... Risinājumi ...

Datu migrācija


DATU MIGRĀCIJA


Samaziniet dīkstāvi ar drošu, pakāpenisku datu migrāciju no Jūsu personīgajām IT iekārtām, trešās puses mākoņpakalpojumu sniedzējiem vai IT infrastruktūras nodrošinātājiem uz DEAC datu centru IT sistēmu.
Mūsu IT speciālisti izveidos pārdomātu plānu, lai samazinātu dīkstāves riskus un aizsargātu Jūsu datus un sistēmas visa migrācijas procesa laikā. Neatkarīgi no tā, vai migrācija nepieciešama datu glabāšanas sistēmām, datu pārvietošanai uz trešās puses mākoņpakalpojumu infrastruktūras, datu bāzēm vai lietojumprogrammām, tas ir daudzpakāpju process, kas prasa padziļinātu kontroli un uzraudzību izpildes laikā.

Nepārtraukts migrācijas process, izmantojot mūsu ekspertu palīdzību.

Datu migrācija DEACDatu migrācija DEAC

Veiksmīga migrācija ar datu centru ekspertu palīdzību

Neatkarīgi no tā, vai tā ir migrācija starp datu centriem, konsolidācija, avārijas atjaunošanas plāns vai mākoņu infrastruktūras pārbūve, DEAC nodrošina pieredzējušu komandu, instrumentus un zināšanas, lai gūtu panākumus.

Datu migrācija DEAC

Izmaksu efektīva, risku izslēdzoša migrācijas stratēģija

Mēs sadarbojamies ar nozares vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem un ražotājiem, nodrošinot klientiem vienotu kontaktpunktu visos migrācijas procesa posmos. Šāda pieeja garantē izmaksu efektīvu, risku izslēdzošu migrācijas stratēģiju gan virtuālai, gan fiziskai datu migrācijai.

IT migrācija DEAC

Jūsu biznesa nepārtrauktība kā galvenais mērķis

Lai nodrošinātu biznesa procesu nepārtrauktību, migrācijas procesā DEAC īpašu vērību pievērš datu un lietojumu sekmīgai pārvietošanai, integritātei, privātumam un drošībai.

IT migrācija DEAC

Pielāgojami IT risinājumi sertificētos datu centros

Datu izvietošanai migrācijas procesa laikā nodrošinām privātu, publisku un hibrīda mākoņus, izdalītos un virtuālos serverus ar tīkla pakalpojumiem un citiem risinājumiem, kas pielāgoti Jūsu vajadzībām. Mēs uzturam augstu drošības līmeni visiem mūsu pakalpojumiem. Uzziniet vairāk par mūsu sertifikātiem!

Mākoņa migrācija

Datubāzes migrācija

Lietojumu migrācija

Mākoņa migrācija


DEAC nodrošina pilnu datu migrēšanas procesu no klientu privātās vai trešās puses infrastruktūras uz mākoni, kā arī no mākoņa uz mākoni (cloud-to-cloud migration). Pārvietojot datus, lietojumprogrammas un citas biznesa IT sistēmas uz mākoni, nodrošinām datu pieejamību, drošību un nepārtrauktību. Pēc nepieciešamības, DEAC izmanto specializētus mākoņa integrācijas elementus, lai datu pārvietošana starp DEAC un klienta iekārtām noritētu pilnvērtīgi.

Datubāzes migrācija


Datubāzes migrācija ir programmatūras platformas maiņa. Lai nodrošinātu augstāko integrācijas līmeni starp vecajām un jaunajām komponentēm, kā arī lai mazinātu ietekmi programmatūras līmenī, pirms datu bāzes migrācijas veicam padziļinātu procesa analīzi. DEAC sertificētie eksperti veic drošu datubāzes pārvietošanu uz DEAC platformu, veidojot pilna procesa dokumentāciju un uzraudzību, laicīgi mazinot specifisku funkciju pazušanas risku.


Lietojumu migrācija


Tā kā lietojumprogrammām ir specifisks datu modelis un platformu konfigurācijas var atšķirties no tā, kur lietojums tika izmantots, ir īpaši svarīgi sastādīt secīgu datu migrācijas plānu, lai izslēgtu migrācijas plāna izpildes kavēšanos, datu zudumu vai izmaksu palielināšanos. DEAC veido individuāli pielāgotu datu migrēšanas plānu, kas atbilst klienta datu apjomam, lietojumprogrammu tipam, izmantotajām tehnoloģijām un izvēlētajai IT arhitektūrai.
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo