... Risinājumi ...

Datu migrācija

... Datu migrācija
Datu migrācija

Datu migrācija

ir daudzpakāpju process grāmatvedības, vadības, datubāžu un citu biznesa datu pārvietošanai starp dažādām IT sistēmām. Pārdomāts

datu migrācijas plāns

palīdzēs izvairīties no neplānotām dīkstāvēm un nodrošinās secīgu datu, datubāžu vai lietojumprogrammu pāreju starp datu glabāšanas sistēmām. DEAC nodrošina drošu, pakāpenisku datu migrāciju no klientu personīgajām IT iekārtām, trešās puses mākoņpakalpojumu sniedzējiem vai IT infrastruktūras nodrošinātājiem uz DEAC datu centru IT infrastruktūru.

Datu migrācija DEAC Biznesa IT risinājumi DEAC Biznesa IT risinājumi DEAC

Paredzami datu
migrācijas soļiDEAC eksperti monitorē un dokumentē pilnu datu migrācijas procesu, lai nodrošinātu tā caurspīdīgumu līdz pat sīkākajai detaļai

Datu migrācija no/uz mākoni un serveriem


Neatkarīgi no klientu datu glabāšanas vietas un izmantotās IT sistēmas, DEAC nodrošina pilnīgu datu integritāti bez datu zuduma riskiem

Minimāla ietekme uz aktīviem biznesa procesiemPrecīzs datu migrācijas projekta plāns uztur pilnvērtīgu aplikāciju darbību, novērš negaidītas dīkstāves un tehniskās nesaderības problēmas


DEAC ilggadējā pieredze, pielāgojamā infrastruktūra un sertificētie eksperti garantē augstas kvalitātes datu migrāciju uz augstu drošību standartu datu centriem. Lai nodrošinātu biznesa procesu nepārtrauktību, migrācijas procesā DEAC īpašu vērību pievērš datu un aplikāciju sekmīgai pārvietošanai, integritātei, privātumam un drošībai. Datu izvietošanai piedāvājam tādus pakalpojumus kā privāts, publisks un hibrīda mākonis, izdalītie un virtuālie serveri, nepieciešamie tīkla pakalpojumi un citi darbam gatavi, kā arī individuāli pielāgojami risinājumi, kas atbilst Jūsu nepieciešamajai IT sistēmai.


Datu migrācijas shēma DEAC

*DEAC patur tiesības ierobežot veicamo darbu apjomu


Mākoņa migrācija

DEAC nodrošina pilnu datu migrēšanas procesu no klientu privātās infrastruktūras uz mākoni, kā arī no mākoņa uz mākoni (cloud-to-cloud migration). Pārvietojot datus, aplikācijas un citas biznesa IT sistēmas uz mākoni, nodrošinām datu pieejamību, drošību un nepārtrauktību. Pēc nepieciešamības, DEAC izmanto specializētus mākoņa integrācijas elementus, lai datu pārvietošana starp DEAC un klienta iekārtām noritētu pilnvērtīgi.

Datubāzes migrācija

Datubāzes migrācija ir programmatūras platformas maiņa. Lai nodrošinātu augstāko integrācijas līmeni starp vecajām un jaunajām komponentēm, kā arī lai mazinātu ietekmi aplikāciju līmenī, pirms datu bāzes migrācijas veicam padziļināta procesa analīzi. DEAC sertificētie eksperti veic drošu datubāzes pārvietošanu uz DEAC platformu, veidojot pilna procesa dokumentāciju un uzraudzību, laicīgi mazinot specifisku funkciju pazušanas risku.

Lietojumprogrammu migrācija

Tā kā lietojumprogrammām ir specifisks datu modelis un platformu konfigurācijas var atšķirties no tās, kur šī aplikācija tika izmantota, ir īpaši svarīgi sastādīt secīgu datu migrācijas plānu, lai izslēgtu migrācijas plāna izpildes kavēšanos, datu zudumu vai izmaksu palielināšanos. DEAC veido individuāli pielāgotu datu migrēšanas plānu, kas atbilst klienta datu apjomam, aplikāciju tipam, izmantotajām tehnoloģijām un izvēlētajai IT arhitektūrai.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Vaicājiet pēc sev nepieciešamā datu migrācijas plāna jau tagad!
Tālrunis:
+371 6707 2222
E-pasts:
deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt