... Jaunumi ... Informācija medijiem

Informācija medijiem

DEAC

05.10.2016

Rating

BPM Mezzanine Fund DEAC

BPM Mezzanine Fund SICAV-SIF, SCA (BPM) veicis investīcijas datu centru operatorā DEAC, ar mērķi atbalstīt tā izaugsmi. Investīcijas izmantotas uzņēmuma pamata infrastruktūras paplašināšanai un papildu IT nodrošinājuma iegādei tā aizvien pieaugošajai klientu bāzei, kā arī jau esošo saistību daļas refinansēšanai. DEAC vairāku gadu laikā izveidojis ļoti spēcīgu tehniskās infrastruktūras un produktu portfeļa platformu. Uzņēmuma apkalpoto klientu vidū ir dažādu nozaru līderi Baltijā, Krievijā un pārējā pasaulē

DEAC

02.09.2016

Rating

ISO/IEC 27001:2013 | DEAC

Mēs turpinām uzlabot mūsu informācijas drošības pārvaldības standartu kvalitāti, apliecinot atbilstību ISO/IEC 27001:2013 sertifikācijai, tādējādi pievēršot īpašu uzmanību drošai vērtīgas informācijas glabāšanai mūsu datu centros. Viena no drošākajām virtuālajām platformām Ziemeļeiropā stiprinājusi savas pozīcijas tirgū, DEAC vēlreiz ir pierādījis saviem klientiem, ka viņi var uzticēties tā pakalpojumu drošībai.

DEAC

17.03.2016

Rating

DEAC Microsoft Gold Datacenter Partneris

DEAC turpina attīstīties un paaugstināt datu centru kvalitātes standartus, iegūstot kompānijas Microsoft Zelta Datu Centru (Gold Datacenter), kā arī Sudraba Datu Platformas (Silver Data Platform) kompetenci, tādejādi stiprinot savas pozīcijas starp vadošajiem virtuālo resursu sniedzējiem Ziemeļeiropā un tai pat laikā demonstrējot spēju būt labākajam savā klasē, apmierinot Microsoft klientu mainīgās vajadzības augstākajā līmenī.

DEAC

24.09.2015

Rating

Avārijas atjaunošanas plāns DEAC

Haoss, ko šorīt Rīgas centrā izraisīja elektrotīkla avārija, atstājot bez elektrības 3600 klientus, iespējams, ir radījis nozīmīgus zaudējumus daudziem uzņēmumiem, kuri savus datus neglabāja mākonī.

DEAC

11.08.2015

Rating

Finansu rādītāji DEAC

Eiropas datu centru operators DEAC publiskojis tekošā gada pirmā kvartāla finanšu datus, kur pirmā ceturkšņa neto apgrozījums sasniedzis 2,92 miljonus eiro, uzrādot nelielu pieaugumu salīdzinājumā ar pērnā gada pirmo ceturksni, kad apgrozījums bija 2,87 miljoni eiro. Uzņēmuma EBITDA rādītāji auguši līdz 1,412 miljoniem eiro.

DEAC

17.07.2015

Rating

DEAC serveru klasteri

Eiropas datu centru operators DEAC ieviesa serveru klasteru risinājumu, kas piemērots uzņēmumiem ar augstām biznesa nepārtrauktības prasībām. Risinājums ļauj apstrādāt jaudīgus skaitļošanas resursus un nodrošināt pakalpojuma nepārtrauktu darbību, kas vitāli svarīga korporatīvo datu bāžu sabalansētai funkcionēšanai, sociālām vietnēm un ziņu portāliem, programmatūras izstrādātājiem un testētājiem, kā arī interneta veikaliem, tiešsaistes spēlēm un kredītiestādēm. Izvērsta DEAC infrastruktūra, kas apvieno Eiropu un Krieviju, tagad ļauj izmantot risinājumu vienotā tīklā.

DEAC

09.07.2015

Rating

DEAC pakalpojumu pieejamība

DEAC pakalpojumu pieejamības līmenis ar Četriem Devītniekiem iepriecina arī šī gada pirmajā pusgadā. Esam gandarīti un turpinām saviem klientiem nodrošināt nemainīgi augstus kvalitātes standartus.

10.06.2015

Rating

Virtuālā darbvirsma Daas DEAC

DEAC uz sava mākoņa bāzes ir izveidojis jaunu pakalpojumu drošai un nepārtrauktai darba procesa nodrošināšanai – virtuālo darbvirsmu jeb DaaS (Desctop as a Service). Pateicoties šim risinājumam, lietotājs var attālināti glabāt lietojumprogrammas un datus, piekļūstot tiem no jebkuras pasaules vietas.

28.05.2015

Rating

Datu rezerves kopēšana Baas DEAC

DEAC ir izveidojis jaunu datu rezerves kopēšanas pakalpojumu BaaS (Backup as a Service), kas piedāvā ērtu lietojumu un elastīgu pakalpojuma vadību, ļaujot vienlaikus glabāt dažāda veida datus vienā vai vairākos DEAC datu centros Rīgā, Londonā, Frankfurtē, Amsterdamā vai Maskavā.

12.03.2015

Rating

DEAC zemo cenu segments

Eiropas datu centru operators DEAC nācis klajā ar jaunu, zemu cenu plānu fizisku un virtuālu serveru nomas pakalpojumiem, tādejādi kļūstot par vienu no nedaudziem datu centru pakalpojumu sniedzējiem Eiropā, kas piedāvā augstas kvalitātes iekārtu konfigurācijas par viszemākajām cenām – sākot ar 8 EUR mēnesī.

  1 2 3 21

Biznesa IT risinājumi DEAC
Nozares līderis

Uzticams partneris 2500 klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

Biznesa IT risinājumi DEAC
Uzticami datu centri

Pasaules līmeņa drošības standarti un nevainojama pakalpojumu kvalitāte. 

deac-partners-logo