kalkulatorā vai komplektējiet Jums piemērotāko konfigurāciju pielāgojamu iekārtu konfiguratorā. Ja jums ir kādas šaubas - sazinieties ar mums un datu centra eksperti sniegs nepieciešamo atbalstu un konsultācijas

Vai serverim ir iespējams piešķirt papildu IPv4 vai IPv6 adreses?

Jebkuram nomātam vai datu centrā izvietotam serverim varat iegādāties papildu IP adreses pēc nepieciešamības. Viena IP adrese tiek nodrošināta bez maksas, katra nākamā - par maksu.


deac-partners-logo