... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

BPM Mezzanine Fund investē Baltijas vadošajā datu centru operatorā

BPM Mezzanine Fund investē Baltijas vadošajā datu centru operatorā
DEAC | 05.10.2016 | Novērtējums

BPM Mezzanine Fund SICAV-SIF, SCA (BPM) veicis investīcijas datu centru operatorā DEAC, ar mērķi atbalstīt tā izaugsmi. Investīcijas izmantotas uzņēmuma pamata infrastruktūras paplašināšanai un papildu IT nodrošinājuma iegādei tā aizvien pieaugošajai klientu bāzei, kā arī jau esošo saistību daļas refinansēšanai. DEAC vairāku gadu laikā izveidojis ļoti spēcīgu tehniskās infrastruktūras un produktu portfeļa platformu. Uzņēmuma apkalpoto klientu vidū ir dažādu nozaru līderi Baltijā un pārējā pasaulē.


 

BPM Mezzanine Fund DEAC

Komentējot šo darījumu, DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis norāda, ka ar BPM atbalstu uzņēmums šobrīd ir ļoti labi pozicionēts, lai vēl vairāk nostiprinātu savas pozīcijas tā svarīgākajos darbības tirgos - Latvijā, Polijā, Ukrainā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī tagad spēj īstenot krietni agresīvāku paplašināšanās stratēģiju. „Mēs ticam, ka mūsu produktu portfelis, kas variē no mākoņu pakalpojumiem līdz sarežģītiem, pielāgotiem datu drošības risinājumiem, ir ļoti konkurētspējīgs.”

BPM Capital partneris Martins Reinsons piebilst: „Mēs augstu novērtējam iespēju sadarboties ar vienu no Baltijas tirgus līderiem. DEAC demonstrējis elastību un ambīcijas attīstīties tik konkurējošā tirgū. Vadības komanda pēdējos 17 gados būtiski veicinājusi lokālo datu centru pakalpojumu vides izveidi, un tā apvieno unikālu prasmju kopumu, kas nepieciešams panākumu gūšanai. Mēs ar nepacietību gaidām sadarbību ar DEAC un dedzīgi atbalstām IT pakalpojumu sniedzēja paplašināšanās plānus.”

Papildu informācija par BPM Capital

BPM Capital (www.bpmcapital.eu) ir neatkarīga investīciju pārvaldes kompānija, kas savus pakalpojumus nodrošina ar divu biroju starpniecību Tallinā un Varšavā. To dibinājuši un pārvalda Kalmers Kikass, Martins Reinsons, Pāvels Zabržickis un Prīts Vērings. BPM atbalsta prominenti starptautiskie un iekšzemes institucionālie investori. BPM izveidojies pēc Baltijas Inovāciju fonda iniciatīvas, kas savukārt izveidots sadarbībā starp Igauniju, Latviju, Lietuvu un Eiropas Investīciju fondu. Starp portfeļa uzņēmumiem ir MarkIT, Optometrijas Centrs, Eskaro un DEAC.

Papildu informācija par DEAC

DEAC (www.deac.eu) ir viens no Ziemeļeiropas lielākajiem neatkarīgajiem datu centru operatoriem. Tas sniedz drošus datu centru pakalpojumus vairāk nekā 2500 klientiem visā pasaulē. Kopš 1999. gada DEAC uzņēmējdarbība ir orientēta uz pilnvērtīgu datu centru pakalpojumu sniegšanu, sākot ar klientu prasībām un beidzot ar īpaši veidotiem IT risinājumiem. Uzņēmums pārvalda divus fiziskus datu centrus Rīgā ar kopumā 300 serveru statnēm un vēl 400 nākamajā posmā, kā arī klātbūtnes punktus (POP) Londonā, Frankfurtē, Amsterdamā un Kijevā. DEAC piedāvā plašu IT risinājumu klāstu, kas ļauj DEAC sasniegt optimālu izmaksu samazināšanu, analizējot biznesa vajadzības saskaņā ar uzņēmuma stratēģiju un tā ilgtermiņa biznesa mērķiem.

Papildu informācijai, lūdzu, sazinieties:

BPM Capital: Martins Reinsons, tel: +372 605 0072, e-pasts: [email protected]
DEAC: Andris Gailītis, tel: +371 6707 2100 e-pasts: [email protected]


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo