...

Interneta veikals     MĀKOŅU PAKALPOJUMI     CITI PAKALPOJUMI


Cenā iekļauts

Izdalītie un virtuālie serveri DEAC
1Gbit/s
neierobežots trafiks
Izdalītie un virtuālie serveri DEAC
Bezmaksas
IP adrese
Izdalītie un virtuālie serveri DEAC
Neierobežots
1 Gbit/s ports
Izdalītie un virtuālie serveri DEAC
Klientu
atbalsts 24/7
Izdalītie un virtuālie serveri DEAC
100% oriģinālās komponentesexpand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādiem mērķiem es varu izmantot virtuālo privāto serveri (VPS) un/vai izdalīto serveri?

Gan virtuālajam, gan izdalītajam serveriem ir plašas pielietošanas iespējas: ar to palīdzību Jūs varat uzturēt un administrēt mājas lapas ar augstu apmeklētāju skaitu, uzturēt datu bāzes, programmas, glabāt forumu un blogu datus un informāciju, pārvaldīt grāmatvedības programmatūras, uzņēmuma resursu plānošanas (ERP) un klientu attiecību menedžmentu sistēmas (CRM), kā arī izmantot tos pārvaldības, attīstības un testēšanas vides uzturēšanā. Būtībā nav nekādu serveru izmantošanas ierobežojumu līdz brīdim, kamēr to saturs ir saskaņā ar DEAC pakalpojumu kvalitātes politiku un Eiropas Savienības normatīviem aktiem. 

Kāpēc izvēlēties servera nomu tā vietā, lai iegādātos pašam savu serveri?

Izvēloties serveru nomu, Jūs būtiski ietaupāt uzņēmuma līdzekļus, jo nav nepieciešams veikt lielus kapitālieguldījumus. DEAC izdalītie un virtuālie serveri ir uzbūvēts, nokonfigurēts un lietošanai gatavs instruments ar pieslēgumu internetam, kas paredzēts uzņēmuma IT infrastruktūras izveidei drošā datu centrā. Jums vairs nebūs jāraizējas par servera nepārtrauktas darbības uzturēšanu – par to parūpēsies profesionāls tehniskais personāls.  

Kāda ir atšķirība starp virtuālo un izdalīto serveri?

Izdalītais serveris ir serveris, kas atrodas DEAC kā pakalpojuma sniedzēja īpašumā un pārvaldībā, bet tajā pat laikā klientam ir pilnīga kontrole un piekļuve servera resursiem. Tas nozīmē, ka Jūs īrējat serveri datu centrā ar visu nepieciešamo infrastruktūru tā darbībai. Virtuālais serveris ir tehnoloģija, kas ļauj fiziskā servera resursus sadalīt vairākos virtuālajos serveros ar savu, izolēto failu un procesu sistēmu. Katram DEAC virtuālajam serverim cietajā diskā tiek izdalīta sava vieta, tiek garantēts atmiņas un procesora lietošanas minimums, kā arī tiek uzstādīta nepieciešamā operētājsistēma. Lai gan no funkcionalitātes, drošības un jaudas viedokļa virtuāliem serveriem ir ļoti līdzīgas īpašības, ir gadījumi, kad izdalītais serveris jeb serveru īre ir labāks risinājums uzņēmumam.  

Kur es varu izvietot serveri?

Jūs varat izvēlēties sev ērtāko datu centra atrašanās vietu atbilstoši Jūsu prasībām un uzņēmuma politikai. Mūsu datu centri atrodas Frankfurtē, Amsterdamā, un Rīgā, un tajos ir nodrošināta atbilstoša fiziskā drošība, nepārtraukta elektroenerģijas padeve un tehniskais atbalsts 24/7 režīmā.

Cik ilgā laikā mans pasūtītais serveris būs gatavs lietošanai?

Jūsu serveris būs gatavs vienas darba dienas laikā kopš iegādes un apmaksas brīža. Tomēr, ja Jums iekārta ir nepieciešama ātrāk, varat pasūtīt iekārtas uzstādīšanu vienas stundas laikā pēc Jūsu pieprasījuma saņemšanas. Sarežģītākas konfigurācijas tiek īstenotas saskaņā ar individuālo vienošanos starp klientu un DEAC.  

Vai Jūs nodrošināt saviem klientiem paaugstinātā servisa līmeni jeb Service Level Agreement (SLA)?

Visi mūsu serveri tiek nodrošināti ar procesu nepārtrauktību līdz pat 99,995%. Aicinām uzzināt vairāk par paaugstināta servisa līmeni šeit

Kāds interneta pieslēgums tiks nodrošināts manam virtuālajam vai izdalītajam serverim?

Katram virtuālajam un/vai izdalītajam serverim tiek nodrošināts 1Gbit/s interneta pieslēgums, kura ietvaros Jūs varat pārsūtīt tik daudz datu, cik nepieciešams. Pēc individuāla pieprasījuma un Jūsu specifiskām vajadzībām piedāvājam arī palielināt joslas platumu.  

Cik daudz IP adreses varu pieslēgt savam serverim?

Katrs virtuālais un izdalītais serveris pēc noklusējuma tiek nodrošināts ar vienu IP adresi, kas ir iekļauta cenā. Papildus Jums ir iespēja uzstādīt līdz pat 5 IP adresēm uz vienu serveri, kas izmaksās Jums 5 EUR par katru.

Vai man ir nepieciešams parakstīt līgumu par pakalpojuma saņemšanu?

Minimālais līguma termiņš ir viens mēnesis. Jums ir iespēja pārtraukt līguma darbību jebkurā laikā. 

Kādi ir iespējamie norēķinu veidi un līguma termiņi?

Mēs pieņemam PayPal, Visa un Master kredītkaršu maksājumus, kā arī Maestro debetkaršu maksājumus. Ir iespējami šādi līguma termiņi: 1 mēnesis, 3, 6 un 12 mēneši. 


deac-partners-logo