Statņu noma

Statņu noma jeb serveru skapju noma ir pakalpojums, kas ļauj izvietot savas iekārtas vai DEAC izīrētās iekārtas pasaules līmenim atbilstošos datu centros, kas aprīkoti ar interneta pieslēgumu, fizisku apsardzi un nepārtrauktu elektroenerģijas padevi. Risinājums samazina IT uzturēšanas izmaksas, dod iespēju ātri un ērti paplašināt savu IT infrastruktūru un nodrošina procesu nepārtrauktību līdz pat 100%.


Serveru statne Jūsu biznesam. Konfigurējiet jau tagad!
Personīgais seifs Jūsu datiem - serveru statnes!

DEAC piedāvā ne tikai serveru skapju nomu, bet arī iespēju izvēlēties nomāt tikai pusi vai ceturtdaļu statnes. Tagad Jūs varat izmantot statnes ietilpību, kas piemērota Jūsu biznesa vajadzībām! Dalītās statnes gadījumā visas tās daļas strādā kā atsevišķi nodalīti kabineti. Nomājot serveru statni, izvēlieties arī kādu no papildu drošības sistēmām.

Izvēlieties serveru statņu papildu drošības sistēmas:

    Serveru statņu noma DEAC   Administrējiet piekļuves tiesības un HID karšu lietotāju skaitu attālināti

    Serveru statņu noma DEAC   Pārtrauciet un atjaunojiet elektropadevi Jūsu iekārtai, nosūtot SMS uz speciāli Jums izdalītu tālruņa numuru

    Serveru statņu noma DEAC   Izvēlieties ārējo vai iekšējo videonovērošanu savam serveru skapim

    Serveru statņu noma DEAC   Izmantojiet temperatūras, mitruma un vibrācijas sensorus, lai attālināti uzraudzītu apkārtējās vides stāvokli

Serveru statņu noma DEAC

½ statnē ir 18 vai 16 bloki (units)
¼ statnē ir 8 bloki (units)
Datu centra serveru telpās pieejamās statnes nomas pakalpojums nodrošina uzņēmuma serveru izvietošanai piemērotākos apstākļus, tostarp serveros apstrādājamo datu pieejamību 24/7. Tāpat visām datu centros izvietotajām iekārtām klients var definēt piekļuves politiku, vajadzībām atbilstošu iekārtu administrēšanu un monitoringu. Drošības līmeni iespējams palielināt, papildus izvēloties individuālās statnes slēdzenes, videokameras vai citas drošības sistēmas.Biznesa IT risinājumi, DEAC


Jautājumu gadījumā un individuālas konfigurācijas saņemšanai sazinieties ar mums!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222


DEAC datu centru statnes, tāpat kā vietas koplietošanas statnēs, tiek izdalītas individuāli konkrētam klientam – piekļuve statnei un iekārtām ir iespējama tikai klienta noteiktām personām. Klientam pastāv iespēja izvietot iekārtas ar neierobežotu daudzumu datu, palielinot un pielāgojot nepieciešamo statņu skaitu savām vajadzībām. Pēc individuāla pieprasījuma, klients var izvēlēties nomāt statni vienā vai vairākos datu centros Rīgā, Stokholmā, Londonā, Kijevā, Frankfurtē, Amsterdamā un Maskavā.

DEAC datu centri nodrošina efektīvas dzesēšanas sistēmas un klimata kontroli serveru telpās. Tiek izmantotas aizvērta tipa servera statnes, kas padara dzesēšanu serveru skapī vēl efektīvāku. Nepārtraukta enerģijas padeve un garantēti kanāli nodrošina iekārtas bez dīkstāvēm.
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Jūs piedāvājat attālināta servisa speciālista pakalpojumus?

Jā, DEAC sertificētie speciālisti nodrošina profesionālu palīdzību un veic nepieciešamos uzdevumus ar klientu aprīkojumu atbilstošu viņu prasībām. Pēc pieprasījuma DEAC speciālisti piedāvā dažādus attālinātos pakalpojumus: aparatūras nomaiņa vai instalēšana, servera pārinstalēšana un pārvietošana, kabeļu savienojumu un indikatoru testi, sistēmu auditi, aprīkojuma komponenšu izmaiņas, konfigurācija u.c. Sazinieties ar mūsu ekspertiem, lai saņemtu ārkārtas, plānotu vai ikdienas uzturēšanas pakalpojumus saviem serveru skapjiem un iekārtām!

Cik elektrības pieslēgumvietas ir pieejamas ½ un ¼ statnēs?

DEAC piedāvā divas PDU variantu iespējas katram serveru skapim. Jūs varat izvēlēties starp:

  • 12 rozetes (10xC13, 2xC19), elektrības patēriņs 3,8kW. Iespēja pievienot papildu PDU iekārtas (nepieciešams rezervēt papildu vietu). (APC AP9559)
  • 8 rozetes (8xC13), elektrības patēriņs 2,8kW. Iespēja pievienot papildu PDU iekārtas (nepieciešams rezervēt papildu vietu). (APC AP7920B)

Vai Jūs piedāvājat dalīta servera skapja nomu?

Jā, DEAC piedāvā pilnu un dalītu statnes nomu. Pilna statne nozīmē, ka Jūs nomājat visu statnes ietilpību (units). DEAC nodrošina statnes ar 42 bloku ietilpību (42U) serveru skapjos.

Vai es varu izvietot savus serverus DEAC serveru statnēs?

Jā, Jūs variet izvietot savus serverus statnēs vai nomāt tos no DEAC. Lasiet vairāk par serveru izvietošanu.

Vai es varu nomāt pilnu statni pat, ja neizmantoju visas tās vietas (units)?

Jā un mēs pat iesakām Jums apsvērt iespēju nomāt pilnu statni dalītas serveru statnes vietā pat, ja Jums nav nepieciešamas tās visas vietas (units) konkrētajā brīdī. Ja Jūs paredzat ātru sava biznesa izaugsmi, nomājot pilnu statni būs iespējams ātrāk un vieglāk palielināt Jūsu infrastruktūras apjomu.

Kādus interneta kanālus Jūs izmantojat?

DEAC tīkla infrastruktūra ir veidota uz vadošo ražotāju Cisco un Juniper iekārtām. Tā nodrošina ātrgaitas un paaugstinātas jaudas savienojamību ar galvenajiem interneta savienojumu mezgliem.

Vai Jūs apkalpojat nestandarta pieprasījumus?

Jā, DEAC speciālisti bieži sastopas ar nestandarta pakalpojumu pieprasījumiem un sarežģītiem jautājumiem, tostarp jautājumiem par ātras ielādes serveru statnēm un nestandarta iekārtām. Mēs piemeklēsim un pielāgosim labāko risinājumu priekš Jums.deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt