... Jaunumi ... Informācija medijiem

Informācija medijiem

Dienas Bizness

23.08.2018

Rating

Virtuālie datu centri DEAC

Šogad uzņēmums atvēra virtuālos datu centrus Frankfurtē un Maskavā. Atšķirībā no Rīgas datu centriem, kur uzņēmumam pieder viss - zeme, ēkas, infrastruktūra un aprīkojums, virtuālajos centros uzņēmums to visu nomā. «Mums ir virtuālās platformas dažādās Eiropas pilsētās, lai varētu veikt datu replikāciju un atrasties tur, kur klientiem ir vajadzība pēc pakalpojumiem,» saka Andris Gailītis, DEAC (SIA Digitālās ekonomikas attīstības centrs) vadītājs.

DEAC

10.07.2018

ISO 22301:2012 sertificēts datu centrs DEAC

ISO 22301: 2012 biznesa nepārtrauktības vadības sistēmas (Business Continuity Management System sertifikācija ir nākamais solis, lai nostiprinātu mūsu klientu uzticību biznesa nepārtrauktībai, kad tiek uzticēta IT procesu apstrāde un konfidenciālu datu glabāšana DEAC datu centriem. Tagad mēs varam lepni paziņot, ka esam ieguvuši augstākā līmeņa apliecinājumu ISO sertifikātu, kas ir neatkarīgs apstiprinājums tam, ka DEAC ir identificējis un ieviesis visefektīvākos un ātrākos veidus, kā atjaunot datu centra darbības, ja rodas jebkādi neparedzēti traucējumi.

DEAC

26.02.2018

Rating

Virtuālā platforma Frankfurtē DEAC

Privāto datu centru operators DEAC apvieno Eiropu un Krieviju vienotā virtuālā tīklā un atklāj virtuālo datu centru Frankfurtē. Klientiem pieejams ģeogrāfiski plašāks pārklājums, kas nodrošina ātru datu apmaiņu, plašu datu pārraides kanālu izvēli ar integrētām datu šifrēšanas iespējām un profesionālu tehnisko atbalstu.

DEAC

31.01.2018

Virtuālā platforma Maskavā DEAC

Privāto datu centru operators DEAC būtiski pastiprina klātbūtni Krievijā, atklājot virtuālo datu centru Maskavā. Līdz ar virtuālo jaudu pieejamību Krievijas uzņēmumiem, IT ārpakalpojumu sniedzējs nodrošina izvērstu komunikāciju tīklu, kas ar zemu aizturi savieno Krieviju ar citām stratēģiski svarīgām lokācijām Eiropā.

DEAC

12.12.2017

Ātrākais datu pārraides kanāls Rīga - Maskava DEAC

Viens no lielākajiem neatkarīgajiem datu centru operatoriem Ziemeļeiropā, DEAC, paplašina tīkla infrastruktūru ar jaunu, tiešu un visātrāko iespējamo datu pārraides kanālu “Rīga-Maskava” ar ātrumu 10 Gbit/s un vidējo aizturi tikai 13 milisekundes (ms).

Dienas Bizness / Prese par DEAC

24.08.2017

Dienas Bizness, DEAC

Mūsu pasaule kļūst arvien digitālāka un mobilāka. Nepārtraukti palielinās attālināti strādājošu darbinieku skaits, kā arī mobilo un ārējo datu ierīču izmantošana. Turpina augt vajadzība attālināti piekļūt datiem un programmām, tostarp arī korporatīvajām lietojumprogrammām. Tas savukārt nozīmē, ka personas fiziskā vai ēkas perimetra drošība vairs nedod pamatu justies pietiekami aizsargātam.

Dienas Bizness / Prese par DEAC

06.04.2017

Rating

Dienas Bizness, DEAC

Informāciju tehnoloģiju straujā attīstība un digitalizācija rada pieprasījumu pēc moderniem datu apstrādes centriem. Šobrīd DEAC uztur divus datu centrus ar 80 un 240 serveru statņu ietilpību, savukārt trešajā datu centrā, kas izvietots Rīgā, plānotas 400 serveru statnes. Investīcijas projektā lēšamas aptuveni 10 miljonu eiro apmērā.

DEAC

26.01.2017

Datu centri DEAC

Datu centru operators DEAC ieguldīs 10 miljonus eiro jauna un ievērojami lielāka datu centra izveidē Rīgā. Līdz ar jaunā datu centra izbūvi DEAC plāno dubultot līdzšinējo datu centru jaudu, tādejādi nostiprinot savas līderpozīcijas Baltijā un kļūstot par arvien ietekmīgāku starptautisko datu centru pakalpojumu sniedzēju uzņēmumiem NVS valstīs, Eiropā un ASV.

DIENA / Prese par DEAC

06.10.2016

Rating

Latvijai jāmācās dzīvot...

Pēdējā laikā kiberuzbrukumiem ir novērots kāds vienojošs faktors – ļaundarim daudz izdevīgāk ir izmantot cilvēka vājības, nezināšanu un neapdomību digitālajā vidē nekā ieguldīt laiku un naudu aizsardzības sistēmu uzlaušanā, stāsta Digitālās drošības alianses (DDA) vadītāja Marta Krivade. Piemēram, septembra beigās Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija CERT.LV ziņoja par uzbrukumu valsts iestādei, kurā vairāki darbinieki saņēmuši no Inbox.lv servera sūtītus e-pastus ar tematu Latvijas Stabilitātes programma 2016.–2019. gadam. Pielikumā bijis Microsoft Office formāta dokuments, kas datorā lejupielādējis vīrusu. Uzbrukums, iespējams, esot nācis no Korejas

DEAC

05.10.2016

Rating

BPM Mezzanine Fund DEAC

BPM Mezzanine Fund SICAV-SIF, SCA (BPM) veicis investīcijas datu centru operatorā DEAC, ar mērķi atbalstīt tā izaugsmi. Investīcijas izmantotas uzņēmuma pamata infrastruktūras paplašināšanai un papildu IT nodrošinājuma iegādei tā aizvien pieaugošajai klientu bāzei, kā arī jau esošo saistību daļas refinansēšanai. DEAC vairāku gadu laikā izveidojis ļoti spēcīgu tehniskās infrastruktūras un produktu portfeļa platformu. Uzņēmuma apkalpoto klientu vidū ir dažādu nozaru līderi Baltijā, Krievijā un pārējā pasaulē

  1 2 3 23

Biznesa IT risinājumi DEAC
Nozares līderis

Uzticams partneris 2500 klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

Biznesa IT risinājumi DEAC
Uzticami datu centri

Pasaules līmeņa drošības standarti un nevainojama pakalpojumu kvalitāte. 

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt