... DEAC datu centri ...

Datu centrs Kijeva


Datu centrs Kijeva DEAC


Ērta atrašanās vieta, lai atbalstītu Jūsu biznesu Ukrainā un visā Eiropā ar neatkarīgām elektropiegādes līnijām. Datu centrs ir savienots ar visiem pārējiem DEAC datu centriem un nodrošina zemu latentuma savienojumu. Datu centrs Kijeva ir ISO/IEC 27001:2013 sertificēts un nodrošina pieejamību līdz pat 99,982% atbilstoši Tier III standarta TIA-942 prasībām.

Visi DEAC datu centri

Datu centrs Kijeva DEAC

Ēka:

7500 m2

Drošība:

dublēšana N+1, 2N+1

Jauda:

2 x 5 MWDatu centrs Kijeva DEAC

Jauda un dzesēšana

Divas neatkarīgas energopiegādes līnijas - PJSC "KYIVENERGO": apakšstacija "Kabelna" un apakšstacija "Obolon". Katra līnija var nodrošināt līdz pat 5 MW jaudas.

Datu centrs Kijeva nodrošina dzesēšanu, izmantojot vienu no nozares vadošā ražotāja tehnoloģijām - EMERSON ar N+1 vai 2N dzesētu ūdeni vai freonu. Attiecībā uz šodienu, seši dzesētāji darbojas ar jaudu 200 kVA katrā no tiem. Sistēma, kas nodrošina vēsu ūdeni ventilatora spolēm, izstrādāta ar N+1 dublēšanas līmeni, lai palielinātu sistēmas uzticamību.Jaudas transformatori

4 x 1000 kVA

Rezerves jaudas piegādātājs

Dīzeļa ģenerators

Dīzeļģeneratoru skaits

5

1 dīzeļģeneratora jauda

500 kVA

Solis UPS jaudai

200 kVA

UPS skaits

9

Gaisa kondicionēšanas sistēmas dublēšanas līmenis

N+1, 2N+1

Dzesēšanas sistēma

dzesētāja-ventilatora spole

Jaudas dzesētāja soļa vienība

200 kVA

Dzesētāju skaits

6
Datu centrs Kijeva DEAC

Drošības standarti

Datu centrs Kijeva nodrošina piekļuves kontroles sistēmu 24 stundas diennaktī, videonovērošanas sistēmas visai ēkai un teritorijai, avārijas pogu policijas izsaukšanai, 24 stundu vienotu sistēmas piekļuvi klientu iekārtām. Videonovērošanas ierakstu saglabāšana līdz 60 dienām.
Datu centrs Kijeva DEAC

Ugunsdrošības sistēma

Gāze, centralizēta: Chladone Gas (HFC-227ea FM 200). Katram modulim ir sava tīkla adrese gāzes apgādei un dubults izmantoto gāzes balonu skaits. Atsevišķā modulī ir pieejama agrīna ugunsgrēka atklāšanas sistēma.
Telekomunikāciju pieslēgumi

Neatkarīgi no sakaru operatoriem, datu centrs ir saistīts ar vairākiem 10 Gb/s interneta kanāliem, kas apvieno DEAC komunikācijas mezglus, kas atrodas Eiropā, Āzijā, ASV un citur pasaulē. Plašā datu centra infrastruktūra nodrošina klientiem augstu pieejamību, garantētu ātrumu un iespējami mazāko piekļuves aizturi.


deac-partners-logo