... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC un DLC: drošs darbības nepārtrauktības risinājums

DEAC un DLC: drošs darbības nepārtrauktības risinājums
DEAC | 14.04.2021

Datu centru operators DEAC sadarbībā ar Lietuvas uzņēmumu Data Logistics Center (DLC) apvienoja resursus un izveidoja avārijas atjaunošanas IT risinājumu biznesam, balstoties uz diviem datu centriem Rīgā (Latvija) un Viļņā (Lietuva).


Biznesa nepārtrauktības risinājums DEAC

Tagad DEAC saviem klientiem piedāvā iespēju izmantot infrastruktūru vienā no datu centriem Rīgā vai Viļņā kā galveno atrašanās vietu, un otru - kā rezerves vietu. Šis risinājums ļaus turpināt darbu un nepārtraukt biznesa procesus incidenta gadījumā.


“Ģeogrāfiskā lokācija divās Baltijas valstīs paplašina datu un rezerves kopiju glabāšanas iespējas uzticamos, neatkarīgos datu centros,” komentē DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.


“Ir grūti paredzēt informācijas sistēmu kļūmju un atjaunošanas laika ietekmi uz uzņēmuma darbību un peļņu. Tāpēc mēs veicam pasākumus, lai novērstu iespējamo datu zudumu,” piebilst DLC izpilddirektors Darius Zailskas.


2020. gadā abus uzņēmumus iegādājās Šveices investīciju infrastruktūras fonds, kuru pārvalda Quaero Capital, ar mērķi palielināt resursus un paātrināt attīstību.


Rīga jau tagad ir izdevīga vieta ārvalstu uzņēmumiem kā ārpakalpojumu centrs, datu rezerves glabāšanas vieta vai IT funkciju nodrošināšanas platformas vieta. Otra tikpat droša lokācija tagad ir Viļņa. Latvijas un Lietuvas uzņēmumu resursu apvienošana ļauj mums nodrošināt vēl drošākus biznesa nepārtrauktības risinājumus.


Jebkuram biznesam ir svarīgi, lai uzņēmums turpinātu darboties, neraugoties uz dabas katastrofām, kiberuzbrukumiem, iekšējiem IT darbības traucējumiem, konkurentu negodīgu rīcību. Ar mērķi, lai uzņēmums spētu ātri atjaunot darbu un nezaudēt svarīgus datus. Šī iemesla dēļ glabāšanas un datu apstrādes pamatsistēmas tiek rezervētas ģeogrāfiski nošķirtā vietā – fiziskā infrastruktūrā vai mākonī.


Avārijas atjaunošanas principi paredz iespēju rezerves IT infrastruktūru izvietot ģeogrāfiski attālā datu centrā. Mūsdienīgi risinājumi avārijas atjaunošanas plāna (Disaster Recovery as a Service, DRaaS) ieviešanai ļauj nodrošināt augsta līmeņa darbības nepārtrauktību.


DEAC un DLC datu centri atbilst visaugstākajiem drošības standartiem un nodrošina efektīvus tīkla savienojumus ar datu šifrēšanu.


Sazinieties ar mums, un mēs pielāgosim DRaaS risinājumu Jūsu biznesa darbības nepārtrauktībai un nodrošināsim testēšanas pakalpojumus mēnesi bez maksas.
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!Par DEAC


DEAC ir viens no lielākajiem provaideru neatkarīgiem datu centriem Ziemeļeiropā, kurš nodrošina drošus datu centru pakalpojumus klientiem no vairāk kā 40 pasaules valstīm. Uzņēmumam pieder divi datu centri Rīgā (Latvija), kā arī infrastruktūra Kijevā, Amsterdamā, Frankfurtē, Stokholmā un Viļņā. DEAC piedāvā plaši pielāgotu IT risinājumu klāstu, kas ļauj aizsargāt biznesu un optimāli samazināt izmaksas, analizējot biznesa vajadzības atbilstoši uzņēmuma stratēģijai un tā uzņēmējdarbības mērķiem.Par DLC


DLC (Data Logistics Center) ir viens no lielākajiem datu centru un sakaru operatoriem Baltijā. Uzņēmumam pieder divi datu centri Viļņā (Lietuva), kā arī tas pārvalda maģistrālu tīklu ar datu pārraides ātrumu līdz 9,6 Tb/s līdz Frankfurtei kopā ar partneriem no Tallinas.Atpakaļdeac-partners-logo