... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Datu drošības risinājums vidējiem un maziem uzņēmumiem

Datu drošības risinājums vidējiem un maziem uzņēmumiem
06.07.2007

IT uzņēmums DEAC, sekojot ārvalstu pieredzei un to attīstības tendencēm, ir ieviesis speciālu, daudz izdevīgāku datu rezerves kopēšanas (backup) risinājumu arī vidējiem un maziem uzņēmumiem. Šī programma atšķiras ar tās pieejamību plašākai publikai, un tās pievienotā vērtība ir iespēja katram darbiniekam tieši viņam būtiskai informācijai veidot rezerves dublikātus izvietošanai DEAC pazemes Datu Centrā.

DEAC piedāvā datu rezerves kopēšanas sistēmu, kas klienta datorā īsteno tur esošo datu rezerves kopiju veidošanu. Tā var būt Word, Excel vai citā formātā glabātā dokumentācija, kurai tiek nodrošinātas konfidenciālas dokumentu kopijas, un klientam ir iespēja pašam noteikt laiku, kad veikt kopijas, un izlemt, kādiem dokumentiem ir nepieciešama šī rezerves kopēšana. Šādas datu rezerves kopēšanas programmas priekšrocības ir iespēja automatizēt procesus, lietotājiem viegli saprotama lietošana un risinājuma nelielās ikmēneša izmaksas. Visas dokumentu kopijas tiek glabātas DEAC Datu Centrā, kurā ir dubultas aizsardzības sistēmas.

Datu rezerves kopiju veidošana jeb backup ir drošs un automatizēts pakalpojums, kas īsteno datorā esošo datu rezerves kopiju veidošanu. Pēc būtības datu rezerves kopēšana ir sava veida biznesa apdrošināšana, un tā kā lielisks atbalsts kalpo trīs situācijās, proti, kad radušies tehniski traucējumi, kas datora darbībā var izraisīt datu pazušanu vai to sabojāšanos, zādzību un nozaudēšanas, kā arī uguns un ūdens nelaimes gadījumos.

„Ir bijuši gadījumi, kad lokālajam datoram „nobrūk” cietais disks, uz kura izvietoti grāmatvedības dati. Un, protams, datus var atjaunot, vienīgi vēlreiz visu informāciju ievadot ar roku un veicot manuālus bilanču un atskaišu pārrēķinus. Par pietiekami triviālu, bet ne mazāk aktuālu situāciju var uzskatīt tādu, kad cilvēkam būtiska informācija tiek pārnēsāta kabatas flash kartē, kas tiek nozaudēta. Vai arī, kad tiek apzagta uzņēmuma darba vieta un aiznesti visi datori, kuros glabājas kompānijai būtiska informācija. Tādos gadījumos cilvēki raizējas ne tik daudz par radītajiem finansiālajiem zaudējumiem, bet gan vairāk par zaudētajiem datiem,” pieredzē dalās DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

„Datu rezerves kopiju neveidošana uzņēmumam var radīt lielus finansiālus zaudējumus, tāpēc uzskatu, ka šī problemātika ir jāuzlūko daudz nopietnāk. Sekojot līdzi notikumiem, uzņēmums DEAC tuvākajā laikā ir plānojis veikt izpēti par uzņēmumu vadītāju paradumiem taisīt vai tieši otrādāk – netaisīt rezerves kopēšanu saviem datiem,” stāsta A. Gailītis.


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo