... DEAC datu centri ...

Datu centrs Kijeva

Datu centrs Kijeva
Datu centrs Kijeva DEAC

Ērta atrašanās vieta, lai atbalstītu Jūsu biznesu Ukrainā un visā Eiropā ar neatkarīgām elektropiegādes līnijām. Datu centrs ir savienots ar visiem pārējiem DEAC datu centriem un nodrošina zemu latentuma savienojumu. Datu centrs Kijeva ir ISO/IEC 27001:2013 sertificēts un nodrošina pieejamību līdz pat 99,982% atbilstoši Tier III standarta TIA-942 prasībām.

Visi DEAC datu centri

Datu centrs Kijeva DEAC
Ēka:
7500 m2
Drošība:
dublēšana N+1, 2N+1
Jauda:
2 x 5 MW
Datu centrs Kijeva DEAC

Jauda un dzesēšana

Divas neatkarīgas energopiegādes līnijas - PJSC "KYIVENERGO": apakšstacija "Kabelna" un apakšstacija "Obolon". Katra līnija var nodrošināt līdz pat 5 MW jaudas.

Datu centrs Kijeva nodrošina dzesēšanu, izmantojot vienu no nozares vadošā ražotāja tehnoloģijām - EMERSON ar N+1 vai 2N dzesētu ūdeni vai freonu. Attiecībā uz šodienu, seši dzesētāji darbojas ar jaudu 200 kVA katrā no tiem. Sistēma, kas nodrošina vēsu ūdeni ventilatora spolēm, izstrādāta ar N+1 dublēšanas līmeni, lai palielinātu sistēmas uzticamību.Jaudas transformatori
4 x 1000 kVA
Rezerves jaudas piegādātājs
Dīzeļa ģenerators
Dīzeļģeneratoru skaits
5
1 dīzeļģeneratora jauda
500 kVA
Solis UPS jaudai
200 kVA
UPS skaits
9
Gaisa kondicionēšanas sistēmas dublēšanas līmenis
N+1, 2N+1
Dzesēšanas sistēma
dzesētāja-ventilatora spole
Jaudas dzesētāja soļa vienība
200 kVA
Dzesētāju skaits
6Datu centrs Kijeva DEAC

Drošības standarti

Datu centrs Kijeva nodrošina piekļuves kontroles sistēmu 24 stundas diennaktī, videonovērošanas sistēmas visai ēkai un teritorijai, avārijas pogu policijas izsaukšanai, 24 stundu vienotu sistēmas piekļuvi klientu iekārtām. Videonovērošanas ierakstu saglabāšana līdz 60 dienām.
Datu centrs Kijeva DEAC

Ugunsdrošības sistēma

Gāze, centralizēta: Chladone Gas (HFC-227ea FM 200). Katram modulim ir sava tīkla adrese gāzes apgādei un dubults izmantoto gāzes balonu skaits. Atsevišķā modulī ir pieejama agrīna ugunsgrēka atklāšanas sistēma.
Telekomunikāciju pieslēgumi

Neatkarīgi no sakaru operatoriem, datu centrs ir saistīts ar vairākiem 10 Gb/s interneta kanāliem, kas apvieno DEAC komunikācijas mezglus, kas atrodas Eiropā, Krievijā, Āzijā, ASV un citur pasaulē. Plašā datu centra infrastruktūra nodrošina klientiem augstu pieejamību, garantētu ātrumu un iespējami mazāko piekļuves aizturi.


Datu centrs Kijeva DEAC


Atpakaļ
deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt