Datu migrācija


Datu migrācija ir daudzpakāpju process grāmatvedības, vadības, datubāžu un citu biznesa datu pārvietošanai starp dažādām IT sistēmām. Pārdomāts datu migrācijas plāns palīdzēs izvairīties no neplānotām dīkstāvēm un nodrošinās secīgu datu, datubāžu vai lietojumprogrammu pāreju starp datu glabāšanas sistēmām. DEAC nodrošina drošu, pakāpenisku datu migrāciju no klientu personīgajām IT iekārtām, trešās puses mākoņpakalpojumu sniedzējiem vai IT infrastruktūras nodrošinātājiem uz DEAC datu centru IT infrastruktūru.


Datu centri ir kļuvuši par kritisku elementu uzņēmējdarbības attīstībā, kur nepieciešamība pēc drošas datu migrēšanas un iekārtu slodzes mobilizēšanas kļūst par vienu no lielākajiem izaicinājumiem, ar kuru bizness šodien saskaras. Neatkarīgi no tā, vai tā ir migrācija starp datu centriem, konsolidācija, avārijas atjaunošanas plāns vai mākoņu infrastruktūras pārbūve, DEAC nodrošina pieredzējušu komandu, instrumentus un zināšanas, lai gūtu panākumus. DEAC sadarbojas ar nozares vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem un vendoriem, nodrošinot klientiem vienotu kontaktpunktu visos migrācijas procesa posmos. Šāda pieeja garantē izmaksu ziņā efektīvu, pret riskiem vērstu migrācijas stratēģiju kā virtuālai, tā fiziskai datu migrācijai.Izvēlieties pieredzējušu pakalpojumu sniedzēju un izbaudiet
nevainojamu un nepārtrauktu datu migrācijas procesu!
Datu migrācija DEAC


DEAC ilggadējā pieredze, pielāgojamā infrastruktūra un sertificētie eksperti garantē drošu datu migrāciju uz atbilstoši augstas drošības standartiem aprīkotiem datu centriem. Lai nodrošinātu biznesa procesu nepārtrauktību, migrācijas procesā DEAC īpašu vērību pievērš datu un aplikāciju sekmīgai pārvietošanai, integritātei, privātumam un drošībai. Datu izvietošanai migrācijas procesa laikā nodrošinām tādus risinājumus kā privāts, publisks un hibrīda mākonis, izdalītie un virtuālie serveri, uzņēmuma vajadzībām atbilstošākos tīkla pakalpojumus un citus darbam gatavus, kā arī individuāli pielāgojamus risinājumus, kas atbilst Jūsu biznesa vajadzībām.

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Vaicājiet pēc nepieciešamā datu migrācijas plāna jau tagad!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222

Mākoņa migrācija

Datubāzes migrācija

Lietojumprogrammu migrācija


DEAC nodrošina pilnu datu migrēšanas procesu no klientu privātās vai trešās puses infrastruktūras uz mākoni, kā arī no mākoņa uz mākoni (cloud-to-cloud migration). Pārvietojot datus, aplikācijas un citas biznesa IT sistēmas uz mākoni, nodrošinām datu pieejamību, drošību un nepārtrauktību. Pēc nepieciešamības, DEAC izmanto specializētus mākoņa integrācijas elementus, lai datu pārvietošana starp DEAC un klienta iekārtām noritētu pilnvērtīgi.


Datubāzes migrācija ir programmatūras platformas maiņa. Lai nodrošinātu augstāko integrācijas līmeni starp vecajām un jaunajām komponentēm, kā arī lai mazinātu ietekmi aplikāciju līmenī, pirms datu bāzes migrācijas veicam padziļinātu procesa analīzi. DEAC sertificētie eksperti veic drošu datubāzes pārvietošanu uz DEAC platformu, veidojot pilna procesa dokumentāciju un uzraudzību, laicīgi mazinot specifisku funkciju pazušanas risku.


Tā kā lietojumprogrammām ir specifisks datu modelis un platformu konfigurācijas var atšķirties no tā, kur šī aplikācija tika izmantota, ir īpaši svarīgi sastādīt secīgu datu migrācijas plānu, lai izslēgtu migrācijas plāna izpildes kavēšanos, datu zudumu vai izmaksu palielināšanos. DEAC veido individuāli pielāgotu datu migrēšanas plānu, kas atbilst klienta datu apjomam, aplikāciju tipam, izmantotajām tehnoloģijām un izvēlētajai IT arhitektūrai.
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt