... Risinājumi ... Iekārtu izvietošana ...

Statņu noma


STATŅU NOMA

sākot no 390 EUR mēnesī


Izmantojiet personīgu seifu Jūsu datiem - serveru statnes - un samaziniet IT uzturēšanas izmaksas, reizē palielinot drošības un nepārtrauktības līmeni Jūsu biznesa procesiem!
Statņu noma jeb serveru skapju noma ļaus Jums izvietot savas iekārtas vai DEAC izīrētās iekārtas pasaules līmenim atbilstošos datu centros, kas aprīkoti ar interneta pieslēgumu, fizisku apsardzi un nepārtrauktu elektroenerģijas padevi. DEAC datu centru statnes, tāpat kā vietas koplietošanas statnēs, tiek izdalītas individuāli konkrētam klientam – piekļuve statnei un iekārtām ir iespējama tikai klienta noteiktām personām.
Serveru statne Jūsu biznesam. Konfigurējiet jau tagad!


Samaziniet izmaksas, lietojot dalītas statnes nomu!

DEAC piedāvā ne tikai serveru skapju nomu, bet arī iespēju izvēlēties nomāt tikai pusi vai ceturtdaļu statnes. Tagad Jūs varat izmantot statnes ietilpību, kas piemērota Jūsu biznesa vajadzībām! Dalītās statnes gadījumā visas tās daļas strādā kā atsevišķi nodalīti kabineti. Nomājot serveru statni, izvēlieties arī kādu no papildu drošības sistēmām.Izvēlieties serveru statņu papildu drošības sistēmas:

  • Attālināti administrējiet piekļuves tiesības un HID karšu lietotāju skaitu

  • Pārtrauciet un atjaunojiet elektropadevi Jūsu iekārtai, nosūtot SMS uz speciāli Jums izdalītu tālruņa numuru (GSM ON/OFF)

  • Izvēlieties ārējo vai iekšējo videonovērošanu savam serveru skapim

  • Izmantojiet temperatūras, mitruma un vibrācijas sensorus, lai attālināti uzraudzītu apkārtējās vides stāvokli

½ statnē ir 18 vai 16 bloki (units)
¼ statnē ir 8 bloki (units)

Serveru statņu noma DEAC
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!Serveru statņu noma DEAC

Personalizētas pieejas politikas

Nosakiet pieejas politiku katrai nomātajai statnei, lai ļautu pieeju tikai Jūsu akceptētām personām, kā arī izvēlaties atbilstošu iekārtu administrēšanu un monitoringu!

Serveru statņu noma DEAC

Augsts pieejamības līmenis 24/7

Datu centra serveru telpas ar pieejamamām un darbam gatavām statnēm, lai nodrošinātu serveru izvietošanai piemērotākos apstākļus un panāktu serveru datu pieejamību 24/7.

Serveru statņu noma DEAC

Papildus drošības sistēmas

Drošības līmeni statnēm ir iespējams palielināt, papildus izvēloties GSM ON/OFF pakalpojumu, individuālās statnes slēdzenes, videokameras vai citas drošības sistēmas.

Serveru statņu noma DEAC

Efektīva dzesēšanas sistēma un klimata kontrole serveru telpās

Tiek izmantotas aizvērta tipa servera statnes, kas padara dzesēšanu serveru skapī vēl efektīvāku. Nepārtraukta enerģijas padeve un garantēti kanāli nodrošina iekārtas bez dīkstāvēm.

UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Jūs piedāvājat attālināta servisa speciālista pakalpojumus?

Jā, DEAC sertificētie speciālisti nodrošina profesionālu palīdzību un veic nepieciešamos uzdevumus ar klientu aprīkojumu atbilstoši viņu prasībām. Pēc pieprasījuma DEAC speciālisti piedāvā dažādus attālinātos pakalpojumus: aparatūras nomaiņa vai instalēšana, servera pārinstalēšana un pārvietošana, kabeļu savienojumu un indikatoru testi, sistēmu auditi, aprīkojuma komponenšu izmaiņas, konfigurācija u.c. Sazinieties ar mūsu ekspertiem, lai saņemtu ārkārtas, plānotu vai ikdienas uzturēšanas pakalpojumus saviem serveru skapjiem un iekārtām!

Cik elektrības pieslēgumvietas ir pieejamas ½ un ¼ statnēs?

DEAC piedāvā divas PDU variantu iespējas katram serveru skapim. Jūs varat izvēlēties starp:

  • 12 rozetes (10xC13, 2xC19), elektrības patēriņš 3,8kW. Iespēja pievienot papildu PDU iekārtas (nepieciešams rezervēt papildu vietu). (APC AP9559)
  • 8 rozetes (8xC13), elektrības patēriņš 2,8kW. Iespēja pievienot papildu PDU iekārtas (nepieciešams rezervēt papildu vietu). (APC AP7920B)

Vai Jūs piedāvājat dalīta servera skapja nomu?

Jā, DEAC piedāvā pilnu un dalītu statnes nomu. Pilna statne nozīmē, ka Jūs nomājat visu statnes ietilpību (units). DEAC nodrošina statnes ar 42 bloku ietilpību (42U) serveru skapjos.

Vai es varu izvietot savus serverus DEAC serveru statnēs?

Jā, Jūs variet izvietot savus serverus statnēs vai nomāt tos no DEAC. Lasiet vairāk par serveru izvietošanu.

Vai es varu nomāt pilnu statni pat, ja neizmantoju visas tās vietas (units)?

Jā un mēs pat iesakām Jums apsvērt iespēju nomāt pilnu statni dalītas serveru statnes vietā pat, ja Jums nav nepieciešamas tās visas vietas (units) konkrētajā brīdī. Ja Jūs paredzat ātru sava biznesa izaugsmi, nomājot pilnu statni būs iespējams ātrāk un vieglāk palielināt Jūsu infrastruktūras apjomu.

Kādus interneta kanālus Jūs izmantojat?

DEAC tīkla infrastruktūra ir veidota uz vadošo ražotāju Cisco un Juniper iekārtām. Tā nodrošina ātrgaitas un paaugstinātas jaudas savienojamību ar galvenajiem interneta savienojumu mezgliem.

Vai Jūs apkalpojat nestandarta pieprasījumus?

Jā, DEAC speciālisti bieži sastopas ar nestandarta pakalpojumu pieprasījumiem un sarežģītiem jautājumiem, tostarp jautājumiem par ātras ielādes serveru statnēm un nestandarta iekārtām. Mēs piemeklēsim un pielāgosim labāko risinājumu Jums.deac-partners-logo