Privāts mākonis


Privāts mākonis ir populārākais un ekonomiski izdevīgākais risinājums uzņēmumiem, kuriem ir būtisks datu privātums un informācijas kopīgošana tikai uzņēmuma ietvaros. DEAC piedāvā vienu no drošākajām virtuālajām platformām Ziemeļeiropā un risinājuma efektivitāti nodrošina augstas veiktspējas datu centru infrastruktūra, klienta biznesa prasībām atbilstošs risinājums un privāts tīkla pieslēgums. Mēs nodrošināsim augstu uzticamības līmeni, elastību un visaugstāko drošību Jūsu uzņēmuma datiem!

DEAC mākoņu platforma atzīta par vienu no Ziemeļeiropas jaudīgākajām un modernākajām virtuālajām platformām. DEAC specializācija individuālu risinājumu izstrādē un sertificēti inženieri sniegs nepieciešamās konsultācijas un izstrādās piemērotāko virtualizācijas risinājumu uzņēmuma biznesa vajadzību apmierināšanai. Turklāt datu apmaiņai netiek izmantots publiskais tīkls - privātais savienojums nodrošinās maksimālu informācijas drošību.

Izvēlieties gatavu privāto mākoni vai pieprasiet individuālu konfigurāciju
jau tagad un iegūstiet šādas papildu opcijas:

  • Hyper Converged Infrastructure (HCI)
  • Programmatūras uzglabāšanas sistēma (SDS)
  • VMware vSAN
  • Maksā par patērēto jeb pay-as-you-go
  • SSD disku risinājums
  • Hypervisor - VmWare vSphere
  • Virtuālais ugunsmūris
  • Neierobežots internets
  • 10 Gb/s tīkls
  • Mērogojamības iespējas
Biznesa IT risinājumi, DEAC


Radās jautājumi vai nepieciešama individuāla konfigurācija?
Sazinieties ar mums!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222
Efektīva resursu izmantošana DEAC
Efektīva resursu izmantošana- pieejamie resursi sniedz Jums iespēju pielāgot tos mainīgām uzņēmējdarbības prasībām, saglabājot produktivitāti un spēju ātri reaģēt uz mainīgo uzņēmējdarbības vidi. Turklāt datu apstrādei izmantojam jaunākās Block Storage tehnoloģijas, nodrošinot ātru un drošu datu apstrādi.
Palielināta IT produktivitāte DEAC
Palielināta IT produktivitāte - automatizēta procesu vadība un vienota risinājuma arhitektūra ļauj reaģēt uz notiekošajām izmaiņām pirms pakalpojuma kvalitāte tiek ietekmēta, tādejādi tiek palielināta IT produktivitāte


Izmaksu optimizācija un samazināts dīkstāvju risks DEAC
Izmaksu optimizācija un samazināts dīkstāvju risks - serveru virtualizācija privātā mākonī optimizēs gan uzņēmuma operatīvās, gan arī kapitālizmaksas. Privātais mākonis ļauj koncentrēties uz uzņēmējdarbības attīstību un izaugsmes stratēģiju, izmantojot IT procesus efektīvi un neriskējot ar ilgstošām dīkstāvēm
Pašapkalpošanās portāls un pārvaldība DEAC
Pašapkalpošanās portāls un pārvaldība nodrošina pilnu kontroli pār pārvaldītajiem resursiem un iespēju tos dalīt vairākās virtuālajās mašīnās pēc nepieciešamības. Turklāt gan virtualizācijai, gan datu glabāšanai DEAC piedāvā ērtu un saprotamu administrēšanas paneli, izmantojot web pārlūku

Drošības standarti DEAC
PCI DSS un ISO/IEC 27001:2013 sertifikāciju drošības standarti pakalpojumus nodrošina atbilstoši augstāko norēķinu karšu datu drošības līmenim un apliecina DEAC informācijas drošības pārvaldības augstos standartus un nosaka augstāko vērtīgas informācijas aizsargāšanas prasību nodrošinājumu
Virtualizācijas platformas DEAC
Virtualizācijas platformas - DEAC piedāvā divu veidu virtualizācijas tehnoloģijas vienlaicīgi (Container-based-virtualization un Hypervisor), kuras piedāvājam izmantot pēc nepieciešamības, lai klienti panāktu maksimālu privāto mākoņu izmantošanas efektivitātiUZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
Biežāk uzdotie jautājumi

Kādu virtualizācijas platformu (hipervizoru) privāto mākoņu tehnoloģijai jūs piedāvājat?

Viens no svarīgiem tehnoloģiskajiem aspektiem privātā mākoņa izveidē ir hipervizors, kas ir atbildīgs par virtualizācijas nodrošināšanu. Dažādi hipervizori veic atšķirīgu virtualizācijas tehnoloģijas nodrošināšanu uz serveriem, tādēļ DEAC piedāvā klientiem dažādas variācijas hipervizoru izvēlē. Viens no populārākajiem un ilgāk pieejamajiem hipervizoriem tirgū ir VMware vSphere. Tā ērtās funkcijas un drošā mākoņa resursu pārvaldība ir vieni no galvenajiem aspektiem, kādēļ DEAC klienti visbiežāk izvēlas tieši šo hipervizoru savu privāto mākoņu nodrošināšanai. Tomēr DEAC klientiem piedāvā arī citus hipervizorus, no kuriem populārākie un vairāk izmantotie ir Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer un KVM hipervizori. Atkarībā no klientu vajadzībām, vēlmēm un iespējām, DEAC eksperti nodrošina pielāgotas privātā mākoņa tehnoloģijas.

Vai ir iespējams veikt privātā mākoņa testu un kā tam pieteikties?

Jā, Jūs varat pieteikties privātā mākoņa testam. Atsūtiet vēlamā privātā mākoņa konfigurāciju mums tiešsaistē vai sazinieties izmantojot norādītos kontaktus. Norādiet, ka vēlaties veikt testu norādītājam privātajam mākonim un vienosimies par testa izpildes iespējām un termiņiem.

Vai jūs veicat privātā mākoņa administrēšanu un monitoringu?

Jā, DEAC speciālisti veic gan iekārtu, gan tīkla administrēšanu operētājsistēmas līmenī. Tāpat veicam arī monitoringu, kas ļauj uzraudzīt sistēmu darbības noslodzi un iekārtu darbību 24/7. Varam piedāvāt piemērotāko administrēšanas un monitoringa veidu jūsu privātajam mākonim. Pieprasiet to DEAC ekspertiem reizē ar privātā mākoņa pieteikumu!

Vai jūs veicat privātā mākoņa dublēšanu?

Jā, atkarībā no privātā mākoņa projekta, ir iespējams veikt privātā mākoņa dublēšanu.

Kāda joslas caurlaidība (bandwidth) ir iekļauta privātā mākoņa cenā?

Privātā mākoņa cenā ir iekļauta 100 Mbit/s joslas caurlaidība ar bezlimita trafiku. Joslas caurlaidību ir iespējams palielināt. Pieprasiet to reizē ar privātā mākoņa pieteikumu!

Kā jūs nodrošināt augstu privātā mākoņa pieejamību?

DEAC garantē 99,95% augstu privāto mākoņu pieejamību, kas tiek nodrošināta izmantojot augstas atteikum noturības klasteri (fault-tolerant clusters) 2(N+1) un izmantojot centralizētas uzglabāšanas sistēmas ar SAN savienojumu, kā arī veicot tiešsaistes replikācijas uz citiem datu centriem.


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt