... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Austrieši nopietni ieinteresēti Baltijas lielākā datu centra iespējās

Austrieši nopietni ieinteresēti Baltijas lielākā datu centra iespējās
16.05.2011 | Novērtējums

13. maijā, Austrijas uzņēmēju delegācija, kas sastāvēja no dažādu IT sfēru pārstāvjiem, apmeklēja un patiesi novērtēja Baltijas lielāko datu centru „Rīga”, kas pieder Eiropas datu centru operatoram DEAC. DEAC ekskursiju organizēja sadarbībā ar Austrijas Republikas vēstniecības LR Ekonomikas departamentu.


 "Austriešiem bija interesanti redzēt tik labi attīstītu infrastruktūru un uzzināt par mūsu vērienīgajiem un tālejošajiem plāniem turpmākajā Eiropas tirgus iekarošanā. DC „Rīga” tika atklāts 2009. gadā, bet nākamajā gadā mēs plānojam atklāt vēl divus datu centrus Latvijā, savukārt 2014. gadā plānos ietilpst atklāt DC Vācijā un Holandē, no tiem katu ar ietilpību 1000 statņi," stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

2013. gadā plāno atvērt birojus Kijevā, Frankfurtē un Londonā."Austrijas uzņēmēju interese ir vairāk nekā loģiska, ņemot vērā, ka pagājušajā gadā mēs esam ievērojami palielinājuši Eiropas reģiona projektu skaitu, un, protams, DEAC regulāri piedalās dažādos Eiropas mēroga IT pasākumos. Mēs plānojam nostiprināt mūsu pašreizējās pozīcijas Eiropas, NVS valstu un Amerikas tirgū," skaidro A. Gailītis.

Starp pēdējā laika pasākumiem, kuros piedalījās DEAC -  Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionu nozīmīgākajā IT nozares forums „Data Centres Europe 2011”, kas notika Nicā, kā arī reģionālajā datu centru nozares samitā „Data Centres Central&Eastern Europe Regional Summit”, kas norisinājās Budapeštā. Eiropas tirgū DEAC sevi pozicionē kā uzticamu partneri un reģiona vadošo IT ekspertu. Apmeklējot datu centru „Rīga” Austrijas delegācijai tika dota iespēja pārliecināties, ka datu centra infrastruktūra atbilst augstākajiem starptautiskajiem standartiem, nodrošinot nepārtrauktu iekārtas un ātrgaitas interneta kanālu darbību, kā arī novērot profesionālu tehniskā atbalsta dienesta darbu.

Baltijas datu centrs DEAC

Baltijas datu centrs DEAC


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo