... Risinājumi ... Mākoņu pakalpojumi ...

Privātais mākonis


PRIVĀTS MĀKONIS


Paaugstiniet Jūsu datu privātuma, konfidencialitātes un drošības līmeni, izmantojot privātā mākoņa risinājumu! IT infrastruktūra, kas netiek dalīta ar citiem, un pielāgots risinājums Jūsu biznesa vajadzībām.
DEAC mākoņu platforma ir izveidota izmantojot industrijas vadošo ražotāju HP un DELL iekārtas un Intel Xeon x86 jaudīgos procesorus. VMware vai Microsoft Hyper-V hipervaizori nodrošina uzticamu resursu sadalījumu Jūsu biznesa vajadzībām un kopā ar DEAC sertificētajiem datu centriem nodrošinās augstu drošības līmeni Jūsu datiem un sistēmām.


Individuāli pielāgots privātais mākonis Jūsu biznesam

Privātais mākonis ir viens no populārākajiem un ekonomiski izdevīgākajiem risinājumiem uzņēmumiem, kam īpaši svarīgs privātums un konfidencialitāte. DEAC specializējas pielāgotu risinājumu izveidē, lai palielinātu klientu IT efektivitāti.

DEAC specializācijas individuālu risinājumu izstrādē un sertificēti inženieri sniegs nepieciešamās konsultācijas un izstrādās piemērotāko virtualizācijas risinājumu uzņēmuma biznesa vajadzību apmierināšanai. Turklāt datu apmaiņai netiek izmantots publiskais tīkls - privātais savienojums nodrošinās maksimālu informācijas drošību un augstu pieejamības līmeni.
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!Mākoņpakalpojumi DEAC

Efektīva resursu izmantošana

Pieejamie resursi sniedz iespēju pielāgot tos mainīgām uzņēmējdarbības prasībām, saglabājot produktivitāti un spēju ātri reaģēt uz mainīgo uzņēmējdarbības vidi. Turklāt datu apstrādei izmantojam jaunākās Block Storage tehnoloģijas, nodrošinot ātru un drošu datu apstrādi.

Privātā mākoņa izstrāde DEAC

Pašapkalpošanās portāls un pārvaldība

Pilna resursu kontrole un iespēja tos dalīt vairākās virtuālajās mašīnās pēc nepieciešamības. Turklāt gan virtualizācijai, gan datu glabāšanai DEAC piedāvā ērtu un saprotamu administrēšanas paneli, izmantojot web pārlūku.

Izmaksu optimizācija un samazināts dīkstāvju risks DEAC

Izmaksu optimizācija un samazināts dīkstāvju risks

Serveru virtualizācija privātā mākonī optimizēs gan uzņēmuma operatīvās, gan arī kapitālizmaksas. Privātais mākonis ļauj koncentrēties uz uzņēmējdarbības attīstību un izaugsmes stratēģiju, izmantojot IT procesus efektīvi un neriskējot ar ilgstošām dīkstāvēm.

PCI DSS, ISO 22301:2012 un ISO/IEC 27001:2013 sertifikāciju drošības standarti DEAC

PCI DSS, ISO 22301:2012 un ISO/IEC 27001:2013 sertifikāciju drošības standarti

Pakalpojumus nodrošinām atbilstoši augstāko norēķinu karšu datu drošības un informācijas drošības pārvaldības standartiem. Lasiet vairāk par mūsu sertifikātiem un partneriem!

Palielināta IT produktivitāte DEAC

Palielināta IT produktivitāte

Automatizēta procesu vadība un vienota risinājuma arhitektūra ļauj reaģēt uz notiekošajām izmaiņām pirms pakalpojuma kvalitāte tiek ietekmēta, tādejādi tiek palielināta IT produktivitāte.

Uzticamas virtualizācijas platformas DEAC

Uzticamas virtualizācijas platformas

DEAC piedāvā divu veidu virtualizācijas tehnoloģijas vienlaicīgi (Container-based-virtualization un Hypervisor), kuras piedāvājam izmantot pēc nepieciešamības, lai klienti panāktu maksimālu privāto mākoņu izmantošanas efektivitāti.UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
Biežāk uzdotie jautājumi

Kādu virtualizācijas platformu (hipervizoru) privāto mākoņu tehnoloģijai Jūs piedāvājat?

Viens no svarīgiem tehnoloģiskajiem aspektiem privātā mākoņa izveidē ir hipervizors, kas ir atbildīgs par virtualizācijas nodrošināšanu. Dažādi hipervizori veic atšķirīgu virtualizācijas tehnoloģijas nodrošināšanu uz serveriem, tādēļ DEAC piedāvā klientiem dažādas variācijas hipervizoru izvēlē. Viens no populārākajiem un ilgāk pieejamajiem hipervizoriem tirgū ir VMware vSphere. Tā ērtās funkcijas un drošā mākoņa resursu pārvaldība ir vieni no galvenajiem aspektiem, kādēļ DEAC klienti visbiežāk izvēlas tieši šo hipervizoru savu privāto mākoņu nodrošināšanai. Tomēr DEAC klientiem piedāvā arī citus hipervizorus, no kuriem populārākie un vairāk izmantotie ir Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer un KVM hipervizori. Atkarībā no klientu vajadzībām, vēlmēm un iespējām, DEAC eksperti nodrošina pielāgotas privātā mākoņa tehnoloģijas.

Vai ir iespējams veikt privātā mākoņa testu un kā tam pieteikties?

Jā, Jūs varat pieteikties privātā mākoņa testam. Atsūtiet vēlamā privātā mākoņa konfigurāciju mums tiešsaistē vai sazinieties izmantojot norādītos kontaktus. Norādiet, ka vēlaties veikt testu norādītājam privātajam mākonim un vienosimies par testa izpildes iespējām un termiņiem.

Vai Jūs veicat privātā mākoņa administrēšanu un monitoringu?

Jā, DEAC speciālisti veic gan iekārtu, gan tīkla administrēšanu operētājsistēmas līmenī. Tāpat veicam arī monitoringu, kas ļauj uzraudzīt sistēmu darbības noslodzi un iekārtu darbību 24/7. Varam piedāvāt piemērotāko administrēšanas un monitoringa veidu jūsu privātajam mākonim. Pieprasiet to DEAC ekspertiem reizē ar privātā mākoņa pieteikumu!

Vai Jūs veicat privātā mākoņa dublēšanu?

Jā, atkarībā no privātā mākoņa projekta, ir iespējams veikt privātā mākoņa dublēšanu.

Kāda joslas caurlaidība (bandwidth) ir iekļauta privātā mākoņa cenā?

Privātā mākoņa cenā ir iekļauta 1Gbit/s joslas caurlaidība ar bezlimita trafiku. Joslas caurlaidību ir iespējams palielināt. Pieprasiet to reizē ar privātā mākoņa pieteikumu!

Kā Jūs nodrošināt augstu privātā mākoņa pieejamību?

DEAC garantē 99,95% augstu privāto mākoņu pieejamību, kas tiek nodrošināta izmantojot augstas atteikum noturības klasteri (fault-tolerant clusters) 2(N+1) un izmantojot centralizētas uzglabāšanas sistēmas ar SAN savienojumu, kā arī veicot tiešsaistes replikācijas uz citiem datu centriem.


deac-partners-logo