Izdalītie serveri

 

DEAC izdalīto serveru noma (dedicated server rental) ir pakalpojums, kas apmierinās visaugstākās datu pieejamības prasības, vienlaikus nodrošinot maksimālu veiktspēju, elastību un kontroli pār nomāto iekārtu. Serverus nav nepieciešams iegādāties – izvēlieties piemērotāko no vairākiem simtiem noliktavā pieejamo serveru vai to komponentēm, lietojiet nomāto risinājumu noteikta budžeta ietvaros vai pielāgojiet serveri individuālām biznesa vajadzībām, izvietojot to vienā vai vairākās stratēģiski nozīmīgās ģeogrāfiskās lokācijās visā Eiropā.

Izdalītais serveris Jūsu biznesam. Konfigurējiet jau tagad vai izvēlaties no noliktavā pieejamiem!

">

Cenā iekļauts

Izdalīto serveru noma DEAC
100Mbit/s
neierobežots trafiks
Izdalīto serveru noma DEAC
Bezmaksas
IP adrese
Izdalīto serveru noma DEAC
Neierobežots
1 Gbit/s ports
Izdalīto serveru noma DEAC
Klientu
atbalsts
Izdalīto serveru noma DEAC
100% oriģinālās sastāvdaļasIzvēlieties serveri, lai nodrošinātu Jūsu darba procesu nepārtrauktību un stabilu tā darbību! Ja Jūsu uzņēmumam ir augstas IT resursu un lietojumprogrammu darbības prasības, Jums ir nepieciešams piemērots izdalītais serveris. Izdalītā servera noma ir ideāli piemērots risinājums vietnēm ar lielu datu plūsmu, e-komercijai vai tiešsaistes datu straumēšanai, kā arī izdalītos serverus var izmantot uzņēmuma e-pastiem vai datu dublēšanai.

Efektīvākai procesu darbībai papildus izdalīto serveru nomai izvēlieties arī serveru administrēšanu un monitoringu, kas ļaus Jums samazināt riskus, iegūt optimālu uzņēmuma līdzekļu pārvaldību un garantētus regulārus sistēmu atjauninājumus, kuri nepieciešami nepārtrauktai un ātrai IT sistēmu darbībai. Šajā gadījumā Jūsu iekārtas uzraudzīs pieredzējuši IT speciālisti 24/7.

Serveru noma DEAC
Izdalītie serveri DEACMēs ne tikai piedāvājam plašu jaudīgu izdalīto serveru klāstu ar augstu veiktspēju, bet arī izstrādājam individuālus risinājumus atbilstoši Jūsu aprīkojuma prasībām. DEAC datu centros ir pieejamas jaunākās paaudzes tehnoloģijas un notiek regulāra to atjaunināšana. Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu! Turklāt, ja Jūsu biznesam ir nepieciešams DEAC tehniskā personāla garantēts reakcijas laiks, izvēlieties Jums nepieciešamo tā līmeni (SLA - Service Level Agreement) reizē ar pakalpojuma iegādi!


Biznesa IT risinājumi, DEAC


Izvēlieties izdalīto serveru nomu un pieprasiet 30 dienu bezmaksas testa periodu jau tagad!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222


Atkarībā no Jūsu biznesa vajadzībām, servera noma ir pieejama DEAC datu centros Rīgā, Amsterdamā, Kijevā, Stokholmā, Frankfurtē, Amsterdamā, Maskavā vai Londonā. Nodrošiniet nepārtrauktu piekļuvi Jūsu uzņēmuma datiem, izmantojot serverus datu centros ar augstu piekļuves drošības līmeni.


Izdalītais serveris – noma
vai iegāde?

Servera instalēšana un
konfigurēšana

Fizisko serveru noma un
infrastruktūras uzticamība


Serveru noma ļauj optimizēt izdevumus, jo nav nepieciešami kapitālieguldījumi (CAPEX) dārgu serveru un tīkla iekārtu iegādei. Fiziskā servera noma ļauj ietaupīt naudas līdzekļus un nodrošināt sniegto pakalpojumu stabilitāti. Turpmāk Jūsu operatīvie ikmēneša izdevumi (OPEX) kļūs paredzami - servera noma bez slēptām un neparedzamām izmaksām.

Vajadzības gadījumā DEAC eksperti nodrošina serveru administrēšanu un uzraudzību, kas ļaus aizmirst par tehniskā personāla problēmām un koncentrēties uz Jūsu uzņēmuma pamatdarbību.


Servera instalēšana un konfigurēšana var ilgt no stundas līdz 24 stundām serveriem, kas atrodas DEAC noliktavā. Savukārt, ja serveris nav pieejams, tad servera instalēšana un konfigurēšana var aizņemt vairāk laika. Mūsu klientu atbalsta dienests informēs Jūs par uzstādīšanas specifiku konkrētajā gadījumā. Turklāt piedāvājam serveru nomu bez uzstādīšana maksas!


DEAC kvalitātes politika garantē biznesa procesu nepārtrauktību un augstu pakalpojumu kvalitāti. DEAC datu centrs ir apliecinājis, ka atbilst visaugstākajiem standartiem datu drošības pārvaldībā un svarīgas informācijas aizsardzībā, iegūstot ISO/IEC 27001:2013 sertifikātu. Tāpat arī karšu dati serverī ir aizsargāti no nesankcionētas piekļuves, jo maksājumu karšu informācijas glabāšana, apstrāde un pārsūtīšana tiek nodrošināta saskaņā ar PCI DSS kvalitātes un drošības standarta prasībām.

Piesakieties DEAC datu centru apskates vizītē vai dodieties virtuālajā tūrē!
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
Biežāk uzdotie jautājumi

Kur atrodas serveri?

Serveri izvietoti DEAC datu centros, kas sertificēti maksājumu sistēmu darbībai saskaņā ar PCI DSS standartu un ISO/IEC 27001:2013, apliecinot DEAC informācijas drošības pārvaldības augstos standartus un augstāko vērtīgas informācijas aizsargāšanas prasību nodrošinājumu.

Kas ir serveru klasteris (cluster) un klasterizācija (clustering)?

Serveru klasteris ir vienas vai vairāku sistēmu kopums, kas darbojas kopā un nodrošina vienotu risinājumu. Izmantojot serveru klasterus, gala lietotājs saņem vienotu sistēmas risinājumu ar augstu atteikumnoturību un sistēmas veiktspēju.

Kā instalēt operētājsistēmu izdalītajā serverī?

Serveriem tiek nodrošināta jau instalēta operētājsistēma, kuru iespējams izvēlēties pasūtījuma ģenerēšanas stadijā. Ja vēlaties aprīkot ar programmnodrošinājumu savu serveri pats, varat instalēt un konfigurēt operētājsistēmu un jebkuru citu nepieciešamo programmnodrošinājumu tūlīt pēc pakalpojuma apmaksas un piekļuves datu saņemšanas.

Kā pieslēgties izdalītajam serverim?

Atkarībā no instalētās operētājsistēmas, izvēlētās autentifikācijas un autorizācijas metodes, savienojuma iespējas atšķiras. Pieslēgšanās notiek izmantojot attālinātu konsoles pieeju (IP KVM) ar root piekļuves tiesībām. Pēc operētājsistēmas instalēšanas, serveris tiek nodots lietošanā ar visiem nepieciešamajiem datiem administratīvai (root) piekļuvei nomātajam serverim.

Es neesmu administrators, vai es varu izmantot izdalīto serveri?

Darbs ar izdalīto serveri nav grūtāks par parastu virtuālo hostingu. Ikviens, kam ir minimālas tehniskās prasmes, varēs pārvaldīt serveri, izmantojot ērtu vadības paneli. Ja rodas neskaidrības, mūsu sertificētie tehniskā atbalsta speciālisti vienmēr ir gatavi palīdzēt!

Cik ātrā laikā man būs pieejams pasūtītais izdalītais serveris?

Parasti no servera nomas pakalpojuma apmaksas līdz servera instalēšanai un nodošanai klienta lietošanā paiet viena līdz 24 stundas, ja izvēlētās konfigurācijas serveris ir mūsu noliktavā. Gadījumā, ja serveris neatrodas noliktavā, tā instalēšanai un konfigurēšana aizņems ilgāku laiku.

Cik daudz vietņu un aplikāciju es varu izvietot savā izdalītajā serverī?

Izdalītajam serverim nav nekādu ierobežojumu attiecībā pret izvietoto vietņu skaitu. Nomājot izdalīto serveri, jums ir pieejams konkrēts skaitļošanas jaudas apmērs. Izmantojot nomātā servera resursus, atkarībā no tā veiktspējas jaudas, varat izvietot tajā tik daudz vietnes, aplikācijas vai datu bāzes cik vēlaties.

Kā pasūtīt serveri?

Izvēlieties atbilstošāko izdalītā servera konfigurāciju tūlītēji pieejamu serveru kalkulatorā vai komplektējiet Jums piemērotāko konfigurāciju pielāgojamu iekārtu konfiguratorā. Ja jums ir kādas šaubas - rakstiet mums un datu centra eksperti sniegs nepieciešamo atbalstu un konsultācijas

Vai serverim ir iespējams piešķirt papildu IPv4 vai IPv6 adreses?

Jebkuram nomātam vai datu centrā izvietotam serverim varat iegādāties papildu IP adreses pēc nepieciešamības. Viena IP adrese tiek nodrošināta bez maksas, katra nākamā – 5 EUR.

Vai varu dublēt dažādu serveru diskus RAID?

Jā, neatkarīgu disku (RAID 0,1,5,6,10) dublēšana ir līdzeklis datu glabāšanai uz vairākiem cietajiem diskiem, sasaistot tos savā starpā, lai jūsu servera operētājsistēma tos uztver kā vienu vienību. RAID1 datu glabāšanas metode ir pazīstama kā spoguļošana. Dati tiek rakstīti vismaz uz diviem diskiem, kas nodrošina augstu datu drošību, tai pat laikā tiek iegūts neliels kopējās serveru veiktspējas samazinājums.


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt